Gedimino pr. 40/1, 01110 Vilnius, tel. (8 5) 264 9024, faks.: (8 5) 251 4211,
el.p. lya@archyvai.lt, kodas Juridinių asmenų registre 193053247,
AB ,,Swedbank“ atsiskaitomoji sąskaita LT487300010002462313

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

LKP dokumentų fondų sąrašas

Fondo Nr.Fondo pavadinimas
1Lietuvos partizaninio judėjimo štabas 
2Tarybinių partizanų „Dainavos partizano“ būrys
3LKP(b) CK operatyvinė partizanų grupė Nr. 2
4Tarybinių partizanų Šarūno būrys
5Tarybinių partizanų Biržų apskrities Kęstučio būrys
6Tarybinių partizanų Katkaus grupė
7Tarybinių partizanų Eidukaitytės grupė
8Tarybinių partizanų A. Mickevičiaus būrys
9Tarybinių partizanų Alksnio grupė
10Tarybinių partizanų „Kovos“ būrys
11Tarybinių partizanų „Už pergalę“ būrys
12Tarybinių partizanų Margirio būrys
13Tarybinių partizanų „Keršytojo“ būrys
14Tarybinių partizanų Aleko ir majoro Groznyj būrys Nr. 14 
15Tarybinių partizanų „Perkūno“ būrys
16Tarybinių partizanų „Mirtis fašizmui“ būrys
17Tarybinių partizanų Sokolovo grupė
18Tarybinių partizanų Jankausko grupė
19Tarybinių partizanų Zarasų apskrities Kęstučio būrys
20Tarybinių partizanų A. Mickevičiaus grupė
21Tarybinių partizanų „B“ grupė
22Tarybinių partizanų Borisos grupė
23Tarybinių partizanų Vlado Barono būrys
24Tarybinių partizanų „Pirmyn“ būrys
25Tarybinių partizanų Godliausko grupė
26Tarybinių partizanų „Už Tarybų Lietuvą“ būrys Nr. 1
27Tarybinių partizanų „Už Tarybų Lietuvą“ būrys Nr. 2
28Tarybinių partizanų „Už Tarybų Lietuvą“ būrys Nr. 3 
29Tarybinių partizanų „Kovos“ grupė
30Tarybinių partizanų Korčiagino grupė
31Tarybinių partizanų Mažūno grupė
32Tarybinių partizanų „Mirtis okupantams“ būrys
33Tarybinių partizanų „A“ grupė
34Tarybinių partizanų „Audros“ būrys
35Tarybinių partizanų Šalčio grupė
36Tarybinių partizanų Petriko grupė 
37Tarybinių partizanų Bridikio būrys
38Tarybinių partizanų Gražinos junginys
39Tarybinių partizanų specialioji „Sakalų“ grupė
40Tarybinių partizanų Zapolskio būrys
41Tarybinių partizanų „Keršytojo“ būrys
42Tarybinių partizanų Trutanovo būrys
43Tarybinių partizanų Žemaitės junginys
44Tarybinių partizanų Šiupinio grupė
45Tarybinių partizanų Birutės būrys
46Tarybinių partizanų Milvydo grupė
47Tarybinių partizanų Trakų brigados „Už tėvynę“ būrys
48Tarybinių partizanų Trakų brigados „Pergalės“ būrys
49Tarybinių partizanų Trakų brigados „Išvaduotojo“ būrys
50Tarybinių partizanų Trakų brigados „Laisvosios Lietuvos“ būrys
51Tarybinių partizanų Trakų brigados partizanų štabas
52Tarybinių partizanų Dorochovo grupė
53Tarybinių partizanų „Patvariųjų“ būrys
54Tarybinių partizanų „Audros“ būrys
55Tarybinių partizanų „Miško“ grupė
56Tarybinių partizanų „Jūros“ būrys
57Tarybinių partizanų Vilniaus būrys
58Tarybinių partizanų Vytauto būrys
59Tarybinių partizanų „Bičiulių“ būrys
60Tarybinių partizanų Žalgirio būrys
61Tarybinių partizanų K. Kalinausko būrys
62Tarybinių partizanų Dūdos grupė
63Tarybinių partizanų Šiaulių apskrities Kęstučio būrys
64Tarybinių partizanų Macevičiaus grupė
65Tarybinių partizanų „Štabo Nr. 4A“ grupė
66Tarybinių partizanų „Vilko“ grupė
67Tarybinių partizanų Kazimiero grupė 
68Raudonosios armijos 1-ojo Pabaltijo fronto štabo Žvalgybos skyriaus specialioji grupė
69LKP(b) CK operatyvinė partizanų grupė Nr. 1 
70Tarybinių partizanų Skardžio grupė
71Raudonosios armijos štabo Žvalgybos valdybos specialioji partizanų grupė
72Tarybinių partizanų Jurgio grupė
74Lietuvos partizaninio judėjimo štabo ypatingosios paskirties kuopa 
75Lietuvos partizaninio judėjimo štabo mokymo punktas 
76Lietuvos partizaninio judėjimo štabo radijo mazgas
77Lietuvos komunistų partijos (LKP) Centro komitetas
78Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Ukmergės apskrities komitetas
79Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Ukmergės apskrities Veprių valsčiaus komitetas
80Ukmergės rajono Veprių apylinkės tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
81LKP Ukmergės apskrities MGB ir MVD Veprių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
82Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Širvintų apskrities Giedraičių valsčiaus komitetas 
83LKP Molėtų rajono Giedraičių apylinkės Giedraičių tarybinio ūkio pirminė organizacija 
84Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Širvintų apskrities Gelvonų valsčiaus komitetas 
85LKP Ukmergės apskrities Deltuvos valsčiaus komitetas
86Ukmergės rajono Deltuvos apylinkės tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
87LKP Ukmergės apskrities MGB ir MVD Deltuvos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
88Ukmergės rajono Deltuvos apylinkės Leonpolio Darbo Raudonosios vėliavos ordino paukštininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminės organizacijos komitetas
89Ukmergės rajono Deltuvos traktorių-remonto stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
90Ukmergės rajono Deltuvos apylinkės Deltuvos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminės organizacijos komitetas
91Smėlių rajono Želvos apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Smėlių rajono pirminė organizacija 
92LKP Ukmergės apskrities Žemaitkiemio valsčiaus komitetas
93LKP Ukmergės apskrities Žemaitkiemio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
94 Ukmergės rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
95LKP Ukmergės apskrities Pabaisko valsčiaus komitetas
96LKP Ukmergės apskrities Pabaisko valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
97LKP Ukmergės apskrities MGB ir MVD Pabaisko valsčiaus skyrių pirminė organizacija
98LKP Ukmergės apskrities Pagirio valsčiaus komitetas
99LKP Ukmergės apskrities Pagirio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
100LKP Ukmergės apskrities Panoterių valsčiaus komitetas
101LKP Ukmergės apskrities MGB ir MVD Panoterių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
102Ukmergės rajono Panoterių apylinkės tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
103LKP Ukmergės apskrities Siesikų valsčiaus komitetas
104Ukmergės rajono Siesikų apylinkės tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
105LKP Ukmergės apskrities Lokinės kolūkio pirminė organizacija
106LKP Ukmergės apskrities MGB ir MVD Siesikų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
107LKP Ukmergės apskrities Taujėnų valsčiaus komitetas
108LKP Kavarsko rajono Taujėnų apylinkės DŽDT pirminė organizacija
109LKP Ukmergės apskrities MGB ir MVD Taujėnų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
110LKP Ukmergės apskrities Šešuolių valsčiaus komitetas
111Smėlių rajono Šešuolių apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Smėlių rajono pirminė organizacija
113Ukmergės rajono centrinės ligoninės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
114LKP Ukmergės apskrities Koklių gamyklos pirminė organizacija
115Ukmergės rajono miško pramonės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
116Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Ukmergės rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
117Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Ukmergės rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
119Ukmergės rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
121LKP Ukmergės apskrities Ukmergės kooperatyvo pirminė organizacija
122LKP Ukmergės apskrities žemės ūkio kooperacijos pirminė organizacija
123LKP Ukmergės apskrities kalėjimo Nr. 7 pirminė organizacija
124LKP(b) Ukmergės apskrities komiteto pirminė organizacija
125LKP Ukmergės apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
128Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities komitetas
129Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities Deltuvos valsčiaus komitetas
130Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities Deltuvos valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
131Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities Deltuvos valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
132Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities Pabaisko valsčiaus komitetas
135Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities Panoterių valsčiaus komitetas
136Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities Panoterių valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
139Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities Taukodažių mašinų-arklių nuomojimo punkto pirminė organizacija
140Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities Milagainių kaimo pirminė organizacija 
141Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities Pagirio valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
143Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities Siesikų valsčiaus komitetas
145Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities Šešuolių valsčiaus komitetas
146Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities Šešuolių valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
147Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities Veprių valsčiaus teritorinė pirminė organizacija
148Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities Veprių valsčiaus komitetas
149Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities Žemaitkiemio valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
150Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities Žemaitkiemio valsčiaus teritorinė pirminė organizacija
151Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities Žemaitkiemio valsčiaus komitetas
152Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities Želvos valsčiaus komitetas
156Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities kalėjimo Nr. 7 pirminė organizacija
159Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities 2-osios gimnazijos pirminė organizacija 
164Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Trakų apskrities komitetas
166Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Trakų rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
167Trakų rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
168LKP Trakų apskrities pramonės kombinato pirminė organizacija
169LKP Trakų apskrities žemės ūkio skyriaus pirminė organizacija
170Trakų rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
173Trakų rajono vartotojų sąjungos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
175Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Trakų apskrities Aukštadvario valsčiaus komitetas 
177LKP Trakų apskrities MGB ir MVD Aukštadvario valsčiaus skyrių pirminė organizacija
178Varėnos rajono Valkininkų apylinkės kolūkio „Raudonoji vėliava“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Varėnos rajono pirminė organizacija
180Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Trakų apskrities Valkininkų valsčiaus komitetas 
181LKP Trakų apskrities MGB ir MVD Valkininkų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
182LKP Trakų apskrities Vievio valsčiaus pirminė organizacija
183Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Trakų apskrities Vievio valsčiaus komitetas 
184LKP Trakų apskrities Kalesninkų valsčiaus pirminė organizacija
185Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Trakų apskrities Lentvario valsčiaus komitetas 
186LKP Trakų apskrities Lentvario valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
187Trakų rajono Lentvario santechnikos dirbinių bandomosios eksperimentinės gamyklos „Kaitra“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminės organizacijos komitetas
189Gamybinio susivienijimo „Grigiškės“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminės organizacijos komitetas
190LKP Trakų apskrities Lentvario valsčiaus Liudvinavo apylinkės partinė-komjaunimo grupė
191LKP Trakų apskrities MGB ir MVD Lentvario valsčiaus skyrių pirminė organizacija
192Trakų rajono Lentvario mašinų-melioracijos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
195Trakų rajono Karatiškių apylinkės Lentvario tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
197LKP Trakų apskrities Onuškio valsčiaus pirminė organizacija
198Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Trakų apskrities Onuškio valsčiaus komitetas 
199LKP Trakų rajono apskrities Rūdiškių miško pramonės ūkio pirminė organizacija
200LKP Trakų rajono apskrities Rūdiškių valsčiaus pirminė organizacija
201Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Trakų apskrities Rūdiškių valsčiaus komitetas 
203LKP Trakų rajono apskrities MGB ir MVD Rūdiškių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
204LKP Trakų apskrities Rūdiškių geležinkelio stoties pirminė organizacija
205Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Trakų apskrities Semeliškių valsčiaus komitetas 
206Vievio rajono Semeliškių apylinkės tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vievio rajono pirminė organizacija
207LKP Trakų apskrities MGB ir MVD Semeliškių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
208LKP Trakų apskrities Semeliškių valsčiaus pramonės kombinato pirminė organizacija
209Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Trakų apskrities Trakų valsčiaus komitetas 
210LKP Trakų apskrities Trakų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
211LKP Trakų apskrities Keistutavo-Markininkų apylinkės tarybos pirminė organizacija
212LKP Trakų apskrities MGB ir MVD Trakų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
213LKP Trakų apskrities Eišiškių valsčiaus pirminė organizacija
214Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Trakų apskrities Eišiškių valsčiaus komitetas 
215Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Trakų rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
216Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Švenčionių apskrities komitetas
217LKP Švenčionių apskrities Adutiškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
218LKP Švenčionių apskrities Adutiškio valsčiaus komitetas
219LKP Švenčionių apskrities Daugėliškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
220LKP Švenčionių apskrities NKVD Daugėliškio valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
221LKP Švenčionių apskrities Joniškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
222LKP Švenčionių apskrities Ignalinos valsčiaus komitetas
223Švenčionių apskrities Kaltanėnų valsčiaus darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių apskrities pirminė organizacija
224LKP Švenčionių apskrities Kaltanėnų valsčiaus komitetas
225LKP Ignalinos rajono Mielagėnų apylinkės DŽDT pirminė organizacija
226LKP Švenčionių apskrities Mielagėnų valsčiaus komitetas
227LKP Švenčionių apskrities MGB Mielagėnų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
228LKP Švenčionių apskrities Krikonių kolūkio pirminė organizacija
229LKP Švenčionių apskrities Pabradės valsčiaus komitetas
230LKP Švenčionių apskrities Saldutiškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
231LKP Švenčionių apskrities Saldutiškio valsčiaus komitetas
232LKP Švenčionių apskrities Strūnaičio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
233LKP Švenčionių apskrities Tverečiaus valsčiaus pirminė organizacija
234LKP Švenčionių apskrities Tverečiaus valsčiaus komitetas
235LKP Švenčionių apskrities Švenčionėlių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
236LKP Švenčionių apskrities Švenčionėlių valsčiaus komitetas
237LKP Švenčionių apskrities Švenčionių valsčiaus komitetas
238Švenčionių rajono centrinės ligoninės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
240Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Švenčionių rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
241Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Švenčionių rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
242LKP Švenčionių apskrities liaudies švietimo skyriaus pirminė organizacija
243LKP(b) Švenčionių apskrities komiteto pirminė organizacija
246Švenčionių rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
247Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Švenčionių rajono kalėjimo Nr. 7 valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
249Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Anykščių apskrities komitetas
250Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Anykščių apskrities Anykščių valsčiaus komitetas
251Anykščių traktorių remonto stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Anykščių rajono pirminė organizacija
252LKP Anykščių apskrities Anykščių valsčiaus komiteto pirminė organizacija 
253Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Anykščių apskrities Anykščių valsčiaus poskyrių Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Anykščių apskrities pirminė organizacija
254Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Anykščių apskrities Debeikių valsčiaus komitetas
255Utenos rajono Vyžuonų apylinkės Luknos tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
256Debeikių apylinkės liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
257LKP Anykščių apskrities Debeikių valsčiaus komiteto pirminė organizacija 
258Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Anykščių apskrities Kavarsko valsčiaus komitetas
259LKP Kavarsko rajono Vidaus reikalų ministerijos skyriaus pirminė organizacija
260LKP Anykščių apskrities Kavarsko valsčiaus komiteto pirminė organizacija 
261LKP Kavarsko apskrities Kunigiškių apylinkės Jakubavos tarybinio ūkio pirminė organizacija
262Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Anykščių apskrities Kurklių valsčiaus komitetas
263„Nevėžio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
264LKP Anykščių rajono MGB ir MVD Kurklių valsčiaus skyrių pirminė organizacija 
265„Ąžuolo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
266Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Anykščių apskrities Troškūnų valsčiaus komitetas
267LKP Anykščių rajono Troškūnų valsčiaus komiteto pirminė organizacija 
268Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Troškūnų rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono pirminė organizacija
269Kazimiero Štaro vardo kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
270„Troškūnų“ tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
272„Anykščių vyno“ eksperimentinės vyno gamyklos pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
273Vėlimo fabriko „Spartakas“ pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
274Valstybės saugumo komiteto prie LTSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Anykščių rajonui įstaigos pirminė partinė organizacija
275Anykščių rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Anykščių rajono pirminė organizacija
276LKP Anykščių apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
277LKP(b) Anykščių apskrities komiteto pirminė organizacija 
278Lietuvos komunistų partijos (LKP) (bolševikų) Jurbarko apskrities komitetas
279LKP Jurbarko apskrities Veliuonos valsčiaus teritorinė pirminė organizacija
280Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Jurbarko apskrities Raudonės valsčiaus komitetas
281 LKP Jurbarko apskrities Smalininkų valsčiaus pirminė organizacija
282LKP Jurbarko apskrities Eržvilko valsčiaus pirminė organizacija
283Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Jurbarko apskrities Jurbarko valsčiaus komitetas
284LKP Jurbarko apskrities MGB ir MVD Jurbarko valsčiaus skyrių pirminė organizacija 
285LKP(b) Jurbarko apskrities komiteto pirminė organizacija 
286Jurbarko rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
287Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Jurbarko rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
288Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Jurbarko rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
290Jurbarko rajono kooperatyvų sąjungos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
292Valstybės saugumo komiteto prie TSRS Ministrų Tarybos Lietuvos jūrų baseino skyriaus Nemuno upių laivininkystės poskyrio Jurbarko operatyvinio punkto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
293Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Utenos apskrities komitetas
294Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Utenos apskrities Aluntos valsčiaus komitetas
299Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Utenos apskrities Inturkės valsčiaus komitetas
300Lietuvos LKJS Utenos apskrities Bebrusų apylinkės pirminė organizacija 
301Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Utenos apskrities Kuktiškių valsčiaus komitetas
307Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Utenos apskrities Tauragnų valsčiaus komitetas
308Lietuvos LKJS Utenos apskrities Tauragnų valsčiaus pirminė organizacija 
310Lietuvos LKJS Utenos apskrities Sirvydžių kaimo pirminė organizacija
311Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Utenos apskrities Užpalių valsčiaus komitetas
313Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Utenos apskrities Utenos valsčiaus komitetas
314Lietuvos LKJS Utenos apskrities Utenos valsčiaus pirminė organizacija
317Lietuvos LKJS Utenos apskrities Ribninkų kaimo pirminė organizacija
318Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Utenos apskrities Vyžuonų valsčiaus komitetas
320Lietuvos LKJS Utenos apskrities Vyžuonų tarybinio ūkio pirminė organizacija
322Lietuvos LKJS Utenos apskrities milicijos skyriaus pirminė organizacija 
323Lietuvos LKJS Utenos apskrities statistikos valdybos pirminė organizacija
330Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rokiškio apskrities komitetas
331Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Rokiškio apskrities komitetas
332Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Zarasų apskrities komitetas
333Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Zarasų apskrities Antazavės valsčiaus komitetas 
334Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Zarasų apskrities Antalieptės valsčiaus komitetas
335Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Zarasų apskrities Degučių valsčiaus komitetas
336Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Zarasų apskrities Dūkšto valsčiaus komitetas
337Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Zarasų apskrities Dusetų valsčiaus komitetas
338Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Zarasų apskrities Imbrado valsčiaus komitetas 
339Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Zarasų apskrities Salako valsčiaus komitetas
340Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Tauragės apskrities komitetas
341Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Utenos apskrities komitetas
345Utenos rajono vartotojų kooperatyvų sąjungos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
347LKP Utenos apskrities žemės ūkio kooperatyvo pirminė organizacija
349Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos kalėjimo Nr. 10 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
350Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Utenos rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
351Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Utenos rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
352Utenos rajono prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
353LKP Utenos apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
354LKP(b) Utenos apskrities komiteto pirminė organizacija
355LKP Utenos apskrities Aluntos valsčiaus komitetas
356LKP Utenos apskrities Aluntos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
357LKP Utenos apskrities MGB Aluntos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
358LKP Molėtų rajono Alantos apylinkės Alantos tarybinio ūkio-technikumo pirminė organizacija
359LKP Utenos apskrities Videniškių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
360LKP Utenos apskrities Vyžuonų valsčiaus komitetas
361LKP Utenos apskrities Vyžuonų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
362LKP Utenos apskrities MGB Vyžuonų skyriaus pirminė organizacija
363Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Utenos apskrities Daugailių valsčiaus komitetas
364LKP Utenos apskrities Daugailių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
365LKP Utenos apskrities MGB ir MVD Daugailių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
366LKP Utenos apskrities Inturkės valsčiaus partinė-kandidatinė grupė
367LKP Utenos apskrities Kuktiškių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
368LKP Utenos apskrities Leliūnų valsčiaus partinė-kandidatinė grupė 
369LKP Utenos apskrities Molėtų valsčiaus komitetas
370LKP Utenos apskrities Molėtų valsčiaus pirminė organizacija
371LKP Utenos apskrities MGB ir MVD Molėtų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
372LKP Utenos apskrities Skiemonių valsčiaus partinė-kandidatinė grupė 
373LKP Utenos apskrities Skudutiškio valsčiaus partinė-kandidatinė grupė 
374LKP Utenos apskrities Tauragnų valsčiaus pirminė organizacija
375LKP Utenos apskrities Užpalių valsčiaus komitetas
376LKP Utenos apskrities Užpalių valsčiaus pirminė organizacija
377LKP Utenos apskrities Utenos valsčiaus komitetas
378LKP Utenos apskrities Utenos valsčiaus pirminė organizacija
379LKP Utenos apskrities MGB ir MVD Utenos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
380Utenos remonto traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
381Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Tauragės apskrities komitetas
382Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Kuršėnų apskrities komitetas
383LKP(b) Kuršėnų apskrities komiteto pirminė organizacija
384LKP Kuršėnų apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
385LKP Kuršėnų rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Kuršėnų rajonui įstaigos pirminė organizacija
386Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kuršėnų apskrities Kuršėnų valsčiaus komitetas
387LKP Kuršėnų apskrities Kuršėnų valsčiaus pirminė organizacija
388LKP Šiaulių rajono Kuršėnų apylinkės Lenino ordino Kuršėnų tarybinio ūkio partinis komitetas
389LKP Kuršėnų apskrities MGB Kuršėnų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
390LKP Šiaulių rajono Pavenčių cukraus kombinato pirminė organizacija
391Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kuršėnų apskrities Kruopių valsčiaus komitetas
392LKP Kuršėnų apskrities Kruopių valsčiaus pirminė organizacija
393Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kuršėnų apskrities Papilės valsčiaus komitetas
395Papilės mašinų-traktorių stoties pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
396LKP Kuršėnų apskrities MGB Papilės valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
397LKP Kuršėnų apskrities Raudėnų valsčiaus pirminė organizacija
398Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kuršėnų apskrities Tryškių valsčiaus komitetas
399LKP Kuršėnų rajono Tryškių apylinkės DŽDT pirminė organizacija
400LKP Kuršėnų rajono Tryškių apylinkės Vidaus reikalų ministerijos skyriaus pirminė organizacija
401LKP Kuršėnų apskrities Tryškių valsčiaus pirminė organizacija
402Telšių rajono Tryškių apylinkės Tryškių daržininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminės organizacijos komitetas
403Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Lazdijų apskrities komitetas
404LKP Lazdijų rajono laikraščio "Darbo vėliava" redakcijos pirminė organizacija 
405LKP Lazdijų rajono Lazdijų melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija
406LKP Lazdijų apskrities Lazdijų pradinės mokyklos pirminė organizacija 
407LKP Lazdijų rajono Vartotojų kooperatyvo pirminė organizacija 
408LKP Lazdijų apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
409Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Lazdijų apskrities Veisiejų valsčiaus komitetas
411Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Veisiejų rajonui įstaigos pirminė partinė organizacija
412Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Lazdijų apskrities Lazdijų valsčiaus komitetas
413LKP Lazdijų apskrities valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
414LKP Lazdijų apskrities MGB Lazdijų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
416LKP Lazdijų rajono Leipalingio apylinkės DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
417Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Lazdijų apskrities Leipalingio valsčiaus komitetas
418LKP Lazdijų rajono Kapčiamiesčio apylinkės DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
419Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Lazdijų apskrities Rudaminos valsčiaus komitetas
420LKP Lazdijų apskrities Rudaminos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
421LKP Lazdijų rajono Būdviečio apylinkės Aštriosios Kirsnos daržovių sėklininkystės tarybinio ūkio pirminė organizacija 
422LKP Lazdijų apskrities Sangrūdos valsčiaus pirminė organizacija 
423LKP Lazdijų apskrities Šventežerio valsčiaus pirminė organizacija 
424Tarybinių partizanų Domino būrys
425Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Vilniaus apskrities komitetas 
426LKP Vilniaus apskrities Dieveniškių valsčiaus komitetas
427LKP Vilniaus apskrities Mickūnų valsčiaus komitetas
428LKP Vilniaus apskrities Nemenčinės valsčiaus komitetas
429LKP Vilniaus apskrities Paberžės valsčiaus komitetas
430LKP Vilniaus apskrities Riešės valsčiaus komitetas
431LKP Vilniaus apskrities Turgelių valsčiaus komitetas
433LKP Vilniaus apskrities MGB ir MVD Turgelių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
435LKP Vilniaus apskrities Mickūnų valsčiaus pirminė organizacija
437LKP Vilniaus apskrities Nemenčinės valsčiaus pirminė organizacija
439LKP Vilniaus apskrities Paberžės valsčiaus pirminė organizacija
440Anovilių tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
441LKP Vilniaus apskrities Riešės valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
442LKP Vilniaus apskrities Šalčininkų valsčiaus komitetas
443LKP Vilniaus apskrities Šumsko valsčiaus komitetas
444LKP Vilniaus apskrities Šumsko valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
445LKP Vilniaus apskrities Jašiūnų valsčiaus komitetas
446LKP Vilniaus apskrities Jašiūnų valsčiaus pirminė organizacija
447LKP Vilniaus apskrities MGB ir MVD Jašiūnų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
448Šalčininkų prekybos ir tiekimo kontoros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
449Trakų rajono Rūdiškių miškų pramonės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
452Šalčininkų rajono Jašiūnų apylinkės Jašiūnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminės organizacijos komitetas
453LKP Vilniaus apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
454Lietuvos TSR VRM Vilniaus apskrities skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
455Vilniaus rajono LDT vykdomojo komiteto vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija
456Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kelmės apskrities komitetas
457Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kelmės apskrities Karklėnų valsčiaus komitetas 
458Lietuvos LKJS Kelmės apskrities Karklėnų valsčiaus teritorinė pirminė organizacija
460Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kelmės apskrities Kelmės valsčiaus komitetas
461Lietuvos LKJS Kelmės apskrities Kelmės valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
462Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kelmės apskrities Kražių valsčiaus komitetas 
467Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kelmės apskrities Liolių valsčiaus komitetas
468Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kelmės apskrities Šaukėnų valsčiaus komitetas 
469Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kelmės apskrities Tytuvėnų valsčiaus komitetas 
471Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kelmės apskrities Užvenčio valsčiaus komitetas 
472Lietuvos LKJS Kelmės apskrities Užvenčio miestelio pirminė organizacija 
473Lietuvos LKJS Kelmės apskrities Užvenčio valsčiaus liaudies gynėjų pirminė organizacija
474Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kelmės apskrities Vaiguvos valsčiaus komitetas 
475Lietuvos LKJS Kelmės apskrities Vaiguvos miestelio pirminė organizacija
476Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Kelmės apskrities komitetas
477LKP(b) Kelmės apskrities pirminė organizacija
478LKP Kelmės rajono Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Kelmės rajono poskyrio pirminė organizacija
479LKP Kelmės apskrities Vaiguvos valsčiaus pirminė organizacija
480Kelmės apskrities Karklėnų valsčiaus Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Kelmės apskrities teritorinė pirminė organizacija
481Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kelmės apskrities Kelmės valsčiaus komitetas
482LKP Kelmės apskrities Kelmės valsčiaus pirminė organizacija
483Kelmės melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kelmės rajono pirminė organizacija
484Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kelmės apskrities Kražių valsčiaus komitetas
485LKP Kelmės apskrities Kražių valsčiaus pirminė organizacija
486LKP Kelmės apskrities MGB ir MVD Kražių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
487LKP Kelmės apskrities Liolių valsčiaus pirminė organizacija
488Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kelmės apskrities Tytuvėnų valsčiaus komitetas
489LKP Kelmės apskrities Tytuvėnų valsčiaus pirminė organizacija
490Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kelmės apskrities Užvenčio valsčiaus komitetas
491LKP Kelmės apskrities Užvenčio valsčiaus pirminė organizacija
492Užvenčio rajono Užvenčio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija 
493LKP Kelmės apskrities Šaukėnų valsčiaus pirminė organizacija
494Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Kretingos apskrities komitetas
495Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kretingos apskrities Darbėnų valsčiaus komitetas
496LKP Kretingos apskrities Darbėnų valsčiaus pirminė organizacija
497LKP Kretingos apskrities Darbėnų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
498LKP Kretingos rajono Darbėnų apylinkės liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
499Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kretingos apskrities Kartenos valsčiaus komitetas
500LKP Kretingos apskrities Kartenos valsčiaus pirminė organizacija
501LKP Kretingos rajono Kartenos apylinkės DŽDT pirminė organizacija
502LKP Kretingos rajono Kartenos apylinkės liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
503LKP Kretingos apskrities „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio pirminė organizacija
504Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kretingos apskrities Kretingos valsčiaus komitetas
505LKP Kretingos apskrities Kretingos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
506LKP Kretingos apskrities MGB ir MVD Kretingos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
507LKP Kretingos rajono Rūdaičių apylinkės Vydmantų agroprekybinio tarybinio ūkio partinis komitetas
508Skuodo rajono Lenkimų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
509LKP Kretingos apskrities Mosėdžio valsčiaus pirminė organizacija
510Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kretingos apskrities Palangos valsčiaus komitetas
511LKP Kretingos apskrities Palangos valsčiaus pirminė organizacija
512LKP Kretingos apskrities MGB ir MVD Palangos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
513LKP Kretingos rajono Palangos kurorto pirminė organizacija
514Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kretingos apskrities Salantų valsčiaus komitetas
515LKP Kretingos apskrities Salantų valsčiaus pirminė organizacija
516Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Salantų rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
517Salantų rajono mašinų-melioracijos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
518Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kretingos apskrities Skuodo valsčiaus komitetas
519LKP Kretingos apskrities Skuodo valsčiaus pirminė organizacija
520Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Skuodo rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
521LKP Kretingos rajono Šventosios Pajūrio žuvininkystės ūkio pirminė organizacija
522LKP(b) Kretingos apskrities komiteto pirminė organizacija
523LKP Kretingos apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
524LKP Kretingos rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Kretingos rajonui įstaigos pirminė organizacija
525LKP Kretingos apskrities milicijos skyriaus pirminė organizacija
526LKP Kretingos rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
527LKP Kretingos rajono geležinkelio stoties Valstybės saugumo ministerijos operatyvinio punkto pirminė organizacija
528LKP Kretingos rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
530LKP Kretingos apskrities Kretingos apskrities valstybinio banko skyriaus pirminė organizacija
531Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kretingos apskrities komitetas
532Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Endriejavo valsčiaus pirminė organizacija 
533Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kretingos apskrities Darbėnų valsčiaus komitetas 
534Kretingos apskrities Darbėnų valsčiaus Lietuvos LKJS Kretingos apskrities teritorinė pirminė organizacija
535Lietuvos LKJS Kretingos apskrities Darbėnų miesto pirminė organizacija 
536Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kretingos apskrities Gargždų valsčiaus komitetas 
539Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kretingos apskrities Kartenos valsčiaus komitetas 
540Lietuvos LKJS Kretingos apskrities Kartenos valsčiaus teritorinė pirminė organizacija
542Lietuvos LKJS Kretingos apskrities organizacija 
544Lietuvos LKJS Kretingos apskrities Dauginčių apylinkės pirminė organizacija
545Lietuvos LKJS Kretingos apskrities Kretingos valsčiaus pirminė organizacija 
546Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Plungės apskrities Kulių valsčiaus komitetas
547Lietuvos LKJS Plungės apskrities Kulių valsčiaus pirminė organizacija
550Lietuvos LKJS Kretingos apskrities Lenkimų valsčiaus pirminė organizacija 
551Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kretingos apskrities Mosėdžio valsčiaus komitetas 
552Lietuvos LKJS Kretingos apskrities Mosėdžio miesto pirminė organizacija
553Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kretingos apskrities Palangos valsčiaus komitetas 
554Lietuvos LKJS Kretingos apskrities Palangos valsčiaus pirminė organizacija 
555Lietuvos LKJS Kretingos apskrities Palangos valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
557Lietuvos LKJS Kretingos apskrities Palangos miesto pirminė organizacija 
561Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kretingos apskrities Salantų valsčiaus komitetas 
564Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kretingos apskrities Skuodo valsčiaus komitetas 
565Lietuvos LKJS Kretingos apskrities Skuodo valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
570Lietuvos LKJS Kretingos apskrities Veiviržėnų valsčiaus pirminė organizacija 
571Lietuvos LKJS Kretingos apskrities komiteto pirminė organizacija 
578Lietuvos LKJS Valstybinio draudimo Kretingos apskrities skyriaus pirminė organizacija 
579Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Klaipėdos apskrities komitetas
580LKP(b) Klaipėdos apskrities komiteto pirminė organizacija
581LKP Klaipėdos apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
583LKP Klaipėdos rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
584LKP Klaipėdos apskrities Antrinių žaliavų supirkimo punkto pirminė organizacija
585LKP Klaipėdos apskrities Tarprajoninės žemės ūkio kooperacijos bazės pirminė organizacija 
586LKP Klaipėdos apskrities Endriejavo valsčiaus pirminė organizacija
587Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Klaipėdos apskrities Veiviržėnų valsčiaus komitetas
588LKP Klaipėdos apskrities Veiviržėnų valsčiaus pirminė organizacija
589LKP Klaipėdos apskrities MGB ir MVD Veiviržėnų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
590Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Klaipėdos apskrities Gargždų valsčiaus komitetas
591LKP Klaipėdos rajono melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija
592LKP Klaipėdos apskrities MGB Gargždų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
593LKP Klaipėdos apskrities Gargždų valsčiaus pirminė organizacija
594Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Klaipėdos apskrities Dovilų valsčiaus komitetas
595LKP Klaipėdos apskrities Dovilų valsčiaus komiteto pirminė organizacija
597LKP Klaipėdos apskrities MGB Dovilų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
598LKP Klaipėdos rajono Sendvario apylinkės Klaipėdos mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
599LKP Klaipėdos rajono Dovilių apylinkės Dumpių tarybinio ūkio pirminė organizacija
600LKP Klaipėdos rajono Dovilių apylinkės Lėbartų tarybinio ūkio partinis komitetas
601Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Klaipėdos apskrities Kretingalės valsčiaus komitetas
602LKP Klaipėdos apskrities Kretingos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
603LKP Kretingos rajono Kauno vilnos gamybinio susivienijimo „Liteksas“ vilnos audinių fabriko „Laisvė“ pirminė organizacija
604LKP Klaipėdos rajono Sendvario apylinkės Tauralaukio daržininkystės tarybinio ūkio partinis komitetas
605LKP Klaipėdos apskrities Bauškaralių tarybinio ūkio pirminė organizacija
606LKP Klaipėdos rajono Kretingalės apylinkės Kretingalės tarybinio ūkio pirminė organizacija
607LKP Klaipėdos rajono Triušelių apylinkės Eketės tarybinio ūkio pirminė organizacija
608LKP Klaipėdos apskrities Kalotės valsčiaus pirminė organizacija
609Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Klaipėdos apskrities Priekulės valsčiaus komitetas
610LKP Klaipėdos apskrities Priekulės valsčiaus pirminė organizacija
611LKP Klaipėdos apskrities Priekulės apylinkės pirminė organizacija
612LKP Klaipėdos apskrities Priekulės apylinkės Priekulės paukštininkystės tarybinio ūkio partinis komitetas
613LKP Klaipėdos apskrities Priekulės valsčiaus pagalbinio ūkio Nr. 2 pirminė organizacija
614Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Priekulės rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono pirminė organizacija
615Šilutės rajono Saugų apylinkės „Minijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
616LKP Klaipėdos apskrities Sendvario valsčiaus pirminė organizacija
617Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Pagėgių apskrities komitetas
618LKP Pagėgių apskrities Viešvilės valsčiaus pirminė organizacija
619LKP Pagėgių apskrities Vilkyškių valsčiaus komitetas
620LKP Pagėgių apskrities Vilkyškių valsčiaus pirminė organizacija
621LKP Pagėgių apskrities MGB ir MVD Vilkyškių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
622LKP Pagėgių apskrities Bubliškio kolūkio pirminė organizacija
623Šilutės rajono Vilkyškių apylinkės Vilkyškių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
624LKP Pagėgių apskrities Galsdonų ir Usėnų valsčių pirminė organizacija
625LKP Pagėgių apskrities Žukų valsčiaus pirminė organizacija
626LKP Pagėgių apskrities Katyčių valsčiaus komitetas
627LKP Pagėgių apskrities Katyčių valsčiaus pirminė organizacija
628LKP Pagėgių apskrities MGB ir MVD Katyčių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
629LKP Pagėgių apskrities Lauksargių valsčiaus komitetas
630LKP Pagėgių apskrities Lauksargių valsčiaus pirminė organizacija
631LKP Pagėgių apskrities Lumpėnų valsčiaus pirminė organizacija
632LKP Pagėgių apskrities autotransporto kontoros Natkiškių valsčiaus pirminė organizacija
633LKP Pagėgių apskrities Pagėgių valsčiaus komitetas
634LKP Pagėgių apskrities Pagėgių valsčiaus pirminė organizacija
635LKP Pagėgių apskrities Piktupėnų valsčiaus komitetas
636LKP Pagėgių apskrities Piktupėnų valsčiaus komiteto pirminė organizacija
638Tauragės rajono Lauksargių apylinkės Lauksargių daržininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
639Šilutės rajono Rambyno apylinkės Piktupėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
640LKP Pagėgių apskrities Plaškių valsčiaus pirminė organizacija
641LKP Pagėgių apskrities Rukų valsčiaus pirminė organizacija
643LKP Pagėgių apskrities Stoniškių valsčiaus komitetas
644LKP Pagėgių apskrities Stoniškių valsčiaus pirminė organizacija
645LKP Pagėgių apskrities MGB Stoniškių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
646Šilutės rajono Usėnų apylinkės Žemaitkiemio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
648LKP(b) Pagėgių apskrities komiteto pirminė organizacija
649LKP Pagėgių rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
650LKP Pagėgių rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Pagėgių rajonui įstaigos pirminė organizacija
651LKP Pagėgių rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija
652LKP Pagėgių rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
657LKP apskrities miškų ūkio specialaus transporto pirminė organizacija
658LKP Pagėgių rajono mašinų-melioracijos stoties pirminė organizacija
660LKP Pagėgių apskrities Tilžės geležinkelio stoties pirminė organizacija
661Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Plungės apskrities komitetas
662LKP Plungės apskrities Alsėdžių valsčiaus komitetas
663Plungės rajono Alsėdžių apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
664LKP Plungės apskrities MGB ir MVD Alsėdžių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
665LKP Plungės apskrities Alsėdžių valsčiaus vartotojų kooperatyvo pirminė organizacija
667Salantų rajono Platelių apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
668LKP Plungės apskrities Plungės valsčiaus komitetas
669LKP Plungės apskrities MGB ir MVD Plungės valsčiaus skyrių pirminė organizacija
670LKP(b) Plungės apskrities komiteto pirminė organizacija
671Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Plungės rajone įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
672Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Plungės rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
676 Plungės valstybinio fabriko „Linų audiniai“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminės organizacijos komitetas
677Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pasvalio apskrities Daujėnų valsčiaus komitetas
678Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Daujėnų valsčiaus pirminė organizacija 
680Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pasvalio apskrities Joniškėlio valsčiaus komitetas
681Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pasvalio apskrities Krinčino valsčiaus komitetas
683Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pasvalio apskrities Pasvalio valsčiaus komitetas
684Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Pasvalio valsčiaus pirminė organizacija 
685Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pasvalio apskrities Pumpėnų valsčiaus komitetas
688Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pasvalio apskrities Pušaloto valsčiaus komitetas
689Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pasvalio apskrities Vaškų valsčiaus komitetas
692Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Pasvalio apskrities komitetas
693LKP Pasvalio apskrities Daujėnų valsčiaus pirminė organizacija
694LKP Pasvalio apskrities Joniškėlio valsčiaus komitetas
695LKP Pasvalio apskrities Joniškėlio valsčiaus pirminė organizacija
696LKP Pasvalio apskrities Krinčino valsčiaus pirminė organizacija
697LKP Pasvalio apskrities Pasvalio valsčiaus komitetas
698LKP Pasvalio apskrities Pasvalio valsčiaus pirminė organizacija
699LKP Pasvalio apskrities Pumpėnų valsčiaus pirminė organizacija
700LKP Pasvalio apskrities Pušaloto valsčiaus komitetas
701LKP Joniškėlio rajono Pumpėnų apylinkės Lavėnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
702LKP(b) Pasvalio apskrities komiteto pirminė organizacija
703LKP Pasvalio apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
704Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Pasvalio rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
705Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Pasvalio rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
706Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Mažeikių apskrities komitetas
707LKP Mažeikių apskrities Akmenės valsčiaus komitetas
709Agluonos tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono) 
710LKP Mažeikių apskrities Barstyčių valsčiaus pirminė organizacija
711LKP Mažeikių apskrities Viekšnių valsčiaus komitetas
713LKP Mažeikių apskrities MGB ir MVD Viekšnių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
714LKP Mažeikių apskrities Viekšnių valsčiaus pramonės kombinato pirminė organizacija
715LKP Mažeikių apskrities Židikų valsčiaus komitetas
716Sedos rajono Židikų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
717LKP Mažeikių apskrities Ylakių valsčiaus komitetas
718LKP Mažeikių apskrities Ylakių valsčiaus pirminė organizacija
719LKP Mažeikių apskrities Klykolių valsčiaus komitetas
720LKP Mažeikių apskrities Klykolių valsčiaus pirminė organizacija
721LKP Mažeikių rajono Laižuvos apylinkės DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
722LKP Mažeikių apskrities Mažeikių valsčiaus komitetas
723LKP Mažeikių apskrities Mažeikių valsčiaus pirminė organizacija
724LKP Mažeikių apskrities MGB Mažeikių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
725LKP Mažeikių apskrities Sedos valsčiaus komitetas
726LKP Mažeikių apskrities Sedos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
727Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Sedos rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
728LKP Mažeikių apskrities Tirkšlių valsčiaus komitetas
729LKP Mažeikių rajono Tirkšlių apylinkės DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
730LKP(b) Mažeikių apskrities komiteto pirminė organizacija
731LKP Mažeikių apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
732LKP Mažeikių rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
733LKP Mažeikių rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Mažeikių rajonui įstaigos pirminė organizacija
738LKP Mažeikių rajono Šiaulių odos ir avalynės įmonių gamybinio susivienijimo „Elnias“ Mažeikių avalynės gamybos filialo pirminė organizacija
739Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Prienų apskrities komitetas
740Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Prienų rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
741LKP Prienų apskrities Birštono valsčiaus pirminė organizacija
742LKP Prienų apskrities Jiezno valsčiaus pirminė organizacija
743LKP Prienų apskrities Pakuonio valsčiaus komitetas
744LKP Prienų apskrities Prienų valsčiaus komitetas
745LKP Prienų apskrities Prienų valsčiaus pirminė organizacija
746LKP Prienų apskrities Stakliškių valsčiaus komitetas
747LKP Prienų apskrities Stakliškių valsčiaus pirminė organizacija
748Prienų rajono Šilavoto apylinkės „Gegužės pirmosios” kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
749Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Kėdainių apskrities komitetas
750LKP Kėdainių apskrities Ariogalos valsčiaus pirminė organizacija
751LKP Kėdainių apskrities Gudžiūnų valsčiaus pirminė organizacija
752Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kėdainių apskrities Dotnuvos valsčiaus komitetas
754LKP Dotnuvos rajono Valstybės Saugumo Komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Dotnuvos rajonui įstaigos pirminė organizacija
755LKP Kėdainių apskrities Sirutiškio tarybinio ūkio pirminė organizacija 
756LKP Jonavos rajono Žeimių apylinkės Pauliukų kolūkio pirminė organizacija
757LKP Kėdainių apskrities Josvainių valsčiaus pirminė organizacija
758Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kėdainių apskrities Kėdainių valsčiaus komitetas
759LKP Kėdainių apskrities Kėdainių valsčiaus pirminė organizacija
760LKP Kėdainių rajono Medekšių apylinkės Kėdainių mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
761LKP Kėdainių rajono Hidrotechnikos ir melioracijos mokslinio tyrimo instituto pirminė organizacija
762LKP Kėdainių apskrities Krakių valsčiaus pirminė organizacija
763LKP Kėdainių apskrities MGB Krakių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
764LKP Dotnuvos rajono Dovydiškių apylinkės Purvaičių tarybinio ūkio pirminė organizacija
765LKP Kėdainių apskrities Pernaravos valsčiaus pirminė organizacija
766LKP Kėdainių apskrities Surviliškio valsčiaus pirminė organizacija
767LKP Kėdainių apskrities VRM Surviliškio valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija
768LKP Kėdainių apskrities Kalnaberžės vaikų darbo kolonijos pirminė organizacija
769Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kėdainių apskrities Šėtos valsčiaus komitetas
770LKP Kėdainių rajono Šėtos apylinkės Piliakalnio kolūkio pirminė organizacija
771LKP Kėdainių rajono Pauliukų apylinkės Meteniškio tarybinio ūkio pirminė organizacija
772LKP(b) Kėdainių apskrities komiteto pirminė organizacija
773LKP Kėdainių apskrities LLKJS komiteto pirminė organizacija
774LKP Kėdainių apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
775LKP Kėdainių rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Kėdainių rajonui įstaigos pirminė organizacija
776LKP Kėdainių rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
777LKP Kėdainių rajono Kėdainių liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
779LKP Kėdainių apskrities Kėdainių žemės ūkio kooperacijos pirminė organizacija
781LKP Kėdainių apskrities Kelių eksploatacijos valdybos pirminė organizacija
783LKP Kėdainių rajono Kėdainių miesto DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
784LKP Kėdainių apskrities Kėdainių amatų mokyklos pirminė organizacija
785Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Kaišiadorių apskrities komitetas
786LKP Kaišiadorių apskrities Gegužinės valsčiaus pirminė organizacija
787Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kaišiadorių apskrities Žaslių valsčiaus komitetas
788LKP Kaišiadorių rajono Žaslių apylinkės DŽDT pirminė organizacija
789Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kaišiadorių apskrities Žiežmarių valsčiaus komitetas.
790LKP Kaišiadorių apskrities Žiežmarių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
791LKP Žiežmarių rajono Valstybės saugumo Komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Žiežmarių rajonui įstaigos pirminė organizacija
792Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kaišiadorių apskrities Kaišiadorių valsčiaus komitetas
793LKP Kaišiadorių apskrities Kaišiadorių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
794LKP Kaišiadorių apskrities MGB Kaišiadorių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
795Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kaišiadorių apskrities Kruonio valsčiaus komitetas
796LKP Žiežmarių rajono Kruonio apylinkės DŽDT pirminė organizacija
797Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kaišiadorių apskrities Rumšiškių valsčiaus komitetas
798LKP Kaišiadorių apskrities Rumšiškių apylinkės tarybos pirminė organizacija
801Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Panevėžio apskrities komitetas
802LKP Panevėžio apskrities Vadoklių valsčiaus pirminė organizacija
803LKP Panevėžio apskrities Krekenavos valsčiaus komitetas
804LKP Panevėžio apskrities Krekenavos valsčiaus pirminė organizacija
805LKP Panevėžio apskrities Panevėžio valsčiaus komitetas
806LKP Panevėžio apskrities Panevėžio valsčiaus pirminė organizacija
807Panevėžio remonto-technikos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
808LKP Panevėžio apskrities Piniavos valsčiaus pirminė organizacija
809LKP Panevėžio apskrities Raguvos valsčiaus pirminė organizacija
810LKP Panevėžio apskrities Ramygalos valsčiaus komitetas
811LKP(b) Panevėžio apskrities komiteto pirminė organizacija
812Panevėžio rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
813TSRS KGB Lietuvos geležinkelių valdybos Šiaulių stoties skyriaus Panevėžio stoties poskyrio pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
814Panevėžio miesto prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio miesto pirminė organizacija
815Panevėžio miesto liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio miesto pirminė organizacija
816Panevėžio miesto sveikatos skyriaus pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto )
817Panevėžio mėsos kombinato Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio miesto pirminė organizacija
820TSRS Valstybinio banko Panevėžio skyriaus pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
821Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities komitetas
822Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities Akmenės valsčiaus komitetas
823Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Akmenės valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
825Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Akmenės vidurinės mokyklos pirminė organizacija 
826Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Dabikinės vaikų namų pirminė organizacija 
828Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Menčių apylinkės pirminė organizacija 
829Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Montartiškių pirminė organizacija
832Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Barstyčių valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
833Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities Ylakių valsčiaus komitetas 
835Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Ylakių valsčiaus pieninės pirminė organizacija
837Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Ylakių valsčiaus kooperatyvo pirminė organizacija 
839Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Gedrimų apylinkės pirminė organizacija 
840Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Kalvaičių apylinkės pirminė organizacija 
841Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Vyžančių apylinkės pirminė organizacija 
842Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities Klykolių valsčiaus komitetas
843Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Vegerių valsčiaus pirminė organizacija 
845Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Klykolių apylinkės pirminė organizacija 
847Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities Laižuvos valsčiaus komitetas
848Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Laižuvos valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
850Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Auksodės apylinkės pirminė organizacija
851Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Latvelių apylinkės pirminė organizacija 
852Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities Mažeikių valsčiaus komitetas
853Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Mažeikių valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
854Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Mažeikių valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
855Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Knabikų apylinkės pirminė organizacija 
856Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Kušlėnų apylinkės pirminė organizacija
857Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Leckavos apylinkės pirminė organizacija 
858Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Socialistiniu keliu” kolūkio pirminė organizacija 
859Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities Sedos valsčiaus komitetas
862Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities Tirkšlių valsčiaus komitetas
866Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Pievėnų apylinkės pirminė organizacija 
867Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities Viekšnių valsčiaus komitetas
870Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Viekšnių valsčiaus ryšių skyriaus pirminė organizacija
871Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Krakių apylinkės pirminė organizacija 
872Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Užlieknės apylinkės pirminė organizacija 
873Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities Židikų valsčiaus komitetas
874Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Židikų valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
875Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Židikų valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
876Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Pikelių apylinkės pirminė organizacija 
877Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Renavos tarybinio ūkio pirminė organizacija
879Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Ukrinų tarybinio ūkio pirminė organizacija
880LKP(b) Mažeikių apskrities komiteto Lietuvos LKJS pirminė organizacija 
888Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Mažeikių miesto teritorinė pirminė organizacija 
889Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Radviliškio apskrities komitetas
890LKP Radviliškio apskrities Baisogalos valsčiaus komitetas
891LKP Radviliškio apskrities Grinkiškių valsčiaus komitetas
892LKP Kėdainių apskrities Grinkiškio valsčiaus pirminė organizacija
893Šeduvos rajono Grinkiškio apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šeduvos rajono pirminė organizacija
894LKP Radviliškio apskrities Radviliškio valsčiaus komitetas
895LKP Radviliškio apskrities MGB ir MVD Grinkiškio valsčiaus skyrių pirminė organizacija
896LKP Radviliškio apskrities Radviliškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
897LKP Radviliškio apskrities MGB ir MVD Radviliškio valsčiaus skyrių pirminė organizacija
898LKP Radviliškio apskrities Rozalimo valsčiaus komitetas
899LKP Radviliškio apskrities Rozalimo valsčiaus pirminė organizacija
900LKP Radviliškio apskrities Šiaulėnų valsčiaus komitetas
901LKP(b) Radviliškio apskrities komiteto pirminė organizacija 
902LKP Radviliškio apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
903Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Radviliškio rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
910Pabaltijo geležinkelio Radviliškio vagonų depo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
911LKP Šiaulių apskrities Radviliškio valsčiaus pirminė organizacija
912LKP Šiaulių apskrities Šiaulėnų valsčiaus pirminė organizacija
913Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Zarasų apskrities komitetas
914LKP Zarasų apskrities Antazavės valsčiaus pirminė organizacija
915Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Zarasų apskrities Antalieptės valsčiaus komitetas
916LKP Zarasų apskrities Antalieptės valsčiaus pirminė organizacija
917Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Zarasų apskrities Degučių valsčiaus komitetas
918LKP Zarasų apskrities MGB Degučių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
919Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Zarasų apskrities Dūkšto valsčiaus komitetas
920LKP Zarasų apskrities Dūkšto valsčiaus pirminė organizacija
921LKP Dūkšto rajono Dūkšto traktorių remonto stoties pirminė organizacija 
922LKP Ignalinos rajono Dūkšto apylinkės Dūkšto bandymų stoties Eksperimentinio ūkio pirminė organizacija
923Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Zarasų apskrities Dusetų valsčiaus komitetas
924LKP Zarasų apskrities Dusetų valsčiaus pirminė organizacija
926LKP Zarasų apskrities Imbrado valsčiaus komitetas
927LKP Zarasų apskrities Imbrado valsčiaus pirminė organizacija
928LKP Zarasų apskrities Rimšės valsčiaus komitetas
929LKP Zarasų apskrities Rimšės valsčiaus pirminė organizacija
930LKP Zarasų apskrities Smalvų valsčiaus komitetas
931LKP Zarasų apskrities MGB Smalvų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
932LKP Zarasų apskrities Salako valsčiaus pirminė organizacija
933LKP(b) Zarasų apskrities komiteto pirminė organizacija
934LKP Zarasų apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
935LKP Zarasų rajono Valstybės Saugumo Komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Zarasų rajonui įstaigos pirminė organizacija
936LKP Zarasų rajono DŽDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
940LKP Zarasų rajono Zarasų melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija
941Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Varėnos apskrities komitetas
942Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Varėnos apskrities Varėnos valsčiaus komitetas
943Lietuvos LKJS Alytaus apskrities Varėnos valsčiaus pirminė organizacija 
944Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Varėnos apskrities Druskininkų valsčiaus komitetas
945Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Varėnos apskrities Merkinės valsčiaus komitetas
946Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Raseinių apskrities komitetas
947Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Varėnos apskrities komitetas
948LKP Varėnos apskrities Varėnos valsčiaus komitetas
949LKP Varėnos apskrities Varėnos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
950LKP Varėnos apskrities Varėnos valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija
951LKP Varėnos apskrities Druskininkų valsčiaus komitetas
952LKP Varėnos apskrities Druskininkų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
953Druskininkų miesto liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Druskininkų miesto pirminė organizacija
954LKP Druskininkų rajono Valstybės Saugumo Komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Druskininkų rajonui įstaigos pirminė organizacija
959LKP Varėnos apskrities Marcinkonių valsčiaus komitetas
960Lietuvos komunistų partijos (LKP) Varėnos rajono Marcinkonių apylinkės pirminė organizacija
961LKP Varėnos apskrities MGB ir MVD Marcinkonių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
962LKP Druskininkų rajono Marcinkonių apylinkės Marcinkonių miško gamyklos pirminė organizacija
964LKP Varėnos apskrities Merkinės valsčiaus komitetas
965LKP Varėnos apskrities Merkinės valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
966LKP Varėnos apskrities MGB Merkinės valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
967LKP Varėnos apskrities Perlojos valsčiaus partinė-kandidatinė grupė 
969LKP Varėnos apskrities Raitininkų valsčiaus komitetas
970LKP Varėnos apskrities Raitininkų partinė-kandidatinė grupė 
971LKP Varėnos apskrities Rudnios valsčiaus komitetas
972LKP Varėnos apskrities Rudnios valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
973LKP(b) Varėnos apskrities komiteto pirminė organizacija
974LKP Varėnos apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
975KGB prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio įstaigos Varėnos rajonui pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
976LKP Varėnos apskrities milicijos skyriaus pirminė organizacija
979Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Raseinių apskrities komitetas
980LKP Raseinių apskrities Betygalos valsčiaus komitetas
981LKP Raseinių apskrities Betygalos valsčiaus pirminė organizacija 
982LKP Raseinių apskrities MGB ir MVD Betygalos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
983LKP Raseinių apskrities Viduklės valsčiaus komitetas
984LKP Raseinių apskrities Viduklės valsčiaus pirminė organizacija 
985LKP Raseinių apskrities MGB ir MVD Viduklės valsčiaus skyrių pirminė organizacija 
986Raseinių rajono Viduklės apylinkės Viduklės remonto-technikos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
987LKP Raseinių apskrities Girkalnio valsčiaus komitetas
988LKP Raseinių apskrities Girkalnio valsčiaus pirminė organizacija
989LKP Raseinių apskrities Žaiginio valsčiaus pirminė organizacija
990LKP Raseinių apskrities Nemakščių valsčiaus komitetas
992LKP Raseinių apskrities Raseinių valsčiaus komitetas
993LKP Raseinių apskrities Raseinių valsčiaus pirminė organizacija
994LKP Raseinių apskrities MGB ir MVD Raseinių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
995Raseinių rajono Viduklės apylinkės Paupio žuvininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
996LKP Raseinių apskrities Raudonės valsčiaus pirminė organizacija
997LKP Raseinių apskrities Šiluvos valsčiaus komitetas
998LKP (b) Raseinių apskrities pirminė organizacija
999Raseinių rajono Šiluvos apylinkės Skaraitiškės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
1000LKP Raseinių apskrities Šimkaičių valsčiaus pirminė organizacija
1001Jurbarko rajono Vadžgirio apylinkės Labgirių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminės organizacijos komitetas 
1002LKP Raseinių apskrities Jurbarko valsčiaus pirminė organizacija
1003LKP(b) Raseinių apskrities komiteto pirminė organizacija
1004Raseinių rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
1005Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Raseinių rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
1006Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Raseinių rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
1008Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos kalėjimo Nr. 9 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
1009Raseinių rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
1013Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities komitetas
1014Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Adutiškio valsčiaus komitetas
1016Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Daugeliškio valsčiaus komitetas
1017Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Ignalinos valsčiaus komitetas
1018Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Joniškio valsčiaus komitetas
1019Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Kaltanėnų valsčiaus komitetas
1020Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Pabradės valsčiaus komitetas
1021Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Strūnaičio valsčiaus komitetas
1022Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Ceikinių valsčiaus komitetas
1023Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Švenčionėlių valsčiaus komitetas
1024Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Švenčionių valsčiaus komitetas
1027Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Šilutės apskrities komitetas
1028LKP Šilutės apskrities Vainuto valsčiaus pirminė organizacija
1029LKP Šilutės apskrities Žemaičių Naumiesčio valsčiaus komitetas
1030LKP Šilutės apskrities Žemaičių Naumiesčio valsčiaus pirminė organizacija
1031LKP Šilutės apskrities Kintų valsčiaus pirminė organizacija
1032LKP Šilutės apskrities Kuliešių valsčiaus pirminė organizacija
1033LKP Šilutės apskrities Sakučių valsčiaus pirminė organizacija
1034LKP Šilutės apskrities Saugų valsčiaus komitetas
1035LKP Šilutės apskrities Šilutės valsčiaus komitetas
1036LKP Šilutės apskrities Šilutės valsčiaus pirminė organizacija
1037LKP Šilutės apskrities Juknaičių valsčiaus komitetas
1038LKP Šilutės apskrities Juknaičių valsčiaus pirminė organizacija
1039Šilutės rajono Juknaičių apylinkės Pašyšių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
1040LKP Šilutės apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1041LKP Šilutės apskrities milicijos skyriaus pirminė organizacija
1042Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos kalėjimo Nr. 8 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
1043Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Pataisos darbų kolonijų skyriaus pataisos darbų kolonijos Nr. 3 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
1045LKP Šilutės apskrities sveikatos skyriaus pirminė organizacija
1047Šilutės mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
1048Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Poželos rajono komitetas
1049Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Poželos rajono komiteto pirminė organizacija
1050Kauno miesto Poželos rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Poželos rajono pirminė organizacija
1051Kauno miesto Panemunės rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Panemunės rajono pirminė organizacija
1052LTSR KGB Kauno stoties apsaugos skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
1056Eksperimentinės dailiosios keramikos gamyklos „Jiesia“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Panemunės rajono pirminė organizacija
1059Mechaninės liejimo gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
1061J. Greifenbergerio santechninių dirbinių gamyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Panemunės rajono pirminė organizacija
1063Metalo dirbinių gamybinio susivienijimo „Nemunas“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Panemunės rajono pirminė organizacija
1064Gamybinės įmonės „Kauno energoremontas“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Panemunės rajono pirminė organizacija
1065Kauno statybinių medžiagų kombinato Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto pirminė organizacija
1067Vilnos gamybinio susivienijimo „Drobė“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Poželos rajono pirminė organizacija
1068Kojinių fabriko „Kotton“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Panemunės rajono pirminė organizacija
1069Kauno konditerijos fabriko Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Lenino rajono pirminė organizacija
1070Kauno miesto „Sanito“ gamybinės-eksperimentinės gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
1071Kauno J. Janonio popieriaus fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
1072Kauno šiluminės elektrinės pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
10731-osios autotransporto įmonės pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
1074Lietuvos geležinkelių Kauno stoties vagonų depo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto pirminė organizacija
1075Lietuvos geležinkelių Kauno stoties signalizacijos ir ryšių ruožo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
1076Lietuvos geležinkelių Kauno stoties 4-ojo kelių ruožo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto pirminė organizacija
1079Pabaltijo geležinkelio Vilniaus lokomotyvų depo Kauno cecho pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
1080Pabaltijo geležinkelio Kauno stoties pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
1081Lietuvos geležinkelių Kauno stoties mazgo partinis komitetas (Kauno miesto)
1084Sąjunginės ryšių priemonių gamyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Panemunės rajono pirminė organizacija
1091I. Mičiurino žemės ūkio technikumo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
1093Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Biržų apskrities komitetas
1094LKP(b) Biržų apskrities komiteto pirminė organizacija
1095Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Biržų apskrities Biržų valsčiaus komitetas
1096LKP Biržų apskrities Biržų valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1097Biržų liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
1098Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Biržų apskrities Vabalninko valsčiaus komitetas
1099LKP Biržų apskrities Vabalninko valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1100Valstybės saugumo komiteto prie LTSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Vabalninko rajonui įstaigos pirminė partinė organizacija (Vabalninko rajono)
1101LKP(b) Šiaulių srities Vabalninko apskrities Kupreliškio apylinkės tarybos partinė-kandidatinė grupė
1102LKP Biržų apskrities Nemunėlio Radviliškio valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1103Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Biržų apskrities Parovėjos valsčiaus komitetas
1104LKP Biržų apskrities Parovėjos valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1105LKP Biržų apskrities Pabiržės valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1106LKP Biržų apskrities Papilio valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1107LKP Biržų apskrities Saločių valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1108Valstybinio lininių audinių „Siūlo“ fabriko pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
1109Lietuvos komunistų partijos (LKP) Naujosios Vilnios rajono komitetas
1110LKP Naujosios Vilnios rajono vagonų depo pirminė organizacija
1111LKP Naujosios Vilnios rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija
111225-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios raj.)
1115LKP Naujosios Vilnios rajono Pataisos darbų kolonijos Nr. 10 pirminė organizacija
1118Vilniaus mėsos kombinato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
1120Naujosios Vilnios poliklinikos Nr. 6 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto) 
1123Naujosios Vilnios rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Naujosios Vilnios rajono pirminė organizacija
1124Lietuvos komunistų partijos (LKP) Naujosios Vilnios rajono komiteto pirminė organizacija
1126„Žalgirio“ staklių gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
1128Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Šiaulių apskrities komitetas
1129LKP Šiaulių apskrities Gruzdžių valsčiaus komitetas
1130LKP Šiaulių apskrities Kurtuvėnų valsčiaus komitetas
1131LKP Šiaulių rajono K. Poželos kolūkio pirminė organizacija
1132LKP Šiaulių apskrities Lygumų valsčiaus komitetas
1133LKP Šiaulių apskrities Meškuičių valsčiaus komitetas
1134LKP Šiaulių apskrities Meškuičių valsčiaus pirminė organizacija
1135LKP Šiaulių apskrities Pakruojo valsčiaus komitetas
1136LKP Šiaulių apskrities Šiaulių valsčiaus komitetas
1137Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių apskrities komitetas
1138Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių apskrities Bazilionių valsčiaus komitetas
1139Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Vaiguvos valsčiaus pirminė organizacija
1140Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Vaiguvos valsčiaus milicijos pirminė organizacija 
1141Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių apskrities Gruzdžių valsčiaus komitetas
1144Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Valdomų apylinkės pirminė organizacija
1146Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Dubėnų apylinkės pirminė organizacija 
1147Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Žagarės valsčiaus pirminė organizacija
1148Šiaulių apskrities Kruopių valsčiaus Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių apskrities teritorinė pirminė organizacija
1149Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių apskrities Kurtuvėnų valsčiaus komitetas
1150Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Kurtuvėnų miestelio pirminė organizacija
1152Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities Kuršėnų valsčiaus komitetas
1154Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Kuršėnų valsčiaus milicijos pirminė organizacija 
1155Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Kuršėnų geležinkelio stoties pirminė organizacija 
1156Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių apskrities Lygumų valsčiaus komitetas
1157Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Lygumų valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
1158Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Lygumų miestelio pirminė organizacija 
1159Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Jankaičių apylinkės pirminė organizacija 
1161Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Pakruojo tarybinio ūkio Lygumų skyriaus pirminė organizacija 
1162Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių apskrities Meškuičių valsčiaus komitetas
1165Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Padubysio valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
1166Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių apskrities Padubysio valsčiaus komitetas
1167Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių apskrities Pakruojo valsčiaus komitetas
1168Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių apskrities Stačiūnų valsčiaus komitetas
1169Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Stačiūnų valsčiaus pirminė organizacija 
1171Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Stačiūnų valsčiaus milicijos pirminė organizacija 
1172Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Stačiūnų valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
1174Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Skurvių apylinkės pirminė organizacija 
1175Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Tryškių valsčiaus pirminė organizacija
1177Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių apskrities Šiaulių valsčiaus komitetas
1178Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Šiaulių valsčiaus pirminė organizacija 
1181Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Šiaulių valsčiaus milicijos pirminė organizacija 
1182Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Šiaulių valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
1183LKP(b) Šiaulių apskrities komiteto Lietuvos LKJS pirminė organizacija 
1184LKJS Šiaulių apskrities komiteto pirminė organizacija
1185Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities karinio komisariato pirminė organizacija 
1186Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Marijampolės apskrities komitetas
1187LKP Marijampolės apskrities Gudelių valsčiaus pirminė organizacija 
1188LKP Marijampolės apskrities Igliškėlių valsčiaus pirminė organizacija 
1189LKP Marijampolės apskrities Kazlų Rūdos valsčiaus komitetas
1190LKP Marijampolės apskrities Kazlų Rūdos valsčiaus pirminė organizacija 
1191LKP Kazlų Rūdos rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Kazlų Rūdos rajonui įstaigos pirminė organizacija
1192LKP Marijampolės apskrities Liudvinavo valsčiaus komitetas
1193LKP Marijampolės apskrities Liudvinavo valsčiaus pirminė organizacija 
1194LKP Marijampolės apskrities Marijampolės valsčiaus komitetas
1195LKP Marijampolės apskrities Marijampolės valsčiaus pirminė organizacija 
1196LKP Marijampolės rajono Marijampolės melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija 
1197LKP Marijampolės rajono Marijampolės agroprekybinio tarybinio ūkio-technikumo partinis komitetas
1198LKP Marijampolės apskrities Sasnavos valsčiaus pirminė organizacija
1199LKP Marijampolės apskrities Šunskų valsčiaus pirminė organizacija
1200LKP(b) Marijampolės apskrities komiteto pirminė organizacija 
1201LKP Marijampolės miesto ir rajono LDT Vykdomųjų komitetų Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
1202LKP Marijampolės miesto LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1203Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Telšių apskrities komitetas
1204LKP Telšių apskrities Varnių valsčiaus komitetas
1205LKP Telšių apskrities Varnių valsčiaus pirminė organizacija
1206Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Varnių rajonui įstaigos pirminė partinė organizacija 
1207LKP Telšių apskrities Žarėnų valsčiaus komitetas
1208LKP Telšių apskrities Žarėnų valsčiaus pirminė organizacija
1209Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Telšių rajono Žarėnų apylinkės operatyvinės grupės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
1210LKP Telšių apskrities Luokės valsčiaus komitetas
1211LKP Telšių apskrities Luokės valsčiaus pirminė organizacija
1212LKP Telšių apskrities Luokės valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1213Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Užvenčio rajono Luokės apylinkės liaudies gynėjų būrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija
1214LKP Telšių apskrities Nevarėnų valsčiaus pirminė organizacija
1215LKP Telšių apskrities Telšių valsčiaus komitetas
1216LKP Telšių apskrities Telšių valsčiaus pirminė organizacija
1217LKP Telšių apskrities MGB Telšių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1218LKP Telšių apskrities Ubiškės valsčiaus pirminė organizacija
1219LKP(b) Telšių apskrities komiteto pirminė organizacija
1220LKP Telšių apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1221Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Telšių rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
1222Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Telšių rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
1223Telšių rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
1228Telšių miesto liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
1229Telšių trikotažo gamybinio susivienijimo „Mastis“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminės organizacijos komitetas
1230Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Telšių apskrities komitetas
1231Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Telšių apskrities Luokės valsčiaus komitetas
1232Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono komitetas
1233LTSR Mokslų Akademijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1240Miestų statybos projektavimo instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1241Centrinės Statistikos valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1242Pirmosios tarybinės klinikinės ligoninės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1243Respublikinės „Raudonojo kryžiaus“ klinikinės ligoninės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1244LTSR Aukščiausiojo teismo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1245Duonos produktų panaudojimo ir saugojimo valstybinės kontrolės vyriausiojo kontrolieriaus grupės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
1247LTSR Valstybinio plano komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
12484-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
12496-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1250LTSR automobilių transporto ir plentų ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1251Kooperacijos vyriausiosios valdybos prie TSRS Ministrų tarybos vyriausiojo inspektoriaus Lietuvos respublikai aparato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
1252Vilniaus miesto vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono) 
1254Valstybinio statybos tresto Nr. 1 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
1258„Puntuko“ projektavimo-konstravimo biuro pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1262Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
1263Kultūros švietimo įstaigų komiteto prie LTSR Ministrų Tarybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
1265„Beržo“ (nuo 1976 m. - „Ąžuolo“) baldų fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1270Energijos tiekimo įmonės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
1273Dzeržinskio rajono 2-jo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
1274Dzeržinskio rajono 6-jo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
1275LTSR Techninių kultūrų ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
1276LTSR Ministrų Tarybos tarybinės kontrolės komisijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1277LTSR Statybos ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1278LTSR Žuvies pramonės ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
1279LTSR Lengvosios pramonės ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1280LTSR Sveikatos apsaugos ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1281LTSR Komunalinio ūkio ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1282Vilniaus centrinio pašto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1284„Jaunimo gretų“ žurnalo redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
1285Laikraščio „Vilniaus tiesa“ redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
1287Valstybinių įstaigų darbuotojų profsąjungų respublikinio komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1292LTSR Ministrų Tarybos aparato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1293Dzeržinskio rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
1294„Sąjunginės spaudos“ Vilniaus agentūros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1295Statybos banko respublikinės kontoros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
1297„Sovetskaja Litva“ laikraščio spaustuvės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
1301Žemės ūkio kooperacijos centro sąjungos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
1302LTSR Valstybinio statybos reikalų komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1304„Viktorijos“ batų fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1305Respublikinio civilinės gynybos štabo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
1306Dzeržinskio rajono elektros stoties pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
1307Lietuvos telegramų agentūros ELTA pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
1308Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Alytaus apskrities komitetas
1309Alytaus tarprajoninės prokuratūros ir liaudies teismo pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
1311LKP Alytaus apskrities milicijos skyriaus pirminė organizacija 
1312Alytaus miesto ir rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
1313Valstybės saugumo komiteto prie LTSR Ministrų Tarybos Alytaus rajono poskyrio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
1314LKP Alytaus apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1315Alytaus mašinų gamyklos partinis komitetas (Alytaus miesto)
1319LKP Alytaus apskrities Druskininkų evakuotųjų ligoninės Nr. 1730 pirminė organizacija 
1320Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Alytaus apskrities Alovės valsčiaus komitetas
1322LKP Alytaus apskrities Alovės valsčiaus MGB ir MVD skyrių pirminė organizacija 
1324LKP Alytaus apskrities Alovės valsčiaus pirminė organizacija 
1325LKP Alytaus apskrities Alytaus valsčiaus pirminė organizacija 
1326Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Alytaus apskrities Alytaus valsčiaus komitetas
1327LKP(b) Alytaus apskrities komiteto pirminė organizacija 
1328Simno agroprekybinio tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
1329Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Alytaus apskrities Butrimonių valsčiaus komitetas
1330LKP Alytaus apskrities Butrimonių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1331Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Alytaus apskrities Daugų valsčiaus komitetas
1332LKP Alytaus apskrities Daugų valsčiaus komiteto pirminė organizacija 
1333LKP Alytaus apskrities Krokialaukio valsčiaus komiteto pirminė organizacija 
1334Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Alytaus apskrities Miroslavo valsčiaus komitetas
1335LKP Alytaus apskrities Miroslavo valsčiaus komiteto pirminė organizacija 
1336LKP Alytaus apskrities MGB Miroslavo valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
1337Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Alytaus apskrities Seirijų valsčiaus komitetas
1338LKP Alytaus apskrities Seirijų valsčiaus komiteto pirminė organizacija 
1339LKP Alytaus apskrities MGB Seirijų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
1340Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Alytaus apskrities Simno valsčiaus komitetas
1341LKP Alytaus apskrities Simno valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1342LKP Alytaus apskrities Simno valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
1343Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Simno rajono liaudies gynėjų rinktinės tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Simno rajono pirminė organizacija
1344LKP Alytaus apskrities žemės ūkio kooperacijos sąjungos pirminė organizacija
1345Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Panevėžio apskrities komitetas
1346Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kėdainių apskrities komitetas
1347Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Plungės apskrities komitetas
1348Lietuvos LKJS Plungės apskrities komiteto LKP(b) pirminė organizacija 
1351Lietuvos LKJS Plungės miesto pirminė organizacija
1352Lietuvos LKJS Plungės apskrities Alsėdžių valsčiaus komitetas
1353Lietuvos LKJS Plungės apskrities Alsėdžių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1358Lietuvos LKJS Plungės apskrities Kulių progimnazijos pirminė organizacija 
1359Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Plungės apskrities Platelių valsčiaus komitetas
1360Lietuvos LKJS Plungės apskrities Platelių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1361Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Plungės apskrities Plungės valsčiaus komitetas
1362Lietuvos LKJS Plungės apskrities Platelių miestelio pirminė organizacija 
1364Lietuvos LKJS Plungės apskrities Gondingos apylinkės pirminė organizacija 
1365Lietuvos LKJS Plungės apskrities Žemaitės kolūkio pirminė organizacija 
1366Lietuvos LKJS Plungės apskrities Truikių apylinkės pirminė organizacija 
1367Lietuvos LKJS Plungės apskrities Plungės valsčiaus pirminė organizacija 
1368Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rietavo apskrities Rietavo valsčiaus komitetas
1369Lietuvos LKJS Plungės apskrities Rietavo valsčiaus pirminė organizacija 
1375LKP(b) Šilutės apskrities komiteto pirminė organizacija
1376Partinė komisija prie Lietuvos komunistų partijos (LKP) centro komiteto 
1378Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Šilutės rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
1379Šilutės grūdų produktų kombinato Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
1380Šilutės rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
1382LKP Šilutės Saugų valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1383Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Biržų apskrities komitetas
1388Lietuvos LKJS Biržų apskrities komiteto pirminė organizacija 
1390Lietuvos LKJS Biržų apskrities Biržų amatų mokyklos pirminė organizacija 
1392Lietuvos LKJS Biržų apskrities Biržų valsčiaus pirminė organizacija
1393Lietuvos LKJS Biržų apskrities Joniškėlio valsčiaus pirminė organizacija 
1394Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Krinčino valsčiaus pirminė organizacija 
1395Lietuvos LKJS Biržų apskrities Kupreliškio valsčiaus pirminė organizacija
1396Lietuvos LKJS Biržų apskrities Radviliškio valsčiaus milicijos pirminė organizacija 
1397Lietuvos LKJS Biržų apskrities Nemunėlio Radviliškio valsčiaus pirminė organizacija 
1399Lietuvos LKJS Biržų apskrities Pabiržės valsčiaus pirminė organizacija
1401Lietuvos LKJS Biržų apskrities Parovėjos valsčiaus pirminė organizacija 
1403Lietuvos LKJS Biržų apskrities Papilio valsčiaus pirminė organizacija
1406Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Pasvalio valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija 
1409Lietuvos LKJS Biržų apskrities Saločių valsčiaus pirminė organizacija 
1411Lietuvos LKJS Biržų apskrities Kubiliūnų apylinkės pirminė organizacija 
1412Lietuvos LKJS Biržų apskrities Naujūnų apylinkės pirminė organizacija 
1413Lietuvos LKJS Biržų apskrities Ramužių apylinkės pirminė organizacija
1419Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kupiškio apskrities komitetas
1421Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kupiškio apskrities Aukštupėnų valsčiaus komitetas 
1422Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Aukštupėnų valsčiaus liaudies gynėjų pirminė organizacija 
1423Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Vėžionių apylinkės pirminė organizacija 
1424Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kupiškio apskrities Gelažių valsčiaus komitetas 
1425Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Gelažių miestelio pirminė organizacija 
1430Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kupiškio apskrities Šimonių valsčiaus komitetas 
1431Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kupiškio apskrities Viešintų valsčiaus komitetas 
1432Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Prunciškių apylinkės pirminė organizacija 
1437Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Viešintų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1438Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Kiburių apylinkės pirminė organizacija 
1439Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Staškaviečių apylinkės pirminė organizacija 
1440Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Šalaikonių apylinkės pirminė organizacija 
1441Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Trečionių apylinkės pirminė organizacija
1442Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Pasvalio valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
1445Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities "Pirmūno" kolūkio pirminė organizacija 
1447Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Dagilynės tarybinio ūkio pirminė organizacija 
1453Lietuvos LKJS Kelmės apskrities Kelmės valsčiaus liaudies gynėjų pirminė organizacija 
1454Lietuvos LKJS Kelmės apskrities Liolių valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
1456Lietuvos LKJS Kelmės apskrities "Naujo kelio" kolūkio pirminė organizacija 
1457Lietuvos LKJS Kelmės apskrities "Kelio į komunizmą" kolūkio pirminė organizacija 
1458Lietuvos LKJS Kelmės apskrities Salomėjos Nėries kolūkio pirminė organizacija 
1468Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Joniškio apskrities komitetas
1469LKP Joniškio rajono Gataučių apylinkės Gataučių tarybinio ūkio pirminė organizacija
1470LKP Joniškio rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Joniškio rajonui įstaigos pirminė organizacija
1471LKP Joniškio rajono DŽDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
1472LKP Joniškio apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1475LKP(b) Joniškio apskrities komiteto pirminė organizacija
1476Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Joniškio apskrities Joniškio valsčiaus komitetas
1477LKP Joniškio apskrities valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1478LKP Joniškio apskrities MGB Joniškio valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1479LKP Joniškio rajono Pociūnų apylinkės traktorių remonto stoties pirminė organizacija 
1480LKP Joniškio rajono Gataučių apylinkės Gataučių tarybinio ūkio pirminė organizacija
1481LKP Joniškio apskrities Žagarės valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1482LKP Joniškio apskrities Joniškio valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1483Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Joniškio apskrities Žagarės valsčiaus komitetas
1485LKP Žagarės rajono Valstybės Saugumo Komiteto prie Lietuvos TSR įgaliotinio Žagarės rajonui įstaigos pirminė organizacija 
1487LKP Pakruojo rajono Žeimelio apylinkės pirminė organizacija
1488LKP Joniškio apskrities Žeimelio valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija
1489LKP Joniškio apskrities Linkuvos valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1490LKP Pakruojo rajono Linkuvos traktorių remonto stoties pirminė organizacija
1491LKP Joniškio apskrities Kriukų valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1492LKP Joniškio apskrities Pašvitinio valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1493LKP Joniškio apskrities Skaistgirio valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1494LKP Joniškio apskrities MGB ir MVD Skaistgirio valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1495Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Kupiškio apskrities komitetas
1496LKP Kupiškio apskrities Aukštupėnų valsčiaus pirminė organizacija
1497Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kupiškio apskrities Viešintų valsčiaus komitetas
1498„Draugystės keliu“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
1499Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Troškūnų rajono Viešintų apylinkės liaudies gynėjų būrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono pirminė organizacija
1500LKP Kupiškio apskrities Gelažių valsčiaus pirminė organizacija
1501Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kupiškio apskrities Kupiškio valsčiaus komitetas
1502LKP Kupiškio apskrities Kupiškio valsčiaus pirminė organizacija
1503LKP Kupiškio apskrities Noriūnų apylinkės Kupiškio melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija
1504Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kupiškio apskrities Svėdasų valsčiaus komitetas
1505LKP Kupiškio apskrities Svėdasų apylinkės „Jaros“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
1506LKP Kupiškio Svėdasų apylinkės liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
1507LKP Kupiškio apskrities Skapiškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1508Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kupiškio apskrities Subačiaus valsčiaus komitetas
1509LKP Kupiškio apskrities Subačiaus valsčiaus pirminė organizacija
1510LKP Kupiškio apskrities MGB ir MVD Subačiaus valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1511LKP Kupiškio apskrities Šimonių valsčiaus pirminė organizacija
1512LKP(b) Kupiškio apskrities komiteto pirminė organizacija
1513LKP Kupiškio rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1515LKP Kupiškio rajono valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Kupiškio rajonui įstaigos pirminė organizacija
1516LKP Kupiškio rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
1518LKP Kupiškio apskrities Kupiškio apskrities žemės ūkio kooperacijos pirminė organizacija
1519Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Joniškio apskrities komitetas
1520Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Daunoravos tarybinio ūkio pirminė organizacija 
1522Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Joniškio apskrities Joniškio valsčiaus komitetas
1523Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Joniškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1524Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Joniškio apskrities Kriukų valsčiaus komitetas
1525Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Kriukų valsčiaus pirminė organizacija 
1526Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Joniškio apskrities Linkuvos valsčiaus komitetas
1527Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Joniškio apskrities Pašvitinio valsčiaus komitetas
1529Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Pašvitinio valsčiaus milicijos pirminė organizacija
1530Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Pašvitinio valsčiaus liaudies gynėjų pirminė organizacija 
1532Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Joniškio valsčiaus Satkūnų tarybinio ūkio pirminė organizacija 
1533Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Joniškio apskrities Skaistgirio valsčiaus komitetas
1534Lietuvos LKJS Šiaulių apskrities Skaistgirio valsčiaus pirminė organizacija 
1535Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Skaistgirio miestelio pirminė organizacija 
1536Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Joniškio apskrities Ziniūnų valsčiaus komitetas 
1537Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Joniškio apskrities Žagarės valsčiaus komitetas
1538Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Žagarės valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1539Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Žagarės miestelio pirminė organizacija 
1541Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Žagarės valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
1543Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Žvelgaičių kaimo pirminė organizacija 
1544Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Joniškio apskrities Žeimelio valsčiaus komitetas 
1546LKP(b) Joniškio apskrities komiteto Lietuvos LKJS Joniškio apskrities pirminė organizacija
1555Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Vilkaviškio apskrities komitetas
1556LKP Vilkaviškio apskrities Alvito valsčiaus komitetas
1557LKP Vilkaviškio apskrities Alvito valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1558LKP Vilkaviškio apskrities MGB ir MVD Alvito valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1559Vilkaviškio apskrities Alvito valsčiaus darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto LKP(b) Vilkaviškio apskrities pirminė organizacija
1560Vilkaviškio rajono Alvito mašinų-traktorių stoties pirminė partinė organizacija
1561Vilkaviškio apskrities Alvito valsčiaus S. Nėries kolūkio pirminė partinė organizacija
1562LKP Kalvarijos apskrities MGB Bartininkų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1563LKP Vilkaviškio apskrities Vilkaviškio valsčiaus komitetas
1564Vilkaviškio tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
1565LKP Vilkaviškio apskrities MGB ir MVD Vilkaviškio valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1566LKP Vilkaviškio apskrities „Lenino keliu“ kolūkio kandidatinė grupė 
1567LKP Vilkaviškio apskrities Vilkaviškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1568Metalo dirbinių gamyklos „Pasaga“ pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
1569LKP Vilkaviškio apskrities Vištyčio valsčiaus komitetas
1570LKP Vilkaviškio apskrities Vištyčio valsčiaus pirminė organizacija
1571LKP Vilkaviškio apskrities MGB Vištyčio valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1572LKP Vilkaviškio apskrities Gižų valsčiaus komitetas
1573Vilkaviškio apskrities Gižų valsčiaus LKP(b) Vilkaviškio apskrities teritorinė pirminė organizacija
1574Vilkaviškio rajono Gižų mašinų-traktorių stoties pirminė partinė organizacija
1575LKP Vilkaviškio apskrities MGB Gižų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1576LKP Vilkaviškio apskrities Gižų valsčiaus „Pergalės“ kolūkio pirminė partinė organizacija 
1577LKP Vilkaviškio apskrities Kybartų valsčiaus komitetas
1578LKP Vilkaviškio apskrities Kybartų valsčiaus pirminė organizacija
1579Vilkaviškio rajono Kybartų traktorių remonto stoties pirminė partinė organizacija
1581Gudkaimio tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
1585LKP Vilkaviškio apskrities NKVD Kybartų patikrinimo ir filtracijos punkto pirminė organizacija
1586LKP Kybartų rajono valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Kybartų rajonui įstaigos pirminė organizacija
1587LKP Vilkaviškio apskrities Kybartų valsčiaus Virbalio stoties vagonų depo pirminė organizacija
1589LKP Vilkaviškio apskrities Pajevonio valsčiaus komitetas
1590LKP Vilkaviškio apskrities Pajevonio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1591LKP Vilkaviškio apskrities Pilviškių valsčiaus komitetas
1592Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos ir Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Vilkaviškio apskrities Pilviškių valsčiaus poskyrių Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Vilkaviškio apskrities pirminė organizacija
1593LKP Vilkaviškio apskrities Gabriškės gyvenvietės pirminė organizacija
1594LKP Vilkaviškio apskrities Pilviškių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1595LKP Vilkaviškio apskrities Pilviškių valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1596LKP Vilkaviškio apskrities Žaliosios valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1597LKP Vilkaviškio apskrities Žaliosios valsčiaus komitetas
1598Vilkaviškio rajono vartotojų kooperatyvų sąjungos pirminė partinė organizacija
1599Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Vilkaviškio rajonui įstaigos pirminė partinė organizacija
1600LKP Vilkaviškio apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1601LKP(b) Vilkaviškio apskrities komiteto pirminė organizacija
1602Vilkaviškio rajono LDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija
1604LKP Kalvarijos apskrities Bartininkų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1605LKP Kalvarijos apskrities Keturvalakių valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1606Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Anykščių apskrities komitetas
1607Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Anykščių apskrities Anykščių valsčiaus komitetas 
1608Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Anykščių apskrities Debeikių valsčiaus komitetas 
1609Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Anykščių apskrities Kavarsko valsčiaus komitetas
1610Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Anykščių apskrities Kurklių valsčiaus komitetas
1611Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Anykščių apskrities Skiemonių valsčiaus komitetas 
1612Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Anykščių apskrities Troškūnų valsčiaus komitetas 
1613Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Anykščių valsčiaus milicijos pirminė organizacija 
1614Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Anykščių valsčiaus pirminė organizacija 
1615Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Anykščių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1616Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Vėjeliškio tarybinio ūkio pirminė organizacija 
1618Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Anykščių valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
1621Lietuvos LKJS Anykščių apskrities MGB Debeikių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
1622Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Debeikių valsčiaus milicijos pirminė organizacija 
1625Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Debeikių valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
1627Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Kavarsko valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
1628Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Kavarsko valsčiaus pirminė organizacija 
1629Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Kavarsko vaikų darželio pirminė organizacija 
1632Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Girelių apylinkės pirminė organizacija 
1633Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Papragių apylinkės teritorinė pirminė organizacija 
1638Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Kurklių valsčiaus liaudies gynėjų pirminė organizacija
1639Lietuvos LKJS Anykščių apskrities MGB ir MVD Skiemonių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1643Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Skiemonių valsčiaus milicijos pirminė organizacija 
1652Lietuvos LKJS Anykščių apskrities MGB ir MVD Troškūnų valsčiaus pirminė organizacija 
1655Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Troškūnų miestelio pirminė organizacija 
1658Lietuvos LKJS Anykščių apskrities mergaičių gimnazijos pirminė organizacija 
1660Lietuvos LKJS Anykščių apskrities Priešgaisrinės komandos pirminė organizacija 
1663Lietuvos LKJS Anykščių apskrities statybos kontoros pirminė organizacija 
1665LKP(b) Anykščių apskrities komiteto Lietuvos LKJS Anykščių apskrities pirminė organizacija
1671Lietuvos LKJS Anykščių apskrities MGB apskrities skyriaus pirminė organizacija 
1673Lietuvos LKJS Anykščių apskrities komiteto pirminė organizacija 
1675Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Marijampolės apskrities komitetas
1676Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kuršėnų apskrities komitetas
1677Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kuršėnų apskrities Kruopių valsčiaus komitetas
1678Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kuršėnų apskrities Papilės valsčiaus komitetas
1679Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kuršėnų apskrities Raudėnų valsčiaus komitetas
1680Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kuršėnų apskrities Tryškių valsčiaus komiteto komitetas
1683Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities komiteto pirminė organizacija 
1686Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities MGB apskrities skyriaus pirminė organizacija 
1689Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities Statybos-remonto kontoros pirminė organizacija 
1697Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities „Vienybės” kolūkio pirminė organizacija 
1700Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities Kruopių miestelio pirminė organizacija 
1702Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities Pleikių apylinkės pirminė organizacija 
1704Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities „Pirmūno” kolūkio pirminė organizacija 
1708Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities Papilės miestelio pirminė organizacija 
1712Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities Urbonaičių apylinkės pirminė organizacija
1716Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities „Linksmojo gyvenimo” kolūkio pirminė organizacija 
1719Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities Raudėnų apylinkės pirminė organizacija 
1722Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities Tryškių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1723Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities Tryškių miestelio pirminė organizacija 
1728Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkijos apskrities komitetas
1729Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkijos apskrities Ariogalos valsčiaus komitetas
1730Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkijos apskrities Babtų valsčiaus komitetas
1731Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkijos apskrities Čekiškės valsčiaus komitetas
1732Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkijos apskrities Pernaravos valsčiaus komitetas 
1733Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkijos apskrities Seredžiaus valsčiaus komitetas 
1734Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkijos apskrities Vilkijos valsčiaus komitetas
1737Lietuvos LKJS Vilkijos apskrities paruošų įgaliotinio įstaigos pirminė organizacija 
1742Lietuvos LKJS Kauno apskrities Babtų miestelio pirminė organizacija 
1744Lietuvos LKJS Vilkijos apskrities Panevėžiuko apylinkės pirminė organizacija 
1753Lietuvos LKJS Vilkijos apskrities „Švyturio” kolūkio pirminė organizacija 
1754Lietuvos LKJS Vilkijos apskrities MGB Pernaravos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
1757Lietuvos LKJS Vilkijos apskrities „Komunaro” kolūkio pirminė organizacija 
1762Lietuvos LKJS Vilkijos apskrities „Kelio pirmyn” kolūkio pirminė organizacija 
1763Lietuvos LKJS Vilkijos apskrities Čekiškės miestelio pirminė organizacija 
1764Lietuvos LKJS Vilkijos apskrities Čekiškės valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
1766Lietuvos LKJS Vilkijos apskrities „Lenino keliu” kolūkio pirminė organizacija 
1767Lietuvos LKJS Vilkijos apskrities „Tarybinio artojo” kolūkio pirminė organizacija 
1768Lietuvos LKJS Vilkijos apskrities „Tarybinės vienybės” kolūkio pirminė organizacija 
1770Socialdemokratinių ir komunistinių organizacijų atsišaukimų kolekcija
1771Lietuvos komunistų partijos (LKP) Centro komitetas
1772Švenčionių remonto-transporto stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
1773LKP Švenčionių apskrities Joniškio valsčiaus komitetas
1774LKP Švenčionių apskrities Daugėliškio valsčiaus komitetas
1775LKP Švenčionių apskrities Saldutiškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1776LKP Švenčionių apskrities MGB ir MVD Saldutiškio valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1777LKP Švenčionių apskrities Strūnaičio valsčiaus komitetas
1778LKP Švenčionių apskrities Ceikinių valsčiaus komitetas
1779LKP Švenčionių apskrities MGB ir MVD Švenčionių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1780LKP(b) Trakų apskrities komiteto pirminė organizacija
1781LKP Trakų apskrities Lieponių apylinkės pirminė organizacija
1782Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Vievio rajonui įstaigos pirminė partinė organizacija (Vievio rajono)
1784LKP Trakų apskrities Vievio apylinkės pirminė organizacija
1785Trakų rajono Balceriškių apylinkės Balceriškių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
1786Vievio rajono Auseniškių apylinkės Auseniškių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vievio rajono pirminė organizacija
1787LKP(b) Trakų apskrities Kalesninkų valsčiaus komitetas
1788LKP Trakų apskrities MGB ir MVD Kalesninkų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1790LKP Vilniaus rajono „Lenino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
1791LKP Trakų apskrities MGB ir MVD Onuškio valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1792LKP Trakų apskrities Onuškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1794Trakų rajono Rūdiškių apylinkės Rūdiškių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminės organizacijos komitetas
1795Trakų rajono Rūdiškių medžio apdirbimo kombinato Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
1796Trakų rajono Rūdiškių apylinkės „LKP VI suvažiavimo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
1798Trakų rajono Semeliškių apylinkės Semeliškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
1799Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Eišiškių rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
1800LKP Trakų apskrities Eišiškių pramonės kombinato pirminė organizacija
1801LKP Trakų apskrities Eišiškių valsčiaus kooperatyvo pirminė organizacija
1803Šalčininkų rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
1804LKP Trakų apskrities Eišiškių valsčiaus liaudies švietimo skyriaus pirminė organizacija
1805 Eišiškių rajono Pabarės apylinkės Pabarės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
1806Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Šakių apskrities komitetas
1807LKP(b) Šakių apskrities komiteto pirminė organizacija
1808LKP Šakių apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1809Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Šakių rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
1810Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Šakių rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
1812LKP Šakių apskrities Barzdų valsčiaus pirminė organizacija
1813Šakių rajono Gelgaudiškio apylinkės Gelgaudiškio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminės organizacijos komitetas
1814LKP Šakių apskrities Griškabūdžio valsčiaus pirminė organizacija 
1815Šakių rajono Žvirgždaičių apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
1816LKP Šakių apskrities Kidulių valsčiaus pirminė organizacija
1817Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio miesto darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
1818LKP Šakių apskrities Lukšių valsčiaus komitetas
1819Šakių rajono Lukiškių apylinkės Lenino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminės organizacijos komitetas
1820LKP Šakių apskrities Paežerėlių valsčiaus pirminė organizacija
1821LKP Šakių apskrities Plokščių valsčiaus komitetas
1822LKP Šakių apskrities Plokščių valsčiaus pirminė organizacija
1823LKP Šakių apskrities Sintautų valsčiaus komitetas
1824LKP Šakių apskrities Sintautų valsčiaus pirminė organizacija
1825LKP Šakių apskrities Šakių valsčiaus komitetas
1826LKP Šakių apskrities Šakių valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1827LKP Šakių apskrities MGB Šakių valsčiaus įgaliotinio pirminė organizacija 
1828LKP Šakių apskrities Jankų valsčiaus pirminė organizacija
1829LKP(b) Tauragės apskrities komiteto pirminė organizacija
1830LKP Tauragės apskrities LLKJS apskrities komiteto pirminė organizacija
1831LKP Tauragės apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1833LKP Tauragės apskrities komunalinio ūkio skyriaus pirminė organizacija
1834LKP Tauragės apskrities kultūros ir švietimo skyriaus pirminė organizacija
1836Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Tauragės rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
1837Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Tauragės rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
1839Tauragės rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
1840Tauragės apskrities grūdų paruošų kontoros LKP(b) Tauragės apskrities pirminė organizacija
1843LKP Tauragės apskrities žemės ūkio kooperacijos sąjungos pirminė organizacija
1846Tauragės rajono bandomojo miškų pramonės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
1848Tauragės rajono statybinių medžiagų gamybinio susivienijimo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminės organizacijos komitetas
1850LKP Tauragės apskrities Batakių valsčiaus komitetas
1851LKP Tauragės apskrities MGB Batakių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1852Skaudvilės rajono Batakių apylinkės Batakių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skaudvilės rajono pirminė organizacija
1853LKP Tauragės apskrities Gaurės valsčiaus komitetas
1854LKP Tauragės apskrities MGB Gaurės valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1855LKP Tauragės apskrities Gaurės valsčiaus pirminė organizacija
1856LKP Tauragės apskrities Žygaičių valsčiaus pirminė organizacija
1857LKP Tauragės apskrities Kaltinėnų valsčiaus pirminė organizacija
1858LKP Tauragės apskrities Pagramančio valsčiaus komitetas
1859LKP Tauragės apskrities Pagramančio valsčiaus pirminė organizacija
1860LKP Tauragės apskrities Skaudvilės valsčiaus komitetas
1861LKP Tauragės apskrities Skaudvilės valsčiaus pirminė organizacija
1862Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Skaudvilės rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skaudvilės rajono pirminė organizacija
1863Tauragės rajono Batakių apylinkės Norkiškės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
1864LKP Tauragės apskrities Tauragės valsčiaus komitetas
1865LKP Tauragės apskrities Tauragės valsčiaus pirminė organizacija
1866LKP Tauragės apskrities MGB Tauragės valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1867Tauragės mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
1868LKP Tauragės apskrities Upynos valsčiaus komitetas
1869LKP Tauragės apskrities Šilalės valsčiaus komitetas
1870LKP Tauragės apskrities Šilalės valsčiaus pirminė organizacija
1871Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Šilalės rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
1872Šilalės remonto-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija 
1873Šilalės 1-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija 
1881Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kretingos apskrities Kretingos valsčiaus komitetas 
1882Lietuvos LKJS apskrities Kretingos valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
1884Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kretingos apskrities Lenkimų valsčiaus komitetas 
1886Lietuvos LKJS apskrities Mosėdžio pašto pirminė organizacija 
1888Lietuvos LKJS apskrities Arslos tarybinio ūkio pirminė organizacija 
1890Lietuvos LKJS apskrities Palangos vaikų namų pirminė organizacija 
1891Lietuvos LKJS apskrities Salantų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1896Lietuvos LKJS apskrities Skuodo valsčiaus teritorinė pirminė organizacija 
1897Lietuvos LKJS apskrities Skuodo valsčiaus ugniagesių komandos pirminė organizacija 
1898Lietuvos LKJS apskrities Užluobės apylinkės pirminė organizacija 
1899Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rietavo apskrities komitetas
1902Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rietavo apskrities Kaltinėnų valsčiaus komitetas
1904Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rietavo apskrities Kvėdarnos valsčiaus komitetas 
1905Lietuvos LKJS Rietavo apskrities Kvėdarnos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1908Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rietavo apskrities Laukuvos valsčiaus komitetas
1910Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rietavo apskrities Tverų valsčiaus komitetas
1911Lietuvos LKJS Rietavo apskrities Tverų miestelio pirminė organizacija
1914Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Rietavo apskrities komitetas
1915LKP(b) Rietavo apskrities komiteto pirminė organizacija
1916LKP Rietavo apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1917Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Rietavo rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
1918Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Rietavo rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
1920Rietavo rajono Rietavo traktorių remonto stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
1922LKP Rietavo apskrities Kaltinėnų valsčiaus komitetas
1923Kaltinėnų apylinkės tarybos pirminė partinė organizacija (Varnių rajono)
1924LKP Rietavo apskrities MGB Kaltinėnų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1925LKP Rietavo apskrities Kvėdarnos valsčiaus komitetas
1926LKP Rietavo apskrities Kvėdarnos valsčiaus pirminė organizacija
1927Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Šilalės rajono skyriaus Kvėdarnos apylinkės valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija 
1928LKP Rietavo apskrities Laukuvos valsčiaus komitetas
1929Rietavo rajono Laukuvos apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
1930LKP Rietavo apskrities MGB Laukuvos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1931Rietavo rajono Laukuvos apylinkės Laukuvos mašinų-melioracijos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
1932Šilalės rajono Stungaičių apylinkės Padevyčio žuvininkystės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
1933LKP Rietavo apskrities Rietavo valsčiaus komitetas
1934LKP Rietavo apskrities Rietavo valsčiaus pirminė organizacija
1935LKP Rietavo apskrities MGB ir MVD Rietavo valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1936LKP Rietavo apskrities Tverų valsčiaus komitetas
1937LKP Rietavo apskrities Tverų valsčiaus komiteto pirminė organizacija
1938LKP Rietavo apskrities MGB ir MVD Tverų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1939Jurbarko rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
1940LKP Jurbarko rajono „Tarybinės vėliavos“ laikraščio redakcijos pirminė organizacija 
1941Jurbarko rajono ligoninės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
1942Jurbarko rajono Jurbarko miesto darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
1944Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Jurbarko apskrities Veliuonos valsčiaus komitetas
1945LKP Jurbarko apskrities Veliuonos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
1946LKP Jurbarko apskrities MGB ir MVD Veliuonos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1947LKP Jurbarko rajono Aukštrakių apylinkės pirminė organizacija
1948LKP Jurbarko rajono Pasnietalio apylinkės pirminė organizacija
1949LKP Jurbarko apskrities „Gedimino pilies“ kolūkio pirminė organizacija 
1950Jurbarko rajono Veliuonos apylinkės P. Cvirkos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
1951LKP Jurbarko rajono „Šviesios ateities“ kolūkio pirminė organizacija
1953LKP Jurbarko rajono Salomėjos Nėries kolūkio pirminė organizacija
1954LKP Jurbarko apskrities MGB ir MVD Raudonės valsčiaus skyrių pirminė organizacija
1955Jurbarko rajono Vytėnų mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
1956Jurbarko rajono Raudonės apylinkės Raudonės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
1957Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Jurbarko apskrities Smalininkų valsčiaus komitetas
1958LKP Jurbarko apskrities MGB Smalininkų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
1959Jurbarko rajono Viešvilės apylinkės „Tėvynės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
1960Jurbarko rajono Smalininkų apylinkės „Taikos keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
1961Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Jurbarko apskrities Eržvilko valsčiaus komitetas
1962LKP Jurbarko apskrities Eržvilko valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
1963LKP Jurbarko apskrities MGB Eržvilko valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
1964LKP Jurbarko apskrities MGB ir MVD Eržvilko valsčiaus skyrių pirminė organizacija 
1965Jurbarko rajono Eržvilko apylinkės Pašaltuonio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
1966Jurbarko rajono Eržvilko apylinkės Eržvilko kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
1967LKP Jurbarko rajono „30 metų Tarybų valdžiai Lietuvoje“ kolūkio pirminė organizacija
1968Jurbarko rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
1969Jurbarko apskrities Jurbarko valsčiaus darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto LKP(b) Jurbarko apskrities pirminė organizacija
1970Jurbarko rajono Jurbarko apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminės organizacijos komitetas 
1971LKP Jurbarko apskrities „Draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
1972Jurbarko rajono Rotulių apylinkės „Pirmūno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
1973Anykščių apskrities Anykščių valsčiaus darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto LKP(b) Anykščių apskrities pirminė organizacija
1974„Ateities“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
1976„Nugalėtojo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
1977„Staškūniškio“ tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
1978LKP Kavarsko rajono Pavirinčių apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
1980„Pergalės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
1981Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Anykščių apskrities Skiemonių valsčiaus komitetas
1983Skiemonių valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
1984„Daujočių“ (buv. „Aušros“) kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
1985LKP Anykščių rajono „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija 
1987Anykščių rajono kooperatyvų sąjungos pirminė partinė organizacija
1991LKP Alytaus apskrities MGB Alytaus valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
1992LKP Alytaus apskrities MGB Butrimonių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
1993„Butrimonių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
1994LKP Alytaus apskrities "Tiesos" kolūkio pirminė organizacija 
1995Alytaus apskrities Daugų valsčiaus darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto LKP(b) Alytaus apskrities pirminė organizacija
1996LKP Daugų rajono Valstybės Saugumo Komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Daugų rajonui įstaigos pirminė organizacija
1997Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Alytaus apskrities Krokialaukio valsčiaus komitetas
1998„Tikrojo kelio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
1999„Miroslavo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
2000LKP Lazdijų rajono Seirijų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2001Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šilutės apskrities komitetas
2014Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Andrulių valsčiaus pirminė organizacija 
2015Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Aukštumėlių valsčiaus pirminė organizacija 
2016Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šilutės apskrities Vainuto valsčiaus komitetas 
2020Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Žemaitkiemio valsčiaus pirminė organizacija 
2021Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šilutės apskrities Žemaičių Naumiesčio valsčiaus komitetas
2024Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Žemaičių Naumiesčio valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2027Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šilutės apskrities Kintų valsčiaus komitetas
2030Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Kintų valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2033Lietuvos LKJS Šilutės apskrities "Pažangos" kolūkio pirminė organizacija 
2034Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Kulėšių valsčiaus pirminė organizacija 
2035Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Kulėšių valsčiaus Šilmeižių apylinkės pirminė organizacija 
2036Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Kulėšių valsčiaus milicijos pirminė organizacija 
2037Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Pašyšių valsčiaus pirminė organizacija 
2038Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Pašyšių valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2039Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Gurgždžių apylinkės pirminė organizacija 
2040Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Menklaukių apylinkės pirminė organizacija 
2041Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Ramučių valsčiaus pirminė organizacija 
2042Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Ramučių valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2043Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Gnybalių apylinkės pirminė organizacija 
2044Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šilutės apskrities Saugų valsčiaus komitetas
2045Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Saugų valsčiaus pirminė organizacija 
2046Lietuvos LKJS Šilutės apskrities NKVD Saugų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2047Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Saugų valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2048Lietuvos LKJS Šilutės apskrities "Pirmūno" kolūkio pirminė organizacija 
2050Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Sausgalvių valsčiaus pirminė organizacija 
2051Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Sausgalvių valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija
2052Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Užlėknių kaimo pirminė organizacija 
2053Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Traksėdžių valsčiaus pirminė organizacija 
2054Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Grabupių kaimo pirminė organizacija 
2055Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Kalininkų kaimo pirminė organizacija 
2056Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šilutės apskrities Šilutės valsčiaus komitetas
2057Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Šilutės valsčiaus pirminė organizacija 
2058Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Šilutės liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
2059Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Barzdūnų apylinkės pirminė organizacija 
2061Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Pagrynių apylinkės pirminė organizacija 
2063Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šilutės apskrities Švėkšnos valsčiaus komitetas
2064Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Švėkšnos valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2068Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šilutės apskrities Juknaičių valsčiaus komitetas
2069Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Vyžių apylinkės pirminė organizacija 
2070Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Juknaičių valsčiaus teritorinė pirminė organizacija
2071Lietuvos LKJS Šilutės apskrities MGB Juknaičių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2073Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Juknaičių valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
2074Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Juknaičių valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2075 Lietuvos LKJS Šilutės apskrities Gaidelių apylinkės pirminė organizacija 
2076LKP Kretingos rajono Kretingos traktorių-remonto stoties pirminė organizacija
2077Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kretingos apskrities Lenkimų valsčiaus komitetas
2078Skuodo rajono Lenkimų apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
2079Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kretingos apskrities Mosėdžio valsčiaus komitetas
2080Skuodo rajono Mosėdžio apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
2081Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Skuodo rajono Mosėdžio apylinkės operatyvinės grupės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
2082LKP Kretingos apskrities Palangos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2085Pasvalio rajono vartotojų kooperatyvų sąjungos valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
2086Pasvalio rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
2087LKP Pasvalio apskrities Vaškų valsčiaus komitetas
2088LKP Pasvalio apskrities Vaškų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2089LKP Pasvalio apskrities Daujėnų valsčiaus komitetas
2090LKP Pasvalio apskrities Daujėnų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2091LKP Pasvalio apskrities MGB Daujėnų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2092LKP Joniškėlio rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Joniškėlio rajonui įstaigos pirminė organizacija
2093Lietuvos TSR žemės ūkio ministerijos Veislinės sėklininkystės susivienijimo Pasvalio rajono Joniškėlio apylinkės Joniškėlio bandymų stoties Eksperimentinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
2094LKP Pasvalio apskrities Krinčino valsčiaus komitetas
2095LKP Pasvalio apskrities Krinčino valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2096LKP Pasvalio apskrities MGB Krinčino valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2097Pasvalio rajono Krinčino apylinkės Naradavos sodininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
2098LKP Pasvalio apskrities Pasvalio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2099LKP Pasvalio apskrities MGB ir MVD Pasvalio valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2100Pasvalio rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
2101LKP(b) Pasvalio apskrities Pumpėnų valsčiaus komitetas
2102LKP Pasvalio apskrities MGB ir MVD Pumpėnų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2103LKP Joniškėlio rajono Pumpėnų mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
2104LKP Joniškėlio rajono Pušaloto apylinkės Valstybės saugumo ministerijos operatyvinės grupės pirminė organizacija
2105LKP Joniškėlio rajono Pušaloto apylinkės DŽDT pirminė organizacija 
2106LKP Ukmergės apskrities Balninkų valsčiaus komitetas
2107LKP Kavarsko rajono Balninkų apylinkės DŽDT pirminė organizacija
2108LKP Ukmergės apskrities MGB ir MVD Balninkų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2109LKP Ukmergės apskrities MGB ir MVD Žemaitkiemio valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2110LKP Ukmergės apskrities Želvos valsčiaus komitetas
2111Ukmergės I. Meskupo baldų kombinato Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminės organizacijos komitetas
2112Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities komiteto pirminė organizacija 
2115Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities kinofikacijos skyriaus pirminė organizacija 
2118Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Akmenės mokytojų pirminė organizacija 
2119Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Akmenupio kolūkio pirminė organizacija 
2120Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Vilties“ kolūkio pirminė organizacija 
2121Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Gegužės išvakarių“ kolūkio pirminė organizacija 
2122Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Dabikinės pakrantės“ kolūkio pirminė organizacija 
2126Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities Barstyčių valsčiaus komitetas 
2127Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Barstyčių valsčiaus liaudies gynėjų pirminė organizacija
2128Mažeikių apskrities Barstyčių valsčiaus „Žaliojo slėnio“ kolūkio Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Mažeikių apskrities pirminė organizacija
2129Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Viekšnių neįgaliųjų namų pirminė organizacija 
2131Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Ąžuolo“ kolūkio pirminė organizacija 
2133Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities V. Kudirkos kolūkio pirminė organizacija 
2134Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Viekšnių valsčiaus „Galybės“ kolūkio pirminė organizacija 
2136Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities M. Melnikaitės kolūkio pirminė organizacija
2138Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities P. Cvirkos kolūkio pirminė organizacija 
2140Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Sakalo“ kolūkio pirminė organizacija 
2142Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Juliaus Janonio kolūkio pirminė organizacija 
2145Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija
2146Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Jaunosios gvardijos“ kolūkio pirminė organizacija
2147Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Vienybės“ kolūkio pirminė organizacija 
2148Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Vinco Kudirkos kolūkio pirminė organizacija 
2150Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Gegužės 9-osios“ kolūkio pirminė organizacija 
2151Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities A. Ždanovo kolūkio pirminė organizacija 
2152Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Komjaunuolio“ kolūkio pirminė organizacija
2154Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Liudo Giros kolūkio pirminė organizacija 
2155Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Kivylių apylinkės pirminė organizacija 
2157Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities K. Markso kolūkio pirminė organizacija
2158Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Raudonosios aušros“ kolūkio pirminė organizacija
2159Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Juliaus Janonio kolūkio pirminė organizacija
2161Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Žiogaičių apylinkės pirminė organizacija 
2162Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities A.Matrosovo kolūkio pirminė organizacija
2163Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Laižuvos valsčiaus „Galybės“ kolūkio pirminė organizacija
2164Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Kelio į pergalę“ kolūkio pirminė organizacija 
2165Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Komunizmo keliu“ kolūkio pirminė organizacija 
2166Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Laižuvos valsčiaus Petro Cvirkos kolūkio pirminė organizacija 
2167Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities "Pirmyn" kolūkio pirminė organizacija 
2170Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities "Kušlėnų kalno" kolūkio pirminė organizacija 
2171Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio pirminė organizacija 
2172Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities „Tarybinio sakalo“ kolūkio pirminė organizacija 
2175Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities "Ventos krantų" kolūkio pirminė organizacija 
2180LKP Plungės apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2181Plungės rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
2182Plungės vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
2183LKP Plungės apskrities Kulių valsčiaus komitetas
2184LKP Plungės apskrities MGB Platelių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2185LKP Plungės apskrities Platelių valsčiaus komitetas
2186LKP Plungės apskrities MGB ir MVD Platelių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2187LKP Plungės apskrities Plungės valsčiaus pirminė organizacija
2188Plungės rajono melioracijos statybos valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
2189Plungės rajono Stalgėnų apylinkės Milašaičių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
2191LKP Mažeikių rajono laikraščio „Pergalės vėliava“ redakcijos pirminė organizacija
2192LKP Mažeikių rajono centrinės ligoninės pirminė organizacija
2193Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Akmenės rajonui įstaigos pirminė partinė organizacija
2194Lenino kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
2195LKP Mažeikių apskrities Barstyčių valsčiaus komitetas
2196LKP Mažeikių apskrities MGB Barstyčių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2197LKP Mažeikių apskrities Viekšnių valsčiaus grūdų paruošų punkto pirminė organizacija
2198LKP Mažeikių apskrities Viekšnių valsčiaus kooperatyvo pirminė organizacija
2199„Pergalės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
2200LKP Mažeikių rajono Tirkšlių apylinkės Užlieknės kolūkio pirminė organizacija
2201Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Sedos rajono Židikų apylinkės liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
2202LKP Mažeikių rajono Juodeikių apylinkės „Ventos“ tarybinio ūkio pirminė organizacija
2203LKP Mažeikių apskrities Ylakių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2204LKP Mažeikių apskrities MGB Ylakių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2205Skuodo rajono Ylakių apylinkės Ylakių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
2206Sedos rajono Ylakių apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
2207Lietuvos TSR VRM pataisos darbų kolonijos Nr. 9 pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
2208Cemento ir šiferio gamybinio susivienijimo „Akmenės cementas“ partinis komitetas (Akmenės rajono)
2209I. Mičiurino kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
2210LKP Mažeikių apskrities Laižuvos valsčiaus komitetas
2211LKP Mažeikių rajono „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio pirminė organizacija
2212LKP Mažeikių apskrities Sedos valsčiaus kooperatyvo pirminė organizacija
2213LKP Mažeikių apskrities Sedos valsčiaus vilnų karšyklos pirminė organizacija
2214LKP Mažeikių rajono Mažeikių apylinkės Krakių kolūkio pirminė organizacija 
2215LKP Mažeikių rajono Šerkšnėnų apylinkės Žemaitės kolūkio pirminė organizacija
2216LKP Mažeikių rajono Tirkšlių apylinkės Tirkšlių traktorių remonto stoties pirminė organizacija 
2217Lietuvos LKJS Varėnos apskrities MGB apskrities skyriaus pirminė organizacija 
2219Lietuvos LKJS Varėnos apskrities MGB Varėnos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2221Lietuvos LKJS Varėnos apskrities "Tarybinės Dzūkijos" kolūkio pirminė organizacija 
2227Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Varėnos apskrities Perlojos valsčiaus komitetas
2228Lietuvos LKJS Varėnos apskrities Perlojos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2230Lietuvos LKJS Varėnos apskrities MGB Perlojos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2234Lietuvos LKJS Plungės apskrities Žemaičių Kalvarijos miestelio pirminė organizacija 
2235Lietuvos LKJS Plungės apskrities Alsėdžių valsčiau Žvirblaičių apylinkės pirminė organizacija 
2239Lietuvos LKJS Plungės apskrities "Aušros" kolūkio pirminė organizacija 
2241Lietuvos LKJS Plungės apskrities Notėnų apylinkės pirminė organizacija 
2242Lietuvos LKJS Plungės apskrities Šateikių apylinkės pirminė organizacija 
2246Lietuvos LKJS Plungės apskrities Sėklų bandymo stoties pirminė organizacija 
2251Lietuvos LKJS Plungės apskrities "Šviesos" kolūkio pirminė organizacija 
2263Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities "Raudonosios vėliavos" kolūkio pirminė organizacija 
2264Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities "Jaunosios gvardijos" kolūkio pirminė organizacija 
2266Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Žemaitės kolūkio pirminė organizacija 
2271Lietuvos LKJS Biržų apskrities„Pirmosios vagos‟ kolūkio pirminė organizacija 
2274Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities komitetas
2275Lietuvos KP(b) Pagėgių apskrities komiteto Lietuvos LKJS pirminė organizacija 
2276Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities komiteto pirminė organizacija 
2285Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Karinio komisariato pirminė organizacija 
2293Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Komunalinio ūkio skyriaus pirminė organizacija 
2294Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Viešvilės valsčiaus komitetas
2295Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Vilkyškių valsčiaus komitetas
2296Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Vilkyškių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2297Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities MGB Vilkyškių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2298Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Vilkyškių valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2299Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Vilkyškių miestelio pirminė organizacija 
2300Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Lumpėnų apylinkės pirminė organizacija 
2301Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Opštainių apylinkės pirminė organizacija 
2302Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Sokaičių valsčiaus pirminė organizacija 
2304Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities A. Ždanovo kolūkio pirminė organizacija 
2306Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities "Naujakurio" kolūkio pirminė organizacija
2308Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities "Pažangos" kolūkio pirminė organizacija 
2312Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Bubliškių tarybinio ūkio pirminė organizacija 
2315Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Galzdonų valsčiaus komitetas
2316Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Galzdonų valsčiaus pirminė organizacija 
2317Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Žukų valsčiaus pirminė organizacija 
2318Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Žukų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2319Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Katyčių valsčiaus komitetas
2321Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Katyčių valsčiaus milicijos ir liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
2322Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Katyčių miestelio pirminė organizacija 
2323Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Katyčių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2324Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Kiūpelių apylinkės pirminė organizacija 
2325Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Natkiškių apylinkės pirminė organizacija 
2326Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Ropkojų apylinkės pirminė organizacija 
2327Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Stubrių apylinkės pirminė organizacija 
2328Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Versmininkų kolūkio pirminė organizacija 
2329Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities "Kovo aštuntosios" kolūkio pirminė organizacija 
2333Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Žemaitės kolūkio pirminė organizacija 
2336Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Lauksargių valsčiaus komitetas 
2338Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Lumpėnų valsčiaus komitetas
2339Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Natkiškių valsčiaus komitetas
2340Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Natkiškių valsčiaus VRM milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2341Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Natkiškių valsčiaus Šlapių kaimo pirminė organizacija 
2342Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Pagėgių valsčiaus komitetas
2343Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Pagėgių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2344Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Piktupėnų valsčiaus komitetas
2345Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Piktupėnų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2346Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Piktupėnų valsčiaus MGB skyriaus pirminė organizacija 
2347Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Piktupėnų valsčiaus VRM milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2348Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Piktupėnų miestelio pirminė organizacija 
2349Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Anužių kaimo pirminė organizacija 
2350Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Griežpelkių apylinkės pirminė organizacija 
2351Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Kulmėnų kaimo pirminė organizacija 
2352Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Pagėgių kaimo pirminė organizacija 
2354Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities "Gegužės pirmosios" kolūkio pirminė organizacija 
2356Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities "Naujojo darbo" kolūkio pirminė organizacija 
2359Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Gudų kaimo pirminė organizacija 
2361Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Plaškių valsčiaus komitetas
2362Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Rukų valsčiaus komitetas
2363Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Rukų valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2364Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Smalininkų valsčiaus komitetas 
2365Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Stoniškių valsčiaus komitetas
2366Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities MGB Stoniškių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2367Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Berštininkų apylinkės pirminė organizacija 
2368Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Kugelių apylinkės pirminė organizacija 
2369Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Mažaičių apylinkės pirminė organizacija 
2370Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Rukų apylinkės pirminė organizacija 
2372Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Pageldėnų kaimo pirminė organizacija 
2373Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities "Pirmyn" kolūkio pirminė organizacija 
2375Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Stubrių valsčiaus komitetas
2376Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Sokaičių valsčiaus komitetas 
2377Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Pagėgių apskrities Usėnų valsčiaus komitetas
2378Lietuvos LKJS Pagėgių apskrities Ostiškių apylinkės pirminė organizacija 
2380Šilutės rajono Rusnės žuvininkystės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminės organizacijos komitetas 
2381Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Šilutės rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
2382Šilutės rajono centrinės ligoninės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
2383Šilutės hidraulinių pavarų gamyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
2385LKP Šilutės apskrities karo belaisvių stovyklos Nr. 184 pirminė organizacija
2386LKP Šilutės apskrities Vainuto valsčiaus komitetas
2387LKP Šilutės apskrities Vainuto valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2388Lietuvos TSR Valstybės saugumo ministerijos Šilutės rajono skyriaus Vainuto apylinkės poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
2389LKP Šilutės apskrities Žemaičių Naumiesčio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2390LKP Šilutės apskrities MGB Žemaičių Naumiesčio valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2391LKP Šilutės apskrities Kintų valsčiaus komitetas
2392LKP Šilutės apskrities MGB Kintų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2393Šilutės rajono Saugų apylinkės Saugų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
2394LKP Šilutės apskrities Pašyšių valsčiaus pirminė organizacija
2395LKP Šilutės apskrities MGB Saugų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2396Priekulės rajono Saugų apylinkės Lapynų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono pirminė organizacija
2397LKP Šilutės apskrities Skirvytės valsčiaus pirminė organizacija
2398LKP Šilutės apskrities Švėkšnos valsčiaus komitetas
2399LKP Šilutės apskrities Šilutės valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2402Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities Balninkų valsčiaus komitetas
2408Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities Pagirio valsčiaus komitetas
2409Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Ukmergės apskrities Taujėnų valsčiaus komitetas
2414Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Zarasų apskrities Rimšės valsčiaus komitetas
2415Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Zarasų apskrities Smalvų valsčiaus komitetas
2416Lietuvos LKJS Zarasų apskrities komiteto pirminė organizacija 
2418Lietuvos LKJS Zarasų apskrities komunalinio ūkio pirminė organizacija 
2421Lietuvos LKJS Zarasų apskrities ryšių kontoros pirminė organizacija 
2426Lietuvos LKJS Zarasų apskrities Nadūnų apylinkės pirminė organizacija 
2428Lietuvos LKJS Zarasų apskrities Dūkšto valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
2429Lietuvos LKJS Zarasų apskrities Imbrado valsčiaus pirminė organizacija 
2431Lietuvos LKJS Zarasų apskrities Grybinės apylinkės pirminė organizacija 
2433Lietuvos LKJS Zarasų apskrities Mukulių apylinkės pirminė organizacija 
2434Lietuvos LKJS Zarasų apskrities Stelmužės apylinkės pirminė organizacija
2435Lietuvos LKJS Zarasų apskrities Suvieko 2-osios apylinkės pirminė organizacija 
2436Lietuvos LKJS Zarasų apskrities Tabaro apylinkės pirminė organizacija 
2439LKP Telšių apskrities „Tarybinės Žemaitijos“ laikraščio redakcijos pirminė organizacija
2440Telšių rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
2441LKP Telšių apskrities „Aušros“ neįgaliųjų artelės pirminė organizacija
2443LKP Telšių apskrities Varnių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2444Varnių rajono mašinų-melioracijos stoties pirminė partinė organizacija (Varnių rajono)
2445Telšių rajono Žarėnų apylinkės Žarėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
2446Telšių rajono Upynos apylinkės Kaunatavos sodininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
2447LKP Telšių apskrities Nevarėnų valsčiaus komitetas
2448LKP Telšių apskrities Nevarėnų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2449Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Telšių rajono Nevarėnų apylinkės operatyvinės grupės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
2450Telšių rajono Degaičių apylinkės Anulėnų paukštininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono partinis komitetas 
2451LKP Telšių apskrities Ubiškės valsčiaus komitetas
2452LKP Telšių apskrities Ubiškės valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2453LKP Telšių apskrities MGB ir MVD Ubiškės valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2454Telšių rajono Eigirdžių apylinkės Gerulių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
2455LKP Telšių apskrities Janapolės valsčiaus komitetas
2456LKP Telšių apskrities Janapolės valsčiaus komiteto pirminė organizacija
2457Telšių rajono Janapolės apylinkės Janapolės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
2458LKP Telšių apskrities MGB Janapolės valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2459Telšių rajono Varnių apylinkės Pavandenės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
2461Lietuvos LKJS Kretingos apskrities MGB Kretingos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2462Lietuvos LKJS Telšių apskrities MGB apskrities skyriaus pirminė organizacija 
2463Lietuvos LKJS Telšių apskrities milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2464Lietuvos TSR Žemės ūkio produktų gamybos ir paruošų ministerijos įgaliotinio Telšių apskričiai Lietuvos LKJS pirminė organizacija 
2465Lietuvos LKJS Telšių apskrities Telšių valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
2466Lietuvos LKJS Telšių apskrities Telšių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2467Lietuvos LKJS Telšių apskrities Žemaitės kolūkio pirminė organizacija
2468Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Kalvarijos apskrities komitetas
2469LKP(b) Kalvarijos apskrities komiteto pirminė organizacija
2470LKP Kalvarijos apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2473LKP Kalvarijos rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Kalvarijos rajonui įstaigos pirminė organizacija
2474LKP Kalvarijos apskrities milicijos skyriaus pirminė organizacija
2475LKP Kalvarijos rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija
2476Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kalvarijos apskrities Bartininkų valsčiaus komitetas
2477Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kalvarijos apskrities Gražiškių valsčiaus komitetas
2478LKP Kalvarijos apskrities Gražiškių valsčiaus komiteto pirminė organizacija
2479LKP Kalvarijos apskrities MGB Gražiškių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2480Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kalvarijos apskrities Kalvarijos valsčiaus komitetas
2481LKP Kalvarijos apskrities Kalvarijos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2482LKP Kalvarijos apskrities MGB Kalvarijos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2483Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kalvarijos apskrities Krosnos valsčiaus komitetas
2484LKP Kalvarijos apskrities Krosnos valsčiaus komiteto pirminė organizacija
2485LKP Kalvarijos apskrities MGB Krosnos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2486Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kalvarijos apskrities Liubavo valsčiaus komitetas
2487LKP Kalvarijos apskrities Liubavo valsčiaus komiteto pirminė organizacija
2488LKP Kalvarijos apskrities MGB Liubavo valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2489Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kalvarijos apskrities Sangrūdos valsčiaus komitetas
2490LKP Kalvarijos apskrities MGB Sangrūdos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2491Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kalvarijos apskrities komitetas
2492Lietuvos LKJS Kalvarijos apskrities komiteto pirminė organizacija
2498Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kalvarijos apskrities Gražiškių valsčiaus komitetas
2501Lietuvos LKJS Kalvarijos apskrities "Gegužės pirmosios" kolūkio pirminė organizacija 
2502Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kalvarijos apskrities Kalvarijos valsčiaus komitetas
2506Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kalvarijos apskrities Krosnos valsčiaus komitetas 
2510Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kalvarijos apskrities Liubavo valsčiaus komitetas 
2514Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kalvarijos apskrities Sangrūdos valsčiaus komitetas 
2517Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kalvarijos apskrities Bartininkų valsčiaus komitetas 
2518LKP Zarasų rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
2520LKP Zarasų rajono Zarasų remonto-statybos valdybos pirminė organizacija
2522LKP Zarasų rajono Zarasų vidurinės mokyklos-internato pirminė organizacija
2524LKP Zarasų apskrities Antazavės valsčiaus komitetas
2525LKP Zarasų rajono Antazavės apylinkės „Nemuno“ kolūkio pirminė organizacija
2526LKP Zarasų rajono Steponiškių apylinkės Poželos kolūkio pirminė organizacija
2527Zarasų rajono Antalieptės valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2530LKP Zarasų rajono Antalieptės apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio pirminė organizacija
2534LKP Zarasų apskrities MGB Dūkšto valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2537LKP Ignalinos rajono Daugėliškio apylinkės Suvorovo kolūkio pirminė organizacija
2539LKP Zarasų apskrities Dusetų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2540LKP Dusetų rajono Valstybės Saugumo Komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Dusetų rajonui įstaigos pirminė organizacija
2541LKP Dusetų rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė organizacija
2544LKP Zarasų rajono Žukliškių apylinkės „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio pirminė organizacija
2545LKP Zarasų apskrities „Naujosios vagos“ kolūkio kandidatinė grupė 
2546LKP Zarasų rajono apskrities Imbrado valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2547LKP Zarasų rajono Suviekų apylinkės Kalinino kolūkio pirminė organizacija
2548LKP Ignalinos rajono Rimšės apylinkės Rimšės (iki 1989-03-28 – V. Rylovo) kolūkio pirminė organizacija
2549LKP Zarasų apskrities MGB Rimšės valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2550LKP Zarasų apskrities MVD Rimšės valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2551LKP Zarasų apskrities Salako valsčiaus komitetas
2552LKP Zarasų rajono Salako apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
2553LKP Zarasų apskrities MGB ir MVD Salako valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2554LKP Zarasų apskrities Smalvų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2556LKP Zarasų apskrities „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
2557LKP Zarasų rajono Zatokų apylinkės „Garbingo darbo“ kolūkio pirminė organizacija 
2558Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Klaipėdos apskrities komitetas
2559Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities komiteto pirminė organizacija 
2561Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Klaipėdos apskrities Endriejavo valsčiaus komitetas 
2562Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Dauparų valsčiaus pirminė organizacija
2563Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Dituvos valsčiaus pirminė organizacija 
2564Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Klaipėdos apskrities Dovilų valsčiaus komitetas
2565Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities MGB Dovilų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2566Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Dovilų valsčiaus VRM milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2569Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Karklininkų valsčiaus pirminė organizacija
2570Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Klaipėdos apskrities Kretingalės valsčiaus komitetas 
2571Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Kretingalės valsčiaus pirminė organizacija 
2575Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Klaipėdos apskrities Mieželių valsčiaus komitetas 
2576Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Mieželių valsčiaus pirminė organizacija 
2577Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Klaipėdos apskrities Plikių valsčiaus komitetas 
2578Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Plikių valsčiaus pirminė organizacija 
2579Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Poškų valsčiaus pirminė organizacija 
2580Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Klaipėdos apskrities Priekulės valsčiaus komitetas 
2582Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Sendvario valsčiaus pirminė organizacija
2583Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Triušelių valsčiaus pirminė organizacija 
2584Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Bauškaralių tarybinio ūkio pirminė organizacija 
2585Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Vaidaugų valsčiaus pirminė organizacija 
2586Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Venckų valsčiaus pirminė organizacija 
2587Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Klaipėdos apskrities Veiviržėnų valsčiaus komitetas 
2588Lietuvos LKJS Klaipėdos apskrities Vilkyčių valsčiaus pirminė organizacija
2590LKP(b) Šiaulių apskrities komiteto pirminė organizacija
2591LKP Šiaulių apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2592LKP Šiaulių rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
2593LKP Šiaulių apskrities Bazilionių valsčiaus komitetas
2594LKP Šiaulių apskrities Stačiūnų valsčiaus komitetas
2595LKP Klaipėdos apskrities LLKJS apskrities komiteto pirminė organizacija
2596LKP Klaipėdos rajono DŽDT vykdomojo komiteto Žemės ūkio skyriaus pirminė organizacija
2597LKP Klaipėdos rajono Gargždų pramonės kombinato pirminė organizacija
2599LKP Klaipėdos rajono Sendvario apylinkės Klaipėdos tarybinio ūkio-technikumo partinis komitetas
2600LKP Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redakcijos pirminė organizacija
2601LKP Klaipėdos rajono Sendvario apylinkės Vidaus reikalų ministerijos pataisos darbų kolonijos Nr. 4 pirminė organizacija
2602LKP Klaipėdos apskrities Gargždų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2603LKP Klaipėdos apskrities Gargždų apylinkės pirminė organizacija
2604LKP Klaipėdos rajono apskrities „Komjaunimo“ kolūkio pirminė organizacija
2605LKP Klaipėdos rajono Vėžaičių apylinkės „Laisvės“ kolūkio pirminė organizacija
2606LKP Klaipėdos apskrities MGB ir MVD Kretingalės valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2607LKP Klaipėdos rajono Sendvario apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
2608LKP Klaipėdos rajono Kretingalės apylinkės „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija
2609LKP Klaipėdos apskrities „Pirmyn“ kolūkio pirminė organizacija
2610LKP Klaipėdos rajono Plikių apylinkės Vytautų tarybinio ūkio pirminė organizacija
2611LKP Klaipėdos rajono Plikių apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
2612LKP Klaipėdos apskrities Priekulės valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2614LKP Klaipėdos rajono Priekulės apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
2615LKP Klaipėdos apskrities Priekulės valsčiaus karinio dalinio Nr. 2114 pagalbinio ūkio pirminė organizacija
2616Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Klaipėdos apskrities Endriejavo valsčiaus komitetas
2617LKP Klaipėdos apskrities MGB Endriejavo valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2618LKP Rokiškio apskrities Panemunėlio valsčiaus komitetas
2619LKP Rokiškio apskrities Panemunės valsčiaus komitetas
2620LKP Rokiškio apskrities Ragelių valsčiaus komitetas
2621LKP(b) Rokiškio apskrities Rokiškio valsčiaus komitetas
2622Rokiškio apskrities Jūžintų valsčiaus komitetas
2623LKP Rokiškio apskrities Juodupės valsčiaus komitetas
2624LKP Lazdijų rajono valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos rajono poskyrio pirminė organizacija 
2625LKP Lazdijų rajono ligoninės pirminė organizacija
2626LKP Lazdijų rajono Veisiejų apylinkės Ančios kolūkio pirminė organizacija
2627I. Černiachovskio kolūkio pirminė partinė organizacija (Veisiejų rajono)
2628Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Lazdijų apskrities Kapčiamiesčio valsčiaus komitetas
2629LKP Lazdijų apskrities MGB Kapčiamiesčio valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2630LKP Lazdijų rajono Kapčiamiesčio apylinkės Kapčiamiesčio kolūkio pirminė organizacija
2631LKP Lazdijų rajono Lazdijų apylinkės Salomėjos Nėries kolūkio pirminė organizacija
2632LKP Lazdijų apskrities MGB Rudaminos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2633LKP Lazdijų rajono Rudaminos apylinkės A. Ždanovo kolūkio pirminė organizacija
2634Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Lazdijų apskrities Šventežerio valsčiaus komitetas 
2635LKP Lazdijų apskrities MGB ir MVD Šventežerio valsčiaus skyrių pirminė organizacija 
2636LKP Lazdijų rajono Šventežerio apylinkės „Spartuolio“ kolūkio pirminė organizacija
2637LKP Lazdijų rajono Šlavantų apylinkės pirminė organizacija
2638LKP(b) Vilniaus apskrities komiteto pirminė organizacija
2640Vilniaus rajono teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija
2641Vilniaus rajono LDT vykdomojo komiteto vietinio ūkio valdybos pirminė partinė organizacija
2642Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Vilniaus rajonui įstaigos pirminė partinė organizacija
2645LKP Naujosios Vilnios rajono Mickūnų apylinkės DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2646VLKJS XI suvažiavimo kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
2647LKP Nemenčinės rajono Parčevos tarybinio ūkio pirminė organizacija 
2649Avižienių traktorių remonto stoties pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
2650Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Vilniaus apskrities Rudaminos valsčiaus komitetas
2651„Kovo 8-osios“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
2652LKP Vilniaus apskrities MGB ir MVD Rudaminos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2653Nemėžio apylinkės tarybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
2654„Spalio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
2655Juodšilių vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
2656N. Chruščiovo kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
2657Rudaminos tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
2658LKP Vilniaus apskrities MGB ir MVD Šumsko valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2659LKP Vilniaus apskrities Kenos pieninės pirminė organizacija
2660Vilniaus rajono Kalvelių apylinkės Kenos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus rajono pirminė organizacija
2662Naujosios Vilnios rajono Šumsko apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos LKP(b) Naujosios Vilnios rajono pirminė organizacija
2663Šumsko tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
2664LKP Utenos apskrities Videniškio valsčiaus komitetas
2665LKP Utenos apskrities Inturkės valsčiaus komitetas
2666LKP Utenos apskrities Kuktiškio valsčiaus komitetas
2667LKP Utenos apskrities Leliūnų valsčiaus komitetas
2668LKP Utenos apskrities Skudutiškio valsčiaus komitetas
2669LKP Utenos apskrities Tauragnų valsčiaus komitetas
2673Varėnos melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
2674LKP Varėnos apskrities Perlojos valsčiaus komitetas
2675LKP Varėnos apskrities MGB Perlojos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2676LKP Varėnos apskrities MGB ir MVD Raitininkų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2677LKP Varėnos apskrities MGB ir MVD Rudnios valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2678Varėnos rajono LDT vykdomojo komiteto vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija
2679Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Radviliškio rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
2684LKP Radviliškio apskrities valstybinio grūdų malūno pirminė organizacija
2685Radviliškio žemės ūkio mašinų gamyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
2686Radviliškio geležinkelio stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
2687Pabaltijo geležinkelio Panevėžio stoties Radviliškio cecho lokomotyvų depo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminės organizacijos komitetas
2688Radviliškio rajono Grinkiškio apylinkės J. Gagarino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
2689Radviliškio rajono Daugėlaičių apylinkės Daugėlaičių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
2690LKP Radviliškio rajono „Naujojo Grinkiškio“ kolūkio pirminė organizacija
2691Radviliškio rajono Baisogalos apylinkės „Švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
2692Radviliškio rajono Pašušvio apylinkės Šušvės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminės organizacijos komitetas
2693Radviliškio rajono Grinkiškio apylinkės Grinkiškio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
2694Radviliškio rajono Aukštelkų apylinkės Gražionių veislininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminės organizacijos komitetas
2695Radviliškio rajono Šiaulėnų apylinkės „Kelias į šviesą“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
2696Radviliškio rajono Aukštelkų apylinkės „Raudonosios aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
2697LKP Radviliškio apskrities Rozalimo valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2698LKP Radviliškio apskrities Šeduvos valsčiaus komitetas
2699LKP Radviliškio apskrities Šeduvos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2700Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Radviliškio rajono Šiaulėnų apylinkės Šiaulėnų liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
2701Radviliškio rajono Šiaulėnų apylinkės Šiaulėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
2702LKP Kupiškio apskrities LLKJS apskrities komiteto pirminė organizacija
2703LKP Kupiškio rajono vartotojų kooperatyvo pirminė organizacija
2704Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kupiškio apskrities Aukštupėnų valsčiaus komitetas
2705LKP Kupiškio apskrities MGB Aukštupėnų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2706Viešintų valsčiaus „Gimtosios žemės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
2707Panevėžio rajono Karsakiškio apylinkės Sodelių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
2708Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kupiškio apskrities Gelažių valsčiaus komitetas
2709LKP Kupiškio apskrities MGB ir MVD Gelažių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2710LKP Kupiškio apskrities „Naujienos“ kolūkio kandidatinė grupė
2711LKP Kupiškio apskrities Noriūnų apylinkės tarybos pirminė organizacija
2712Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kupiškio apskrities Skapiškio valsčiaus komitetas
2713LKP Kupiškio apskrities MGB ir MVD Skapiškio valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2714LKP Kupiškio rajono Puožo apylinkės Skapiškio mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
2715LKP Kupiškio rajono Subačiaus apylinkės „Pirmyn“ kolūkio pirminė organizacija
2716Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kupiškio apskrities Šimonių valsčiaus komitetas
2717LKP Kupiškio rajono Šimonių apylinkės I. Mičiurino kolūkio pirminė organizacija
2718LKP Kupiškio apskrities MGB ir MVD Šimonių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2719LKP Marijampolės rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2720LKP Marijampolės apskrities LDT vykdomojo komiteto žemės ūkio skyriaus pirminė organizacija
2721LKP Kapsuko rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Kapsuko rajonui įstaigos pirminė organizacija
2722LKP Kapsuko rajono Kapsuko įkalinimo įstaigos OČ 12/3 pirminė organizacija
2723LKP Kapsuko miesto teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
2728LKP Kapsuko miesto Kapsuko cukraus fabriko pirminė organizacija
2730LKP Kapsuko rajono Centrinės ligoninės pirminė organizacija
2731LKP Marijampolės apskrities „Šešupės“ kooperatyvo pirminė organizacija 
2732LKP Marijampolės apskrities Gudelių valsčiaus komitetas
2733LKP Marijampolės apskrities MGB Gudelių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2734LKP Kapsuko rajono Gudelių apylinkės „Raudonosios aušros“ kolūkio pirminė organizacija
2735LKP Marijampolės apskrities Igliškėlių valsčiaus komitetas
2736LKP Marijampolės apskrities MGB Igliškėlių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2738LKP Kazlų Rūdos rajono Miškų pramonės ūkio pirminė organizacija
2739LKP Marijampolės apskrities MGB Liudvinavo valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2740LKP Kapsuko rajono Liudvinavo apylinkės „Nauju keliu“ kolūkio pirminė organizacija
2741LKP Kapsuko rajono Liudvinavo apylinkės Buktos paukštininkystės tarybinio ūkio pirminė organizacija
2742LKP Marijampolės apskrities MGB Marijampolės valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2743LKP Marijampolės apskrities Sasnavos valsčiaus komitetas
2744LKP Marijampolės apskrities Sasnavos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2745LKP Marijampolės apskrities MGB Sasnavos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2746LKP Kapsuko rajono Sasnavos apylinkės Sasnavos kolūkio pirminė organizacija
2747LKP Marijampolės apskrities Šunskų valsčiaus komitetas
2748LKP Marijampolės apskrities Šunskų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2749LKP Marijampolės apskrities MGB Šunskų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2750Lietuvos LKJS Utenos apskrities MGB apskrities skyriaus pirminė organizacija 
2752Lietuvos LKJS VRM Utenos apskrities kalėjimo Nr. 10 pirminė organizacija 
2754Lietuvos LKJS Utenos apskrities gyvulių paruošų kontoros pirminė organizacija 
2757Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Utenos apskrities Leliūnų valsčiaus komitetas
2758Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Utenos apskrities Molėtų valsčiaus komitetas
2759Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Utenos apskrities Skudutiškio valsčiaus komitetas
2760Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Panevėžio apskrities Naujamiesčio valsčiaus komitetas
2761Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Panevėžio apskrities Raguvos valsčiaus komitetas
2762Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Panevėžio apskrities Sidabravo valsčiaus komitetas
2763LKP Kuršėnų rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė organizacija
2764Spaigių kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
2765LKP Kuršėnų apskrities MGB Kruopių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2766LKP Šiaulių rajono „Raudonosios vėliavos“ tarybinio ūkio pirminė organizacija 
2767Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kuršėnų apskrities Raudėnų valsčiaus komitetas
2768LKP Kelmės apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2770LKP Kelmės rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
2772Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kelmės apskrities Vaiguvos valsčiaus komitetas
2773LKP Kelmės apskrities Vaiguvos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2774LKP Kelmės apskrities MGB ir MVD Vaiguvos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2775LKP Kelmės rajono Vaiguvos apylinkės Akmenių tarybinio ūkio pirminė organizacija
2776LKP Kelmės rajono Pakievės apylinkės Vaiguvos tarybinio ūkio pirminė organizacija
2777Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kelmės apskrities Karklėnų valsčiaus komitetas
2778LKP Kelmės rajono Kelmės apylinkės Kelmės paukštininkystės tarybinio ūkio partinis komitetas
2779Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kelmės apskrities Liolių valsčiaus komitetas
2780LKP Kelmės rajono Liolių apylinkės Liolių kolūkio pirminė organizacija
2781Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Užvenčio rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija
2782Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kelmės apskrities Šaukėnų valsčiaus komitetas
2783Užvenčio rajono Šaukėnų apylinkės Šaukėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono partinė-kandidatinė grupė
2784Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Alytaus apskrities komitetas
2785Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Kauno apskrities komitetas
2786LKP(b) Kauno apskrities komiteto pirminė organizacija
2787LKP Kauno apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2788LKP Kauno rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų tarybos įgaliotinio Kauno rajonui Kauno miesto įstaigos pirminė organizacija
2789LKP Kauno rajono (Kauno m.) liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
2793Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kauno apskrities Aukštosios Panemunės valsčiaus komitetas
2794LKP Kauno apskrities Aukštosios Panemunės valsčiaus komiteto pirminė organizacija
2795LKP Kauno apskrities MGB ir MVD Aukštosios Panemunės skyrių pirminė organizacija
2796LKP Kauno apskrities Babtų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2797LKP Vilijampolės rajono Babtų apylinkės liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
2798LKP Kauno apskrities Babtų apylinkės komiteto pirminė organizacija
2799Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kauno apskrities Veiverių valsčiaus komitetas
2800LKP Marijampolės apskrities Veiverių valsčiaus pirminė organizacija
2801Prienų rajono Veiverių apylinkės Mauručių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
2802Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Kauno apskrities Veiverių valsčiaus poskyrio Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) LKP(b)) Kauno apskrities pirminė organizacija
2803Prienų rajono Veiverių apylinkės Veiverių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
2804Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kauno apskrities Vandžiogalos valsčiaus komitetas
2805LKP Kauno apskrities Vandžiogalos valsčiaus pirminė organizacija
2806LKP Kauno apskrities Vandžiogalos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2807LKP Kauno apskrities MGB ir MVD Vandžiogalos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2808LKP Vilkijos apskrities Vilkijos valsčiaus komitetas
2809Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kauno apskrities Garliavos valsčiaus komitetas
2810LKP Kauno rajono Garliavos apylinkės Garliavos gyvenvietės pirminė organizacija
2811LKP Kauno apskrities Garliavos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2812LKP Kauno apskrities MGB ir MVD Garliavos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2813LKP Kauno rajono Garliavos apylinkės mechaninio remonto gamyklos pirminė organizacija
2814Panemunės rajono Rinkūnų apylinkės „Kelias į komunizmą“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panemunės rajono partinė-kandidatinė grupė 
2815Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kauno apskrities Zapyškio valsčiaus komitetas
2816LKP Kauno apskrities Zapyškio miestelio pirminė organizacija
2817LKP Kauno apskrities Zapyškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2818LKP Kauno apskrities MGB Zapyškio valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2820LKP Kauno apskrities Jonavos valsčiaus pirminė organizacija
2821Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kauno apskrities Jonavos valsčiaus komitetas
2822Kauno apskrities Jonavos valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2823LKP Jonavos rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Jonavos rajonui įstaigos pirminė organizacija
2825Jonavos miesto darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jonavos rajono pirminė organizacija
2827LKP Jonavos rajono Upninkėlių apylinkės Jonavos mašinų-melioracijos stoties pirminė organizacija
2828LKP Jonavos rajono Jonavos baldų kombinato partinis komitetas
2829LKP Jonavos rajono Jonavos 1-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
2830Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kauno apskrities Karmėlavos valsčiaus komitetas
2831LKP Kauno apskrities Pažaislio valsčiaus pirminė organizacija
2832LKP Kauno rajono Karmėlavos apylinkės „Dainavos“ kolūkio pirminė organizacija
2833LKP Kauno apskrities MGB ir MVD Karmėlavos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2835LKP Kauno apskrities Karmėlavos valsčiaus pataisos darbų kolonijos Nr. 5 pirminė organizacija
2836LKP Kauno apskrities Užusalių apylinkės pirminė organizacija
2837Palemono keramikos gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
2839Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kauno apskrities Lapių valsčiaus komitetas
2840LKP Kauno apskrities Lapių valsčiaus kandidatinė grupė 
2841LKP Kauno apskrities MGB ir MVD Lapių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2842LKP Kauno rajono Domeikavos apylinkės Lapių tarybinio ūkio pirminė organizacija
2843Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kauno apskrities Lekėčių valsčiaus komitetas
2844LKP Šakių apskrities Lekėčių valsčiaus pirminė organizacija
2845LKP Kauno apskrities Lekėčių valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2846LKP Kauno apskrities MGB ir MVD Raudondvario valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2847Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kauno apskrities Raudondvario valsčiaus komitetas
2848LKP Kauno Raudondvario apylinkės Raudondvario teritorinė pirminė organizacija 
2849LKP Kauno apskrities MGB Raudondvario valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
2850LKP Kauno apskrities Raudondvario apylinkės Raudondvario mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
2851LKP Kaišiadorių rajono Rumšiškių apylinkės Kauno miesto įstaigos OČ 12/2 pirminė organizacija
2852LKP Kauno apskrities Čekiškės valsčiaus pirminė organizacija
2854LKP Ukmergės apskrities MGB ir MVD Želvos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2855LKP Ukmergės apskrities MGB ir MVD Šešuolių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2858Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Ziniūnų valsčiaus liaudies gynėjų pirminė organizacija 
2864Lietuvos LKJS Joniškio apskrities "Jaunojo artojo" kolūkio pirminė organizacija
2865Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Jakiškių žemės ūkio mechanizacijos mokyklos pirminė organizacija
2866Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Ziniūnų valsčiaus mokytojų pirminė organizacija
2868Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Joniškio valsčiaus liaudies gynėjų pirminė organizacija
2870Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Pociūnų apylinkės pirminė organizacija 
2874Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Linkuvos valsčiaus mokytojų pirminė organizacija
2875Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Pašvitinio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2881Lietuvos KJS Joniškio apskrities "Švyturio" kolūkio pirminė organizacija
2882Lietuvos LKJS Joniškio apskrities "Jaunojo leniniečio" kolūkio pirminė organizacija 
2884Lietuvos LKJS Joniškio apskrities Pelaniškių apylinkės pirminė organizacija 
2885LKP(b) Prienų apskrities komiteto pirminė organizacija
2886Prienų rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
2887Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Prienų rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
2888Prienų rajono prokuratūros ir liaudies teismo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
2890Prienų rajono vartotojų kooperatyvų sąjungos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
2891LKP Prienų apskrities žemės ūkio kooperacijos pirminė organizacija
2892LKP Prienų apskrities Balbieriškio valsčiaus komitetas
2893LKP Prienų apskrities Birštono valsčiaus komitetas
2894LKP Prienų apskrities MGB Birštono valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
2895Birštono sanatorijos "Birštonas" Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Prienų apskrities pirminė organizacija
2896LKP Prienų apskrities Jiezno valsčiaus komitetas
2897LKP Prienų apskrities MGB ir MVD Pakuonio valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2898LKP Prienų apskrities MGB ir MVD Stakliškių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2900LKP Kėdainių rajono centrinės ligoninės pirminė organizacija
2901LKP Kėdainių apskrities komunalinio skyriaus pirminė organizacija
2903LKP Kėdainių rajono Miško pramonės ūkio pirminė organizacija
2906Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kėdainių apskrities Gudžiūnų valsčiaus komitetas
2907Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kėdainių apskrities Žeimių valsčiaus komitetas
2908Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kėdainių apskrities Josvainių valsčiaus komitetas
2909Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kėdainių apskrities Krakių valsčiaus komitetas
2910Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kėdainių apskrities Surviliškio valsčiaus komitetas
2911Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities kultūros švietimo skyriaus pirminė organizacija 
2913Lietuvos LKJS VRM Kupiškio apskrities milicijos skyriaus pirminė organizacija 
2915Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Koopsąjungos pirminė organizacija 
2924Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Svidenių apylinkės pirminė organizacija 
2928Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities MGB ir MVD Viešintų valsčiaus skyrių pirminė organizacija
2929Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Jokūbiškio apylinkės pirminė organizacija 
2930Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities "Žaliosios dirvos" kolūkio pirminė organizacija 
2931Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities "Raudonosios žvaigždės" kolūkio pirminė organizacija 
2933Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Antašavos apylinkės pirminė organizacija 
2936Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities "Naujienos" kolūkio pirminė organizacija 
2937Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities "Pivesos" kolūkio pirminė organizacija 
2939Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Gelažių valsčiaus "Galybės" kolūkio pirminė organizacija 
2940Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kupiškio apskrities Kupiškio valsčiaus komitetas 
2941Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Kupiškio valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
2942Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities MGB Kupiškio valsčiaus skyriaus ir liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
2943Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kupiškio apskrities Svėdasų valsčiaus komitetas 
2944Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Svėdasų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2945Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Svėdasų miestelio pirminė organizacija 
2946Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities MGB Svėdasų skyriaus ir liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
2947Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Liepagirių kaimo pirminė organizacija 
2948Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Svėdasų gimnazijos pirminė organizacija 
2949Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities "Pavasario" kolūkio pirminė organizacija 
2950Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kupiškio apskrities Skapiškio valsčiaus komitetas 
2952Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities "Plūgo" kolūkio pirminė organizacija 
2953Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kupiškio apskrities Subačiaus valsčiaus komitetas 
2954Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Subačiaus valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
2961LKP Joniškio rajono Grūdų produktų kombinato pirminė organizacija
2964LKP Žagarės rajono (nuo 1959-12-07 – Šiaulių rajono) Šakynos apylinkės Žagarės mašinų-melioracijos stoties pirminė organizacija
2965LKP Joniškio rajono Skaistgirio apylinkės „Tėvynės“ kolūkio pirminė organizacija
2966Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Joniškio apskrities Žeimelio valsčiaus komitetas
2967LKP Joniškio apskrities Lauksodžio apylinkės kandidatinės grupės pirminė organizacija
2968LKP Linkuvos rajono Baltausių apylinkės „Geručių“ kolūkio pirminė organizacija
2969LKP Linkuvos rajono Kairelių apylinkės A. Ždanovo kolūkio pirminė organizacija
2970LKP Linkuvos rajono Bardiškių apylinkės Karolio Poželos kolūkio pirminė organizacija
2971LKP Pakruojo rajono Žeimelio apylinkės Karolio Poželos kolūkio pirminė organizacija
2972Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Joniškio apskrities Ziniūnų valsčiaus komitetas
2973LKP Joniškio apskrities Ziniūnų valsčiaus komiteto pirminė organizacija
2974LKP Pakruojo rajono Pašvitinio apylinkės „Komunizmo rytas“ kolūkio pirminė organizacija
2975Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Joniškio apskrities Kriūkų valsčiaus komitetas
2976LKP Joniškio apskrities Kriukų valsčiaus milicijos skyriaus pirminė organizacija
2977LKP Joniškio rajono Saugėlaukio apylinkės Mindaugių tarybinio ūkio pirminė organizacija
2978 LKP Joniškio apskrities „Artojo“ kolūkio pirminė organizacija
2979LKP Joniškio rajono Kriukų apylinkės V. Čiapajevo kolūkio pirminė organizacija
2980Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Joniškio apskrities Linkuvos valsčiaus komitetas
2981LKP Linkuvos rajono valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Linkuvos rajonui įstaigos pirminė organizacija 
2982LKP Joniškio apskrities „Laisvės kelio“ kolūkio pirminė organizacija 
2983Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Joniškio apskrities Pašvitinio valsčiaus komitetas
2984LKP Joniškio rajono Draudelių apylinkės partinė-kandidatinė grupė 
2985LKP Joniškio apskrities „Bangos“ kolūkio partinė-kandidatinė grupė 
2986LKP Pakruojo rajono Lauksodžio apylinkės Švitinio kolūkio pirminė organizacija
2987LKP Joniškio apskrities „Pergalės“ kolūkio kandidatinė grupė
2988Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Joniškio apskrities Skaistgirio valsčiaus komitetas
2989Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Prienų apskrities komitetas
2990Lietuvos LKJS Prienų apskrities komiteto pirminė organizacija 
2994Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Prienų apskrities Balbieriškio valsčiaus komitetas
2998Lietuvos LKJS Prienų apskrities Gerulių kolūkio pirminė organizacija 
3001Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Prienų apskrities Prienų miesto teritorinė pirminė organizacija 
3003Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities komitetas
3005LKP(b) Kaišiadorių apskrities komiteto pirminė organizacija
3006LKP Kaišiadorių rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3008LKP Kaišiadorių rajono valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Kaišiadorių rajonui įstaigos pirminė organizacija
3009LKP Kaišiadorių rajono DŽDT Vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
3015LKP Kaišiadorių rajono mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
3016LKP Kaišiadorių rajono Kaišiadorių apylinkės Lietuvos gyvulininkystės ir veterinarijos mokslinio tyrimo instituto pirminė organizacija
3017LKP Kaišiadorių apskrities MGB Žaslių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
3018LKP Biržų apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3019Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Biržų rajono poskyrio pirminė partinė organizacija
3020Biržų rajono LDT vykdomojo komiteto vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija
3023Biržų rajono kooperatyvo sąjungos pirminė partinė organizacija
3025Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Biržų apskrities Kupreliškio valsčiaus komitetas
3026Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Biržų apskrities Nemunėlio Radviliškio valsčiaus komitetas
3027„Pergalės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
3028Nemunėlio-Radviliškio apylinkės liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
3029Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Biržų apskrities Pabiržės valsčiaus komitetas
3030LKP Biržų apskrities MGB Pabiržės valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
3031Pabiržės mašinų-traktorių stoties pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
3032„Pabiržės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
3033Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Biržų apskrities Papilio valsčiaus komitetas
3035Biržų traktorių remonto stoties pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
3036Marytės Melnikaitės kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
3037Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Biržų apskrities Saločių valsčiaus komitetas
3038Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Pasvalio rajono skyriaus Saločių liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
3039„Aušros“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
3040Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Širvintų apskrities komitetas
3041Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Širvintų rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
3042LKP(b) Širvintų apskrities Musninkų valsčiaus komitetas
3043LKP(b) Širvintų apskrities Širvintų valsčiaus komitetas
3044LKP Vilniaus apskrities MGB ir MVD Paberžės valsčiaus skyrių pirminė organizacija
3045LKP Ukmergės apskrities MGB ir MVD Giedraičių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
3046Širvintų melioracijos mašinų stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
3047LKP(b) Širvintų apskrities Maišiagalos valsčiaus komitetas
3048Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities komiteto pirminė organizacija 
3050Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities prokuratūros pirminė organizacija
3051Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Paruošų ministerijos įgaliotinio pirminė organizacija
3053Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities "Tarybinio Rokiškio" laikraščio redakcijos pirminė organizacija
3056Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rokiškio apskrities Aleksandravėlės valsčiaus komitetas
3057Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Aleksandravėlės miestelio pirminė organizacija 
3060Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Noreikių kaimo pirminė organizacija
3061Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Stravų kaimo pirminė organizacija
3065Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rokiškio apskrities Kamajų valsčiaus komitetas
3067Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rokiškio apskrities Obelių valsčiaus komitetas
3070Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Obelių geležinkelio stoties pirminė organizacija 
3075Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities "Naujo gyvenimo" kolūkio pirminė organizacija 
3076Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities "Raudonosios vėliavos" kolūkio pirminė organizacija
3077Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rokiškio apskrities Panemunio valsčiaus komitetas
3080Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Panemunio miestelio pirminė organizacija
3083Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rokiškio apskrities Pandėlio valsčiaus komitetas
3085Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rokiškio apskrities Ragelių valsčiaus komitetas
3086Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Rokiškio valsčiaus pirminė organizacija 
3087Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Rokiškio valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
3088Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Vabolių kaimo pirminė organizacija
3090Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rokiškio apskrities Jūžintų valsčiaus komitetas
3095Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rokiškio apskrities Juodupės valsčiaus komitetas
3096Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Juodupės valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3097Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Juodupės valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
3098Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Juodupės miestelio pirminė organizacija 
3099Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Juodupės progimnazijos pirminė organizacija 
3100Lietuvos LKJS Rokiškio apskrities Pagojų kaimo pirminė organizacija
3106Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rokiškio apskrities Panemunėlio valsčiaus komitetas
3107LTSR Miškų ūkio ir miško pramonės ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
3108Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Trakų apskrities komitetas
3109Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus miesto komitetas
3110Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto komitetas
3112Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Švenčionėlių apskrities komitetas
3113Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šiaulių miesto komitetas
3114Tauragės apskrities Baltarusijos SSR 106-ojo NKVD pasienio apsaugos dalinio štabo valdybos LKP Tauragės apskrities pirminė organizacija
3115LKP Pagėgių rajono apskrities ryšių kontoros pirminė organizacija
3118LKP Pagėgių rajono Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos skyriaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
3119LKP Pagėgių rajono Pagėgių miesto DŽDT pirminė organizacija
3120LKP Pagėgių rajono Mociškių apylinkės „Nemuno“ kolūkio pirminė organizacija
3121LKP Pagėgių rajono Vilkyškių apylinkės Vilkyškių kolūkio pirminė organizacija
3122LKP Pagėgių rajono Vilkyškių apylinkės „Jūros“ kolūkio pirminė organizacija
3123Šilutės rajono Usėnų apylinkės Katyčių paukštininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
3124Šilutės rajono Usėnų apylinkės Usėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminės organizacijos komitetas 
3125LKP Pagėgių apskrities MGB Piktupėnų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
3126Šilutės rajono Pagėgių apylinkės Pagėgių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
3127LKP Pagėgių apskrities „Trakininkų“ kolūkio pirminė organizacija
3128Šilutės rajono Stoniškių apylinkės Stoniškių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminės organizacijos komitetas 
3129Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Jurbarko apskrities komitetas
3130Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Radviliškio apskrities komitetas
3131Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Panevėžio rajone įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
3132LKP Panevėžio apskrities milicijos skyriaus pirminė organizacija
3133Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Panevėžio rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
3134Pataisos darbų kolonijos Nr. 5 pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
3135Panevėžio miškų ūkio gamybinio susivienijimo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
3137Panevėžio miesto prekybos valdybos partinis komitetas (Panevėžio miesto)
3139LKP Panevėžio apskrities Panevėžio tarybinio ūkio tiekimo skyriaus pirminė organizacija
3142Panevėžio miesto 3-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija 
3143LKP Panevėžio apskrities Berčiūnų valsčiaus komitetas
3144LKP Panevėžio apskrities Berčiūnų valsčiaus pirminė organizacija
3145LKP Panevėžio apskrities Vadoklių valsčiaus komitetas
3146LKP Panevėžio apskrities MGB Vadoklių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
3147Panevėžio apskrities Krekenavos valsčiaus „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio apskrities pirminė organizacija
3148Panevėžio rajono Krekenavos apylinkės Raičionių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
3149LKP Panevėžio apskrities Miežiškių valsčiaus komitetas
3150LKP Panevėžio apskrities Miežiškių valsčiaus pirminė organizacija
3151LKP Panevėžio apskrities MGB Miežiškių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
3152LKP Panevėžio apskrities Naujamiesčio valsčiaus komitetas
3153LKP Panevėžio apskrities MGB ir MVD Panevėžio valsčiaus skyrių pirminė organizacija
3154TSRS paukštininkystės pramonės valdybos Pabaltijo zoninės paukštininkystės bandymų stoties ir Panevėžio rajono Velžio apylinkės Staniūnų eksperimentinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
3155LKP Panevėžio apskrities Piniavos valsčiaus komitetas
3156LKP Panevėžio apskrities Raguvos valsčiaus komitetas 
3157Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Troškūnų rajono Raguvos apylinkės liaudies gynėjų būrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono pirminė organizacija
3158Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Panevėžio apskrities Ramygalos valsčiaus teritorinė pirminė organizacija
3159Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų tarybos įgaliotinio Ramygalos rajonui įstaigos liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
3160LKP Panevėžio apskrities Sidabravos valsčiaus komitetas
3161LKP Panevėžio apskrities Sidabravo valsčiaus pirminė organizacija
3162LKP Panevėžio apskrities Smilgių valsčiaus komitetas
3163LKP Panevėžio apskrities Smilgių valsčiaus pirminė organizacija
3164LKP Panevėžio apskrities MGB ir MVD Smilgių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
3165LKP Panevėžio apskrities Truskavos valsčiaus pirminė organizacija
3166LKP Panevėžio apskrities MGB Truskavos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
3168Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Šeduvos rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šeduvos rajono pirminė organizacija
3169TSRS Paruošų ministerijos įgaliotinio Lietuvai pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
3172Raseinių rajono Girkalnio apylinkės „Naujo kelio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
3173LKP Raseinių apskrities Žaiginių valsčiaus komitetas
3174LKP Raseinių apskrities MGB ir MVD Žaiginio valsčiaus skyrių pirminė organizacija
3175Tytuvėnų rajono Šiluvos apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tytuvėnų rajono pirminė organizacija
3176LKP Raseinių apskrities MGB ir MVD Šiluvos valsčiaus skyrių pirminė organizacija
3177LKP Raseinių apskrities Šimkaičių valsčiaus komitetas
3178Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono Šimkaičių apylinkės teritorinė pirminė organizacija
3179LKP Raseinių apskrities MGB ir MVD Šimkaičių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
3180Raseinių rajono Šimkaičių apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
3181Raseinių rajono Vadžgirio apylinkės S. Nėries kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
3182LKP Klaipėdos rajono Endriejavo apylinkės „Bolševiko“ kolūkio pirminė organizacija
3183Plungės rajono Rietavo miško pramonės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
3184Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Lazdijų apskrities komitetas
3185Lietuvos KP(b) Lazdijų apskrities komiteto Lietuvos LKJS pirminė organizacija 
3186Lietuvos LKJS Lazdijų apskrities komiteto pirminė organizacija 
3192Lietuvos LKJS Lazdijų apskrities Valstybinio banko skyriaus pirminė organizacija 
3199Lietuvos LKJS Lazdijų apskrities Lazdijų pradinės mokyklos pirminė organizacija 
3200Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Lazdijų apskrities Veisiejų valsčiaus komitetas
3201Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Lazdijų apskrities Kapčiamiesčio valsčiaus komitetas
3202Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Lazdijų apskrities Lazdijų valsčiaus komitetas
3203Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Lazdijų apskrities Leipalingio valsčiaus komitetas
3204Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Lazdijų apskrities Rudaminos valsčiaus komitetas
3206Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Lazdijų apskrities Šventežerio valsčiaus komitetas
3207Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kaišiadorių apskrities komitetas
3208Kaišiadorių miesto Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kaišiadorių apskrities teritorinė pirminė organizacija
3212Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kaišiadorių apskrities Gegužinės valsčiaus komitetas 
3213Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kaišiadorių apskrities Žaslių valsčiaus komitetas 
3214Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kaišiadorių apskrities Žiežmarių valsčiaus komitetas 
3215Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kaišiadorių apskrities Kaišiadorių valsčiaus komitetas
3216Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kaišiadorių apskrities Kruonio valsčiaus komitetas
3217Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kaišiadorių apskrities Rumšiškių valsčiaus komitetas 
3218Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities Aukštosios Panemunės valsčiaus komitetas 
3219Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities Vandžiogalos valsčiaus komitetas 
3220Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities Veiverių valsčiaus komitetas 
3221Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities Garliavos valsčiaus komitetas 
3222Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities Zapyškio valsčiaus komitetas 
3223Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities Jonavos valsčiaus komitetas 
3224Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities Karmėlavos valsčiaus komitetas
3225Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities Lapių valsčiaus komitetas 
3226Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities Lekėčių valsčiaus komitetas 
3227Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities Raudondvario valsčiaus komitetas 
3228Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkaviškio apskrities komitetas
3229Lietuvos LKJS Vilkaviškio apskrities milicijos skyriaus pirminė organizacija 
3232Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkaviškio apskrities Alvito valsčiaus komitetas
3234Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkaviškio apskrities Vilkaviškio valsčiaus komitetas
3235Lietuvos LKJS Vilkaviškio apskrities Vilkaviškio valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
3236Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkaviškio apskrities Vištyčio valsčiaus komitetas
3237Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkaviškio apskrities Gižų valsčiaus komitetas
3238Lietuvos LKJS Vilkaviškio apskrities Gižų valsčiaus pirminė organizacija 
3243Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkaviškio apskrities Keturvalakių valsčiaus komitetas
3244Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkaviškio apskrities Kybartų valsčiaus komitetas
3245Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkaviškio apskrities Žaliosios valsčiaus komitetas
3246Lietuvos LKJS Vilkaviškio apskrities Augalų apylinkės pirminė organizacija 
3247Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkaviškio apskrities Pajevonio valsčiaus komitetas
3248Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilkaviškio apskrities Pilviškių valsčiaus komitetas
3250Lietuvos LKJS Vilkaviškio apskrities Pilviškių valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
3252Lietuvos LKJS Vilkaviškio apskrities Antanavo apylinkės pirminė organizacija
3253Lietuvos LKJS Vilkaviškio apskrities Dvarniejų apylinkės pirminė organizacija 
3254Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities komitetas
3255Lietuvos LKJS Šakių apskrities MGB ir MVD apskrities skyrių pirminė organizacija 
3258Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Barzdų valsčiaus komitetas
3259Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Būblelių valsčiaus komitetas
3260Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Gelgaudiškio valsčiaus komitetas
3261Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Griškabūdžio valsčiaus komitetas
3263Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Žvirgždaičių valsčiaus komitetas 
3264Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Kidulių valsčiaus komitetas
3265Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Lukšių valsčiaus komitetas
3266Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Paežerėlių valsčiaus komitetas
3267Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Plokščių valsčiaus komitetas
3268Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Sintautų valsčiaus komitetas
3269Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Šakių valsčiaus komitetas
3270Lietuvos LKJS Šakių apskrities Šakių valsčiaus pirminė organizacija
3271Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šakių apskrities Jankų valsčiaus komitetas
3272Lietuvos LKJS Šakių apskrities Jankų valsčiaus pirminė organizacija
3273Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Mielagėnų valsčiaus komitetas
3274Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Saldutiškio valsčiaus komitetas
3275Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Švenčionių apskrities Tverečiaus valsčiaus komitetas
3289Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) Vilkijos apskrities komitetas
3290LKP(b) Vilkijos apskrities komiteto pirminė organizacija
3292Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Vilkijos rajonui įstaigos pirminė partinė organizacija
3293Vilkijos rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija
3294Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Vilkijos apskrities Ariogalos valsčiaus komitetas
3295Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Vilkijos apskrities Babtų valsčiaus komitetas
3296LKP Kauno rajono Panevėžiuko apylinkės Panevėžiuko tarybinio ūkio pirminė organizacija
3297LKP Kauno rajono Vilkijos apylinkės Vilkijos tarybinio ūkio pirminė organizacija
3298Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Vilkijos apskrities Pernaravos valsčiaus komitetas
3299Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Vilkijos apskrities Seredžiaus valsčiaus komitetas
3300Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Vilkijos apskrities Čekiškės valsčiaus komitetas
3301Vilkijos apskrities Čekiškės mašinų-traktorių stoties pirminė partinė organizacija
3302LKP Kauno apskrities Vilkijos valsčiaus pirminė organizacija
3303Seredžiaus apylinkės tarybos pirminė partinė organizacija (Vilkijos rajono)
3305Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities komitetas
3306Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities Dieveniškių valsčiaus komitetas 
3307Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities Maišiagalos valsčiaus komitetas
3308Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities Mickūnų valsčiaus komitetas
3309Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities Nemenčinės valsčiaus komitetas 
3310Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities Paberžės valsčiaus komitetas
3311Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities Riešės valsčiaus komitetas
3312Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities Rudaminos valsčiaus komitetas 
3313Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities Turgelių valsčiaus komitetas
3314Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities Šalčininkų valsčiaus komitetas 
3315Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities Šumsko valsčiaus komitetas
3316Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus apskrities Jašiūnų valsčiaus komitetas
3322Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Širvintų apskrities komitetas
3324Lietuvos LKJS Širvintų apskrities Paruošų įgaliotinio įstaigos pirminė organizacija 
3326Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Širvintų apskrities Gelvonų valsčiaus komitetas 
3327Lietuvos LKJS Ukmergės apskrities Gelvonų valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
3329Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Širvintų apskrities Giedraičių valsčiaus komitetas 
3333Lietuvos LKJS Širvintų apskrities Žemaitėlių kolūkio pirminė organizacija
3334Lietuvos LKJS Širvintų apskrities Grušitelių apylinkės pirminė organizacija 
3335Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Širvintų apskrities Musninkų valsčiaus komitetas
3337Lietuvos LKJS Širvintų apskrities "Socializmo keliu" kolūkio pirminė organizacija 
3338Lietuvos LKJS Širvintų apskrities Paberžės septynmetės mokyklos pirminė organizacija 
3339Lietuvos LKJS Širvintų rajono Orliškių apylinkės pirminė organizacija
3340Lietuvos LKJS Širvintų apskrities Varnių apylinkės pirminė organizacija
3341Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Širvintų apskrities Širvintų valsčiaus komitetas
3344LKP Šakių apskrities Barzdų valsčiaus komitetas
3345LKP Naujamiesčio rajono Barzdų apylinkės liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
3346Šakių rajono Barzdų apylinkės Barzdų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
3347Šakių rajono Barzdų apylinkės „Naujo kelio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
3348Šakių apskrities Barzdų valsčiaus „Pirmūno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių apskrities kandidatinė grupė
3349LKP Naujamiesčio rajono Stugučių apylinkės „Tarybinio artojo“ kolūkio pirminė organizacija
3350LKP Šakių apskrities Bublelių valsčiaus komitetas
3351LKP Šakių apskrities Bublelių valsčiaus pirminė organizacija
3352LKP Šakių apskrities MGB Bublelių valsčiaus įgaliotinio pirminė organizacija 
3353Šakių rajono Būblelių apylinkės V. Kudirkos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
3354LKP Šakių apskrities Gelgaudiškio valsčiaus komitetas
3355Šakių rajono Narkūnų apylinkės „Šviesos iš rytų“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
3356LKP Šakių apskrities Griškabūdžio valsčiaus komitetas
3357LKP Naujamiesčio rajono Griškabūdžio apylinkės liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
3358Šakių rajono Griškabūdžio apylinkės J. Janonio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
3359LKP Šakių apskrities Žvirgždaičių valsčiaus komitetas
3360LKP Naumiesčio rajono Žvirgždaičių apylinkės liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
3361LKP Naumiesčio rajono Žvirgždaičių apylinkės „Bolševiko“ kolūkio pirminė organizacija 
3362LKP Šakių apskrities Kidulių valsčiaus komitetas
3363Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Šakių rajono Kidulių apylinkės operatyvinio punkto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono kandidatinė grupė
3364Šakių rajono Kidulių apylinkės Kidulių daržininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
3365LKP Šakių apskrities MGB Lukšių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
3366Šakių rajono Lukšių apylinkės Šakių mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
3367LKP Šakių apskrities Paežerėlių valsčiaus komitetas
3368LKP Šakių apskrities MGB Paežerėlių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
3369LKP Šakių apskrities „Nemuno pakrantės“ kolūkio partinė komjaunimo grupė
3370Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Šakių rajono Plokščių apylinkės operatyvinio punkto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija 
3371Šakių rajono A. Ždanovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
3372LKP Šakių apskrities „Pavasario“ kolūkio pirminė organizacija
3373LKP Šakių apskrities MGB Sintautų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
3374LKP Naumiesčio rajono Sintautų apylinkės Sintautų mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija 
3375LKP Šakių apskrities K.Poželos kolūkio pirminė organizacija
3376Raseinių rajono Betygalos apylinkės Betygalos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
3377Partijos istorijos instituto prie LKP CK Marksizmo-leninizmo instituto prie TSKP CK filialas
3378LKP Centro Komiteto aparato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
3379LTSR centrinių įstaigų pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
3380Lietuvos liaudies armijos štabo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
3381LTSR tarybinių ūkių ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
3382LTSR Socialinio aprūpinimo ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
3384LTSR Baldų ir medžio apdirbimo pramonės ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
3385LKP Biržų rajono apskrities Pasienio apsaugos grupės pirminė organizacija
3386LKP Mažeikių rajono apskrities Nausėdų apylinkės pirminė organizacija
3387Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus srities komitetas
3388„Minties“ leidyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
3389Lietuvos komunistų partijos (LKP) Klaipėdos srities komitetas
3390Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno srities komitetas
3391Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šiaulių srities komitetas
3392Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Klaipėdos srities komitetas
3393Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių srities komitetas
3394Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vilniaus srities komitetas
3395Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno srities komitetas
3396„Tiesos“ laikraščio redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
3397LTSR MGB Vilniaus srities valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
3398LKP Vilniaus srities komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
3399Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus miesto Tarybų rajono komitetas
3400Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pagėgių rajono komitetas
3401Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono komitetas
3402Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono komitetas
3403Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono komitetas
3404LTSR Vidaus reikalų ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
3406Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus miesto Spalio rajono komitetas
3407Lietuvos kooperatyvų sąjungos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
3408Lietuvos komunistų partijos (LKP) Klaipėdos rajono komitetas
3409LKP Klaipėdos rajono komiteto pirminė organizacija
3410LKP Klaipėdos rajono Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
3411LKP Klaipėdos rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3413LKP Klaipėdos rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
3414LKP Klaipėdos rajono teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
3416LKP Klaipėdos rajono Kretingalės apylinkės Kalotės kolūkio pirminė organizacija
3417LKP Klaipėdos rajono Gargždų apylinkės „Komunisto“ kolūkio pirminė organizacija
3418LKP Klaipėdos rajono Vėžaičių apylinkės Lietuvos žemdirbystės mokslinio tyrimo instituto Vėžaičių filialo eksperimentinio ūkio partinis komitetas
3419LKP Klaipėdos rajono Gargždų miesto 1-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
3420LKP Klaipėdos rajono Gargždų apylinkės Gargždų tarybinio ūkio pirminė organizacija
3421LKP Klaipėdos rajono Gargždų apylinkės „Kelias į komunizmą“ kolūkio pirminė organizacija
3422LKP Klaipėdos rajono Dovilų apylinkės „Žemaitijos“ kolūkio pirminė organizacija
3423LKP Klaipėdos rajono Endriejavo apylinkės Ablingos kolūkio pirminė organizacija
3425LKP Klaipėdos rajono Kretingalės apylinkės DŽDT teritorinė pirminė organizacija
3426LKP Klaipėdos rajono Triušelių apylinkės Klaipėdos žemės ūkio technikumo pagalbinio ūkio pirminė organizacija
3427LKP Klaipėdos rajono Gargždų apylinkės J. Žemaitės kolūkio pirminė organizacija
3428LKP Klaipėdos rajono Kretingalės apylinkės Girkalių kolūkio pirminė organizacija
3429Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno srities komiteto Partinis archyvas
3430Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono komitetas
3431LKP Švenčionių apskrities vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3432Švenčionių rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
3434Švenčionių 2-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
3435Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus miesto Lenino rajono komitetas
3437LLKJS Kauno miesto Poželos rajono komiteto pirminė organizacija
3443„Bituko“ silikatinių dirbinių gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
3444„Vamzdžio“ gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
3446„Pergalės“ gamybinio susivienijimo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
3447Karinės dalies Nr. 65426 pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
3448Pabėgių mirkymo gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
3449Gamybinio baldų susivienijimo „Kauno baldai“ pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
3451Kauno konservų fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
3454 V. Mickevičiaus-Kapsuko spaustuvės pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
3458Pabaltijo geležinkelių Kauno stoties linijinio milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
3465Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Stalino rajono komitetas
3466LKP Kauno miesto komiteto pirminė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3467LKP Kauno miesto Stalino rajono komiteto pirminė organizacija
3468LLKJS Kauno miesto komiteto pirminė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3469Durpių pramonės valdybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3471Kauno miesto LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3472Kauno miesto LDT vykdomojo komiteto sveikatos skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3473Komunalinio ūkio valdybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3474Kauno miesto LDT vykdomojo komiteto prekybos valdybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3475Kauno miesto LDT vykdomojo komiteto finansų skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3476Kauno miesto prokuratūros pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3478Kauno miesto LDT vykdomojo komiteto vidaus reikalų valdybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3479VRM Kauno srities valdybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
3480Valstybinio banko Kauno miesto skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3482„Lietuvos energijos“ energijos realizavimo įmonės Kauno skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3483LKP Kauno rajono Sitkūnų apylinkės Kauno radijo stoties pirminė organizacija
3488Statybos montavimo tresto „Kauno statyba“ partinis komitetas (Kauno miesto Lenino rajono)
3491Valgyklų tresto partinis komitetas (Kauno miesto Lenino rajono)
3492LKP Kauno miesto Stalino rajono vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3495Kauno miesto Lenino rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija
3496Kauno miesto Lenino rajono LDT vykdomojo komiteto milicijos valdybos 3-ojo milicijos poskyrio pirminė partinė organizacija
3499„Keturių komunarų“ fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
3506Kauno autoremonto gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
3507„Neries“ šlifavimo staklių gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3508F. Dzeržinskio staklių gamybinio susivienijimo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3511Kauno „Dailės“ gamybinio kombinato pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
3514„Jėgos“ trikotažo fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
3516„Kauno audinių“ šilko audimo fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3518Kauno „Litekso“ gamybinio vilnos susivienijimo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
3519„Raudonosios vėliavos“ kailių fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
3521A.Šiaučiūnaitės trikotažo fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3522K. Poželos spaustuvės pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3523Kauno ryšių mazgo partinis komitetas (Kauno miesto Lenino rajono)
3524Geofizikos observatorijos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
3536LKP Kauno rajono Noreikiškių apylinkės Lietuvos žemės ūkio akademijos partinis komitetas
3538Lietuvos Valstybinio kūno kultūros instituto pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3541Kauno technologinio technikumo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3542Kauno politechnikos instituto pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
35474-osios miesto profesinės technikos mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
3549LTSR VRM 3-ojo kalėjimo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
355010-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3554TSRS VRM Kauno specialiosios milicijos mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
35551-osios tarybinės klinikinės ligoninės pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3562P. Jašinskio klinikos prie Kauno medicinos instituto partinis komitetas (Kauno miesto Lenino rajono)
35635-osios autotransporto kontoros pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
3564Lietuvos TSR valstybinės Martyno Mažvydo bibliotekos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus miesto Lenino rajono pirminė partinė organizacija
3566„Vagos“ leidyklos Kauno skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3567Kauno miesto LDT vykdomojo komiteto kultūros skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3568Miesto profsąjungų tarybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3569Priešlėktuvinės gynybos štabo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
3570Kauno miesto DOSAAF komiteto pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
3571„Kauno tiesos“ laikraščio redakcijos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
3572Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ariogalos rajono komitetas
3573LKP Ariogalos rajono komiteto pirminė organizacija 
3574Ariogalos rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
3575Ariogalos rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija
3576Ariogalos mašinų-melioracijos stoties pirminė partinė organizacija (Ariogalos rajono)
3577Raseinių rajono Ariogalos apylinkės Ariogalos sodininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
3578„Komunaro“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Ariogalos rajono)
3579 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Veisiejų rajono komitetas 
3580LKP Veisiejų rajono komiteto pirminė organizacija
3581LKP Lazdijų rajono Veisiejų miesto DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3583VRM Veisiejų rajono milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija
3586LKP Lazdijų rajono Lazdijų melioracijos mašinų stoties pirminė organizacija 
3587LKP Lazdijų rajono Kučiūnų apylinkės Karolio Poželos kolūkio pirminė organizacija
3588LKP Lazdijų rajono Leipalingio apylinkės Leipalingio kolūkio partinis komitetas
3589LKP Lazdijų Šlavantų apylinkės Morkavo tarybinio ūkio pirminė organizacija
3590Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilkijos rajono komitetas
3591LKP Vilkijos rajono komiteto pirminė partinė organizacija
3592LKP Vilkijos rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
3593LKP Kauno rajono Daugėliškių apylinkės „Kelias į komunizmą“ kolūkio pirminė organizacija
3594Veliuonos apylinkės tarybos pirminė partinė organizacija (Vilkijos rajono)
3595Jurbarko rajono Veliuonos apylinkės Graužėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
3596Jurbarko rajono Veliuonos apylinkės Gystėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
3597Jurbarko rajono Vilkijos mašinų-melioracijos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
3598Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jonavos rajono komitetas
3599LKP Jonavos rajono Žeimių apylinkės Žeimių tarybinio ūkio pirminė organizacija
3600LKP Jonavos rajono komiteto pirminė organizacija
3601LKP Jonavos rajono Bukonių apylinkės Bukonių tarybinio ūkio pirminė organizacija
3603Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kalvarijos rajono komitetas
3604LKP Kalvarijos rajono komiteto pirminė organizacija
3605LKP Kalvarijos rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3606LKP Kalvarijos rajono Valstybės saugumo ministerijos Kalvarijos rajono skyriaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
3608LKP Kalvarijos rajono Kalvarijos mašinų-melioracijos stoties pirminė organizacija
3610LKP Kapsuko rajono Jurgežerių apylinkės Akmenynų kolūkio pirminė organizacija
3611LKP Kapsuko rajono Sangrūdos apylinkės Sangrūdos kolūkio pirminė organizacija
3612LKP Kapsuko rajono Liubavo apylinkės Liubavo kolūkio pirminė organizacija
3613LKP Kapsuko rajono Kalvarijos apylinkės Orijos kolūkio pirminė organizacija
3614LKP Kapsuko rajono Liubavo apylinkės Marytės Melnikaitės kolūkio pirminė organizacija 
3615Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kybartų rajono komitetas
3616LKP Kybartų rajono komiteto pirminė organizacija
3617LKP Kybartų rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3618LKP Kybartų rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija
3621J. Janonio kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
3622Dailučių kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
3623LKP Kalvarijos rajono Vištyčio apylinkės Vištyčio kolūkio pirminė organizacija
3624Skardupių kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
3625Pajevonio kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
3626Lietuvos komunistų partijos (LKP) Lazdijų rajono komitetas
3627Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panemunės rajono komitetas
3628Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono komitetas
3629Lietuvos LKJS Veisiejų rajono komitetas
3630Lietuvos LKJS Kalvarijos rajono komitetas
3631Lietuvos LKJS Kauno miesto Lenino rajono komitetas
3632Lietuvos LKJS Panemunės rajono komitetas
3633Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno rajono komitetas
3634Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kelmės rajono komitetas
3635Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pabradės rajono komitetas
3636Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus rajono komitetas
3637Lietuvos komunistų partijos (LKP) Nemenčinės rajono komitetas
3638Lietuvos komunistų partijos (LKP) Smėlių rajono komitetas
3639Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionėlių rajono komitetas
3640Lietuvos LKJS Vilniaus miesto komitetas 
3641Lietuvos LKJS Ukmergės rajono komitetas
3642Lietuvos komunistų partijos (LKP) Zarasų rajono komitetas
3643Lietuvos LKJS Obelių rajono komitetas
3644Lietuvos LKJS Utenos rajono komitetas
3645Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono komitetas
3646Lietuvos komunistų partijos (LKP) Linkuvos rajono komitetas
3647Lietuvos komunistų partijos (LKP) Varnių rajono komitetas
3648Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kretingos rajono komitetas
3649Lietuvos komunistų partijos (LKP) Mažeikių rajono komitetas
3650Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono komitetas
3651Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono komitetas
3652Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono komitetas
3653Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono komitetas
3654Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skaudvilės rajono komitetas
3655Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono komitetas
3656Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono komitetas
3657Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono komitetas
3658Lietuvos komunistų partijos (LKP) Klaipėdos miesto komitetas
3659Lietuvos LKJS Varnių rajono komitetas
3660Lietuvos LKJS Klaipėdos rajono komitetas
3661Lietuvos LKJS Kretingos rajono komitetas
3662Lietuvos LKJS Mažeikių rajono komitetas
3663Lietuvos LKJS Pagėgių rajono komitetas
3664Lietuvos LKJS Plungės rajono komitetas
3665Lietuvos LKJS Priekulės rajono komitetas
3666Lietuvos LKJS Rietavo rajono komitetas
3667Lietuvos LKJS Salantų rajono komitetas
3668Lietuvos LKJS Sedos rajono komitetas
3669Lietuvos LKJS Skaudvilės rajono komitetas
3670Lietuvos LKJS Skuodo rajono komitetas
3671Lietuvos LKJS Tauragės rajono komitetas
3672Lietuvos LKJS Telšių rajono komitetas
3673Lietuvos LKJS Šilalės rajono komitetas
3674Lietuvos LKJS Šilutės rajono komitetas
3675Lietuvos LKJS Klaipėdos miesto komitetas
3676 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Žagarės rajono komitetas
3677Lietuvos LKJS Kauno miesto komitetas
3678Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kėdainių rajono komitetas
3679Lietuvos LKJS Prienų rajono komitetas
3680Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pakruojo rajono komitetas
3681 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Dotnuvos rajono komitetas
3682Lietuvos komunistų partijos (LKP) Obelių rajono komitetas
3683Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tytuvėnų rajono komitetas
3684Lietuvos LKJS Tytuvėnų rajono komitetas
3685Lietuvos LKJS Dotnuvos rajono komitetas
3686Lietuvos LKJS Ramygalos rajono komitetas
3687Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kazlų Rūdos rajono komitetas
3688Lietuvos komunistų partijos (LKP) Biržų rajono komitetas
3689Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono komitetas
3690Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono komitetas
3691Lietuvos komunistų partijos (LKP) Varėnos rajono komitetas
3692Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono komitetas
3693Lietuvos komunistų partijos (LKP) Anykščių rajono komitetas
3694Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono komitetas
3695Lietuvos LKJS Lazdijų rajono komitetas
3696Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kavarsko rajono komitetas
3697Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Joniškio rajono komitetas
3698Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Zarasų rajono komitetas
3699Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Vabalninko rajono komitetas
3700Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Anykščių rajono komitetas
3701Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kybartų rajono komitetas
3702Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šalčininkų (buv. Eišiškių) rajono komitetas
3703Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono komitetas
3704Lietuvos komunistų partijos (LKP) Alytaus miesto komitetas
3705Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Smėlių rajono komitetas
3706Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio miesto komitetas
3707Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kupiškio rajono komitetas
3708Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kudirkos Naumiesčio rajono komitetas
3709Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Dusetų rajono komitetas
3710Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šiaulių rajono komitetas
3711Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Jiezno rajono komitetas
3712LKP Lazdijų rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3714LKP Lazdijų rajono DŽDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
3715LKP Lazdijų rajono prokuratūros pirminė organizacija
3719LKP Lazdijų rajono Lazdijų apylinkės Dumblių tarybinio ūkio pirminė organizacija
3720LKP Lazdijų rajono Vidzgailų apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
3721LKP Lazdijų rajono Lazdijų apylinkės „Kibirkšties“ kolūkio partinis komitetas
3722Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panemunės rajono komiteto pirminė organizacija
3723Panemunės rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panemunės rajono komiteto pirminė organizacija
3724Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Panemunės rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panemunės rajono pirminė organizacija
3725Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Panemunės rajono milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panemunės rajono pirminė organizacija
3727LKP Panemunės rajono Samylių apylinkės „Gintaro“ kolūkio pirminė organizacija
3729Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono komiteto pirminė organizacija
3730LKP Vilijampolės rajono komiteto pirminė organizacija
3731LKP Vilijampolės rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3733LKP Kauno rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
3734LKP Kauno rajono Babtų apylinkės „Nevėžio“ kolūkio pirminė organizacija
3735LKP Kauno rajono Vandžiogalos apylinkės Vandžiogalos tarybinio ūkio partinis komitetas
3736LKP Kauno rajono Babtų apylinkės Pagynės paukštininkystės tarybinio ūkio partinis komitetas
3737LKP Vilijampolės rajono Gailiuškių apylinkės DŽDT pirminė organizacija
3738LKP Kauno rajono Raudondvario apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio pirminė organizacija
3739LKP Kauno rajono Vandžiogalos apylinkės miesto Kalinino kolūkio pirminė organizacija
3740LKP Kauno rajono Karmėlavos apylinkės Salomėjos Nėries kolūkio partinis komitetas
3742LKP Jonavos rajono Užusalių apylinkės Kalnėnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
3743Lietuvos komunistinė jaunimo sąjunga
3744Rusijos socialdemokratų darbininkų partijos (bolševikų) (RSDDP(b)) Lietuvių sekcijų Centro biuras 
3745LKP Kelmės rajono komiteto pirminė organizacija
3746LKP Kelmės rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3748LKP Kelmės rajono Kelmės 1-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
3749LKP Kelmės rajono Kelmės apylinkės Verpenos kolūkio pirminė organizacija
3750LKP Kelmės rajono Kražių apylinkės Kražių kolūkio pirminė organizacija
3751LKP Kelmės rajono Linkaičių apylinkės Kražių mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
3752LKP Kelmės rajono Kelmės apylinkės „Šviesos“ kolūkio pirminė organizacija
3753LKP Kelmės rajono Kelmės apylinkės „Laimės“ kolūkio pirminė organizacija
3754LKP Kelmės rajono Pliuškaičių apylinkės Kražių tarybinio ūkio pirminė organizacija
3755Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono komiteto pirminė organizacija
3757Utenos rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
3758Utenos rajono laikraščio „Utenis“ redakcijos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
3759Utenos rajono centrinės ligoninės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
3760Utenos rajono Vyžuonų apylinkės „Kibirkšties“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
3761Utenos rajono Vyžuonų apylinkės Vyžuonų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
3762Utenos rajono Leliūnų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
3763Utenos rajono Pakalnių apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
3764Utenos rajono Sudeikių apylinkės Sudeikių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminės organizacijos komitetas
3765Utenos rajono Tauragnų apylinkės Tauragnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
3766LKP Vilniaus rajono komiteto pirminė organizacija (Vilniaus rajono)
3768LKP Vilniaus rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3769Vilniaus rajono žemės ūkio skyriaus pirminė partinė organizacija
3770Vilniaus rajono vartotojų kooperatyvų sąjungos pirminė partinė organizacija
3771Gamybinio susivienijimo „Rudamina“ pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
3772Karveliškių tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
3773Maišiagalos daržininkystės tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
3774Ždanovo kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
3775Dzeržinskio kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilniaus rajono)
3776Nemėžio (buv. „Naujo gyvenimo“) kolūkio partinis komitetas (Vilniaus rajono)
3777LKP Vilniaus rajono Maišiagalos apylinkės tarybos pirminė organizacija 
3778LKP Vilniaus rajono Panerių apylinkės tarybos pirminė organizacija 
3779LKP Vilniaus rajono Riešės apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
3781LKP Vilniaus rajono Bukiškių žemės ūkio mechanizacijos mokyklos pirminė organizacija
3782Lietuvos LKJS Raseinių rajono komitetas
3783LKP Nemenčinės rajono komiteto pirminė organizacija
3784LKP Nemenčinės rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
3786LKP Nemenčinės rajono valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Nemenčinės rajonui įstaigos pirminė organizacija 
3787LKP Nemenčinės rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija
3788LKP Nemenčinės rajono teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
3791LKP Vilniaus rajono „Lietuvos žemės ūkio technikos“ tarprajoninio susivienijimo pirminė organizacija 
3792LKP Vilniaus rajono Nemenčinės apylinkės Nemenčinės vidurinės mokyklos pirminė organizacija
3794LKP Vilniaus rajono Miškinių apylinkės Raudondvario pašarinių antibiotikų gamyklos pirminė organizacija 
3796LKP Vilniaus rajono „Neries“ gamybinio susivienijimo Paberžės žemės ūkio mašinų gamyklos pirminė organizacija 
3797LKP Nemenčinės rajono Sužionių apylinkės DŽDT pirminė organizacija 
3798Lietuvos LKJS Panevėžio rajono komitetas
3799Lietuvos TSR žemės ūkio ministerijos Politinis sektorius
3800Lietuvos TSR žemės ūkio ministerijos Vilniaus srities žemės ūkio valdybos Politinis sektorius
3801Lietuvos TSR žemės ūkio ministerijos Kauno srities žemės ūkio valdybos Politinis sektorius
3802Lietuvos TSR žemės ūkio ministerijos Klaipėdos srities žemės ūkio valdybos Politinis sektorius
3803Lietuvos TSR žemės ūkio ministerijos Šiaulių srities žemės ūkio valdybos Politinis sektorius
3804Akmenės rajono Akmenės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3805Alytaus rajono Alytaus mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3806Daugų rajono Alovės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3807Molėtų rajono Aluntos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3808Vilkaviškio rajono Alvito mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3809Anykščių rajono Anykščių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3810Šeduvos rajono Baisogalos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3811Prienų rajono Balbieriškio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius 
3812Ariogalos rajono Betygalos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3813Vabalninko rajono Vabalninko mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3814Varėnos rajono Varėnos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3815Skaudvilės rajono Varlaukio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3816Varnių rajono Varnių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3817Vievio rajono Vievio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3818Veisiejų rajono Veisiejų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3819Raseinių rajono Viduklės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3820Jurbarko rajono Vytėnų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3821Klaipėdos rajono Gargždų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3822Panemunės rajono Garliavos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3823Širvintų rajono Giedraičių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3824Smėlių rajono Gelvonų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3825Vilkaviškio rajono Gižų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3826Naumiesčio rajono Griškabūdžio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3827Šiaulių rajono Gruzdžių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3828Prienų rajono Dambravos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3829Kretingos rajono Darbėnų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3830Ukmergės rajono Deltuvos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3831Dotnuvos rajono Dotnuvos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3832Dūkšto rajono Dūkšto mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3833Dusetų rajono Dusetų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3834Žagarės rajono Žagarės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3835Žiežmarių rajono Žiežmarių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3836Smėlių rajono Želvos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3837Ukmergės rajono Žemaitkiemio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3838Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3839Linkuvos rajono Žeimelio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3840Sedos rajono Židikų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3841Zarasų rajono Zarasų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3842Ignalinos rajono Ignalinos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3843Jonavos rajono Jonavos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3844Joniškėlio rajono Joniškėlio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3845Joniškio rajono Joniškio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3846Kazlų Rūdos rajono Kazlų Rūdos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3847Kaišiadorių rajono Kaišiadorių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3848Kalvarijos rajono Kalvarijos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3849Šilalės rajono Kvėdarnos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3850Kėdainių rajono Kėdainių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3851Kelmės rajono Kelmės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3852Kybartų rajono Kybartų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3853Klaipėdos rajono Klaipėdos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3854Kavarsko rajono Kavarsko mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3855Kupiškio rajono Kupiškio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3856Kelmės rajono Kražių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3857Ramygalos rajono Krekenavos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3858Vilniaus rajono Raudondvario mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3859Simno rajono Krosnos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3860Kavarsko rajono Kurklių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3861Lazdijų rajono Lazdijų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3862Rietavo rajono Laukuvos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3863Jiezno rajono Lelionių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3864Trakų rajono Lentvario mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3865Pakruojo rajono Lygumų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3866Linkuvos rajono Linkuvos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3867Marijampolės rajono Marijampolės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3868Mažeikių rajono Mažeikių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3869Druskininkų rajono Merkinės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3870Naujosios Vilnios rajono Mickūnų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3871Molėtų rajono Molėtų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3872Panevėžio rajono Naujamiesčio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3873Telšių rajono Nevarėnų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3874Nemenčinės rajono Nemenčinės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3875Obelių rajono Obelių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3876Nemenčinės rajono Paberžės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3877Pabradės rajono Pabradės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3878Biržų rajono Pabiržės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3879Pagėgių rajono Pagėgių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3880Pandėlio rajono Pandėlio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3881Panevėžio rajono Panevėžio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3882Rokiškio rajono Panemunėlio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3883Akmenės rajono Papilės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3884Biržų rajono Parovėjos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3885Pasvalio rajono Pasvalio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3886Kuršėnų rajono Paežerių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3887Pandėlio rajono Kamajų „Gegužės pirmosios“ mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3888Ariogalos rajono Pernaravos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3889Šakių rajono Plokščių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3890Plungės rajono Plungės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3891Priekulės rajono Priekulės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3892Joniškėlio rajono Pumpėnų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3893Radviliškio rajono Radviliškio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3894Ramygalos rajono Ramygalos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3895Raseinių rajono Raseinių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3896Kuršėnų rajono Raudėnų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3897Vilijampolės rajono Raudondvario mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3898Rietavo rajono Rietavo mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3899Pakruojo rajono Rozalimo mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3900Rokiškio rajono Rokiškio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3901Trakų rajono Rūdiškių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3902Vilniaus rajono Rudaminos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3903Salantų rajono Salantų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3904Švenčionėlių rajono Saldutiškio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3905Anykščių rajono Svėdasų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3906Sedos rajono Sedos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3907Vilkijos rajono Seredžiaus mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3908Naumiesčio rajono Sintautų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3909Kupiškio rajono Skapiškio mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3910Skaudvilės rajono Skaudvilės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3911Skuodo rajono Skuodo mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3912Jiezno rajono Stakliškių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3913Pagėgių rajono Stoniškių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3914Marijampolės rajono Tarašiškių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3915Tauragės rajono Tauragės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3916Telšių rajono Telšių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3917Mažeikių rajono Tirkšlių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3918Tytuvėnų rajono Tytuvėnų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3919Troškūnų rajono Troškūnų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3920Utenos rajono Utenos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3921Vilkijos rajono Čekiškės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3922Žagarės rajono Šakynos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3923Šakių rajono Šakių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3924Šalčininkų rajono Šalčininkų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3925Užvenčio rajono Šaukėnų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3926Švenčionių rajono Švenčionių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3927Šeduvos rajono Šeduvos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3928Kėdainių rajono Šėtos mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3929Šilalės rajono Šilalės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3930Šilutės rajono Šilutės mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3931Širvintų rajono Širvintų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3932Šiaulių rajono Šiaulių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3933Eišiškių rajono Eišiškių mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3934Jurbarko rajono Jurbarko mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3935Šalčininkų rajono Jašiūnų mašinų-traktorių stoties Politinis skyrius
3936Lietuvos komunistų partijos (LKP) Smėlių rajono komiteto pirminė organizacija
3937Smėlių rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Smėlių rajono komiteto pirminė organizacija
3938Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Smėlių rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Smėlių rajono komiteto pirminė organizacija
3939Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Smėlių rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Smėlių rajono komiteto pirminė organizacija
3941Ukmergės remonto mechaninės gamyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
3942Ukmergės rajono Pabaisko apylinkės Pabaisko tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
3943LKP Zarasų rajono komiteto pirminė organizacija
3944LKP Zarasų rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3946LKP Dūkšto rajono Beržininkų apylinkės Marytės Melnikaitės kolūkio pirminė organizacija
3947LKP Zarasų rajono Zarasų apylinkės V. Čiapajevo kolūkio pirminė organizacija
3948LKP Zarasų rajono Degučių apylinkės DŽDT pirminė organizacija
3949LKP Zarasų rajono Zatokų apylinkės DŽDT pirminė organizacija
3950LKP Zarasų rajono Bernotiškių apylinkės Puškino kolūkio pirminė organizacija
3952LKP Zarasų rajono Smalvų apylinkės Turmanto kolūkio partinis komitetas
3953LKP Zarasų rajono Turmanto apylinkės DŽDT pirminė organizacija
3954LKP Pabradės rajono komiteto pirminė organizacija
3955LKP Pabradės rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3956LKP Pabradės rajono valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Pabradės rajonui įstaigos pirminė organizacija
3957LKP Pabradės rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija
3959LKP Pabradės rajono Miškų ūkio pirminė organizacija
3960LKP Pabradės rajono Pabradės kartono fabriko pirminė organizacija
3961Švenčionių rajono Pabradės skaičiavimo prietaisų gamyklos „Modulis“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
3962Švenčionių rajono Pabradės 1-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija 
3963Švenčionių rajono Pabradės apylinkės Karkažiškės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
3964LKP Linkuvos rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3965Varnių rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija 
3966Varnių rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija
3967LKP Kelmės rajono Karklėnų apylinkės Kražantės kolūkio pirminė organizacija
3968Telšių rajono Varnių apylinkės „Bangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
3969Telšių rajono Varnių apylinkės J. Paleckio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
3970Lietuvos LKJS Pasvalio rajono komitetas
3971LKP Kretingos rajono komiteto pirminė organizacija
3972LKP Kretingos rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3973LKP Kretingos rajono Kooperatyvų sąjungos pirminė organizacija
3976LKP Kretingos rajono Grūšlaukės apylinkės „Raudonosios vėliavos“ kolūkio pirminė organizacija
3977Palangos miesto LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
3978LKP Kretingos rajono Darbėnų apylinkės Darbėnų kolūkio partinis komitetas
3979LKP Kretingos rajono Darbėnų apylinkės Lazdininkų kolūkio pirminė organizacija
3980LKP Kretingos rajono Kartenos apylinkės J. Žemaitės kolūkio pirminė organizacija
3981LKP Mažeikių rajono komiteto pirminė organizacija
3982LKP Mažeikių rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
3983LKP Mažeikių rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
3985LKP Mažeikių rajono Reivyčių apylinkės „Pažangos“ kolūkio pirminė organizacija
3986LKP Mažeikių rajono Laižuvos apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
3987LKP Mažeikių rajono Tirkšlių apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio pirminė organizacija
3988LKP Mažeikių rajono Juodeikių apylinkės V. Čiapajevo kolūkio pirminė organizacija
3989LKP Mažeikių rajono Reivyčių apylinkės Leckavos kolūkio pirminė organizacija
3990Lietuvos LKJS Šeduvos rajono komitetas
3991Lietuvos komunistų partijos (LKP) Dusetų rajono komitetas
3992Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono komiteto pirminė organizacija
3993Priekulės rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono pirminė organizacija
3994Priekulės rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono pirminė organizacija
3995Priekulės rajono remonto-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono pirminė organizacija
3996Šilutės rajono Saugų apylinkės „Artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
3997Rietavo rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
3998Rietavo rajono Tverų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
3999Rietavo rajono Endriejavo apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
4000Rietavo rajono Pelaičių apylinkės V. Molotovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
4001Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono komiteto pirminė organizacija
4002Salantų rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
4003Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Salantų rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
4004Salantų rajono Šateikių apylinkės Blendžiavo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono partinė-kandidatinė grupė
4005Kretingos rajono Imbarės apylinkės Lenino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kretingos rajono pirminė organizacija
4006Plungės rajono Platelių apylinkės Platelių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminės organizacijos komitetas
4007Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono komiteto pirminė organizacija
4008Sedos rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
4009Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Sedos rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija 
4010Sedos rajono Židikų apylinkės Židikų mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
4011Sedos rajono Kalnijų apylinkės Sedos remonto-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
4012Sedos rajono Renavo apylinkės Renavo tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
4013Plungės rajono Varduvos apylinkės Varduvos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
4014LKP Mažeikių rajono Sedos apylinkės Dagių kolūkio pirminė organizacija
4015LKP Mažeikių rajono Sedos apylinkės „Kelias į komunizmą“ kolūkio pirminė organizacija
4016LKP Mažeikių rajono Kotūnų apylinkės „Paryžiaus Komunos“ kolūkio pirminė organizacija
4017Skuodo rajono Ylakių apylinkės „Pergalės dienos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4018Skuodo rajono Ylakių apylinkės J. Žemaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4019LKP Mažeikių rajono Užežerės apylinkės Užpilių kolūkio pirminė organizacija
4020Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šeduvos rajono komitetas
4021Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono komiteto pirminė organizacija
4022Tauragės rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
4023Tauragės rajono Žygaičių apylinkės Žygaičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono partinė kandidatinė grupė
4024Tauragės rajono Pagramančio apylinkės S. Kirovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
4025Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono komiteto pirminė organizacija
4026Telšių rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
4029Telšių rajono Nevarėnų mašinų traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
4030Telšių rajono Žarėnų apylinkės K. Markso kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
4031Telšių rajono Viešvėnų apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
4032Telšių rajono Nevarėnų apylinkės Nerimdaičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
4033Telšių rajono Nevarėnų apylinkės „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
4034Telšių rajono Tryškių apylinkės „Raudonojo Spalio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono partinis komitetas
4035Lietuvos LKJS Dūkšto rajono komitetas
4036Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono komiteto pirminė organizacija
4037Šilalės rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
4038Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Šilalės rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
4040Šilalės melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija 
4041Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
4042Plungės rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
4043Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Plungės rajono skyriaus liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
4046Plungės rajono Paukštakių apylinkės Grumblių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
4047Plungės rajono Alsėdžių apylinkės Alsėdžių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
4048Plungės rajono Kulių apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
4049Plungės rajono Užlieknio apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono partinė kandidatinė grupė 
4050Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono komiteto pirminė organizacija
4051Skuodo rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4052Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Skuodo rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4053Skuodo rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija 
4055Skuodo rajono Ylakių apylinkės Trumplaukės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4056Skuodo rajono Aleksandrijos apylinkės „Pabaltijo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4057Lietuvos respublikinės profsąjungų tarybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4058Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Lenino rajono komitetas
4059„Aleksoto“ stiklo fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4060„Pirmūno“ plataus vartojimo gaminių fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4061Eksperimentinės mechanizacijos priemonių gamyklos „Atrama” Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Poželos rajono pirminė organizacija
4062„Apvijos“ bandomosios-mechaninės gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4063„Audimo“ trikotažo fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4066Kauno K. Giedrio kailių gamybinio susivienijimo Kauno miesto pirminė partinė organizacija
4068Medžio apdirbimo kombinato pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4069„Spalio“ siuvimo fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4070Mielių fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4072„Inkaro“ gumos dirbinių fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono) 
4073„Kaspino“ tekstilės-galanterijos fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4074„Kauno vatos“ fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4075„Gegužės pirmosios“ trikotažo fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4076Lako-dažų ir minkštos dangos gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4077„Chemiko“ valstybinio chemijos fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4078„Liepsnos“ degtukų fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
4079„Limos“ valstybinio vilnos fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4080„Raudonojo Spalio“ avalynės fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4083Kauno mėsos kombinato pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4085„Priekalo“ specialių staklių gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4086„Pakaitos“ tekstilės-galanterijos fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4090Kauno A. Šiaučiūnaitės trikotažo pramoninio-prekybinio susivienijimo partinis komitetas (Kauno miesto Poželos rajono)
4092Laivų remonto gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4098„Dubysos“ siuvimo fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4102„Metalisto“ metalo dirbinių gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4105Nemuno karinės autotransporto atkuriamosios valdybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4106Pabaltijo baseino Nemuno ruožo linijinio teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4110TSRS upių laivyno ministerijos Pabaltijo baseino kelių valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Lenino rajono pirminė partinė organizacija 
4111Nemuno upių laivininkystės valdybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4112LTSR VRM vandens milicijos valdybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4114LKP Kauno miesto Lenino rajono komiteto pirminė organizacija
4115Kauno miesto Lenino rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
4116Kauno miesto Poželos rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija
4117Kauno miesto LDT vykdomojo komiteto milicijos valdybos 5-ojo milicijos poskyrio pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4118Valstybės saugumo komiteto prie TSRS Ministrų Tarybos Lietuvos jūrų baseino skyriaus Nemuno upių laivininkystės poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto pirminė organizacija 
4121Lenino rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4122Karo belaisvių stovyklos Nr. 296 valdybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4124Valstybinės konservatorijos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4126Kauno taikomosios dailės mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4127Lietuvos veterinarijos akademijos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Poželos rajono pirminė organizacija
4130Kauno miesto profesinės technikos mokyklos Nr. 3 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno miesto Poželos rajono pirminė organizacija
413211-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4137Lietuvos TSR Žemės ūkio produktų gamybos ir paruošų ministerijos įgaliotinio Kauno sričiai pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4142LTSR VRM Pataisos darbų kolonijos Nr. 6 pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4152Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono komiteto pirminė organizacija 
4153Šilutės rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4154Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų tarybos Šilutės rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4157Šilutės baldų kombinato Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4160Šilutės tarybinio ūkio-technikumo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminės organizacijos komitetas 
4161Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4162Šilutės tarybinio ūkio-technikumo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4163Šilutės rajono Gardamo apylinkės Gardamo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4164Šilutės rajono Vainuto apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4165Šilutės rajono Pagrynių apylinkės „Raudonosios vėliavos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4166Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio apylinkės K. Poželos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4167Šilutės rajono Juknaičių apylinkės Lenino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4168Darbo raudonosios vėliavos ordino Lietuvos TSR žemdirbystės mokslinio tyrimo instituto Juknaičių eksperimentinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminės organizacijos komitetas
4169Šilutės rajono „Kelio į komunizmą“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4170Šilutės rajono Juknaičių apylinkės „Raudonojo švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4171Šilutės rajono Jonaičių apylinkės „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4172Šilutės rajono Jonaičių apylinkės Jonaičių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4173Šilutės rajono Skirvytės apylinkės E. Telmano žvejų artelės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4174Šilutės rajono Kintų apylinkės I. Černiachovskio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4175Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šiaulių rajono komitetas
4176Lietuvos LKJS Druskininkų rajono komitetas
4177 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jiezno rajono komitetas
4178Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono komitetas
4179Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono komitetas
4180Lietuvos komunistų partijos (LKP) Joniškėlio rajono komitetas
4181Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kuršėnų rajono komitetas
4182Vincas Mickevičius-Kapsukas
4183Lietuvos LKJS Jurbarko rajono komitetas
4184Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pandėlio rajono komitetas
4185Lietuvos LKJS Daugų rajono komitetas
4187Lietuvos komunistų partijos (LKP) Daugų rajono komitetas
4188LKP Žagarės rajono komiteto pirminė organizacija
4189LKP Žagarės rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4190LKP Žagarės rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė organizacija
4192LKP Šiaulių rajono Žarėnų-Latvelių tarybinio ūkio pirminė organizacija
4193LKP Žagarės rajono Žagarės apylinkės DŽDT pirminė organizacija
4194LKP Joniškio rajono Skaistgirio apylinkės Reibinių kolūkio pirminė organizacija
4195LKP Kėdainių rajono komiteto pirminė organizacija
4196LKP Kėdainių rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4198LKP Kėdainių rajono Josvainių apylinkės liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
4200LKP Kėdainių rajono Šėtos apylinkės Šėtos mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija 
4201LKP Kėdainių rajono Josvainių apylinkės Vainikų paukštininkystės tarybinio ūkio pirminė organizacija
4202LKP Kėdainių rajono Pelėdnagių apylinkės „Varpos“ kolūkio partinis komitetas
4203LKP Kėdainių rajono Josvainių apylinkės LKP VI suvažiavimo kolūkio pirminė organizacija
4204LKP Pakruojo rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4205LKP Pakruojo rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
4207LKP Pakruojo rajono Lygumų mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
4208LKP Pakruojo rajono Klovainių apylinkės Gačionių tarybinio ūkio pirminė organizacija
4209Rokiškio apskrities Aleksandravėlės valsčiaus LKP(b) Rokiškio apskrities pirminė organizacija
4210LKP(b) Rokiškio apskrities Obelių valsčiaus komitetas
4211Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tytuvėnų rajono komiteto pirminė organizacija 
4212Tytuvėnų rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tytuvėnų rajono pirminė organizacija
4213Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Tytuvėnų rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tytuvėnų rajono pirminė organizacija
4214Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Tytuvėnų rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tytuvėnų rajono pirminė organizacija
4216Raseinių rajono Žaiginio apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
4217LKP Kelmės rajono Tytuvėnų apylinkės „Artojo“ kolūkio pirminė organizacija
4218LKP Kelmės rajono Tytuvėnų apylinkės Tytuvėnų tarybinio ūkio-technikumo pirminė organizacija
4219LKP Kazlų Rūdos rajono komiteto pirminė organizacija
4220LKP Kapsuko rajono Kazlų Rūdos miesto DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4221LKP Marijampolės rajono Kazlų Rūdos remonto mechaninės gamyklos pirminė organizacija 
4222LKP Biržų rajono komiteto pirminė partinė organizacija
4223Biržų rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
4224Biržų apskrities teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4227„Bendro darbo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4228„Vilties“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4230„Kelias į komunizmą“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4231„Lenino keliu“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4232„Socializmo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4233„Tarybinio artojo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4234„Tarybinio atžalyno“ kolūkio partinė-kandidatinė grupė (Biržų rajono)
4235„Raudonosios vėliavos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4236Juliaus Janonio kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4237Likėnų gyvenvietės pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4239„Pakrantės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4240Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų (buv. Eišiškių) rajono komiteto pirminė organizacija
4241Šalčininkų rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
4243Šalčininkų rajono Kalesninkų apylinkės Kalesninkų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
4244Trakų rajono Lieponių apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
4245Varėnos rajono Valkininkų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Varėnos rajono pirminė organizacija
4246Eišiškių rajono Balandžių apylinkės Stalino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
4247Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Eišiškių rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
4248LKP Varėnos rajono komiteto pirminė partinė organizacija
4249Varėnos rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
4250Varėnos rajono teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija
4251Varėnos apylinkės pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
4252Perlojos eksperimentinio ūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
4253Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Rokiškio rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
4254 Rokiškio rajono kooperatyvų sąjungos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
4258 Rokiškio rajono laikraščio „Spalio vėliava“ redakcijos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
4259Rokiškio 2-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
4260Rokiškio rajono Kamajų apylinkės Kamajų mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
4261Rokiškio rajono Panemunėlio apylinkės Panemunėlio mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
4262Rokiškio remonto-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
4263Rokiškio paukštininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminės organizacijos komitetas
4264Rokiškio rajono Rokiškio apylinkės Žiobiškio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
4265LKP Anykščių rajono komiteto pirminė partinė organizacija 
4266Anykščių rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
4269Svėdasų mašinų-traktorių stoties pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
4270„Bolševiko“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4271„Laisvės artojo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
4272Lenino kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4273 „Svėdasų“ kolūkio partinis komitetas (Anykščių rajono)
4274„Puntuko“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4275LKP Molėtų rajono Balninkų apylinkės Balninkų kolūkio pirminė organizacija
4276„Skiemonių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4277Anykščių rajono liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija
4278„Draugystės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4279LKP Klaipėdos miesto komiteto pirminė partinė organizacija
4280Klaipėdos srities vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4282Klaipėdos srities finansų skyriaus pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4283Klaipėdos miesto LDT vykdomojo komiteto vidaus reikalų valdybos pirminė partinė organizacija 
4284Klaipėdos srities prokuratūros pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4285Klaipėdos srities liaudies teismo pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4287Klaipėdos srities ryšių valdybos priminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4288„Tarybinės Klaipėdos“ laikraščio redakcijos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4289Klaipėdos srities radijo komiteto pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4290Klaipėdos miesto LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
4291K. Donelaičio vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4292Klaipėdos miesto sveikatos skyriaus pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4294Klaipėdos miesto LDT vykdomojo komiteto finansų skyriaus pirminė partinė organizacija 
4297LTSR MGB Klaipėdos miesto skyriaus pirminė partinė organizacija 
4298LTSR VRM Klaipėdos srities valdybos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4299LTSR MGB Klaipėdos miesto milicijos valdybos pirminė partinė organizacija 
4302Kalėjimo Nr. 2 pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4303Klaipėdos vaikų darbo kolonijos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4304Pataisos darbų kolonijos Nr. 8 pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4305Klaipėdos miesto prokuratūros pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4313Klaipėdos miesto DOSAAF komiteto pirminė partinė organizacija 
4314Klaipėdos miesto priešlėktuvinės gynybos štabo pirminė partinė organizacija 
4319Valstybinės rajoninės elektros stoties pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4320„Baltijos“ laivų statybos gamyklos partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
4324„Artojo“ gamyklos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4326Nidos žuvies perdirbimo gamyklos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4327Klaipėdos konservų gamyklos Nr. 2 pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4328Bandomosios laivų remonto gamyklos partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
4330Klaipėdos medienos medžiagų kombinato pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4331„Klaipėdos“ baldų gamybinio susivienijimo pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto) 
4332„Progreso“ taros gamyklos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4333Klaipėdos mėsos kombinato pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4334Klaipėdos žuvies kombinato pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4335Klaipėdos gamybinio duonos kepyklų pramonės susivienijimo pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4336Klaipėdos kartono kombinato partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
4337Kojinių fabriko pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4338„Gulbės“ tekstilės fabriko pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4340Klaipėdos „Trinyčių“ gamybinio medvilnės-tekstilės susivienijimo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Klaipėdos miesto pirminės organizacijos komitetas
4341Klaipėdos degtukų gamyklos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4342„Ryto“ spaustuvės pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4343Klaipėdos jūrų statybos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4344Klaipėdos miesto vykdomojo komiteto vietinio ūkio statybos montavimo valdybos pirminė partinė organizacija
4347Pabaltijo geležinkelio Klaipėdos stoties pirminė partinė organizacija 
4348Pabaltijo geležinkelio Klaipėdos stoties VRM linijinio milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4349Valstybės saugumo komiteto prie TSRS Ministrų Tarybos Pabaltijo geležinkelio Šiaulių skyriaus Klaipėdos stoties poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Klaipėdos miesto pirminė organizacija
4352Pabaltijo geležinkelio Klaipėdos stoties apyvartos depo pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4357Baltijos žvejybos laivyno Klaipėdos bazės partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
4358Klaipėdos laivų remonto gamyklos Nr. 7 partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
4359Lietuvos vandens baseino MGB 44-ojo atskirojo apsaugos diviziono pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4361Klaipėdos jūrų žvejybos uosto partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
4362Klaipėdos jūrų prekybos uosto partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
4363Klaipėdos mokytojų instituto pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4364Klaipėdos jūreivystės mokyklos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4367Klaipėdos miesto 2-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija 
4372Klaipėdos miesto pieno kombinato pirminė partinė organizacija 
4375Klaipėdos miesto prekybos valdybos partinis komitetas
4377Klaipėdos dramos teatro pirminė partinė organizacija 
4379Centrinės baseino ligoninės pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4381LKP Rokiškio apskrities Ragelių valsčiaus komiteto pirminė organizacija 
4382Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono komiteto pirminė organizacija
4383Troškūnų rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono pirminė organizacija
4384Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Troškūnų rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono pirminė organizacija
4385LKP Kavarsko rajono komiteto pirminė organizacija
4386Kavarsko mašinų-traktorių stoties pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4387LKP Kavarsko rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4388„Gintaro“ kolūkio partinis komitetas (Anykščių rajono)
4389LKP Kavarsko rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija
4390LKP Molėtų rajono Balninkų apylinkės „Bangos“ kolūkio pirminė organizacija
4392„Virintos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4393„Jakšiškių“ tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4394„Laisvės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4395LKP Kavarsko rajono Gudelių apylinkės Neries kolūkio pirminė organizacija
4396„Dabužių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4397LKP Kavarsko rajono Gudelių apylinkės M. Melnikaitės kolūkio pirminė organizacija
4398„Pavasario“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4399Ukmergės rajono Taujėnų apylinkės „Nemuno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
4400LKP Kavarsko rajono Taujėnų apylinkės „Šviesaus kelio“ kolūkio pirminė organizacija
4401Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono komiteto pirminė organizacija 
4402Užvenčio rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija
4403Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Užvenčio rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija
4404Užvenčio rajono Šaukėnų remonto-technikos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija
4405Telšių rajono Upynos apylinkės Upynos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
4406LKP Kelmės rajono Užvenčio apylinkės „Draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
4407Telšių rajono Luokės apylinkės Luokės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
4408LKP Kelmės rajono Šaukėnų apylinkės Šaukėnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
4409LKP Pakruojo rajono komiteto pirminė organizacija
4411LKP Pakruojo rajono Rozalimo apylinkės Rozalimo traktorių remonto stoties pirminė organizacija
4412LKP Pakruojo rajono Pakruojo apylinkės „Draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
4413LKP Pakruojo rajono Stačiūnų apylinkės Stačiūnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
4414LKP Pakruojo rajono Rozalimo apylinkės „Į šviesią ateitį“ kolūkio priminė organizacija
4415LKP Pakruojo rajono Lygumų apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
4416LKP Pakruojo rajono Lygumų apylinkės Lygumų kolūkio pirminė organizacija
4417LKP Pakruojo rajono Rozalimo apylinkės Žvirblionių tarybinio ūkio pirminė organizacija
4418LKP Pakruojo rajono Klovainių apylinkės „Pavasario“ kolūkio pirminė organizacija
4419LKP Pakruojo rajono Stačiūnų apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
4420LKP Pakruojo rajono Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Pakruojo rajono poskyrio pirminė organizacija
4421Lietuvos komunistinės jaunimo sąjungos (LKJS) Centro komitetas
4422LKP Varnių rajono komiteto pirminė partinė organizacija
4424Varnių rajono liaudies gynėjų būrio priminė partinė organizacija
4425LKP Kelmės rajono Karklėnų apylinkės „Komunizmo aušros“ kolūkio pirminė organizacija
4426Šilalės rajono Kaltinėnų apylinkės miesto Melnikaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
4427LKP Kelmės rajono Karklėnų apylinkės Karklėnų kolūkio pirminė organizacija
4428Šilalės rajono Kaltinėnų apylinkės „Žemaičių žemės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija 
4429Lietuvos LKJS Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono komitetas
4430LKP Alytaus miesto komiteto priminė partinė organizacija
4431Alytaus rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
4435„Ateities“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
4436Lietuvos komunistų partijos (LKP) Druskininkų rajono komitetas
4437Lietuvos LKJS Žiežmarių rajono komitetas
4440LKP Klaipėdos rajono Veiviržėnų apylinkės Veiviržo kolūkio pirminė organizacija
4441LKP Klaipėdos rajono Priekulės apylinkės Dituvos tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija
4442Šilutės rajono Švėkšnos apylinkės Švėkšnos tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4443Lietuvos LKJS Trakų rajono komitetas
4444Lietuvos LKJS Biržų rajono komitetas
4445Lietuvos LKJS Švenčionėlių rajono komitetas
4446Lietuvos LKJS Rokiškio rajono komitetas
4447LKP Panevėžio miesto komiteto pirminė partinė organizacija
4448Liaudies gynėjų būrio štabo pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
4449Lietuvos TSR KGB Panevėžio miesto skyriaus pirminė partinė organizacija
4450Panevėžio miesto ryšių kontoros pirminė partinė organizacija
4454Panevėžio grūdų produktų kombinato pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
4455Panevėžio cukraus fabriko pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
4457Muilo fabriko „Lietuvos muilas“ pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
4459Pabaltijo geležinkelio Panevėžio stoties 17-ojo kelių ruožo pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
4460Pabaltijo geležinkelio Panevėžio stoties Radviliškio cecho lokomotyvų depo priminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
4461VRM Pabaltijo geležinkelio Panevėžio stoties milicijos linijinio punkto priminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
4465Panevėžio respublikinės ligoninės pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
4466LKP Obelių rajono komiteto pirminė organizacija
4467LKP Obelių rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4468LKP Obelių rajono valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Obelių rajonui įstaigos pirminė organizacija
4469LKP Obelių rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija
4472Rokiškio rajono Obelių apylinkės Obelių remonto-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
4473Rokiškio rajono Obelių apylinkės Obelių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
4474Rokiškio rajono Rokiškio apylinkės Lenino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
4475Rokiškio rajono Obelių apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
4476Rokiškio rajono Obelių apylinkės „Pažangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
4478Širvintų rajono Gelvonų apylinkės Bagaslaviškio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
4479Širvintų rajono Gelvonų apylinkės Gelvonų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
4480Ukmergės rajono Želvos apylinkės Želvos tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
4481Ukmergės rajono Šešuolių apylinkės Šešuolių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
4482Ukmergės rajono Pabaisko apylinkės Pabaisko kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
4483Lietuvos LKJS Kazlų Rūdos rajono komitetas
4485Šilalės rajono Kvėdarnos apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija 
4486Šilalės rajono Kvėdarnos apylinkės Pajūralio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
4487LKP Šiaulių apskrities Bazilionų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4488LKP Šiaulių apskrities MGB Bazilionų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
4489LKP Šiaulių apskrities MGB ir MVD Gruzdžių valsčiaus skyrių pirminė organizacija
4490LKP Šiaulių apskrities MGB ir MVD Meškuičių skyrių pirminė organizacija
4491LKP Šiaulių apskrities Padubysio valsčiaus pirminė organizacija
4492LKP Šiaulių apskrities MGB Padubysio valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
4493LKP Šiaulių apskrities Stačiūnų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4494LKP Šiaulių apskrities „Laimės“ kolūkio pirminė organizacija
4495LKP Šiaulių rajono Šiaulių miesto prokuratūros ir teismo pirminė organizacija
4496LKP Šiaulių rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4499LKP Šiaulių rajono Gruzdžių apylinkės Gruzdžių MTS pirminė organizacija 
4500LKP Šiaulių rajono Bubių apylinkės Padubysos MTS pirminė organizacija
4501LKP Šiaulių rajono tarpkolūkinės statybos organizacijos pirminė organizacija 
4502LKP Šiaulių rajono Šiaulių apylinkės Ginkūnų daržininkystės tarybinio ūkio partinis komitetas
4503LKP Šiaulių rajono Meškuičių apylinkės „Už taiką“ kolūkio pirminė organizacija
4504LKP Šiaulių rajono Kairių apylinkės Kairių kolūkio partinis komitetas
4505LKP Šiaulių rajono Šiaulių apylinkės „Pirmyn“ kolūkio partinis komitetas
4506LKP Šiaulių rajono Šapnagių apylinkės „Stalino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
4507LKP Šiaulių rajono Kirbaičių apylinkės Šilėnų kolūkio pirminė organizacija
4508LKP Kelmės rajono Kiaunorių apylinkės Pašiaušės kolūkio pirminė organizacija
4509LKP Šiaulių rajono Gruzdžių apylinkės tarybos pirminė organizacija
4510Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono komitetas
4512Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Skuodo rajono liaudies gynėjų rinktinės štabo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4513Skuodo rajono Aleksandrijos apylinkės Aleksandrijos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4514Skuodo rajono Daukšių apylinkės Daukšių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4515Skuodo rajono Skuodo apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4516Skuodo rajono Aleksandrijos apylinkės „Kovo 8-osios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4517Skuodo rajono Skuodo apylinkės „Laisvės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4518Skuodo rajono Skuodo apylinkės Luknės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4519Skuodo rajono Mosėdžio apylinkės Mosėdžio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminės organizacijos komitetas
4520Skuodo rajono Šačių apylinkės Šačių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4522LKP Kuršėnų rajono Kuršėnų miškų ūkio pirminė organizacija
4524LKP Šiaulių rajono Daugėlių statybinių medžiagų gamybinio susivienijimo pirminė organizacija
4525Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Kuršėnų apskrities Raudonės valsčiaus poskyrio LKP(b) Kuršėnų apskrities pirminė organizacija
4526LKP Šiaulių rajono Kuršėnų apylinkės Gergždos kolūkio pirminė organizacija
4527LKP Šiaulių rajono Raudėnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
4528Telšių rajono Tryškių apylinkės Pabalvės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
4529LKP Kuršėnų rajono komiteto pirminė organizacija
4530LKP Kuršėnų rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4531LKP Šiaulių rajono Kuršėnų mašinų-melioracijos stoties pirminė organizacija
4532LKP Kuršėnų rajono Svirbučių apylinkės Žiužmos kolūkio pirminė organizacija
4533LKP Kuršėnų rajono Juozapavos apylinkės „Laimės keliu“ kolūkio pirminė organizacija
4534LKP Šiaulių rajono „Raudonojo Spalio“ kolūkio pirminė organizacija
4535Kauno srities finansų skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4538Kauno 16-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
4545Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilkaviškio rajono komitetas
4546Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono komiteto pirminė organizacija
4547Širvintų rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
4548Lietuvos TSR valstybės saugumo komiteto Širvintų rajono poskyrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
4551Širvintų rajono Jauniūnų apylinkės Bartkuškio mokomojo ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
4552Širvintų rajono Zibalų apylinkės Šešuolėlių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
4553Širvintų rajono Širvintų apylinkės „Širvintos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
4554Širvintų rajono Kielių apylinkės „Socializmo keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
4555Širvintų rajono Musninkų apylinkės Musninkų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
4556Lietuvos komunistų partijos (LKP) Žiežmarių rajono komitetas
4557LKP Joniškėlio rajono komiteto pirminė organizacija
4558LKP Joniškėlio rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
4559LKP Joniškėlio rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė organizacija
4562Pasvalio rajono Joniškėlio apylinkės Lenino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4563LKP Joniškėlio rajono Pušaloto apylinkės „Pažangos“ kolūkio kandidatinė grupė
4564Pasvalio rajono Pumpėnų apylinkės Pumpėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4565LKP Joniškėlio rajono Stumbriškio apylinkės „Tarybinio artojo“ kolūkio kandidatinė grupė
4566Panevėžio rajono Panevėžio apylinkės Skaistgirių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminės organizacijos komitetas
4567LKP Joniškėlio rajono Pumpėnų apylinkės DŽDT kandidatinė grupė
4569Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vabalninko rajono komitetas
4570Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono komiteto pirminė organizacija
4571Pasvalio rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4572Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų tarybos įgaliotinio Pasvalio rajonui įstaigos liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4574Pasvalio rajono Pasvalio apylinkės „Atžalyno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4575Pasvalio rajono Daujėnų apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4576Pasvalio rajono Daujėnų apylinkės Daujėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminės organizacijos komitetas
4577Pasvalio rajono Krinčino apylinkės Krinčino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4578Pasvalio rajono Pasvalio apylinkės „Pavasario“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4579Pasvalio rajono Tetirvinų apylinkės „Pažangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4580Pasvalio rajono Raubonių apylinkės Piliakalnio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4581Pasvalio rajono Pasvalio apylinkės „Ramojaus“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4582Pasvalio rajono Tetirvinų apylinkės „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4583Pasvalio rajono Saločių apylinkės Saločių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminės organizacijos komitetas
4584Pasvalio rajono Tetirvinų apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
4585Šilutės rajono miško pramonės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4586Šilutės rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminės organizacijos komitetas
4587LKP Dotnuvos rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
4588LKP Kėdainių rajono Šlapaberžės apylinkės Dotnuvos traktorių remonto stoties pirminė organizacija
4589LKP Kėdainių rajono Naciūnų apylinkės „Auksinės varpos“ kolūkio pirminė organizacija
4590LKP Kėdainių rajono Krakių apylinkės Krakių kolūkio pirminė organizacija
4591LKP Kėdainių rajono Surviliškio apylinkės „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija 
4592LKP Rokiškio apskrities Panemunio valsčiaus komiteto pirminė organizacija
4593LKP Pandėlio rajono komiteto pirminė organizacija
4594LKP Pandėlio rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4595LKP Pandėlio rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Pandėlio rajonui įstaigos pirminė organizacija
4596LKP Pandėlio rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija
4597LKP Pandėlio rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
4599LKP Pandėlio rajono Papilio apylinkės mašinų-melioracijos stoties pirminė organizacija
4600Rokiškio rajono Pandėlio apylinkės Gerkonių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
4601Rokiškio rajono Panemunio apylinkės Nemunėlio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
4602LKP Pandėlio rajono Panemunėlio apylinkės tarybos pirminė organizacija
4603LKP Pandėlio rajono Papilio apylinkės tarybos pirminė organizacija
4604LKP Pandėlio rajono Skapiškio apylinkės „Artojo“ kolūkio kandidatinė grupė
4605LKP Dzeržinskio rajono komiteto pirminė organizacija (Vilniaus miesto)
4606TSRS Paruošų ministerijos kontrolės grupės Lietuvos Respublikai pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
4607LTSR fizinės kultūros ir sporto valstybinio komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4609TSRS Ministrų Tarybos kolūkių reikalų atstovo Lietuvos respublikai pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
4611Vilniaus srities teismo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
4612Vilniaus srities kultūros ir švietimo įstaigų skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
4614Vilniaus liaudies švietimo skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
4615„Vilijos“ trikotažo fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4616Dzeržinskio rajono liaudies švietimo skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
4617Vyriausios melioracijos valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
46256-osios namų valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
46272-osios namų valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4628Lietuvos rašytojų sąjungos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4629„Červony štandar“ laikraščio redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4630„Sovetskaja Litva“ laikraščio redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4631Lietuvos TSR revoliucijos muziejaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4632Lietuvos kino studijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4633„Lietuvos“ valstybinio akademinio nusipelniusio Liaudies dainų ir šokių ansamblio pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4634„Raudonojo kryžiaus“ draugijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
4637DOSAAF respublikinio komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
4638Dzeržinskio rajono „Energijos realizacijos“ padalinio pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
4643Gamybinio autoremonto įmonių susivienijimo „Autoremontas“ pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4649Zootechnikumo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
4655Bulvių vėžio mokslinio tyrimo stoties pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
4657LKP Daugų rajono komiteto pirminė organizacija
4658LKP Daugų rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4659LKP Daugų rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė organizacija
4661Alovės traktorių remonto stoties pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
4662Trakų rajono Onuškio apylinkės „Švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminės organizacijos komitetas
4663LKP Daugų rajono Daugų apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
4664„Dainavos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
4665„Rimėnų“ tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
4666Trakų rajono Onuškio apylinkės Onuškio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminės organizacijos komitetas
4667LKP Daugų rajono Pavartėnų apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė organizacija
4668LKP Daugų rajono Onuškio apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio pirminė organizacija
4669LKP Daugų rajono Gudžių apylinkės DŽDT kandidatinė grupė 
4670Trakų rajono Dusmenų apylinkės Dusmenų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
4671LKP Druskininkų rajono komiteto pirminė organizacija
4672LKP Druskininkų rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4673Druskininkų miesto LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija
4674Druskininkų miškų ūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
4675Merkinės tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
4676Lietuvos komunistų partijos (LKP) Molėtų rajono komitetas
4678„Starto“ medžio apdirbimo kombinato pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
4681„Varpo“ valstybinės spaustuvės pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
4682LKP Kauno srities komiteto pirminė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
4683LKP Kauno srities vykdomojo komiteto pirminė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
4684Kauno srities prokuratūros pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
4688Pramoninės statybos projektavimo instituto pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4690Kauno valstybinio muzikinio teatro pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4691Visasąjunginio žemės ūkio aerofotogeodezinių paieškų instituto Vakarų filialo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
4695Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vievio rajono komitetas
4696Skuodo rajono Pašilės apylinkės Pašilės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4697Skuodo rajono Ylakių apylinkės Vižančių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4698Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Sedos rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
4699Skuodo rajono Barstyčių apylinkės Barstyčių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
4700LKP Mažeikių rajono Židikių apylinkės Židikių kolūkio pirminė organizacija
4701LKP Mažeikių rajono Židikių apylinkės „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio pirminė organizacija
4702LKP Mažeikių rajono Sedos apylinkės Sedos kolūkio pirminė organizacija
4703Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono komiteto pirminė organizacija
4704Ukmergės rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
4708Ukmergės „Vienybės“ gamyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminės organizacijos komitetas
4709Ukmergės rajono Siesikų apylinkės Siesikų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
4710Ukmergės rajono Dainavos apylinkės „Naujo kelio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono partinė-kandidatinė grupė
4711Ukmergės rajono Veprių apylinkės Veprių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
4713Ukmergės rajono Vidiškių apylinkės Šventupio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
4714 Ukmergės 3-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
4715Ukmergės žemės ūkio mechanizacijos technikumo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
4716Ukmergės rajono Vidiškių apylinkės tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
4717LKP Radviliškio apskrities Šeduvos valsčiaus pirmosios apylinkės pirminė organizacija 
4718LKP Radviliškio apskrities „Pirmyn“ kolūkio pirminė organizacija
4719Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šeduvos rajono komiteto pirminė organizacija
4720Šeduvos rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šeduvos rajono komiteto pirminė organizacija
4721Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Šeduvos rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šeduvos rajono pirminė organizacija
4726Lietuvos TSR žemės ūkio ministerijos Lietuvos gyvulininkystės mokslinio tyrimo instituto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
4727Radviliškio rajono Radviliškio melioracijos statybos valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
4728Šeduvos rajono Vieriškių apylinkės Šeduvos remonto-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šeduvos rajono pirminė organizacija 
4729Radviliškio rajono Pakalniškių apylinkės Pociūnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
4730Radviliškio rajono Alksnupių apylinkės Radvilonių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
4731Radviliškio rajono Baisogalos apylinkės „Komunaro“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
4732Radviliškio rajono Baisogalos apylinkės V. Lenino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
4733Šeduvos rajono Smilgių apylinkės I. Mičiurino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šeduvos rajono pirminė organizacija
4734Radviliškio rajono Šeduvos apylinkės Šeduvos V. Vazalinsko tarybinio ūkio-technikumo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminės organizacijos komitetas
4735Lietuvos TSR žemės ūkio ministerijos Lietuvos gyvulininkystės mokslinio tyrimo instituto Radviliškio rajono Vėriškių eksperimentinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
4737Radviliškio rajono Sidabravo apylinkės „Sidabrinės varpos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
4738Vilkaviškio rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
4739Lietuvos komunistų partijos (LKP) Naumiesčio rajono komitetas
4740LKP Kuršėnų rajono Buišių apylinkės Pavirvytės kolūkio pirminė organizacija
4741LKP Šiaulių rajono „Šviesos keliu“ kolūkio pirminė organizacija
4742Vabalninko rajono vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija
4743Vabalninko traktorių remonto stoties pirminė partinė organizacija (Vabalninko rajono)
4744„Rytų aušros“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4745Vabalninko rajono Gelažių apylinkės tarybos pirminė partinė organizacija
4746„Raudonosios žvaigždės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
4747LKP Žiežmarių rajono komiteto pirminė organizacija
4748LKP Žiežmarių rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4749LKP Žiežmarių rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė organizacija
4750LKP Žiežmarių rajono teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
4752LKP Kaišiadorių rajono Žiežmarių apylinkės melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija
4753LKP Žiežmarių rajono Balceriškių apylinkės „Žiburio“ kolūkio pirminė organizacija
4754LKP Kaišiadorių rajono Žiežmarių apylinkės Lenino kolūkio pirminė organizacija
4755LKP Kaišiadorių rajono Kruonio apylinkės Kruonio kolūkio partinis komitetas
4756LKP Kaišiadorių rajono Kietaviškių apylinkės Mijaugonių kolūkio pirminė organizacija
4757LKP Žiežmarių rajono Mūro Strėvininkų apylinkės „Naujo kelio“ kolūkio pirminė organizacija
4759LKP Kaišiadorių rajono Kietaviškių žuvininkystės ūkio pirminė organizacija
4760Užvenčio rajono Šaukėnų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija
4761Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Užvenčio rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija
4764Užvenčio rajono Luokės apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija
4765LKP Molėtų rajono komiteto pirminė organizacija
4766LKP Molėtų rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4767LKP Molėtų rajono Kaližų apylinkės Molėtų melioracijos mašinų stoties pirminė organizacija
4768LKP Molėtų rajono Aluntos apylinkės DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4769LKP Molėtų rajono Videniškio apylinkės DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
4770LKP Molėtų rajono Inturkės apylinkės DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
4772LKP Vievio rajono komiteto pirminė organizacija
4773Vievio rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
4775Vievio rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija
4777Trakų rajono Vievio mašinų-melioracijos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
4778Trakų rajono Semeliškių apylinkės M. Melnikaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
4779„Neries“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vievio rajono)
4780Trakų rajono Aukštadvario apylinkės „Tikruoju keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
4781Trakų rajono Rusakalnio apylinkės Daugirdiškių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
4782Trakų rajono Aukštadvario apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
4783Alytaus traktorių remonto stoties pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
4784„Nemuno“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
4785„Auštančio rytojaus“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
4786„Vienybės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
4787LKP Šiaulių rajono komiteto pirminė organizacija
4788LKP Šiaulių rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
4789LKP Šiaulių rajono Šiaulių miško pramonės ūkio pirminė organizacija
4790LKP Šiaulių rajono Šiaulių melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija
4791LKP Šiaulių rajono Bubių žuvininkystės ūkio pirminė organizacija
4792LKP Šiaulių rajono Gruzdžių apylinkės Gruzdžių tarybinio ūkio-technikumo partinis komitetas
4793LKP Šiaulių rajono Šiaulių apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė organizacija
4794LKP Šiaulių rajono Bubių apylinkės „Tarybinio artojo“ kolūkio pirminė organizacija
4795LKP Šiaulių rajono Šiaulių apylinkės Pr. Jankutės kolūkio partinis komitetas
4796LKP Šiaulių rajono Meškuičių apylinkės Meškuičių kolūkio partinis komitetas
4797LKP Šiaulių rajono Kairių apylinkės „Raudonojo partizano“ kolūkio pirminė organizacija
4798LKP Šiaulių rajono Gruzdžių apylinkės „Tarybinės žemės“ kolūkio pirminė organizacija
4799LKP Šiaulių miesto energetikos valdybos pirminė organizacija
4800LKP Naumiesčio rajono komiteto pirminė organizacija
4801LKP Naumiesčio rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
4802LKP Naumiesčio rajono valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Naumiesčio rajonui įstaigos pirminė organizacija
4803LKP Naujamiesčio rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija 
4804Šakių rajono Sintautų apylinkės Sintautų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
4805LTSR mėsos ir pieno pramonės ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4806Valstybės Saugumo Komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų tarybos įgaliotinio Ariogalos rajonui įstaigos pirminė partinė organizacija (Ariogalos rajono)
4807Karinio dalinio Nr. 1067 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4808MGB Klaipėdos srities valdybos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4809Lietuvos jūrų baseino KGB skyriaus prie TSRS Ministrų Tarybos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
4810LTSR „Žinijos“ draugijos valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4811Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono komiteto pirminė organizacija
4812Radviliškio rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono komiteto pirminė organizacija
4813Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Radviliškio rajono skyriaus liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
4814TSRS valstybės saugumo ministerijos Lietuvos geležinkelių apsaugos valdybos Radviliškio geležinkelio ruožų punkto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
4817Radviliškio rajono remonto-technikos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
4818Radviliškio rajono Šiaulėnų apylinkės K. Poželos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
4819Radviliškio rajono Šiaulėnų apylinkės „Naujo Montviliškio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
4820Radviliškio rajono Žeimių apylinkės „Rytų aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
4821Radviliškio rajono Šiaulėnų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
4822Lietuvos LKJS Kaišiadorių rajono komitetas
4823Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono komitetas
4824LKP Naujosios Vilnios rajono Žemės ūkio skyriaus pirminė organizacija
4825LKP Naujosios Vilnios rajono valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Naujosios Vilnios rajonui įstaigos pirminė organizacija 
4826Naujosios Vilnios liaudies teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
4828Dvarčionių statybinių medžiagų kombinato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
4829Vilniaus statybos apdailos mašinų gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
4830„Neries“ žemės ūkio mašinų gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
4831Naujosios Vilnios kartono cecho pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
4832LKP Naujosios Vilnios rajono dyzelių depo pirminė organizacija
4833Naujosios Vilnios mokytojų instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
4834LKP Vilniaus rajono Mickūnų apylinkės Mickūnų traktorių remonto stoties pirminė organizacija 
4835LKP Naujosios Vilnios rajono Šumsko apylinkės „Už taiką“ kolūkio pirminė organizacija 
4836LKP Vilniaus rajono Grigaičių apylinkės Lenino kolūkio pirminė organizacija 
4837Veliučionių 1-osios specialiosios profesinės technikos mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
4838LKP Vilniaus rajono Lavoriškių apylinkės „Kelio į komunizmą“ kolūkio pirminė organizacija 
4839LKP Naujosios Vilnios rajono Pavilnio apylinkės DŽDT pirminė organizacija 
4840Lietuvos komunistinės jaunimo sąjungos (LKJS) Alytaus rajono komitetas
4841„Audėjo“ verpimo-audimo fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
4842„Aušros“ siuvimo fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4844„Kibirkšties“ kombinato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4845„Pirmūno“ kombinato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4848„Švyturio“ chemijos gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4849Vilniaus elektros matavimo technikos gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4850„Dailės“ meno-gamybinio kombinato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
4851Vaizdinių mokymo priemonių kombinato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4853„Vilniaus“ baldų kombinato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4854J. Vito kailių gamybinio susivienijimo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4855Vitenbergo kailių siuvimo fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4856„Gegužės pirmosios“ farmacijos fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
4857Vilniaus konservų gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4858Vilniaus modelių namų pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4859M. Melnikaitės biskvitų fabriko partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4860LKP CK leidyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4861Lietuvos TSR Aukščiausiosios Tarybos Prezidiumo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4862LTSR Užsienio reikalų ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4863LTSR švietimo ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4864Vietinės pramonės ir komunalinio ūkio darbuotojų profsąjungos respublikinio komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4865„Spartako“ laisvanoriškos sporto draugijos respublikinės Tarybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4866Lietuvos TSR DOSAAF Centro Komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4867LTSR MGB Vilniaus srities valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4868Vilniaus srities liaudies švietimo skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4869„Maskvos“ kino teatro pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
4871Aviacinio techninio klubo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4880Instituto „Gidroprojekt“ Vakarų ekspedicijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4881Lietuvos TSR Valstybinės filharmonijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
4882LKP CK laikraščių ir žurnalų leidyklos pirminė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4883„Valstiečių laikraščio“ redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4884„Lietuvos pionieriaus“ laikraščio redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4885„Švyturio“ žurnalo redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4889LKP Vilniaus miesto Lenino rajono komiteto pirminė organizacija
4890Lenino rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
4891Vilniaus miesto Lenino rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
4893Vilniaus miesto Lenino rajono sveikatos apsaugos skyriaus pirminė partinė organizacija
4899LTSR VRM 4-osios priešgaisrinės dalies pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4901Vilniaus miesto Lenino rajono LDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija
4903Vilniaus valstybinio pedagoginio instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4904LTSR valstybinio dailės instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4905Direktorių kursų prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4906Vilniaus politechnikumo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4910A. Vienuolio vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
4915Respublikinio odos ir venerologijos mokslinio tyrimo instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4916Tuberkuliozės mokslinio tyrimo instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4921Lenino rajono 8-ojo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
4924Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono komiteto pirminė organizacija
4925Šakių rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
4927Šakių rajono Šakių apylinkės „Komunaro“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
4928Šakių rajono Aleksandravos apylinkės Montvilos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
4929Šakių rajono Šakių apylinkės Girėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
4930Šakių rajono Šakių apylinkės Šakių sodininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
4931Šakių rajono Šakių apylinkės Ritinių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
4932Šakių rajono Šakių apylinkės Giedručių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminės organizacijos komitetas
4933Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Šakių apskrities Gelgaudiškio valsčiaus skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių apskrities pirminės organizacijos komitetas
4934Šakių rajono Kriūkų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
4935Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kupiškio rajono komitetas
4939„Spartuolio“ vilnonių audinių fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4941„Raidės“ spaustuvės pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4943LLKJS Kauno srities komiteto pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
4944Kauno srities liaudies švietimo skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
4948Kauno srities žemės ūkio valdybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
4952„Šviesos“ leidyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono) 
4953Kauno valstybinio istorijos muziejaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4954Kauno medicinos instituto partinis komitetas organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4955Kauno politechnikumo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
4957Vidurinės meno mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
4961LKP Kelmės rajono Tytuvėnų traktorių remonto stoties pirminė organizacija
4964Raseinių rajono Šiluvos apylinkės Šiluvos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
4965LKP Kelmės rajono Kiaunorių apylinkės „Naujosios sodybos“ kolūkio pirminė organizacija
4966Raseinių rajono Šiluvos apylinkės „Nemuno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
4968Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Troškūnų rajono Troškūnų apylinkės liaudies gynėjų būrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono pirminė organizacija
4969Troškūnų traktorių remonto stoties pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
4970Troškūnų rajono Raguvos apylinkės Raguvos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono pirminė organizacija
4971LKP Molėtų rajono DŽDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
4972LKP Molėtų rajono Videniškių apylinkės Videniškių kolūkio pirminė organizacija
4973LKP Molėtų rajono Suginčių apylinkės Skudutiškio kolūkio pirminė organizacija
4974LKP Molėtų rajono Luokesos apylinkės „Spalio“ kolūkio pirminė organizacija
4975LKP Molėtų rajono Skudutiškio apylinkės DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija 
4977Šilutės rajono Vilkyčių apylinkės M. Gorkio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
4979Žemės ūkio darbuotojų profsąjungos respublikinio komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4980Vilniaus elektros tinklų pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4981Kalėjimo Nr. 1 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4983Žemės ūkio technikumo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
4984LTSR Statybinių medžiagų pramonės ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
4986LKP Kupiškio rajono komiteto pirminė organizacija
4990LKP Kupiškio rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
4991LKP Kupiškio rajono valstybės saugumo ministerijos skyriaus pirminė organizacija
4992LKP Kupiškio rajono teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
4993LKP Kupiškio rajono Miškų ūkio pirminė organizacija
4998LKP Kupiškio rajono Aukštupėnų apylinkės „Ateities“ kolūkio pirminė organizacija
4999LKP Kupiškio rajono Šimonių apylinkės Šimonių kolūkio partinis komitetas
5000LKP Kupiškio rajono Noriūnų apylinkės „Laukų spartuolio“ kolūkio pirminė organizacija
5001LKP Kupiškio rajono Puožo apylinkės „Palangos“ kolūkio pirminė organizacija
5002LKP Kupiškio rajono Kupiškio apylinkės Piliakalnio kolūkio priminė organizacija
5006„Pirčiupio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
5007Šalčininkų rajono Kalesninkų apylinkės „Versekos“ tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
5008Eišiškių rajono Naujo dvaro apylinkės „Naujo kelio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
5009„Tarybų Lietuvos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
5011Vilkaviškio rajono ligoninės pirminė partinė organizacija
5012Vilkaviškio rajono liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija
5013„Komjaunimo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
5014I. Mičiurino kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
5015Keturvalakių kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
5016Gižų kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
5017Lietuvos LKJS Kauno miesto Poželos rajono komitetas
5018Rokiškio rajono Južintų apylinkės Južintų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
5019LKP Dusetų rajono komiteto pirminė organizacija
5020LKP Dusetų rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
5021LKP Dusetų rajono Dusetų liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
5025LKP Dusetų rajono Adutiškio mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
5026LKP Dusetų rajono Dulių apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio pirminė organizacija
5027LKP Zarasų rajono Žukliškių apylinkės Žukliškių kolūkio pirminė organizacija
5028Dusetų rajono Padusčio apylinkės M. Melnikaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Dusetų rajono pirminė organizacija
5029Utenos rajono Daugailių apylinkės Daugailių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
5030LKP Dusetų rajono Užpalių apylinkės „Pažangos“ kolūkio pirminė organizacija
5031LKP Zarasų rajono Imbrado apylinkės Avilių kolūkio pirminė organizacija
5032LKP Dusetų rajono Daugailių apylinkės DŽDT pirminė organizacija
5033LKP Zarasų rajono Antalieptės apylinkės DŽDT pirminė organizacija
5034LKP Dusetų rajono Užpalių apylinkės DŽDT pirminė organizacija
5035LKP Dusetų rajono Užpalių liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
5036Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Širvintų rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
5038Širvintų rajono Gervėčių apylinkės M. Kalinino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
5039Širvintų rajono Širvintų apylinkės A. Puškino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
5040Lietuvos LKJS Užvenčio rajono komitetas
5102Lietuvos LKJS Simno rajono komitetas
5103Lietuvos komunistų partijos (LKP) Joniškio rajono komitetas
5104Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono komitetas
5105Lietuvos komunistų partijos (LKP) Marijampolės miesto komitetas
5106Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono komitetas
5107LKP Kretingos rajono Laukžemės apylinkės Laukžemio kolūkio pirminė organizacija
5108LKP Kretingos rajono Šventosios apylinkės „Pirmyn“ kolūkio pirminė organizacija
5109LKP Kretingos rajono Žalgirio apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio partinis komitetas
5112Palangos miesto DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5113LKP Lazdijų rajono Šlavantų apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
5114„Pirmyn“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Veisiejų rajono)
5115LKP Lazdijų rajono Šlavantų apylinkės „Tarybinio artojo“ kolūkio pirminė organizacija
5116LKP Kelmės apskrities Šaukėnų valsčiaus vykdomojo komiteto pirminė organizacija
5117Vilkijos rajono teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija
5120LKP Kauno rajono Batniavos apylinkės Batniavos daržininkystės tarybinio ūkio pirminė organizacija
5121LKP Kauno rajono Vilkijos apylinkės „Pirmyn“ kolūkio pirminė organizacija
5122LKP Kauno rajono Čekiškės apylinkės Čekiškės kolūkio pirminė organizacija
5123LKP Kauno rajono Daugėliškių apylinkės „Draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
5124LKP Joniškio rajono komiteto pirminė organizacija
5125LKP Joniškio rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
5126LKP Joniškio rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
5128Joniškio rajono Pociūnų apylinkės „Auroros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Joniškio rajono pirminė organizacija
5129LKP Joniškio rajono Kriukų apylinkės Budionovo kolūkio pirminė organizacija
5130Joniškio rajono Satkūnų apylinkės K. Poželos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Joniškio rajono pirminė organizacija
5131LKP Joniškio rajono Stupurų apylinkės S. Kirovo kolūkio pirminė organizacija
5132LKP Joniškio rajono Pociūnų apylinkės Lenino kolūkio pirminė organizacija
5133LKP Joniškio rajono Gataučių apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
5134LKP Joniškio rajono Daunoravos apylinkės V. Kapsuko kolūkio pirminė organizacija
5135LKP Joniškio rajono Kriukų apylinkės „Taikos“ kolūkio pirminė organizacija
5136LKP Joniškio rajono Veikšnių apylinkės „Pirmyn į komunizmą“ kolūkio pirminė organizacija
5137LKP Joniškio rajono Duobedžių apylinkės Petro Cvirkos kolūkio pirminė organizacija
5138LKP Joniškio rajono Gataučių apylinkės „Spartuolio“ kolūkio pirminė organizacija
5139LKP Joniškio rajono Kepalių apylinkės Juliaus Janonio kolūkio pirminė organizacija
5140LKP Joniškio rajono Pociūnų apylinkės Linkaičių kolūkio partinis komitetas
5141LKP Joniškio rajono Veikšių apylinkės partinės-kandidatinės grupės pirminė organizacija
5142LKP Jiezno rajono komiteto pirminė organizacija
5143LKP Jiezno rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
5144LKP Jiezno rajono Valstybės Saugumo Komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Jiezno rajonui įstaigos pirminė organizacija
5145LKP Jiezno rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė organizacija
5146Prienų rajono Nemanių apylinkės Jiezno mašinų-melioracijos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
5147„Galiūno“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
5148LKP Jiezno rajono Jiezno apylinkės DŽDT pirminė organizacija
5149LKP Lazdijų rajono komiteto pirminė organizacija
5150LKP Lazdijų rajono valstybės saugumo komiteto liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
5151LKP Lazdijų rajono Seirijų apylinkės Seirijų kolūkio pirminė organizacija
5152LKP Lazdijų rajono Lazdijų vidurinės mokyklos pirminė organizacija 
5153LKP Lazdijų apskrities MGB Leipalingio valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
5158LKP Klaipėdos srities komiteto pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5159LLKJS Klaipėdos srities komiteto pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5160Klaipėdos srities sveikatos skyriaus pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5162Klaipėdos srities paruošų įgaliotinio pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5164Klaipėdos srities žemės ūkio valdybos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5166Statybos montavimo tresto „Klaipėdos statyba“ partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
5168Lietuvos žuvies pramonės gamybinio susivienijimo valdybos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5169Valstybinio banko Klaipėdos skyriaus pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5171Žuvies pramonės gamybinio susivienijimo okeaninio žvejybos laivyno bazės partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
5172Žvejybos laivyno valstybinio projektavimo instituto Klaipėdos skyriaus pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5173Klaipėdos miesto ryšių mazgo pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5174Uosto milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5175Klaipėdos miesto 1-ojo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5176Klaipėdos miesto 2-ojo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5177Klaipėdos miesto 3-ojo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5179Liaudies teismo pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5181Z. Januškevičiaus širdies-kraujagyslių sistemos fiziologijos ir patologijos mokslo tyrimų instituto Klaipėdos klinikų pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
5184LKP Marijampolės miesto komiteto pirminė organizacija
5187LKP Marijampolės miesto ir rajono laikraščio „Naujasis kelias“ redakcijos pirminė organizacija
5190LKP Kapsuko miesto Kazlų Rūdos bandomojo medienos dirbinių kombinato Kapsuko filialo pirminė organizacija
5192LKP Kapsuko rajono Liudvinavo apylinkės Tarašiškių mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
5193LKP Marijampolės rajono Sudavijos valstybinio žirgyno pirminė organizacija
5194LKP Kapsuko rajono Šunskų apylinkės Izabelės Laukaitytės kolūkio pirminė organizacija
5195LKP Marijampolės rajono Šunskų apylinkės I. Černiachovskio kolūkio partinis komitetas
5196LKP Marijampolės rajono Liudvinavo apylinkės J. Žemaitės kolūkio partinis komitetas
5197LKP Kapsuko miesto Kapsuko 2-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
5198LKP Kapsuko miesto Kapsuko autonormalių gamyklos pirminė organizacija
5202LKP Švenčionių apskrities MGB Adutiškio valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
5204Švenčionių rajono Adutiškio apylinkės Adutiškio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
5205Švenčionių rajono Strūnos apylinkės „Meros“ tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
5206Švenčionių rajono Strūnos apylinkės Strūnaičio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
5207Švenčionių rajono Kackonių apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
5208Švenčionių rajono Švenčionių apylinkės J. Žemaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
5209Švenčionių rajono Adutiškio apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
5210Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono komiteto pirminė organizacija
5214Panevėžio siuvimo fabriko „Nevėžis“ pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
5216Panevėžio rajono Naujamiesčio apylinkės Naujamiesčio remonto-mechaninės gamyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
5217Panevėžio rajono Smilgių apylinkės „Kelio į gyvenimą“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
5218Panevėžio rajono Naujamiesčio apylinkės Marytės Melnikaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminės organizacijos komitetas
5219Panevėžio rajono Karsakiškio apylinkės Vaivadų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
5220Panevėžio rajono Velžio apylinkės „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
5221Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono komiteto pirminė organizacija
5226LKP Panevėžio apskrities Panevėžio 7-ojo geležinkelių judėjimo skyriaus pirminė organizacija
5228Panevėžio rajono Panevėžio apylinkės Daukniūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
5229Panevėžio rajono Miežiškių apylinkės „Taikos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
5230Panevėžio rajono Naujamiesčio apylinkės Naujamiesčio vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
5231Panevėžio rajono Piniavos apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
5232LKP Panevėžio apskrities MGB Piniavos valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
5233LKP Linkuvos rajono Žeimelio apylinkės Žeimelio mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
5234Pasvalio rajono Vaškų apylinkės Nairių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
5235LKP Pakruojo rajono Linkuvos apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
5236Pasvalio rajono Vaškų apylinkės Vaškų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminės organizacijos komitetas
5237LKP Pakruojo rajono Linkuvos apylinkės „Vilties“ kolūkio pirminė organizacija
5238LKP Linkuvos rajono Žeimelio apylinkės Žeimelio kolūkio pirminė organizacija
5239LKP Pakruojo rajono Linkuvos apylinkės Lenino kolūkio pirminė organizacija
5240LKP Pakruojo rajono Linkuvos apylinkės „Nemuno“ kolūkio pirminė organizacija
5241LKP Pakruojo rajono Pašvitinio apylinkės Pašvitinio kolūkio pirminė organizacija
5242LKP Pakruojo rajono Linkuvos apylinkės „Pirmyn“ kolūkio pirminė organizacija
5243LKP Pakruojo rajono Guostagalio apylinkės „Pirmyn į komunizmą“ kolūkio pirminė organizacija
5244LKP Pakruojo rajono Pašvitinio apylinkės „Spartuolio“ kolūkio pirminė organizacija
5245LKP Linkuvos rajono komiteto pirminė organizacija
5246LKP Pakruojo rajono vidaus reikalų ministerijos Milicijos skyriaus pirminė organizacija
5248LKP Pakruojo rajono Linkuvos apylinkės Ūdekų kolūkio pirminė organizacija
5249Lietuvos LKJS Vilniaus Tarybų rajono komitetas
5250Kauno duonos produktų kombinato pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
5253Kauno 2-osios klinikinės ligoninės pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
5254Kauno srities teismo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
5255Kauno juridinės konsultacijos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
5256Kauno miesto LDT vykdomojo komiteto milicijos valdybos 6-ojo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
5258Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono komitetas
5260Trakų rajono Trakų apylinkės Salkininkų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
5261Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono komiteto pirminė organizacija
5262LKP Mažeikių rajono Reivyčių apylinkės „Ventos“ kolūkio pirminė organizacija
5263LKP Mažeikių rajono Šerkšnėnų apylinkės Šerkšnės kolūkio pirminė organizacija
5264LKP Mažeikių rajono Mažeikių apylinkės „Už taiką“ kolūkio pirminė organizacija
5265LKP Mažeikių rajono Mažeikių liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
5268LKP Vilniaus rajono Nemenčinės miško pramonės ūkio pirminė organizacija
5269LKP Vilniaus rajono Medininkų apylinkės „Raudonosios vėliavos“ kolūkio pirminė organizacija
5270LKP Nemenčinės rajono Varniškių apylinkės Molotovo kolūkio pirminė organizacija
5271LKP Vilniaus rajono Paberžės apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
5272LKP Vilniaus rajono Nemenčinės apylinkės „Rytų“ kolūkio pirminė organizacija
5273LKP Vilniaus rajono Buivydiškių apylinkės I. Černiachovskio kolūkio pirminė organizacija
5274Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono komiteto pirminė organizacija
5276Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Prienų liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
5278Prienų 1-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
5279Prienų rajono Balbieriškio 8-osios profesinės-techninės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
5280Prienų rajono Pakuonio apylinkės Daukšiagirio sodininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
5281Prienų rajono Birštono apylinkės Birštono kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminės organizacijos komitetas
5282Prienų rajono Balbieriškio apylinkės Balbieriškio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
5283Prienų rajono Pakuonio apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
5286Prienų rajono Pakuonio apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
5287Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono komiteto pirminė organizacija
5288Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Rietavo rajono komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
5290Plungės rajono Tverų apylinkės Tverų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
5291Plungės rajono Pelaičių apylinkės „Kelio į komunizmą“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
5292Plungės rajono Tverų apylinkės „Keturių komunarų“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
5293LKP Klaipėdos rajono Endriejavo apylinkės „Pažangos keliu“ kolūkio pirminė organizacija
5294Plungės rajono Bubėnų apylinkės „Baltijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
5295Šilalės rajono Laukuvos apylinkės Laukuvos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminės organizacijos komitetas
5296Rietavo rajono Bubėnų apylinkės J. Stalino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
5297Plungės rajono Medingėnų apylinkės Medingėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
5298Rietavo rajono Medingėnų apylinkės „Švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
5300LKP Kėdainių rajono Kėdainių apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
5301LKP Kėdainių rajono Tiskūnų apylinkės „Pakeltos velėnos“ kolūkio pirminė organizacija
5302LKP Kėdainių rajono Taučiūnų apylinkės A. Sniečkaus kolūkio partinis komitetas
5303LKP Kėdainių rajono Josvainių apylinkės „Vienybės“ kolūkio pirminė organizacija
5304Lietuvos komunistų partijos (LKP) Simno rajono komitetas
5306Gražiškiečio kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
5307„Paryžiaus komunos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
5308Pr. Eidukevičiaus sodininkystės tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
5310LKP Kauno rajono Karmėlavos apylinkės Karolio Poželos kolūkio pirminė organizacija
5311Lietuvos komunistų partijos (LKP) Simno rajono komiteto pirminė organizacija
5312Simno rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Simno rajono pirminė organizacija
5313Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Simno rajonui Lietuvos komunistų partijos (LKP) Simno rajono pirminė organizacija
5314Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Simno rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Simno rajono pirminė organizacija
5315Simno rajono Angininkų apylinkės Simno remonto-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Simno rajono pirminė organizacija
5316„Lenino keliu“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
5317LKP Marijampolės rajono Gudelių apylinkės „Tiesos“ kolūkio pirminė organizacija
5318LKP Lazdijų rajono Krosnos apylinkės „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija
5320Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Šiaurės srities pogrindinis komitetas
5321Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Pietų srities pogrindinis komitetas
5322Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Žemaitijos pogrindinis komitetas
5323Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Vilniaus miesto pogrindinis komitetas
5324Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kauno miesto ir apskrities pogrindinis komitetas
5325Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Panevėžio apskrities pogrindinis komitetas
5326Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Raseinių apskrities pogrindinis komitetas
5327Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Trakų apskrities pogrindinis komitetas
5328Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Švenčionių apskrities pogrindinis komitetas
5329Lietuvos partizaninio judėjimo štabo Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) pirminė organizacija
5330Lietuvos partizaninio judėjimo štabo Radijo mazgo ir Operatyvinės grupės Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) pirminė organizacija
5331Lietuvos partizaninio judėjimo štabo Mokymo punkto Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) pirminė organizacija
5332Raudonosios armijos 16-osios šaulių divizijos 2-ojo atskirojo šaulių atsargos bataliono ypatingosios paskirties kuopos Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) pirminė organizacija
5333Tarybinių partizanų „A‟ grupės Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Kėdainių apskrities pirminė organizacija 
5334Tarybinių partizanų Vilniaus būrio Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Švenčionių apskrities pirminė organizacija
5335Tarybinių partizanų „Bičiulių‟ būrio Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Švenčionių apskrities pirminė organizacija
5336Tarybinių partizanų Trakų brigados „Už tėvynę‟ būrio Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) Trakų apskrities pirminė organizacija
5337Tarybinių partizanų „Keršytojo‟ būrio Lietuvos komunistų partijos (bolševikų) (LKP(b)) ir Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Raseinių apskrities grupė
5338Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Biržų apskrities pogrindinis komitetas
5339Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Kauno miesto ir apskrities pogrindinis komitetas
5340Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Panevėžio apskrities pogrindinis komitetas
5341Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Raseinių apskrities pogrindinis komitetas
5342Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Rokiškio apskrities pogrindinis komitetas
5343Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Seinų apskrities pogrindinis komitetas
5344Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Trakų apskrities pogrindinis komitetas
5345Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Ukmergės apskrities pogrindinis komitetas
5346Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Utenos apskrities pogrindinis komitetas
5347Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Šakių apskrities pogrindinis komitetas
5348Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Švenčionių apskrities pogrindinis komitetas
5349Tarybinių partizanų Vilniaus būrio Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Švenčionių apskrities pirminė organizacija
5350Tarybinių partizanų Trakų brigados „Už tėvynę‟, „Išvaduotojo‟, „Laisvosios Lietuvos‟ būrių Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo organizacijos (LLKJS) Trakų apskrities pirminė organizacija
5351Dotnuvos antifašistinis komitetas
5352Lietuvos antifašistinė sąjunga
5353Partijos istorijos instituto prie LKP CK pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
5355LKP Vabalninko rajono komiteto pirminė partinė organizacija
5356Vabalninko rajono vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
5357„Galybės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vabalninko rajono)
5358„Už taiką“ kolūkio priminė partinė organizacija (Biržų rajono)
5359LKP Kupiškio rajono Kupiškio apylinkės Antašavos kolūkio pirminė organizacija
5360Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Telšių rajono liaudies gynėjų rinktinės štabo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
5361Telšių rajono Viešvėnų apylinkės Viešvėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
5362Telšių rajono Nevarėnų apylinkės „Žemaičių artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
5363Telšių rajono Telšių apylinkės Ryškėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
5364Telšių rajono Nevarėnų apylinkės Nevarėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
5365Telšių rajono Telšių apylinkės D. Rociaus kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
5366Telšių rajono Degaičių apylinkės Eigirdžių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
5368LKP Kauno rajono Garliavos apylinkės melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija
5369Šakių rajono miškų pramonės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
5370Šakių rajono Lekėčių apylinkės „Pirmūno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
5410LKP Vilniaus rajono Riešės apylinkės Naujųjų Verkių popieriaus fabriko pirminė organizacija
5412LKP Vilniaus rajono Vilniaus miško pramonės ūkio pirminė partinė organizacija
5413LKP Vilniaus rajono Paiktakonių apylinkės „Avangardo“ kolūkio pirminė organizacija
5414LKP Vilniaus rajono Buivydiškių apylinkės I. Mičiurino kolūkio pirminė organizacija
5415LKP Vilniaus rajono Dūkšto apylinkės „TSKP XXII suvažiavimo“ kolūkio pirminė organizacija
5416LKP Vilniaus rajono Sudervės apylinkės Sudervės kolūkio pirminė organizacija
5418LKP Jiezno rajono Aukštadvario apylinkės Dzeržinskio kolūkio pirminė organizacija
5419Lietuvos LKJS Žagarės rajono komitetas
5420Zigmas Aleksa-Angarietis
5421Lietuvos komunistų partijos (LKP) centro komiteto leidykla
5424LKP Naumiesčio rajono valstybės saugumo ministerijos operatyvinio punkto pirminė organizacija
5425LKP Naumiesčio rajono Griškabūdžio mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
5426Šapalų daržininkystės tarybinio ūkio partinis komitetas (Vilkaviškio rajono)
5427„Arminų“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
5428Šakių rajono Griškabūdžio apylinkės Griškabūdžio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
5429Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio žemės ūkio technikumo mokomojo ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija 
5430Vilkaviškio rajono Juodupėnų apylinkės Keturkaimio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilkaviškio rajono pirminė organizacija
5432LKP Naumiesčio rajono Sparvinių apylinkės DŽDT pirminė organizacija
5568Lietuvos LKJS Klaipėdos miesto "Baltijos" laivų statybos gamyklos pirminė organizacija 
5574Lietuvos LKJS Klaipėdos miesto laivų remonto gamyklos pirminė organizacija 
5587Lietuvos LKJS Klaipėdos miesto Okeaninės žvejybos bazės laivyno pirminė organizacija 
5588Lietuvos LKJS Klaipėdos miesto Tralerių laivyno pirminė organizacija 
5608Lietuvos LKJS Klaipėdos miesto pedagoginės mokyklos pirminė organizacija 
5616Lietuvos LKJS Klaipėdos miesto Jūreivystės mokyklos pirminė organizacija 
5659Radviliškio rajono Radviliškio tekstilės ir galanterijos fabriko Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
5660Radviliškio rajono Aukštelkų apylinkės Aukštelkų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminės organizacijos komitetas
5661Radviliškio rajono Radviliškio apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
5662Lietuvos komunistinės jaunimo sąjungos (LKJS) Vilniaus miesto Lenino rajono komitetas
5663Lietuvos LKJS Šakių rajono komitetas
5780Lietuvos komunistų partijos (LKP) Akmenės rajono komitetas
5781Statybos valdybos pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
5782LKP Akmenės rajono komiteto pirminė partinė organizacija 
5783Akmenės rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija 
5784Akmenės rajono LDT vykdomojo komiteto vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija
5785Akmenės melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
5786„Raudonosios aušros“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
5787„Kivilių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
5789P. Cvirkos kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
5790Varėnos miškų ūkio gamybinio susivienijimo pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
5791„Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
5792„Žalgirio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
5793Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kaišiadorių rajono komitetas
5794Lietuvos komunistinės jaunimo sąjungos (LKJS) Akmenės rajono komitetas
5795Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities komiteto pirminė organizacija 
5797Lietuvos LKJS Kupiškio rajono gyvulių paruošų kontoros paruošų punkto pirminė organizacija 
5806Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities "Lenino keliu" kolūkio pirminė organizacija
5809Lietuvos LKJS Kupiškio apskrities Tiltagalių apylinkės pirminė organizacija 
5835Lietuvos komunistų partijos (LKP) Dūkšto rajono komitetas
5865Lietuvos LKJS Utenos apskrities komiteto pirminė organizacija 
5866Lietuvos LKJS Jonavos rajono komitetas
5920Lietuvos LKJS Joniškėlio rajono komitetas
5922LKP Kaišiadorių rajono Žaslių apylinkės Žaslių medžio apdirbimo įmonės pirminė organizacija
5923LKP Kaišiadorių rajono kooperatyvo pirminė organizacija
5925LKP Kaišiadorių rajono komiteto pirminė organizacija
5926LKP Kaišiadorių rajono MGB skyriaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
5928LKP Kaišiadorių rajono Palomenės apylinkės „Vienybės“ kolūkio pirminė organizacija
5929LKP Kaišiadorių rajono Vilkijos apylinkės „Ateities“ kolūkio pirminė organizacija
5932LKP Kaišiadorių rajono Rumšiškių apylinkės Pravienos kolūkio pirminė organizacija
5935„Artojo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
5936„Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
5937„Komjaunimo keliu“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
5938Marytės Melnikaitės kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
5939„Santaikos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
5940Simno rajono Stebulių apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Simno rajono pirminė organizacija
5941Simno rajono Simno apylinkės „Spalio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Simno rajono pirminė organizacija
5942LKP Lazdijų rajono Šeštokų apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio pirminė organizacija
5943„Elnio“ odos ir avalynės gamybinio susivienijimo partinis komitetas (Šiaulių miesto)
5944Šiaulių odos gamyklos pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5946Mėsos kombinato partinis komitetas (Šiaulių miesto)
5947Šiluminių tinklų pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5949„Verpsto“ trikotažo pramoninio-prekybinio susivienijimo partinis komitetas (Šiaulių miesto)
5951„Rūtos“ konditerijos pramonės gamybinio susivienijimo pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5956Statybos tresto partinis komitetas (Šiaulių miesto)
5959Pabaltijo geležinkelio Šiaulių 6-ojo kelių ruožo pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5964Pabaltijo geležinkelio Šiaulių skyriaus pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5965Pabaltijo geležinkelio Šiaulių stoties pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5966Lietuvos geležinkelių Šiaulių stoties mazgo partinis komitetas (Šiaulių miesto)
5967Pabaltijo geležinkelio statybos montavimo traukinio Nr. 360 pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5968Lietuvos LKJS Ignalinos rajono komitetas
5969TSRS KGB Lietuvos geležinkelių skyriaus Šiaulių stoties įgaliotinio įstaigos pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5970Pabaltijo geležinkelio Šiaulių stoties linijinio milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5974Ryšių kontoros pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5976Odos galanterijos fabriko pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5977Prekybos valdybos Šiaulių miesto partinis komitetas
5982Šiaulių miesto centrinės ligoninės pirminė partinė organizacija
5983LKP Šiaulių miesto komiteto pirminė partinė organizacija
5984Šiaulių miesto LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
5985TSRS Valstybinio banko Šiaulių skyriaus pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5986Šiaulių tardymo izoliatoriaus pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5988Šiaulių miesto prokuratūros pirminė partinė organizacija 
5989Laikraščio „Raudonoji vėliava“ redakcijos pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
5990Valstybės saugumo komiteto prie TSRS Ministrų Tarybos Lietuvos jūrų baseino skyriaus Kauno miesto Nemuno upių laivininkystės poskyrio Politinis skyrius
5992Pasvalio rajono Gustonių apylinkės Joniškėlio mašinų-melioracijos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
5993Pasvalio rajono Grūžių apylinkės „Mūsų ateities“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
5994Pasvalio rajono Pumpėnų apylinkės Jurgėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
5997Pasvalio rajono Žadeikonių apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono partinė-kandidatinė grupė
5998Pasvalio rajono Saločių apylinkės Žadeikonių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
5999Pasvalio rajono Kiemėnų apylinkės Kiemėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
6000Pasvalio rajono Kiemėnų apylinkės Namišių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
6001Pasvalio rajono Saločių apylinkės Ramužių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
6002Pasvalio rajono Tetirvinų apylinkės Manikūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
6003„Nausėdžių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
6004„Tarybinės žemės“ kolūkio pirminė partinė organizacija(Biržų rajono)
6005„Širvėnos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
6006Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono komitetas 
6007Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Raseinių rajono liaudies gynėjų rinktinės štabo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
6008Raseinių mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
6009Raseinių rajono Raseinių apylinkės „Didžiojo Spalio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
6011Raseinių rajono Viduklės apylinkės „Tarybinio artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
6012Raseinių rajono Viduklės apylinkės Viduklės paukštininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
6013Raseinių rajono Girkalnio apylinkės „Tiesos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
6014LKP Zarasų rajono Smalvų apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio pirminė organizacija
6015LKP Zarasų rajono ligoninės pirminė organizacija
6016LKP Zarasų rajono laikraščio „Zarasų kraštas“ (iki 1989-08-24 – „Tarybinė žemė“) redakcijos pirminė organizacija
6017LKP Zarasų rajono Stelmužės apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio pirminė organizacija
6018LKP Zarasų rajono Salako apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
6019LKP Zarasų rajono Kyviškių apylinkės „Bolševiko“ kolūkio pirminė organizacija
6020LKP Zarasų rajono Pavidinės apylinkės Julijos Žemaitės kolūkio pirminė organizacija
6021LKP Zarasų rajono Degučių apylinkės Degučių kolūkio partinis komitetas
6022LKP Zarasų rajono Zarasų apylinkės „Zarasų“ paukštininkystės tarybinio ūkio pirminė organizacija
6023LKP Zarasų rajono Smalvų apylinkės Marytės Melnikaitės kolūkio pirminė organizacija
6024LKP Zarasų rajono Imbrado apylinkės „Pirmūno“ kolūkio pirminė organizacija
6025LKP Zarasų rajono Imbrado apylinkės „Spalio“ kolūkio pirminė organizacija
6026LKP Zarasų rajono Zarasų žemės ūkio mokyklos (iki 1989-10-26 – Zarasų profesinės technikos mokyklos) pirminė organizacija
6027LKP Zarasų rajono Bikėnų apylinkės „Tarybų Lietuvos“ kolūkio pirminė organizacija
6028LKP Zarasų rajono Pavidinės apylinkės „Už taiką“ kolūkio pirminė organizacija
6029LKP Zarasų rajono Tilžės apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė organizacija
6030Lietuvos LKJS Kelmės rajono komitetas
6032Šakių rajono Gelgaudiškio apylinkės Gelgaudiškio remonto-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
6033Šakių rajono Kidulių apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
6034Šakių rajono Gelgaudiškio apylinkės M. Melnikaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
6035Šakių rajono Bartkų apylinkės I. Mičiurino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono kandidatinė grupė
6036Šakių rajono Plokščių apylinkės Voniškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
6037Šakių rajono Šakių apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
6038Šakių rajono Kriūkų apylinkės Kriūkų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminės organizacijos komitetas
6039Lietuvos LKJS Pandėlio rajono komitetas
6040Lietuvos LKJS Pabradės rajono komitetas
6041Lietuvos LKJS Švenčionių rajono komitetas
6042Lietuvos LKJS Linkuvos rajono komitetas
6043Lietuvos LKJS Panevėžio miesto komitetas
6044Lietuvos LKJS Kėdainių rajono komitetas
6045TSRS upių laivyno ministerijos Pabaltijo baseino kelių valdybos Politinė dalis
6046Panevėžio rajono Karsakiškio apylinkės A. Suvorovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
6047Panevėžio rajono Naujamiesčio apylinkės Liberiškio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
6049Panevėžio rajono Piniavos apylinkės „Įstros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
6050Panevėžio rajono Velžio apylinkės M. Margytės valstybinio medelyno Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
6051Panevėžio rajono Bliūdžių apylinkės „Naujuoju keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono kandidatinė grupė
6060Panevėžio miesto prokuratūros ir teismų pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
6061Panevėžio miesto LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija
6064Panevėžio pieno kombinato pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
6067Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono komitetas
6069Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono komiteto pirminė organizacija
6070Ramygalos rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
6071Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Ramygalos rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
6072Ramygalos rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
6073Ramygalos rajono mašinų-melioracijos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
6074LKP Kėdainių rajono Truskavos apylinkės Truskavos kolūkio pirminė organizacija
6075Panevėžio rajono Krekenavos apylinkės Krekenavos tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
6076LKP Kėdainių rajono Pagirių apylinkės Pagirių sodininkystės tarybinio ūkio pirminė organizacija
6077Panevėžio rajono Krekenavos apylinkės „TSRS 60-mečio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminės organizacijos komitetas
6078Panevėžio rajono Vadoklių apylinkės „Artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
6079Ramygalos rajono Žemontiškių apylinkės „Laisvės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
6080Ramygalos rajono Krekenavos apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
6081LKP Kapsuko rajono Naujienos apylinkės „Komunizmo aušros“ kolūkio pirminė organizacija
6082„Gintaro“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
6083KP Kapsuko rajono Liubavo apylinkės „Suvalkiečio“ kolūkio pirminė organizacija
6084LKP Kapsuko rajono Sangrūdos apylinkės Petro Cvirkos kolūkio pirminė organizacija
6085Lietuvos LKJS Ariogalos rajono komitetas
6086Lietuvos LKJS Kapsuko miesto komitetas
6087Lietuvos LKJS Molėtų rajono komitetas
6090Tauragės rajono Gaurės apylinkės Gaurės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
6091LKP Mažeikių rajono Židikių apylinkės Pikelių tarybinio ūkio pirminė organizacija
6092LKP Mažeikių rajono Laižuvos apylinkės „Tarybinės vienybės“ kolūkio pirminė organizacija
6096LKP Pabradės rajono laikraščio „Truženik“ redakcijos pirminė organizacija
6098LKP Nemenčinės rajono Klačiūnų apylinkės Gaspariškių kolūkio pirminė organizacija
6099LKP Pabradės rajono Zulovo apylinkės Zulovo kolūkio pirminė organizacija
6100Švenčionių rajono Šutų apylinkės V. Lenino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
6101LKP Pabradės rajono Magūnų apylinkės I. Mičiurino kolūkio pirminė organizacija
6102LKP Molėtų rajono Bijutiškio apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
6104Jurbarko rajono Viešvilės profesinės technikos mokyklos Nr. 9 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
6105Jurbarko rajono 1-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
6106Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono komiteto pirminė organizacija 
6107Jurbarko rajono miško pramonės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
6109Jurbarko rajono Skirsnemunės apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminės organizacijos komitetas
6110Jurbarko rajono Girdžių apylinkės Girdžių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
6111Jurbarko rajono Antakalniškių apylinkės „Žaibo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
6112Jurbarko rajono Skirsnemunės apylinkės Naukaimio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
6113Jurbarko rajono Raudonės apylinkės „Raudonojo spalio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
6114Jurbarko rajono Stakių apylinkės Stakių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
6115Jurbarko rajono Viešvilės apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
6117Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Panevėžio apskrities Miežiškių valsčiaus komitetas
6118Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Panevėžio apskrities Piniavos valsčiaus komitetas 
6119Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Panevėžio apskrities Smilgių valsčiaus komitetas
6120Lietuvos LKJS Panevėžio apskrities komiteto pirminė organizacija 
6121Lietuvos LKJS Panevėžio apskrities liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
6145Lietuvos LKJS Vilkaviškio rajono komitetas
6146Lietuvos LKJS Naujosios Vilnios rajono komitetas
6148Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ignalinos rajono komitetas
6149Lietuvos LKJS Širvintų rajono komitetas
6151Trakų rajono Rūdiškių apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
6152Trakų rajono Bražuolės apylinkės Miciūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
6153Trakų rajono Maciuliškių apylinkės „Už taiką“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
6154LKP Kelmės rajono Kooperatyvų sąjungos pirminė organizacija
6155LKP Kelmės rajono liaudies gynėjų būrio prie Valstybės saugumo ministerijos skyriaus pirminė organizacija
6156LKP Kelmės rajono Pakražančio apylinkės „Žemdirbio“ kolūkio pirminė organizacija
6157LKP Kelmės rajono Kelmės apylinkės „Vienybės“ kolūkio partinis komitetas
6158Rokiškio rajono Juodupės vilnos audinių fabriko „Nemunas“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminės organizacijos komitetas 
6159Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Rokiškio rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
6161 Rokiškio rajono Kamajų apylinkės Kamajų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
6162Rokiškio rajono Rokiškio apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
6171Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionėlių rajono komiteto pirminė organizacija
6172Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Švenčionėlių rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionėlių rajono pirminė organizacija
6174Švenčionėlių rajono Kaltanėnų remonto-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionėlių rajono pirminė organizacija
6175Švenčionėlių rajono Dotinėnų apylinkės Dotinėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionėlių rajono pirminė organizacija
6176Utenos rajono Saldutiškio apylinkės Saldutiškio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
6177Švenčionių rajono Kaltanėnų apylinkės I. Černiachovskio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
6179LKP Kazlų Rūdos rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija
6181LKP Marijampolės rajono Ąžuolų Būdos apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio partinis komitetas
6182LKP Kazlų Rūdos rajono Bagotosios apylinkės „Naujo kelio“ kolūkio pirminė organizacija
6183LKP Kapsuko rajono Bagotosios apylinkės „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija
6184Šakių rajono Jankų apylinkės Jankų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
6185LKP Marijampolės rajono Sasnavos apylinkės Lygumų kolūkio pirminė organizacija
6186LKP Kazlų Rūdos rajono Jankų apylinkės DŽDT pirminė organizacija
6187Plungės rajono Alksnėnų apylinkės „Komunizmo aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
6188Plungės rajono Vieštovėnų apylinkės „Žvaigždės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
6189Plungės rajono Nausodžio apylinkės Gondingos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
6190Plungės rajono Babrungo apylinkės Vlado Rekašiaus kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
6191Plungės rajono Stalgėnų apylinkės „Raudonosios vėliavos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
6192Plungės rajono Babrungo apylinkės Truikių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
6193Plungės rajono Paukštakių apylinkės „Švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
6194TSRS gynybos ministerijos karinio dalinio Nr. 40272 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
6197LKP Jonavos rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
6199LKP Jonavos rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė organizacija
6200LKP Jonavos rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija 
6201LKP Jonavos rajono Kulvos apylinkės „Auksinės varpos“ kolūkio partinis komitetas
6202LKP Jonavos rajono Upninkėlių apylinkės „Komunarų“ kolūkio pirminė organizacija
6203LKP Jonavos rajono Šilų apylinkės „Neries“ kolūkio pirminė organizacija
6204LKP Jonavos rajono Dumšių apylinkės „Pavasario“ kolūkio pirminė organizacija
6205LKP Jonavos rajono Kulvos apylinkės Petro Cvirkos kolūkio pirminė organizacija
6206LKP Jonavos rajono Kulvos apylinkės „Nemuno“ kolūkio pirminė organizacija
6207Valstybės Saugumo Ministerijos Ariogalos rajono skyriaus liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija
6208Parnavos mašinų-traktorių stoties pirminė partinė organizacija (Ariogalos rajono)
6209LKP Kėdainių rajono Pernaravos apylinkės Pernaravos kolūkio pirminė organizacija
6210„Tarybiniu keliu“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Ariogalos rajono)
6211Raseinių rajono Ilgižių apylinkės "Šviesios ateities" kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
6215LKP Joniškio rajono Skaistgirio apylinkės „Pergalės“ kolūkio partinis komitetas
6216LKP Joniškio rajono Žagarės apylinkės Daukšių kolūkio pirminė organizacija
6217Lietuvos LKJS Šiaulių miesto komitetas
6260Lietuvos LKJS Vievio rajono komitetas
6303Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono komitetas
6317Lietuvos LKJS Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono Mokslų akademijos pirminė organizacija
6346LKP Pakruojo rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
6348LKP Pakruojo rajono Mažeikonių apylinkės „Gimtosios žemės“ kolūkio pirminė organizacija
6349LKP Pakruojo rajono Stačiūnų apylinkės J. Žemaitės kolūkio pirminė organizacija
6350LKP Pakruojo rajono Klovainių apylinkės „Naujo ūkio“ kolūkio pirminė organizacija
6351LKP Pakruojo rajono Beinoraičių apylinkės „Tarybų Lietuvos“ kolūkio pirminė organizacija
6395Lietuvos LKJS Kavarsko rajono komitetas
6451Lietuvos KP(b) Alytaus apskrities komiteto Lietuvos LKJS Alytaus apskrities pirminė organizacija 
6453Lietuvos LKJS Alytaus apskrities Alytaus valsčiaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija 
6454Lietuvos LKJS Alytaus apskrities Miroslavo apylinkės pirminė organizacija
6457Raseinių 1-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
6459Lietuvos LKJS Šalčininkų rajono komitetas
6460Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LKJS) Kauno miesto Stalino rajono komitetas
6461Lietuvos LKJS Varėnos rajono komitetas
6464LKP Kretingos rajono Kūlupėnų apylinkės Kūlupėnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
6465LKP Kretingos rajono Darbėnų apylinkės Grūšlaukės kolūkio pirminė organizacija
6466Plungės rajono Platelių apylinkės Gintališkės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
6467Salantų rajono Imbarės apylinkės „Už taiką“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
6474Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono komiteto pirminė organizacija
6475Šalčininkų rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
6476Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Šalčininkų rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
6477Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Šalčininkų rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
6478Šalčininkų rajono Šalčininkų apylinkės Šalčininkų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminės organizacijos komitetas
6479Šalčininkų mašinų melioracijos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
6480Šalčininkų rajono Akmenynės apylinkės Akmenynės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
6481Šalčininkų rajono Daučiūnų apylinkės „Kelio į komunizmą“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
6482Šalčininkų rajono Šalčininkėlių apylinkės „Už taiką“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
6483Šalčininkų rajono Tabariškių apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija 
6484Vilniaus apskrities Jašiūnų valsčiaus Šalčininkėlių kaimo darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus apskrities pirminė organizacija
6485Šalčininkų rajono Šalčininkų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
6487Kavarsko vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
6488LKP Kavarsko rajono Kurklių mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
6489LKP Kavarsko rajono Martnonių apylinkės J. Žemaitės kolūkio pirminė organizacija
6490Naujasodžio tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
6491„Vyturio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
6492S. Kirovo kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
6493LKP Kavarsko rajono Balelių apylinkės Karlo Markso kolūkio pirminė organizacija
6494„Pirmyn“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
6495LKP Kavarsko rajono Balninkų apylinkės „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio pirminė organizacija
6496„Kurklių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
6497Ukmergės rajono Vidiškių apylinkės Radiškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
6498Ukmergės rajono Taujėnų apylinkės „Žiburio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
6500Lietuvos LKJS Pakruojo rajono komitetas
6502„Vienybės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
6503„Liaudies gynėjų“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
6504„Raudonosios vėliavos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
6526Lietuvos LKJS Biržų apskrities MGB Biržų valsčiaus skyriaus pirminė organizacija 
6567LLKJS Kauno miesto Lietuvos veterinarijos akademijos pirminė organizacija
659522-osios vidurinės profesinės technikos mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
6597Radijo komiteto redakcijos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
6598Kauno jaunojo žiūrovo teatro pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
6599Kauno srities kolūkių reikalų tarybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
6600Kauno srities sveikatos apsaugos skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
6604LKP Vilniaus rajono Nemenčinės apylinkės Raudondvario tarybinio ūkio pirminė organizacija
6605LKP Vilniaus rajono Mickūnų apylinkės Dzeržinskio kolūkio pirminė organizacija
6606LKP Vilniaus rajono Eitminiškių apylinkės „Žvaigždės“ kolūkio pirminė organizacija
6607LKP Nemenčinės rajono Minkelių apylinkės Lenino kolūkio pirminė organizacija
6608LKP Vilniaus rajono Bezdonių apylinkės Arvydų žuvininkystės ūkio pirminė organizacija
6609LKP Vilniaus rajono Ažulaukės apylinkės Pikeliškių kolūkio pirminė organizacija
6610LKP Vilniaus rajono Visalaukių apylinkės Visalaukių tarybinio ūkio pirminė organizacija
6611LKP Vilniaus rajono Eitminiškių apylinkės „Tėvynės“ kolūkio pirminė organizacija
6612Šakių rajono Dabitų apylinkės „Kovo 8-osios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
6613Šakių rajono Kidulių apylinkės „Nemuno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
6614Šakių rajono Slavikų apylinkės „Tiesos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
6615Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Šakių rajono liaudies gynėjų rinktinės Šakių būrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono kandidatinė grupė
6617Pasvalio rajono Joniškėlio I. Mičiurino tarybinio ūkio-technikumo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminės organizacijos komitetas
6618Pasvalio rajono Joniškėlio vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
6619Pasvalio rajono Pušaloto apylinkės Pušaloto kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminės organizacijos komitetas
6620Širvintų rajono Gelvonų mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija 
6621Ukmergės rajono Veprių apylinkės S. Nėries kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminės organizacijos komitetas
6623LKP Vilniaus rajono melioracijos statybo montavimo valdybos pirminė organizacija
6624LKP Vilniaus rajono Pagirių apylinkės M. Gorkio kolūkio pirminė organizacija
6688Lietuvos LKJS Kuršėnų rajono komitetas
6806Lietuvos LKJS Radviliškio rajono komitetas
6911Lietuvos LKJS Vilniaus rajono komitetas
6943„Pergalės“ konditerijos fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
6950Plungės rajono Užlieknio apylinkės „Birutės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
6953LKP Ignalinos rajono komiteto pirminė organizacija
6954LKP Ignalinos rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
6955LKP Ignalinos rajono Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Ignalinos rajonui įstaigos pirminė organizacija
6956LKP Ignalinos rajono DŽDT vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus pirminė organizacija
6958LKP Ignalinos rajono melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija
6959LKP Ignalinos rajono Vidiškių apylinkės Vidiškių paukštininkystės tarybinio ūkio pirminė organizacija
6960LKP Ignalinos rajono Kačergiškės apylinkės „Pergalės“ kolūkio partinis komitetas
6961LKP Ignalinos rajono Ceikinių apylinkės K. Poželos kolūkio pirminė organizacija
6962LKP Ignalinos rajono Dietkauščiznos apylinkės „Tarybinio artojo“ kolūkio pirminė organizacija
6964LKP Ignalinos rajono Dietkauščiznos apylinkės I. Černiachovskio kolūkio pirminė organizacija
6965LKP Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio apylinkės Daugėliškio tarybinio ūkio pirminė organizacija
6966LKP Ignalinos rajono Tverečiaus apylinkės Tverečiaus kolūkio partinis komitetas
6967LKP Ignalinos rajono Ceikinių apylinkės Ceikinių kolūkio pirminė organizacija
6969Vilniaus radijo matavimo prietaisų gamyklos Nr. 555 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
6992Lietuvos LKJS Kuršėnų apskrities "Bangos" kolūkio pirminė organizacija
7003Lietuvos LKJS Mažeikių apskrities Karpėnų apylinkės pirminė organizacija 
7004Lietuvos LKJS Pasvalio apskrities Joniškėlio valsčiaus Kazio Baltaragio kolūkio pirminė organizacija 
7016Lietuvos komunistinės jaunimo sąjungos (LKJS) Vilniaus miesto Spalio rajono komitetas
7017Vilniaus Darbo raudonosios vėliavos ir Tautų draugystės ordinų valstybinio V. Kapsuko universiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) pirminės organizacijos komitetas 
7018Lietuvos LKJS Vilijampolės rajono komitetas
7103Alksnėnų kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
7107Ukmergės rajono Lyduokių apylinkės Virkščių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
7108Ukmergės rajono Dovidiškių apylinkės Dovidiškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
7109Ukmergės rajono Vidiškių apylinkės agroprekybinio tarybinio ūkio-technikumo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminės organizacijos komitetas
7110LKP Jonavos rajono Šilų apylinkės Panoterių kolūkio pirminė organizacija
7146Valgyklų, kavinių ir restoranų tresto pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
7149LKP Dūkšto rajono komiteto pirminė organizacija
7150LKP Dūkšto rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
7151LKP Dūkšto rajono Valstybės Saugumo Komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Dūkšto rajonui įstaigos pirminė organizacija
7152LKP Dūkšto rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė organizacija
7153LKP Zarasų rajono Salako apylinkės „Aukštaičių krašto“ kolūkio pirminė organizacija
7154LKP Ignalinos rajono Mažėnų apylinkės „Baltijos“ kolūkio pirminė organizacija
7155LKP Ignalinos rajono Šiulėnų apylinkės Kalinino kolūkio pirminė organizacija
7156LKP Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio apylinkės „Kelio į komunizmą“ kolūkio pirminė organizacija
7157LKP Ignalinos rajono Kačergiškės apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
7158LKP Dūkšto rajono Driškūnų apylinkės „Šviesaus kelio“ kolūkio pirminė organizacija
7159LKP Dūkšto rajono Paupinės apylinkės DŽDT pirminė organizacija
7160LKP Vilkaviškio rajono komiteto pirminė partinė organizacija
7161„Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
7162Bartininkų kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
7163I. Černiachovskio kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
7165LKP Ignalinos rajono Vartotojų kooperatyvo sąjungos pirminė organizacija
7166LKP Ignalinos rajono Dysnos apylinkės Dysnos (iki 1989-01-21 – L. Giros kolūkio) žvejų ūkio partinis komitetas
7167LKP Ignalinos rajono Krikonių apylinkės Krikonių kolūkio pirminė organizacija
7168LKP Ignalinos rajono Vidiškių apylinkės „Laisvės“ kolūkio pirminė organizacija
7169LKP Ignalinos rajono Mielagėnų apylinkės Mielagėnų (iki 1989-03-28 – „Naujojo kelio“) kolūkio pirminė organizacija
7170LKP Ignalinos rajono Ignalinos apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė organizacija
7171LTSR KGB valdybos Šiaulių miesto skyriaus pirminė partinė organizacija
7172Šiaulių miesto pirminė partinė organizacija Nr. 3
7173Panevėžio rajono Panevėžio apylinkės Bernatonių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
7174Panevėžio rajono Naujamiesčio apylinkės „Pirmūno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
7175Panevėžio rajono Karsakiškio apylinkės Paežerio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
7176Juliaus Janonio vidurinės mokyklos-internato pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
7177Miško pramonės ūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
7178„Vienybės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
7179„Kirdonių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
7180Medeikių kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
7181„Suostų“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
7183Vilniaus rajono Troškūnų apylinkės Danilavo sodininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus rajono pirminė organizacija
7184Pabradės rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pabradės rajono pirminė organizacija
7186Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Priekulės rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono pirminė organizacija
7187LKP Šiaulių rajono Gruzdžių apylinkės Gruzdžių žemės ūkio technikumo pirminė organizacija
7189LKP Šiaulių rajono Kužių apylinkės Kalinino kolūkio pirminė organizacija
7192LTSR MVD priešgaisrinės apsaugos valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7197„Vagos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
7198LKP Marijampolės rajono Kalvarijos apylinkės „Tarybų Lietuvos“ kolūkio partinis komitetas
7200Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Jurbarko rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
7201Jurbarko rajono Pašvenčio apylinkės „Naujosios sodybos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
7202Jurbarko rajono Jurbarkų apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
7204Jurbarko rajono Jurbarkų apylinkės J. Janonio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
7205Laikraščio „Panevėžio tiesa“ redakcijos pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
7206LKP Kazlų Rūdos rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
7207LKP Kapsuko rajono Kazlų Rūdos žuvininkystės ūkio pirminė organizacija
7208LKP Kazlų Rūdos rajono Višakio Rūdos apylinkės „Višakio pirmūno“ kolūkio pirminė organizacija
7209Prienų rajono Skriaudžių apylinkės Skriaudžių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
7210LKP Kapsuko rajono Gavaltuvos apylinkės „Šviesaus kelio“ kolūkio pirminė organizacija
7212LKP Kretingos rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
7213LKP Kretingos rajono Rūdaičių apylinkės Kretingos kolūkio pirminė organizacija
7214LKP Šiaulių rajono Kuršėnų 1-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
7215LKP Kuršėnų rajono Vidaus reikalų ministerijos liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
7216LKP Kuršėnų rajono prokuratūros pirminė organizacija
7218LKP Šiaulių rajono Kuršėnų apylinkės „Taikos“ kolūkio pirminė organizacija
7219Rokiškio rajono Panemunėlio apylinkės Panemunėlio linų fabriko Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7220Rokiškio žemės ūkio mašinų gamyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminės organizacijos komitetas 
7224Rokiškio rajono Salų apylinkės Salų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminės organizacijos komitetas
7225Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono komiteto pirminė organizacija
7226Rokiškio rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7227Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Rokiškio rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7228Rokiškio rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
7230Rokiškio rajono Kamajų apylinkės „Ateities“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7231Rokiškio rajono Buniuškių apylinkės „Švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7232Rokiškio rajono Juodupės apylinkės „Garbės ženklo“ ordino Onuškio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminės organizacijos komitetas
7233Rokiškio rajono Panemunėlio apylinkės Panemunėlio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminės organizacijos komitetas
7234Rokiškio rajono Čedasų apylinkės Maineivų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7235Rokiškio rajono Sėlynės apylinkės S. Nėries kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7236Rokiškio rajono Moškėnų apylinkės „Pilies“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7237Rokiškio rajono Ragelių apylinkės Ragelių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7238Rokiškio rajono Rokiškio apylinkės Moškėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7239Rokiškio rajono Panemunėlio apylinkės Šetekšnos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7240Rokiškio rajono Panemunėlio apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7241Rokiškio rajono Salų apylinkės „Artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7242Širvintų rajono Gelvonų apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
7336LLKJS Centro Komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7337LTSR Žemės ūkio ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7338Lietuvos geležinkelių kelių milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
7339Karinės statybos darbų ruožo Nr. 188 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7340Vilniaus miesto LDT vykdomojo komiteto vidaus reikalų valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7341„Šiaulių“ projektavimo ir statybos susivienijimo pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7342„Vairo“ dviračių-variklių gamyklos partinis komitetas (Šiaulių miesto)
7346„Ventos“ baldų gamybinio susivienijimo pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7347Šiaulių durpių įmonės pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7361Pieno kombinato pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7364Pedagoginio instituto pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
73672-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
73684-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7369Šiaulių dramos teatro pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7370Pabaltijo geležinkelio Šiaulių geležinkelio ligoninės pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7372LKP Šiaulių srities komiteto pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7373LLKJS Šiaulių srities komiteto pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7374TSRS Paruošų ministerijos įgaliotinio Šiaulių sričiai pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7376Šiaulių srities vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7377Šiaulių srities finansų skyriaus pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7378Lietuvos TSR VRM Šiaulių srities valdybos pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7379Šiaulių miesto LDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija
7380Šiaulių miesto 1-ojo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija
7381Lietuvos TSR VRM Šiaulių srities 2-ojo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7382Šiaulių srities prokuratūros pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7384Šiaulių srities ryšių valdybos pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7385Šiaulių srities žemės ūkio valdybos pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7388DOSAAF miesto komiteto pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7389Miesto priešlėktuvinės gynybos štabo pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7391Šiaulių miesto komunalinio ūkio valdybos pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7392Namų valdybos Nr. 1 pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
7396LKP Žiežmarių rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
7397Trakų rajono Kietaviškių apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
7398LKP Kaišiadorių rajono Kietaviškių apylinkės Strėvos kolūkio pirminė organizacija
7402Trakų rajono Aleksandriškių apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
7404LKP Kaišiadorių rajono Paparčių apylinkės Paparčių kolūkio pirminė organizacija
7405LKP Kaišiadorių rajono Kietaviškių apylinkės Jegelonių kolūkio pirminė organizacija
7406Trakų rajono Semeliškių apylinkės „Bijūnų“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
7407LKP Ignalinos rajono Dūkšto vidurinės mokyklos pirminė organizacija
7409LKP Joniškio rajono Bučiūnų apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
7410LKP Joniškio rajono Duobedžių apylinkės Dzeržinskio kolūkio pirminė organizacija
7411LKP Joniškio rajono Bučiūnų apylinkės „Laisvės“ kolūkio partinis komitetas
7412LKP Joniškio rajono Bučiūnų apylinkės „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio pirminė organizacija
7413LKP Joniškio rajono Kepalių apylinkės Kepalių kolūkio pirminė organizacija
7414LKP Joniškio rajono Svirplių apylinkės Engelso kolūkio pirminė organizacija
7415Skuodo rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
7417Skuodo rajono Lenkimų apylinkės M. Kalinino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
7418Skuodo rajono Šačių apylinkės K. Poželos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
7420Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio apylinkės „Naujo kelio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
7421Radviliškio rajono Radviliškio apylinkės „Auksinės varpos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminės organizacijos komitetas
7422Radviliškio rajono Šiaulėnų apylinkės „Pažibos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
7423Radviliškio rajono Šaukoto apylinkės Šaukoto kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminės organizacijos komitetas
7424Lietuvos LKJS Troškūnų rajono komitetas
7427LKP Pagėgių rajono Stoniškių apylinkės Stoniškių mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
7428LKP Pagėgių rajono Griežpelkių apylinkės Dzeržinskio kolūkio kandidatinė grupė
7429LKP Pagėgių rajono Kavolių apylinkės Kavolių kolūkio pirminė organizacija
7430Šilutės rajono Pagėgių apylinkės Natkiškių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
7431LKP Pagėgių rajono Usėnų apylinkės Usėnų kolūkio pirminė organizacija
7433Plungės rajono Bubėnų apylinkės „Gintaro“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
7434Rietavo rajono Medingėnų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
7436LKP Obelių rajono valstybės saugumo ministerijos skyriaus liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
7437Rokiškio rajono Obelių apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7438Rokiškio rajono Obelių apylinkės „Bendrosios žemės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7439LKP Zarasų rajono Suvieko apylinkės „Tautų draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
7441Prienų rajono Stakliškių apylinkės Stakliškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
7442Panevėžio rajono Raguvos apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
7443„Surdegio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
7445Ukmergės rajono Ukmergės apylinkės Krikštėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
7446Ukmergės rajono Želvos apylinkės Piliakalnio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
7447Valkininkų teritorinė pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
7448Šalčininkų rajono Eišiškių vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
7449„Krūminių“ (buv. „Švyturio“) kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
7450Eišiškių rajono Dažiškių apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
7451Šalčininkų rajono Butrimonių apylinkės Butrimonių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
7452Šalčininkų rajono Eišiškių apylinkės „Lenino priesakų“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
7453Eišiškių rajono Karklynės apylinkės P. Koševojaus kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
7454Šalčininkų rajono Navakonių apylinkės Navakonių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
7457LKP Druskininkų rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
7460LKP Druskininkų rajono Ryliškių apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
7461Druskininkų agroprekybinio tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
7462J. Janonio kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
7464LKP Žiežmarių rajono kultūros skyriaus pirminė organizacija
7466LKP Kaišiadorių rajono Rumšiškių apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
7467LKP Kaišiadorių rajono Vilūnų apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
7469LKP Kauno rajono Rokų apylinkės Rokų keramikos gamyklos pirminė organizacija
7471LKP Kauno rajono Alšėnų apylinkės Kauno tarybinio ūkio-technikumo partinis komitetas
7473LKP Kauno rajono Garliavos apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
7474LKP Kauno rajono Samylių apylinkės Jono Biliūno kolūkio pirminė organizacija
7475Panemunės rajono Rinkūnų apylinkės J. Žemaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panemunės rajono partinė-kandidatinė grupė 
7476Panemunės rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panemunės rajono pirminė organizacija
7477LKP Kauno rajono Rokų apylinkės “Nemuno” kolūkio pirminė organizacija
7478LKP Kauno rajono Garliavos apylinkės „Pažangos“ kolūkio pirminė organizacija
7479LKP Kauno rajono Noreikiškių apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
7480LKP Kauno rajono Altoniškių apylinkės „Raudonojo partizano“ kolūkio pirminė organizacija
7481LKP Kauno rajono Rokų apylinkės Rokų kolūkio partinis komitetas
7482LKP Kauno rajono Taurakiemio apylinkės „Taikos“ kolūkio pirminė organizacija
7483Lietuvos LKJS Vilkijos rajono komitetas
7485 Švenčionėlių rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionėlių rajono pirminė organizacija
7487Švenčionėlių rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionėlių rajono pirminė organizacija
7489Švenčionių rajono miškų pramonės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
7490Ignalinos rajono Linkmenų apylinkės „Vilties“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ignalinos rajono pirminė organizacija
7491Švenčionių rajono Švenčionėlių apylinkės S. Kirovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
7492Švenčionių rajono Švenčionėlių apylinkės Švenčionėlių sodininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
7493Švenčionių rajono Reškutėnų apylinkės „Kretuonos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
7494LKP Ignalinos rajono Linkmenų apylinkės Linkmenų tarybinio ūkio pirminė organizacija
7495Švenčionių rajono Šutų apylinkės „Žeimenos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
7496Švenčionių rajono Reškutėnų apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
7497Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Tytuvėnų rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tytuvėnų rajono pirminė organizacija
7499Raseinių rajono Žaiginio apylinkės Žaiginio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
7500LKP Kelmės rajono Maironių apylinkės Laugalio tarybinio ūkio pirminė organizacija
7501LKP Kelmės rajono Tytuvėnų apylinkės Grįžuvos kolūkio pirminė organizacija
7502LKP Kelmės rajono Kiaunorių apylinkės „Tarybinės žemės“ kolūkio partinis komitetas
7504LKP Kauno rajono Užliedžių apylinkės Miškų ūkio pirminė organizacija
7505LKP Kauno rajono Drąseikių apylinkės „Vienybės“ kolūkio pirminė organizacija
7506LKP Kauno rajono Rožių apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė organizacija
7507LKP Kauno rajono Muniškių apylinkės veislių tyrimo punkto pirminė organizacija
7508LKP Vilijampolės rajono Vandžiogalos apylinkės Čkalovo kolūkio kandidatinė grupė
7509LKP Kauno rajono Karmėlavos apylinkės Karinio miestelio pirminė organizacija
7510LKP Kėdainių rajono Kėdainių 2-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
7511LKP Kėdainių rajono Kėdainių liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
7512LKP Kėdainių rajono Lipliūnų apylinkės Marytės Melnikaitės kolūkio pirminė organizacija
7513LKP Kėdainių rajono Taučiūnų apylinkės „Pavasario“ kolūkio pirminė organizacija
7514LKP Kėdainių rajono Šėtos apylinkės Šėtos kolūkio pirminė organizacija
7515Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Šeduvos rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šeduvos rajono pirminė organizacija
7516Radviliškio rajono Sidabravo apylinkės Beinoravos tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
7517Radviliškio rajono Skėmių apylinkės Skamaičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
7518Šeduvos rajono Beinoravos apylinkės „Kelio į komunizmą“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šeduvos rajono pirminė organizacija
7519Radviliškio rajono Šeduvos apylinkės „Bangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
7520Jurbarko rajono Belvederio žemės ūkio technikumo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
7521„Taikos keliu“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkijos rajono)
7523Širvintų rajono Musninkų apylinkės Vindeikių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
7524Širvintų rajono Zibalų apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
7525Širvintų rajono Viesų apylinkės „Viesų“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
7526Širvintų rajono Musninkų apylinkės Vileikiškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
7527Širvintų rajono Jauniūnų apylinkės Jauniūnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
7530Veisiejų rajono teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija
7531Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Ramygalos rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
7532Ramygalos rajono Krekenavos mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
7533Panevėžio rajono Ramygalos apylinkės Naujasodės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
7534Panevėžio rajono Ramygalos apylinkės Ramygalos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
7535Panevėžio rajono Vadoklių apylinkės „Pažangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
7536Ramygalos rajono Iciūnų apylinkės „Taikos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
7537LKP Kapsuko rajono Gudelių apylinkės „Tarybinės žemės“ kolūkio pirminė organizacija
7563LTSR Teisingumo ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7581LTSR Prekybos ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7667Eidukevičiaus odos ir avalynės gamybinio susivienijimo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7668Vilniaus duonos kombinato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7669LTSR Maisto pramonės ministerijos bandomosios mechaninės gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
7671„Tauro“ alaus gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7672„Spartos“ kojinių-trikotažo fabriko priminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
7673„Komunaro“ staklių gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
7678Eksperimentinio medicinos įrenginių fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7679„Pergalės“ valstybinės spaustuvės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7681Vilniaus duonos kepimo gamybinio susivienijimo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7688Valstybinio radijo ir televizijos komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7689Vilniaus miesto telefono tinklų pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7690Elektros ryšių ir radiofikacijos direkcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7691Respublikinės tarpmiestinės telefonų stoties pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7692LTSR Ryšių ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7693„Vilniaus statybos“ tresto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7694Kelių statybos valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
7697Vilniaus šilumos elektrocentralės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7702„Spindulio“ buitinės chemijos dirbinių gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7709LTSR baldų ir medžio apdirbimo pramonės ministerijos projektavimo-konstravimo biuro pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7717Vilniaus vandentiekio ir kanalizacijos teritorinės valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
7720Gyvenamojo ūkio tarnybos Nr. 14 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7722Universalinės parduotuvės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7723Vilniaus miesto valgyklų tresto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7724Vilniaus miesto maisto produktų prekybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7725Vilniaus miesto pramprekybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7737Lietuvos TSR Paruošų ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7738Vilniaus elevatoriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7748Stalino rajono liaudies švietimo skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
7749S. Nėries vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
77508-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
775130-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7753Juridinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7756LTSR Valstybinės konservatorijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7757Mikrobiologijos, epidemiologijos ir higienos mokslinio tyrimo instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
7758Geologijos valdybos prie LTSR Ministrų Tarybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7759LTSR Glavlito pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7760Laikraščio „Molodiož Litvy“ redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7761LTSR Valstybinio rusų dramos teatro pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7762Lietuvos TSR valstybinio akademinio operos ir baleto teatro pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7763Lietuvos TSR valstybinio akademinio dramos teatro pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7766Lietuvos TSR Sveikatos apsaugos ministerijos ketvirtosios valdybos respublikinės ligoninės pirminė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7767Vilniaus miesto 3-osios klinikinės ligoninės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7770LKP Vilniaus miesto Spalio rajono komiteto pirminė partinė organizacija
7771 LLKJS Vilniaus srities komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7775LTSR Kultūros ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7776LTSR Finansų ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7777LTSR Vietinės pramonės ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7778TSRS Paruošų ministerijos įgaliotinio Lietuvos TSR valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7780Vilniaus srities žemės ūkio valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7783Vilniaus srities vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7784Vilniaus miesto Spalio rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
7786Valstybinio banko Lietuvos respublikinės kontoros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7789Centrinės taupomosios kasos Nr. 6762 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
7790Kolūkių tarybos prie TSRS vyriausybės atstovybės Vilniaus sričiai pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7793LTSR Valstybinio profesinio techninio mokymo komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7795Vilniaus autobusų parko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
7800Karinės organizacijos Nr. 199 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7801Advokatų kolegijos Vilniaus juridinės konsultacijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7802Lietuvos TSR Vilniaus srities prokuratūros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7803LTSR Teisingumo ministerijos srities valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7804Spalio rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7807Lietuvos TSR laisvanoriškos gaisrininkų draugijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7809LTSR VRM karinio sandėlio Nr. 16 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
7810Vilniaus miesto vykdomojo komiteto milicijos valdybos žinybinio diviziono pirminė partinė organizacija (Spalio rajono)
7811Vilniaus miesto Lenino rajono milicijos valdybos operatyvinio diviziono pirminė partinė organizacija (Spalio rajono)
7813Vilniaus miesto Spalio rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija
7814Vilniaus miesto Spalio rajono 3-iojo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija
7815LKP Kaišiadorių rajono Gegužinės apylinkės „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija
7816LKP Kaišiadorių rajono Žaslių apylinkės „Pažangos“ kolūkio pirminė organizacija
7817LKP Kaišiadorių rajono Palomenės apylinkės Palomenės kolūkio pirminė organizacija
7818LKP Kaišiadorių rajono Žaslių apylinkės Černiachovskio kolūkio pirminė organizacija
7819Anykščių statybinių medžiagų gamyklos pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
7820Černiachovskio vardo kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
7821„Anykščių šilelio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
7822Malaišių (buv. „Lenino keliu“) kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
7823„Švyturio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
7824„Tarybinio artojo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
7826Alytaus rajono centrinės ligoninės pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
7827VRM Alytaus rajono skyriaus liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
7828„Tvirtovės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
7830Jono Biliūno vardo kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
7831M. Melnikaitės vardo kolūkio pirminė partinė organizacija (Vabalninko rajono)
7832„Naujojo kelio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vabalninko rajono)
7834Ramongalių (buv. I. Černiachovskio) kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
7836LKP Kelmės rajono Grimzių apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
7837LKP Kelmės rajono Vaiguvos apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio pirminė organizacija
7839Telšių rajono Gadūnavo apylinkės Gadūnavo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
7849LKP Zarasų rajono Pakniškių apylinkės Dusetų traktorių remonto stoties pirminė organizacija
7850Utenos rajono Užpalių apylinkės Užpalių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminės organizacijos komitetas
7851LKP Zarasų rajono Sadūnų apylinkės Butkelių kolūkio pirminė organizacija
7852LKP Zarasų rajono Sadūnų apylinkės Vencavų kolūkio pirminė organizacija
7853LKP Zarasų rajono Pakniškių apylinkės Dusetų valstybinio žirgyno partinis komitetas
7854Rokiškio rajono Južintų apylinkės „Gintaro“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
7855LKP Zarasų rajono Pakniškių apylinkės K. Būgos kolūkio pirminė organizacija
7887Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Panevėžio apskrities Berčiūnų valsčiaus komitetas 
8062Lietuvos LKJS Panevėžio miesto A. Domaševičiaus medicinos mokyklos pirminė organizacija 
8066LKP Kelmės rajono Vaiguvos apylinkės Vaiguvos kolūkio pirminė organizacija
8067Telšių rajono Luokės apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
8068LKP Kelmės rajono Šaukėnų apylinkės „Ventos“ kolūkio pirminė organizacija
8069Užvenčio rajono Dubėnų apylinkės K. Vorošilovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija
8070LKP Kelmės rajono Pašilėnų apylinkės „Galybės“ kolūkio pirminė organizacija
8071LKP Kelmės rajono Šaukėnų apylinkės Lygšelio kolūkio pirminė organizacija
8072Užvenčio rajono Kolainių apylinkės „Tiesos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija
8075Panevėžio rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
8076Panevėžio rajono Upytės apylinkės Upytės bandymų stoties eksperimentinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
8077Panevėžio rajono Berčiūnų apylinkės Petro Cvirkos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
8078Panevėžio rajono Berčiūnų apylinkės „LKP VI suvažiavimo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
8079Rietavo rajono Šlepštikų apylinkės „Paryžiaus komunos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
8080Plungės rajono Rietavo apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
8082Kauno „Elektros“ elektromechaninės gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
8084Petrašiūnų specializuotos-mechanizuotos kilnojamosios kolonos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
8085Lietuvos geležinkelių Kauno stoties KGB įgaliotinio pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
8086Kauno miesto LDT vykdomojo komiteto 7-ojo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Panemunės rajono)
8186„Alkiškių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
8187„Svirkančių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
8188Ždanovo kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
8189„Tarybinio artojo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
8190Černiachovskio kolūkio partinis komitetas (Akmenės rajono)
8191Akmenės statybinių medžiagų kombinato partinis komitetas (Akmenės rajono)
8192Valstybės saugumo ministerijos skyriaus liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
8196Kauno Komjaunimo vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
8199J. Gruodžio muzikos mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
8207Anykštos kolūkio pirminė partinė organizacija (Vievio rajono)
8209LKP Joniškėlio rajono Talkonių apylinkės Talkonių kolūkio kandidatinė grupė
8210Pasvalio rajono Grūžių apylinkės „Tiesos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
8211Lietuvos komunistų partijos (LKP) Klaipėdos srities komiteto Partinis archyvas
8212Švenčionių rajono Mežionių apylinkės Vaitkūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
8213Švenčionių rajono Zibalų apylinkės „Raudonosios gvardijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
8214Švenčionių rajono Strūnos apylinkės „Raudonosios vėliavos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
8215Švenčionių rajono Grigaliūnų apylinkės M. Melnikaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
8217Švenčionių rajono Adutiškio apylinkės Jakelių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
8218Švenčionių rajono Svirkų apylinkės Svirkų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
8220LKP Kupiškio rajono Vėželių apylinkės „Artojo“ kolūkio pirminė organizacija
8221LKP Kupiškio rajono Noriūnų apylinkės „Aukštaičių“ kolūkio pirminė organizacija
8222LKP Kupiškio rajono Subačiaus apylinkės Lukonių kolūkio pirminė organizacija
8223LKP Kupiškio rajono Noriūnų apylinkės „Laisvės“ kolūkio pirminė organizacija
8224LKP Kupiškio rajono Aukštupėnų apylinkės Skodinių tarybinio ūkio pirminė organizacija
8225LKP Žagarės rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
8226LKP Žagarės rajono Šakynos traktorių remonto stoties pirminė organizacija
8227„Kruopių“ tarybinio ūkio partinis komitetas (Akmenės rajono)
8228LKP Joniškio rajono Rudiškių apylinkės Jankūnų kolūkio pirminė organizacija
8230Prienų rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
8231Prienų rajono Išlaužo apylinkės Išlaužo žuvininkystės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
8274Kauno E. Ozarskio eksperimentinės automatizacijos įrenginių gamyklos partinis komitetas (Kauno miesto Lenino rajono)
8276„Baltijos“ siuvimo įmonių susivienijimo partinis komitetas (Kauno miesto Lenino rajono)
8277Vidurinės mokyklos Nr. 19 pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
8279Lietuvos TSR Mokslų akademijos energetikos fizikinių-techninių problemų instituto pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
8282Valstybės saugumo komiteto įgaliotinio Kauno miestui aparato prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Stalino rajono)
8283Žemės ūkio statybos projektavimo instituto pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
8285Lietuvos TSR VRM Kauno vaikų paskirstymo priimamojo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
8286„Žuvinto“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
8287„Naujosios sodybos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
8288LKP Molėtų rajono Pušaloto apylinkės „Vienybės“ kolūkio pirminė organizacija
8289LKP Molėtų rajono Aluntos apylinkės Aluntos mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
8290LKP Molėtų rajono Inturkės apylinkės „Draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
8291LKP Molėtų rajono Inturkės apylinkės Inturkės kolūkio pirminė organizacija
8292LKP Molėtų rajono Alantos apylinkės Mičiurino kolūkio partinis komitetas
8293LKP Molėtų rajono Dubingių apylinkės Bijutiškio tarybinio ūkio pirminė organizacija
8294LKP Molėtų rajono Vastapų apylinkės „Pirmūno“ kolūkio pirminė organizacija
8295LKP Molėtų rajono Mindūnų apylinkės Kirovo kolūkio pirminė organizacija
8296LKP Molėtų rajono Bijutiškio apylinkės Didžiokų kolūkio pirminė organizacija
8297LKP Molėtų rajono Paąžuolių apylinkės Juliaus Janonio kolūkio pirminė organizacija
8561Feliksas Dzeržinskis
8562Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos Salantų rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
8564Salantų rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
8565Salantų rajono Šauklių apylinkės „Tarybinio artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono partinė kandidatinė grupė
8566Salantų rajono Bargalio apylinkės „Tarybų Lietuvos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
8567LKP Vilniaus rajono Rūkainių apylinkės Rūkainių tarybinio ūkio pirminė organizacija
8568LKP Vilniaus rajono Mickūnų apylinkės Dzeržinskio kolūkio pirminė organizacija
8569Naujosios Vilnios rajono Šumsko apylinkės I. Mičiurino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Naujosios Vilnios rajono pirminė organizacija
8570Naujosios Vilnios rajono Baniškių apylinkės "Gegužės pirmosios" kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Naujosios Vilnios rajono pirminė organizacija
8573Tauragės rajono Lomių apylinkės Lomių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
8630Lietuvos partizaninio judėjimo štabo Radijo mazgo ir Operatyvinės grupės Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) pirminė organizacija
8631Raudonosios armijos 16-osios lietuviškosios šaulių divizijos 2-ojo atskirojo šaulių atsargos bataliono ypatingosios paskirties kuopos Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) pirminė organizacija
8632Lietuvos partizaninio judėjimo štabo Mokymo punkto Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) pirminė organizacija
8633Lietuvos LKJS Švenčionių apskrities ryšių kontoros pirminė organizacija
8634Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Trakų apskrities Valkininkų valsčiaus komitetas
8636Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Kauno apskrities Petrašiūnų valsčiaus komitetas 
8650Sedos rajono Renavo apylinkės „Didžiojo Spalio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
8651Sedos rajono Barstyčių apylinkės I. Černiachovskio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
8653LKP Mažeikių rajono Tirkšlių apylinkės Mažeikių traktorių remonto stoties pirminė organizacija
8695Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Rietavo apskrities skyriaus LLKJS Rietavo apskrities pirminė organizacija
8696Lietuvos LKJS Rietavo apskrities komiteto pirminė organizacija 
8697Pranas Eidukevičius
8698Julius Janonis
8699Laikraščio „Tiesa“ redakcija
8700Laikraščio „Tarybų Lietuva“ redakcija
8758LKP Daugų rajono teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
8759LKP Daugų rajono Pivašiūnų apylinkės „Draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
8760„Švyturio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
8761LKP Daugų rajono Genionių apylinkės DŽDT kandidatinė grupė
8762LKP Daugų rajono Kazimieravos apylinkės DŽDT kandidatinė grupė
8810Lietuvos LKJS Kauno miesto P. Mažylio medicinos mokyklos pirminė organizacija 
8814Lietuvos LKJS Kauno miesto profesinės prekybos kulinarijos mokyklos pirminė organizacija
8891Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šiaulių srities komiteto Partinis archyvas
9068Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skaudvilės rajono komiteto pirminė organizacija
9069Skaudvilės rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skaudvilės rajono komiteto pirminė organizacija
9070Skaudvilės rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto iaudies švietimo skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skaudvilės rajono komiteto pirminė organizacija
9072Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Skaudvilės rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Milicijos skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skaudvilės rajono komiteto pirminė organizacija
9074Skaudvilės rajono mašinų-melioracijos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skaudvilės rajono pirminė organizacija
9075Tauragės rajono Skaudvilės apylinkės Vaidilų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
9076Tauragės rajono Skaudvilės apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
9077Tauragės rajono Skaudvilės apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
9078Raseinių rajono Nemakščių apylinkės Nemakščių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
9079Šilalės rajono Upynos apylinkės Upynos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
9080Jurbarko rajono Rutkiškių apylinkės Šaltuonos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
9238LLKJS Nemenčinės rajono komitetas
9241LKP Pakruojo rajono Žeimelio 66-osios vidurinės profesinės technikos mokyklos pirminė organizacija
9242LKP Pakruojo rajono Linkuvos K. Poželos vidurinės mokyklos pirminė organizacija
9243LKP Linkuvos rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
9244LKP Linkuvos rajono Daugalonių apylinkės „Naujuoju keliu“ kolūkio pirminė organizacija
9245Pasvalio rajono Vaškų apylinkės „Tarybinio žodžio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
9246Šalčininkų rajono Baltosios Vokės durpių įmonės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
9247Šalčininkų vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
9248Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Šalčininkų rajono komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
9249Šalčininkų rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Žemės ūkio skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija 
9252Eišiškių rajono Dainavos apylinkės S. Budiono kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
9253Šalčininkų rajono Dieveniškės apylinkės Dieveniškės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
9254Šalčininkų rajono Jašiūnų apylinkės „Raudonosios aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
9255Šalčininkų rajono Turgelių apylinkės Tabariškių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
9256Šalčininkų rajono Turgelių apylinkės Merkio-Turgelių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
9257Šalčininkų rajono Turgelių apylinkės Turgelių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminės organizacijos komitetas
9258Šalčininkų rajono Jurgelionių apylinkės „Darbo didvyrio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
9261LKP Kapsuko rajono Liudvinavo apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
9262LKP Marijampolės rajono Trakiškių apylinkės „Pavasario“ kolūkio partinis komitetas
9263LKP Kapsuko rajono Igliaukos apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė organizacija
9264LKP Kapsuko rajono Liudvinavo apylinkės Juliaus Janonio kolūkio pirminė organizacija
9265LKP Pandėlio rajono „Gegužės pirmosios“ traktorių remonto stoties pirminė organizacija
9266Rokiškio rajono Kazliškio apylinkės Kazliškio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
9267LKP Kupiškio rajono Skapiškio apylinkės Skapiškio kolūkio pirminė organizacija
9268„Lelijos“ gamybinio siuvimo susivienijimo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9269„Elfos“ elektrotechnikos gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9271Odos-galanterijos fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9272Valstybinio faneros fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9273Likerio ir degtinės gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9274„Vaizdo“ spaustuvės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9275Vilniaus autoremonto gamyklos priminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9277Remonto-mechaninės gamyklos Nr. 1 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9278„Raudonosios žvaigždės“ aliejaus gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9279„Raudonosios aušros“ stiklo fabriko pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9283Pabaltijo geležinkelių Vilniaus stoties pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9284Pabaltijo geležinkelių Vilniaus lokomotyvų depo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9285Pabaltijo geležinkelių Vilniaus vagonų depo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9286Pabaltijo geležinkelių Vilniaus dyzelinių traukinių depo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9288Pabaltijo geležinkelių Vilniaus vagonų depo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9296Pabaltijo geležinkelių Vilniaus stoties palydovų rezervo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9297Pabaltijo geležinkelio Vilniaus signalizacijos ir ryšių ruožo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9300Pabaltijo geležinkelių kelių ruožo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9303„Balttransstroij“ tresto statybos montavimo traukinio Nr. 108 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9304Lietuvos geležinkelių statybos ir atstatomųjų darbų valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9306Lietuvos geležinkelių Vakarų apygardos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9308Lietuvos geležinkelių Vakarų apygardos teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9309Lietuvos geležinkelių linijinio teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9311Lietuvos geležinkelių valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9312Lietuvos geležinkelių Vilniaus stoties mazgo partinio komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9313Pabaltijo geležinkelių Vilniaus valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9315Lietuvos geležinkelių MGB skyriaus prie TSRS MT pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9316Transporto milicijos Lietuvos skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9317Lietuvos geležinkelių VRM apsaugos valdybos kelių milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9318NKGB Lietuvos geležinkelių transporto skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9319Lietuvos geležinkelių Vilniaus stoties MGB transporto skyriaus valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9322MGB Lietuvos geležinkelių apsaugos diviziono 7-ojo skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9324Lietuvos geležinkelių Vilniaus stoties 1-ojo sukarinto šaulių būrio pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto tarybų rajono)
9325Lietuvos geležinkelių sukarintos apsaugos 1-ojo būrio pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9328Lietuvos geležinkelių darbininkų rūpybos valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9333„Avangardo“ kartono ir popieriaus gaminių artelės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9334Popieriaus ir kartono gaminių fabriko „Darbas“ pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9338Vilniaus geležinkelių transporto technikumo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
933927-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
93413-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
93425-osios aštuonmetės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
934318-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
93451-osios statybininkų mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9347Pabaltijo geležinkelių Vilniaus stoties poliklinikos partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9348Pabaltijo geležinkelių Vilniaus stoties ligoninės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
93504-osios miesto ligoninės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9360LKP Tarybų rajono komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
9361Tarybų rajono LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
9363Vilniaus miesto Tarybų rajono liaudies švietimo skyriaus pirminė partinė organizacija
9366Hidrometeorologijos tarnybos valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9369Vilniaus pašto pervežimų geležinkeliais skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9372„Glavzagotsortzerno“ pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9374Tarybų rajono LDT vykdomojo komiteto Vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
9375Tarybų rajono 7-ojo milicijos skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
9376Tarybų rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
9377LTSR VRM pataisos darbų įstaigų valdybos įstaigos OČ 12/1 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9378LTSR VRM pataisos darbų kolonijos Nr. 1 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9380Priešlėktuvinės apsaugos 407-ojo skyriaus atskirojo bataliono pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9381LTSR VRM 2-osios sukarintos priešgaisrinės dalies pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
938225-osios namų valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
9385Utenos rajono Vyžuonų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9386Utenos rajono Leliūnų apylinkės Antalgės paukštininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminės organizacijos komitetas
9387Lietuvos TSR valstybės saugumo ministerijos Utenos rajono Leliūnų apylinkės liaudies gynėjų būrio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono kandidatinė grupė
9388Utenos rajono T. Tilvyčio vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9389Utenos rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto Liaudies švietimo skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9391Utenos rajono TSR vidaus reikalų ministerijos Utenos rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9392Utenos rajono Spitrėnų apylinkės Aukštalaukio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9393Utenos rajono Spitrėnų apylinkės Vaikutėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9394Utenos rajono Pakalnių apylinkės Velbiškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9395Utenos rajono Radeikių apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9396Utenos rajono Kuktiškių apylinkės Kuktiškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9397Utenos rajono Mockėnų apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminės organizacijos komitetas
9398Utenos rajono Leliūnų apylinkės Leliūnų kolūkio pirminė Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono organizacija
9399Utenos rajono Mockėnų apylinkės „Naujos vagos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9400Utenos rajono Mockėnų apylinkės Nemeikščių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9401Utenos rajono Spitrėnų apylinkės Radeikių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9402Utenos rajono Leliūnų apylinkės Pakalnių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminės organizacijos komitetas
9403Utenos rajono Spitrėnų apylinkės Spitrėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9404Utenos rajono Vyžuonų aplinkės Naujasodžio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9405Utenos rajono Vyžuonų apylinkės „Už taiką“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
9406Sedos rajono laikraščio „Raudonoji žvaigždė“ redakcijos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono partinė kandidatinė grupė
9407Šilalės rajono Pajūrio apylinkės Žvingių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
9408LKP Pakruojo rajono Pakruojo 1-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
9485Lietuvos LKJS Kauno miesto maisto pramonės technikumo pirminė organizacija 
9885Lietuvos LKJS Kauno miesto politechnikos instituto pirminė organizacija 
9886Lietuvos LKJS Kauno miesto medicinos instituto pirminė organizacija 
9887Lietuvos LKJS Kauno miesto kūno kultūros instituto pirminė organizacija 
9888Lietuvos LKJS Kauno apskrities (rajono) Lietuvos žemės ūkio akademijos pirminė organizacija 
9889Lietuvos LKJS Kauno miesto Kauno politechnikumo pirminė organizacija 
10092LKP Dotnuvos rajono Dotnuvos vidurinės žemės ūkio mokyklos kolūkių pirmininkams parengti pirminė organizacija
10093LKP Dotnuvos rajono komiteto pirminė organizacija
10094LKP Dotnuvos rajono DŽDT vykdomojo komiteto milicijos skyriaus pirminė organizacija
10095LKP Kėdainių rajono Krakių apylinkės Šušvės kolūkio pirminė organizacija
10096LKP Kėdainių rajono Dotnuvos apylinkės Marytės Melnikaitės kolūkio partinis komitetas
10108Rokiškio J. Tumo-Vaižganto vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
10109Rokiškio rajono Kamajų apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
10110Rokiškio rajono Ragelių apylinkės L. Giros kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminės organizacijos komitetas
10112LKP Kaišiadorių rajono Rumšiškių apylinkės Antakalnio tarybinio ūkio pirminė organizacija
10113LKP Marijampolės rajono Kalvarijos Br. Pušinio vidurinės mokyklos pirminė organizacija
10114LKP Kapsuko rajono Naujienos apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
10124LKP Kretingos rajono Kartenos apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
10125LKP Kretingos rajono Kurmaičių apylinkės Kurmaičių paukštininkystės tarybinio ūkio pirminė organizacija
10126LKP Kretingos rajono Kretingos apylinkės DŽDT pirminė organizacija
10128LKP Joniškio rajono Juodeikių apylinkės „Tarybų Lietuvos“ kolūkio pirminė organizacija
10129LKP Joniškio rajono Žagarės apylinkės „Už taiką“ kolūkio pirminė organizacija
10130Vegerių kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
10148Nemunėlio kolūkio pirminė partinė organizacija (Veisiejų rajono)
10149LKP Lazdijų rajono Veisiejų miškų ūkio pirminė organizacija 
10150LKP Lazdijų rajono Leipalingio apylinkės „Taikos aušros“ kolūkio pirminė organizacija
10160LKP Klaipėdos rajono Priekulės apylinkės Priekulės vidurinės mokyklos pirminė organizacija
10161LKP Klaipėdos rajono Vėžaičių apylinkės Girininkų kolūkio pirminė organizacija
10162LKP Klaipėdos rajono Agluonėnų apylinkės „Komjaunuolio“ kolūkio pirminė organizacija
10163LKP Klaipėdos rajono Agluonėnų apylinkės Agluonėnų kolūkio pirminė organizacija
10164Šilutės rajono Saugų apylinkės „Veiviržo“ paukštininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
10180LKP Šiaulių rajono Micaičių apylinkės Varputėnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
10181Telšių rajono Luokės apylinkės Viekšnalių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
10182LKP Kelmės rajono Vaiguvos apylinkės „TSKP XIX suvažiavimo“ kolūkio pirminė organizacija
10183Vilkaviškio rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė partinė organizacija
10199Žuvies perdirbimo įmonės pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
10201Tabako fabriko pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
10208Statybos valdybos Nr. 425 pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
10211LKP Lazdijų rajono Būdviečio apylinkės Marytės Melnikaitės kolūkio pirminė organizacija
10266Švenčionių rajono Pabradės apylinkės „Zvycenstvos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
10267Švenčionių rajono Magūnų apylinkės „Iljičiaus priesakų“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
10268LKP Molėtų rajono Arnionių apylinkės Juodinėnų kolūkio pirminė organizacija
10283Botanikos instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
10284Gyvulininkystės ir veterinarijos instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
10285Eksperimentinės medicinos instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
102867-osios aštuonmetės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
10287LTSR Mokslų Akademijos centrinės bibliotekos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
10292LTSR Maisto pramonės ministerijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
10294Gyventojų perkėlimo valdybos prie LTSR MT pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
10296Vilniaus srities sveikatos apsaugos skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
10309Centrinio telegrafo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
10351Lietuvos LKJS Vilniaus miesto 1-osios profesinės technikos mokyklos pirminė organizacija 
10379LKP Šiaulių rajono Kužių apylinkės Verbūnų kolūkio pirminė organizacija
10380LKP Šiaulių rajono Kairių apylinkės „Komjaunuolio“ kolūkio pirminė organizacija
10381LKP Šiaulių rajono Šiaulių apylinkės „Energijos“ kolūkio pirminė organizacija
10382LKP Šiaulių apskrities MGB Pakruojo valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
10383LKP Šiaulių apskrities MGB Šiaulių valsčiaus skyriaus pirminė organizacija
10384LKP Valstybės saugumo komiteto prie LTSR Ministrų tarybos įgaliotinio Šiaulių rajonui pirminė organizacija
10385Vabalninko rajono liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija
10386„Artojo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
10387LKP Kupiškio rajono Antašavos apylinkės Uoginių kolūkio pirminė organizacija
10396Vilkijos rajono liaudies gynėjų būrio pirminė partinė organizacija
10397Jurbarko rajono Seredžiaus apylinkės „Armenos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
10398„Stalino keliu“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkijos rajono)
10400Švenčionių rajono Modžiūnų apylinkės Cirkliškio tarybinio ūkio-technikumo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
10401Švenčionių rajono Švenčionių apylinkės „Taikos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
10402Švenčionių rajono Švenčionių aplinkės „Bolševiko“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
10403Švenčionių rajono Jakelių apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
10404 Švenčionių rajono Svirkų apylinkės Jurgėliškės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
10405Švenčionių rajono Strūnos apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
10407Švenčionių rajono Švenčionių apylinkės "Liaudies draugystės" kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
10408Švenčionių rajono Modžiūnų apylinkės „Už taiką“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
10448Respublikinių architektūros dirbtuvių pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
10449Alytaus miesto LDT vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija 
10450Prienų rajono Kunigiškių apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
10451Trakų rajono Semeliškių apylinkės „Strėvos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
10452Ariogalos rajono liaudies švietimo skyriaus pirminė partinė organizacija
10453Raseinių rajono Ilgižių apylinkės Aukštuonos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
10454Raseinių rajono Betygalos apylinkės „Raudonosios vėliavos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
10466LKP Dotnuvos rajono DŽDT vykdomojo komiteto pirminė organizacija
10467LKP Kėdainių rajono Gudžiūnų apylinkės Gudžiūnų kolūkio pirminė organizacija
10468LKP Kėdainių rajono Montviliškio apylinkės „Nemuno“ kolūkio pirminė organizacija
10469LKP Kėdainių rajono Surviliškio apylinkės Miegėnų kolūkio pirminė organizacija
10471LKP Pakruojo rajono Guostagalio apylinkės A. Ždanovo kolūkio pirminė organizacija
10472LKP Pakruojo rajono Žeimelio apylinkės Žeimelio kolūkio partinis komitetas
10473LKP Pakruojo rajono Žeimelio apylinkės Marytės Melnikaitės kolūkio pirminė organizacija
10474LKP Pakruojo rajono Guostagalio apylinkės „Pažangos“ kolūkio pirminė organizacija
10490LKP Joniškio rajono laikraščio „Tarybinis balsas“ redakcijos pirminė organizacija
10493LKP Joniškio rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
10494LKP Joniškio rajono Pociūnų apylinkės Marytės Melnikaitės kolūkio pirminė organizacija
10495LKP Joniškio rajono Rudiškių apylinkės Rudiškių kolūkio pirminė organizacija
10505LKP Ignalinos rajono Seniškio apylinkės Kutuzovo kolūkio pirminė organizacija
10506LKP Ignalinos rajono Kazitiškio apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
10507Stasys Matulaitis
10516Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
10517LKP Naumiesčio rajono Ežeriukų apylinkės „Vienybės“ kolūkio pirminė organizacija
10518Šakių rajono Sintautų apylinkės „Laisvės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
10519Šakių rajono Barzdų apylinkės „Sūduvos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
10522Jurbarko rajono Girdžių apylinkės „Dubysos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
10523Jurbarko rajono Skirsnemunės apylinkės Vytėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
10524LKP Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio apylinkės Moliakalnio tarybinio ūkio pirminė organizacija
10545Šakių rajono Z. Angariečio vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
10546Šakių rajono Plokščių apylinkės Paveliuonos tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
10547Troškūnų rajono Traupio apylinkės „Traupio švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono pirminė organizacija
10550Plungės liaudies kūrybos gaminių įmonės „Minija“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminės organizacijos komitetas
10551Plungės rajono Paukštakių apylinkės Drukčių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
10607Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Milicijos valdybos Politinis skyrius
10609LKP Vilniaus rajono Sudervės apylinkės Kalinino kolūkio pirminė organizacija
10610LKP Vilniaus rajono Dūkšto apylinkės Geisiškių kolūkio pirminė organizacija
10611LKP Vilniaus rajono Parudaminio apylinkės Chruščiovo kolūkio pirminė organizacija
10613LKP Kuršėnų rajono Juozapavos apylinkės Paežerių mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
10614„Sporto“ laikraščio redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
10615LKP Šiaulių rajono Raudėnų apylinkės „Girkautų“ kolūkio pirminė organizacija
10618LKP Zarasų rajono Zarasų 1-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
10619Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Tauragės rajono komiteto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
10620Tauragės rajono Pajūrio miškų ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
10621Tauragės rajono Sungailiškių apylinkės „Taikos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
10622Tauragės rajono Žygaičių apylinkės Žygaičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
10623Viekšnių 7-osios vidurinės kaimo profesinės technikos mokyklos pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
10624Akmenės rajono liaudies ir prokuratūros pirminė partinė organizacija
10625Jučių kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
10626Pavenčių kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
10690LKP Kėdainių rajono Pernaravos apylinkės Rūgėnų kolūkio pirminė organizacija
10693Šakių rajono Jankų apylinkės V. Čiapajevo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
10694Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Ukmergės rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
10695LKP Kėdainių rajono Taučiūnų apylinkės A. Ždanovo kolūkio pirminė organizacija
10696LKP Kėdainių rajono Aristavo apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
10697LKP Kėdainių rajono Pelėdnagių apylinkės „Rytų aušros“ kolūkio partinis komitetas
10698LKP Kėdainių rajono Naciūnų apylinkės „Tarybinio krašto“ kolūkio pirminė organizacija
10699LKP Kėdainių rajono Vainiūnų apylinkės „Kelias į gyvenimą“ kolūkio pirminė organizacija
10700LKP Kupiškio rajono Aukštupėnų apylinkės Vežionių kolūkio pirminė organizacija
10701LKP Kupiškio rajono Palėvenėlės apylinkės Lėvens kolūkio pirminė organizacija
10714LKP Molėtų rajono valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Molėtų rajonui įstaigos pirminė organizacija
10715LKP Molėtų rajono Suginčių apylinkės Petro Cvirkos kolūkio pirminė organizacija
10758LKP Daugų rajono Bukaučiškių apylinkės „Laimės“ kolūkio pirminė organizacija
10759LKP Daugų rajono Pivašiūnų apylinkės „Naujo kelio“ kolūkio pirminė organizacija
10760LKP Daugų rajono Onuškio apylinkės „Stalino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
10761„Žilinų“ (buv. „Taikos keliu“) kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
10765LKP Kelmės rajono Grimzių apylinkės Dubysos kolūkio pirminė organizacija
10766Salantų rajono Šateikių apylinkės Šalyno tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
10767Salantų rajono Platelių apylinkės „Didžiojo Spalio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
10768Šilalės rajono Kvėdarnos apylinkės Kvėdarnos mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
10769Šilalės rajono Upynos apylinkės Vytogalos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
10770Vilniaus miesto Naujosios Vilnios rajono liaudies deputatų tarybos vykdomojo komiteto pirminė partinė organizacija
1077135-osios namų valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
10772LKP Vilniaus rajono Lavariškių apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
10774Telšių rajono konservų fabriko Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
10778Raseinių rajono Viduklės apylinkės Pryšmančių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
10779Raseinių rajono Viduklės apylinkės "Šešuvies" kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
10780Raseinių rajono Girkalnio apylinkės „Laimės žiburio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
10803Širvintų rajono Giedraičių mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija 
10804Širvintų 1-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija 
10805LKP Jonavos rajono Žeimių apylinkės Žeimių kolūkio partinis komitetas
10806LKP Jonavos rajono Markutiškių apylinkės „Vienybės“ kolūkio pirminė organizacija
10807LKP Jonavos rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
10808LKP Zarasų rajono Antazavės apylinkės Vinco Kudirkos kolūkio pirminė organizacija
10809LKP Obelių rajono Audronių apylinkės Obelių tarybinio ūkio pirminė organizacija
10810Rokiškio rajono Kriaunų apylinkės Sartų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
10811Rokiškio rajono Obelių apylinkės Kraštų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
10812Rokiškio rajono Obelių apylinkės „Šviesos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
10843„Atžalyno“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
10844LKP Molėtų rajono Balninkų apylinkės Dapkūniškių kolūkio pirminė organizacija
10845Ukmergės rajono Taujėnų apylinkės Balelių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
10904LKP Mažeikių rajono Mažeikių 1-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
10906LKP Mažeikių rajono Židikių apylinkės „Tarybinės Žemaitijos“ kolūkio pirminė organizacija
10907LKP Nemenčinės rajono Dermeitų apylinkės „Iskros“ kolūkio pirminė organizacija
10908Švenčionių rajono Magūnų apylinkės A. Mickevičiaus kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
10916Skuodo rajono Lenkimų apylinkės Žemytės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
10917LKP Vilniaus miesto komiteto pirminė partinė organizacija (Spalio rajono)
10969Eišiškių rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
11010Mašinų-melioracijos stoties pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
11011Varėnos pūkų-plunksnų gaminių fabriko „Merkys“ pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono.)
11013Šalčininkų rajono Rimšiškių apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
11014Šalčininkų rajono Akmenynės apylinkės V. Čiapajevo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
11015Šalčininkų rajono Turgelių apylinkės Pasekų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
11016Šalčininkų rajono Dieveniškių apylinkės Naujųjų Krakūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
11017Šalčininkų rajono Tabariškių apylinkės „Lapkričio 7-osios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
11055Panevėžio rajono Panevėžio apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminės organizacijos komitetas 
11072LTSR VRM specialaus ryšių skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11073Žemdirbystės ir dirvožemio instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11074Istorijos instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11075LTSR Mokslų akademijos ekonomikos instituto pirminė partinė organizacija
11076LTSR Mokslų akademijos chemijos ir cheminės technologijos instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11078Onkologijos mokslinio tyrimų instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11079LTSR VRM milicijos valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11080Archyvų valdybos prie LTSR MT pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11081LTSR VRM paskirstomojo kalėjimo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11082LTSR VRM įkalinimo vietų valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11085LKP Jiezno rajono liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
11086Prienų rajono Lelionių apylinkės Lelionių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
11087Prienų rajono Būdos apylinkės V. Čiapajevo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
11088Prienų rajono Jiezno apylinkės „Naujojo gyvenimo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
11089„Punios“ kolūkio partinis komitetas (Alytaus miesto)
11090LKP Jiezno rajono Kristapiškių apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio pirminė organizacija
11091Prienų rajono Jiezno apylinkės Jiezno kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono partinis komitetas
11092LKP Jiezno rajono Užuguosčio apylinkės Užuguosčio kolūkio pirminė organizacija
11093LKP Jiezno rajono Stakliškių apylinkės liaudies gynėjų būrio pirminė organizacija
11094LKP Jiezno rajono Butrimonių vidurinės mokyklos pirminė organizacija
11100Lietuvos LKJS Vilniaus miesto elektros matavimo prietaisų gamyklos pirminė organizacija 
11114Vilniaus valstybinio pedagoginio instituto Lietuvos LKJS Vilniaus miesto pirminė organizacija 
11120Lietuvos LKJS Vilniaus miesto Vilniaus politechnikumo pirminė organizacija 
11154Šilutės rajono Pagėgių vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
11155LKP Pagėgių rajono komiteto pirminė organizacija
11156LKP Pagėgių rajono Pagėgių apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
11157LKP Pagėgių rajono Kavolių apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
11158LKP Pagėgių rajono Katyčių apylinkės „Pirmūno“ kolūkio pirminė organizacija
11159LKP Pagėgių rajono Griežpelkių apylinkės „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija
11216Lietuvos LKJS Vilniaus miesto statybos technikumo pirminė organizacija
11300„Kvetkų“ tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
11301Papilio kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
11302„Ramunės“ individualios rūbų siuvimo įmonės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
11304Vilniaus taksi parko Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus miesto Tarybų rajono pirminė organizacija
11306Respublikinio radijo ir televizijos perdavimo centro pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
11307Šakių rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Liaudies švietimo skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
11308Lietuvos vartotojų kooperatyvų sąjungos valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
11317Miesto profesinės technikos mokyklos Nr. 2 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
1131813-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
11321„Vagos“ leidyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
11322Vadovėlių lenkų kalba redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
11323Vilniaus standartų spaustuvės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
11324A. Mickevičiaus viešosios bibliotekos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
11326Lietuvos TSR prokuratūros pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
11331Respublikinio kolūkių statybos tresto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
11336Vilniaus silikatinių dirbinių gamybinio susivienijimo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
11337„Vilniuselektrosvar“ gamybinio susivienijimo elektros suvirinimo įrenginių gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
11364Lietuvos karininkų sąjungos centro komitetas
11366Šilutės žemės ūkio mechanizacijos mokyklos Nr. 12 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
11389Biržų rajono Vabalninko apylinkės „Žemės maitintojos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Biržų rajono pirminė organizacija
11390LKP Kupiškio rajono Alizavos apylinkės Alizavos kolūkio pirminė organizacija
11391LKP Kupiškio rajono Alizavos apylinkės Salamiesčio kolūkio partinis komitetas
11392„Gaižiūnų“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
11394LKP Vilniaus rajono Žodiškių apylinkės S. Kirovo kolūkio pirminė organizacija
11405Telšių rajono Varnių vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija 
11406Pavandenio kolūkio pirminė partinė organizacija (Varnių rajono)
11407LKP Kelmės rajono Karklėnų apylinkės Pašilės tarybinio ūkio pirminė organizacija
11408Šilalės rajono D. Poškos apylinkės Kaltinėnų bandymų stoties eksperimentinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminės organizacijos komitetas
11421Plungės rajono Rietavo vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
11422Lietuvos TSR vidaus reikalų ministerijos Rietavo rajono liaudies gynėjų rinktinės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
11423Rietavo rajono Vaitkaičių apylinkės „Po Lenino vėliava“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
11424LKP Plungės rajono Tverų apylinkės „Pavasario“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
11425Plungės rajono Stalgėnų apylinkės „Spalio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
11428„Volungės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
11429„Draugystės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
11430Dzeržinskio vardo kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
11431Domantonių paukštininkystės tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
11432Raižių tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
11434LKP Kauno rajono Čekiškės apylinkės Balandžio kolūkio pirminė organizacija
11435Jurbarko rajono Seredžiaus apylinkės „Nemuno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
11436LKP Kauno rajono Vilkijos apylinkės „Pagirių“ kolūkio pirminė organizacija
11438LKP Ignalinos rajono Vidiškių apylinkės „Aukso varpos“ kolūkio pirminė organizacija
11439LKP Ignalinos rajono Seniškio apylinkės „Draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
11440LKP Ignalinos rajono Tverečiaus apylinkės „Tarybų Lietuvos 20-mečio“ kolūkio pirminė organizacija
11441LKP Ignalinos rajono Ceikinių apylinkės Ramutiškio tarybinio ūkio pirminė organizacija
11460LKP Kuršėnų rajono Tryškių apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
11514„Komunizmo keliu“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
11515LKP Zarasų rajono Baibių apylinkės „Pažangos“ kolūkio pirminė organizacija
11516LKP Zarasų rajono Ežerėnų apylinkės Ežerėnų kolūkio pirminė organizacija
11517LKP Zarasų rajono Liaudėnų apylinkės „Komjaunimo 30-mečio“ kolūkio pirminė organizacija
11519Tauragės rajono 2-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija 
11520Tauragės rajono Batakių apylinkės Batakių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
11521Tauragės rajono Visbarų apylinkės A. Ždanovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
11522Tauragės rajono Kalniškių apylinkės Kalniškių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
11523Tauragės rajono Sungailiškių apylinkės „Pirmūno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
11524Tauragės rajono Dauglaukio apylinkės „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija 
11532Pakalniškių tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
11533LKP Joniškio rajono Damelių apylinkės Juodeikių kolūkio pirminė organizacija
11534 Šeduvos rajono Pavartyčių apylinkės „Gruodžio 5-osios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šeduvos rajono pirminė organizacija
11535Radviliškio rajono Sadūnų apylinkės S. Kirovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
11536Radviliškio rajono Baisogalos apylinkės „Darbo didvyrio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
11540LKP Ignalinos rajono Šiūlėnų apylinkės Baikelių tarybinio ūkio pirminė organizacija
11541LKP Dūkšto rajono Kazitiškio apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
11542LKP Dūkšto rajono Sokiškių apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio pirminė organizacija
11575Panevėžio konservų fabriko pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
11577Panevėžio autotransporto įmonės Nr. 1 pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
11579Panevėžio Juozo Balčikonio vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto) 
11581Panevėžio dramos teatro pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
11582DOSAAF Panevėžio miesto komiteto pirminė partinė organizacija 
11584LKP Klaipėdos rajono Gargždų apylinkės Gribžėnų kolūkio pirminė organizacija
11585LKP Klaipėdos rajono Vėžaičių apylinkės Juliaus Janonio kolūkio pirminė organizacija
11649LKP Kalvarijos rajono laikraščio „Komunizmo aušra“ redakcijos pirminė organizacija
11651LKP Kapsuko rajono Jurgežerių apylinkės „Ateities“ kolūkio pirminė organizacija
11652LKP Kapsuko rajono Jurgežerių apylinkės „Gintaro“ kolūkio pirminė organizacija
11653LKP Kapsuko rajono Sangrūdos apylinkės „Tarybinio artojo“ kolūkio pirminė organizacija
11654LKP Jonavos rajono Kulvos apylinkės „Žalgirio“ kolūkio pirminė organizacija
11706LKP Kupiškio rajono V. Rekašiaus vidurinės mokyklos pirminė organizacija
11707LKP Kupiškio rajono Šimonių apylinkės „Mūsų rytojaus“ kolūkio pirminė organizacija
11708LKP Kupiškio rajono Puožo apylinkės Pakupio kolūkio pirminė organizacija
11710LKP Molėtų rajono prokuratūros pirminė organizacija
11711LKP Molėtų rajono Giedraičių apylinkės Ambraziškio tarybinio ūkio pirminė organizacija
11714LKP Kazlų Rūdos rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
11717LKP Kauno rajono Lapių apylinkės Kauno traktorių remonto stoties pirminė organizacija
11718LKP Kauno rajono Vilijampolės apylinkės Didžiojo raisto durpių įmonės pirminė organizacija
11720LKP Kauno rajono Vilkėnų apylinkės „Raudonojo spalio“ kolūkio pirminė organizacija
11733Trakų rajono Rusakalnio apylinkės Mustenių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
11734LKP Kaišiadorių rajono Žaslių apylinkės Gilučių kolūkio pirminė organizacija
11746LKP Kapsuko miesto Kauno vilnos gamybinio susivienijimo „Liteksas“ Šešupės audimo fabriko pirminė organizacija
11747LKP Kapsuko rajono Kapsuko žemės ūkio technikumo pirminė organizacija
11748LKP Marijampolės rajono Liudvinavo apylinkės Padovinio kolūkio partinis komitetas
11749LKP Joniškio rajono Gudaičių apylinkės „Artojo“ kolūkio pirminė organizacija
11750LKP Joniškio rajono Satkūnų apylinkės „Didvyrio“ kolūkio pirminė organizacija
11751LKP Joniškio rajono Saugėlaukio apylinkės M. Kalinino kolūkio pirminė organizacija
11752LKP Joniškio rajono Daunoravos apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė organizacija
11753LKP Joniškio rajono Buivydiškių apylinkės „Paryžiaus Komunos“ kolūkio pirminė organizacija
11754LKP Joniškio rajono Stupurų apylinkės Mekių kolūkio pirminė organizacija
11755Šilalės rajono Šilalės apylinkės „Nemuno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
11758„Laisvės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono) 
11759LKP Kybartų rajono Trilaukio apylinkės Širvintos kolūkio pirminė organizacija
11760LKP Molėtų rajono Paąžuolių apylinkės Virintos kolūkio pirminė organizacija
11761„Baltijos geležinkeliečio“ redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
11768Gimdymo namų pirminė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
11769Civilinės aviacijos Vakarų teritorinės valdybos sukarintos apsaugos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
11770Darbininkų perkėlimo ir telkimo valdybos prie LTSR MT pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
11773LKP Dotnuvos rajono teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
11774LKP Dotnuvos rajono Dovydiškių apylinkės Bartkūniškio mašinų-traktorių stoties pirminė organizacija
11775LKP Kėdainių rajono Kėdainių apylinkės Sirutiškio tarybinio ūkio pirminė organizacija
11776LKP Kėdainių rajono Gudžiūnų apylinkės Julijos Žemaitės kolūkio pirminė organizacija
11777LKP Kėdainių rajono Surviliškio apylinkės „Liaudies“ kolūkio pirminė organizacija
11778LKP Kėdainių rajono Krakių apylinkės Ažytėnų kolūkio pirminė organizacija
11779LKP Kėdainių rajono Montviliškio apylinkės Karolio Poželos kolūkio pirminė organizacija
11780LKP Kėdainių rajono Krakių apylinkės Rūkų kolūkio pirminė organizacija
11781LKP Kėdainių rajono Dotnuvos apylinkės „Tiesos“ kolūkio pirminė organizacija
11782Radviliškio rajono Grinkiškio apylinkės Kairėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
11783„Tarybinio mokytojo“ laikraščio redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11784Respublikinės vaikų tuberkuliozės sanatorijos „Vilnelė“ pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11787Vilniaus modelių namų pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
11788DOSAAF Lenino rajono komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
11789Vilniaus pieno kombinato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11790Vadovaujančiųjų darbuotojų kvalifikacijos kėlimo kursų prie LTSR MT pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Dzeržinskio rajono)
1179117-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
11798LKP Veisiejų rajono Šiaulėnų apylinkės M. Melnikaitės kolūkio pirminė organizacija 
11799„Pergalės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Veisiejų rajono)
11800LKP Lazdijų rajono Šaulėnų apylinkės Ricielių kolūkio pirminė organizacija
11801LKP Lazdijų rajono Veisiejų apylinkės „Tiesos“ kolūkio pirminė organizacija
11802J. Janonio kolūkio pirminė partinė organizacija (Veisiejų rajono)
11841LKP Jiezno rajono Alešiškių apylinkės „Draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
11842Prienų rajono Birštono apylinkės Nemaniūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
11889Šalčininkų rajono Butrimonių apylinkės S. Kirovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
11890Eišiškių rajono Vežionių apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
11891Šalčininkų rajono Dainavos apylinkės Dainavos tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
11892Šalčininkų rajono Eišiškių apylinkės „Gegužės ryto“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
11893„Taurupio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
11909LKP Kelmės rajono Pašilėnų apylinkės M. Kalinino kolūkio pirminė organizacija
11910LKP Nemenčinės rajono Dubingių apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija 
11912LKP Nemenčinės rajono Glintiškių apylinkės „Komjaunuolio“ kolūkio pirminė organizacija
11913LKP Kretingos rajono Centrinės ligoninės pirminė organizacija
11915LKP Kretingos rajono Miško įmonių susivienijimo pirminė organizacija
11916LKP Kretingos rajono Darbėnų apylinkės Kašučių kolūkio pirminė organizacija
11917LKP Kretingos rajono Kartenos apylinkės Kalniškių kolūkio pirminė organizacija
11918LKP Kretingos rajono Laukžemės apylinkės Piliakalnio kolūkio pirminė organizacija
11919LKP Kretingos rajono Žalgirio apylinkės „Tarybų šalies“ kolūkio pirminė organizacija
11920LKP Kretingos rajono Žalgirio apylinkės Jokūbavos kolūkio pirminė organizacija
11921LKP Kretingos rajono Rūdaičių apylinkės Karolio Poželos kolūkio pirminė organizacija
11930LKP Kelmės rajono Liolių apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
11934LKP Vilniaus rajono Žemaitėlių apylinkės „Auroros“ kolūkio pirminė organizacija
11935Naujosios Vilnios rajono Medininkų apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Naujosios Vilnios rajono pirminė organizacija
11969Šiaulių miesto K. Didžiulio politechnikumo pirminė partinė organizacija
11972Pirminė partinė organizacija Nr. 1 (Šiaulių miesto)
11975LKP Šiaulių rajono Aukštapelkės apylinkės „Auksinės varpos“ kolūkio pirminė organizacija
11976LKP Šiaulių rajono Kurtuvėnų apylinkės Gilvyčių tarybinio ūkio pirminė organizacija
11977LKP Šiaulių rajono Dausiškio apylinkės „Lietuvos kolūkiečio“ kolūkio kandidatinė grupė
11978LKP Šiaulių rajono Pakapės apylinkės Pakapės kolūkio pirminė organizacija
11980Lietuvos TSR žuvies pramonės ministerijos Tralerių laivyno valdybos Politinis skyrius
11983Autobusų parko partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
11987Žuvies pramonės gamybinio susivienijimo tralerių laivyno bazės partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
11990Objekto Nr. 61 pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
12038Pirminė partinė organizacija Nr. 1 (Klaipėdos miesto)
12040LKP Pandėlio rajono Kvetkų apylinkės Marytės Melnikaitės kolūkio partinė-kandidatinė grupė
12042Plungės rajono laikraščio „Kibirkštis“ redakcijos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
12043Plungės rajono centrinės ligoninės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
12045Plungės rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Kultūros skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
12047Plungės rajono Paukštakių apylinkės Paukštakių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
12048Plungės rajono Nausodžio apylinkės „Socialistinio kelio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminės organizacijos komitetas
12063Pasvalio rajono Krinčino apylinkės „Artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
12064Pasvalio rajono Pasvalio apylinkės „Įstros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
12065Pasvalio rajono Raubonių apylinkės „Mūšos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
12066Pasvalio rajono Kiemėnų apylinkės „Pamūšio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
12067LKP Vilniaus rajono Žemaitėlių apylinkės „Iskros“ kolūkio pirminė organizacija
12069Prienų rajono Šilavoto apylinkės „Avangardo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
12070Prienų rajono Ašmintos apylinkės Juliaus Janonio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
12071Prienų rajono Mackių apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
12072LKP Pabradės rajono Arnionių apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė organizacija
12073LKP Pabradės rajono Gaižiūnų apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
12081Ramygalos vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
12082Panevėžio rajono Krekenavos apylinkės Paliaudės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
12083Ramygalos rajono Pagirių apylinkės Vaiškonių septynmetės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ramygalos rajono pirminė organizacija
12084Panevėžio rajono Ramygalos apylinkės Barklainių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
12085Panevėžio rajono Vadoklių apylinkės Ežerėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
12086Panevėžio rajono Vadoklių apylinkės „Pirmyn“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
12087Šakių rajono Slavikų apylinkės Šilgalių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
12088„Žalgirio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
12105Darbo Raudonosios Vėliavos ordino Raseinių vidurinės kaimo profesinės technikos mokyklos Nr. 10 Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
12106Raseinių rajono Paliepių apylinkės „Laisvės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
12107Raseinių rajono Raseinių apylinkės I. Černiachovskio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
12130Radviliškio rajono Pašušvio apylinkės „Giedros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
12131Radviliškio 2-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
12132Radviliškio rajono Polekėlės apylinkės „Bolševiko“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
12134Rokiškio rajono darbo žmonių deputatų tarybos Kultūros skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
12135Rokiškio rajono Juodupės apylinkės M. Melnikaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
12136Rokiškio rajono Juodupės apylinkės „Tikruoju keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
12156Širvintų rajono Šiaulių apylinkės „XX partijos suvažiavimo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
12157Širvintų rajono Čiobiškio apylinkės Čiobiškio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
12158Širvintų rajono laikraščio „Lenino vėliava“ redakcijos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
12159Raseinių rajono Šiluvos apylinkės „Tėvynės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
12161„Levaniškio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
12162„Žviliūnų“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
12163Troškūnų rajono Raguvos apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono pirminė organizacija
12219Lietuvos LKJS Šiaulių miesto medicinos mokyklos pirminė organizacija 
12227Skuodo rajono Ylakių apylinkės Skliaustės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
12228Skuodo rajono Barstyčių apylinkės „Pavasario ryto“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
12229Plungės rajono Varduvos apylinkės Rotinėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
12230Sedos rajono Pašilės apylinkės J. Janonio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
12234Ukmergės rajono Atkočių apylinkės K. Poželos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
12367Trakų mokyklos-internato Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
12368Trakų rajono Šklėrių apylinkės „Bolševiko“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
12369Trakų rajono Senųjų Trakų apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
12370Trakų rajono Senųjų Trakų apylinkės M. Afonino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminės organizacijos komitetas
12371Trakų rajono Trakų apylinkės Naujasodžio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
12372Trakų rajono Kariotiškių apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminės organizacijos komitetas
12373Trakų rajono Senųjų Trakų apylinkės „Spalio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
12410Jurbarko rajono Varlaukio remonto-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
12411LKP Kelmės rajono Pakražančio apylinkės Stulgių kolūkio pirminė organizacija
12412Skaudvilės rajono Balčių apylinkės „Šviesos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skaudvilės rajono pirminė organizacija
12413Šalčininkų rajono laikraščio „Tarybinė tėvynė“ redakcijos ir spaustuvės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
12415Šalčininkų rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
12416Šalčininkų rajono Šalčininkų apylinkės F. Dzeržinskio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
12417Šalčininkų rajono Poškonių apylinkės M. Melnikaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
12418Šalčininkų rajono Gerviškių apylinkės „Spalio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
12419Šalčininkų rajono Jurgelionių apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
12420Šalčininkų rajono Daučiūnų apylinkės „Už tėvynę“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminės organizacijos komitetas
12422 Valstybės saugumo komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos įgaliotinio Švenčionėlių rajonui įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionėlių rajono pirminė organizacija
12423Švenčionių rajono melioracijos statybo montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
12455LKP Linkuvos rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
12456LKP Pakruojo rajono Lauksodžio apylinkės „Auksinės varpos“ kolūkio pirminė organizacija
12457Panevėžio rajono Smilgių apylinkės Salomėjos Nėries kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
12458Radviliškio rajono Baisogalos apylinkės „Raudonojo Spalio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
12459Jurbarko rajono Žindaičių apylinkės „Tarybinės žemės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
12559Utenos rajono Mockėnų apylinkės Klovinių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
12561Utenos rajono Tauragnų mašinų-traktorių stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
12562LKP Dusetų rajono teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
12564Utenos rajono Sudeikių apylinkės Bikūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
12565LKP Joniškėlio rajono Valdeikių apylinkės „Komjaunuolio“ kolūkio pirminė organizacija
12566Pasvalio rajono Pumpėnų apylinkės Kriklinių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
12567Pasvalio rajono Joniškėlio apylinkės „Ryto“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
12568Panevėžio rajono Skaistgirių apylinkės „Sodybos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
12589Šilutės rajono Vainuto apylinkės S. Nėries kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
12590Šilutės 1-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
12593Šilutės rajono Kintų apylinkės R. Liuksemburg žvejų artelės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
12594Šilutės rajono Gardamo apylinkės Ramučių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
12595Šilutės rajono Kivylių apylinkės „Tarybinės žemės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
12596Šilutės rajono Ramučių apylinkės „Tarybinės šviesos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
12597Šilutės rajono Vainuto apylinkės Bikavėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
12598Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio apylinkės Degučių daržovių sėklininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
12599Biržų linų fabriko pirminė partinė organizacija (Biržų rajono) 
12603Švenčionių rajono Adutiškio apylinkės M. Melnikaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
12604Švenčionių rajono Bielionių apylinkės „Pavasario“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
12613LKP Klaipėdos rajono Judrėnų apylinkės Mataičių kolūkio pirminė organizacija
12615Telšių Žemaitės vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
12616Lietuvos TSR miškų ministerijos Telšių miškų ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
12631Greitosios pagalbos stoties pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
12632DOSAAF Dzeržinskio rajono komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto)
12642Alytaus chemijos gamyklos pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
12645Miškų ūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
12646„Raudonikių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
12647„Saulės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
12648„Dzūkijos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
12649„Tarybų Lietuvos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
12650„Švyturio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
12651Daukantų kolūkio pirminė partinė organizacija (Varnių rajono)
12652Telšių rajono Janapolės apylinkės Kuršų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
12653Šilalės rajono Kaltinėnų apylinkės Medvėgalio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija 
12654Telšių rajono Janapolės apylinkės „Pažangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
12655Šilalės rajono Laukuvos apylinkės K. Poželos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija 
12695Petro Cvirkos kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
12696„Vienybės keliu“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
12697Tučių tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
12698LKP Lazdijų rajono Abarauskų apylinkės Viktarino kolūkio pirminė organizacija
12699„Draugystės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Veisiejų rajono)
12700LKP Lazdijų rajono Kapčiamiesčio apylinkės O. Sukackienės kolūkio pirminė organizacija 
12701LKP Lazdijų rajono Leipalingio apylinkės „Nemuno“ kolūkio pirminė organizacija
12702LKP Lazdijų rajono Leipalingio apylinkės „Dainavos“ kolūkio pirminė organizacija
12703„Nemuno“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
12704„Taikos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Veisiejų rajono)
12710Raseinių rajono Ariogalos apylinkės Taurupio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
12711Raseinių rajono Girkalnio apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
12712Raseinių rajono Verėduvos apylinkės „Dubysos“ tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
12713Raseinių rajono Verėduvos apylinkės Milašaičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
12723Vilkaviškio siuvimo fabriko pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
12724Vilkaviškio Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
12725Vilkaviškio melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
12726Rumokų bandymų stoties eksperimentinio ūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
12727Širvintos kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
12728„Lenino keliu“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
12729„Ateities“ (buv. Pūstapėdžių) kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
12730„Už taiką“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
12754LKP Kretingos rajono Imbarės apylinkės Alkos kolūkio pirminė organizacija
12755LKP Kretingos rajono Grūšlaukės apylinkės „Žemaičių žemės“ kolūkio pirminė organizacija 
12756LKP Kretingos rajono Grūšlaukės apylinkės S. Kirovo kolūkio pirminė organizacija
12757Salantų rajono Imbarės apylinkės Sėlenių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Salantų rajono pirminė organizacija
12758Skuodo rajono Notėnų apylinkės L. Adomausko kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
12759Ukmergės rajono Taujėnų apylinkės Užugirio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
12760„Laisvės spindulio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
12780LKP Kelmės rajono Žalpių apylinkės „Varpos“ kolūkio pirminė organizacija
12781LKP Kelmės rajono Kelmės apylinkės Šaltinių tarybinio ūkio pirminė organizacija
12782LKP Kėdainių rajono Pajieslio apylinkės Pajieslio kolūkio pirminė organizacija
12783Radviliškio rajono Grinkiškio apylinkės „Spindulio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono kolūkio pirminė organizacija
12784LKP Dotnuvos rajono Digraičių apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
12785„Sirijaus“ mokslinio-gamybinio kolektyvo partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
127935-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
12798Pirminė partinė organizacija Nr. 2 (Klaipėdos miesto) 
12848LKP Zarasų rajono Kovališkių apylinkės Petro Cvirkos kolūkio pirminė organizacija
12851LKP Joniškio rajono Juodeikių apylinkės „Vilkijos“ kolūkio pirminė organizacija
12887LKP Vilniaus rajono Fabijoniškių apylinkės „Naujojo kelio“ kolūkio pirminė organizacija
12912LKP Joniškio rajono Stupurų apylinkės I. Mičiurino kolūkio pirminė organizacija
12914LKP Kapsuko rajono Bagotosios apylinkės Bagotosios kolūkio pirminė organizacija
12915LKP Kazlų Rūdos rajono Kazlų apylinkės „Jūros“ kolūkio pirminė organizacija
12946LKP Ignalinos rajono Kazitiškio apylinkės „Kovos už taiką“ kolūkio pirminė organizacija
12947LKP Ignalinos rajono Gaidės apylinkės Adomo Mickevičiaus kolūkio pirminė organizacija
12948LKP Ignalinos rajono Gubavos apylinkės „Spartuolio“ kolūkio pirminė organizacija
12958LKP Jonavos rajono Beržų apylinkės „Kelio į taiką“ kolūkio pirminė organizacija 
12959LKP Jonavos rajono Kulvos apylinkės Kulvos kolūkio pirminė organizacija
12960LKP Jonavos rajono Užusalių apylinkės „Raudonosios vėliavos“ kolūkio pirminė organizacija 
12962LKP Marijampolės miesto J. Jablonskio vidurinės mokyklos pirminė organizacija 
12963LKP Kapsuko rajono Sasnavos apylinkės Balandžio kolūkio pirminė organizacija
12964LKP Kapsuko rajono Šunskų apylinkės „Vilties“ kolūkio pirminė organizacija
12965LKP Kapsuko rajono Igliaukos apylinkės „Darbo“ kolūkio pirminė organizacija
12966LKP Kapsuko rajono Sasnavos apylinkės V. Montvilos kolūkio pirminė organizacija
12967LKP Kapsuko rajono Sasnavos apylinkės Salomėjos Nėries kolūkio pirminė organizacija
12968LKP Kapsuko rajono Padovinio apylinkės Piliakalnių kolūkio pirminė organizacija
12969LKP Kapsuko rajono Liudvinavo apylinkės „Šešupės“ kolūkio pirminė organizacija
13002LKP Kėdainių rajono Kunionių apylinkės I. Mičiurino kolūkio pirminė organizacija
13018V. Kapsuko kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
13020Autotransporto įmonės Nr. 3 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
13023Lietuvių kalbos ir literatūros instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
13026TSRS valstybės standartų Lietuvos respublikinės valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
13029LKP Kauno rajono Garliavos 1-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
13030LKP Kauno rajono Pažėrų apylinkės „Artojo“ kolūkio pirminė organizacija
13031LKP Kauno rajono Taurakiemio apylinkės „Pirmūno“ kolūkio partinis komitetas
13032LKP Kauno rajono Taurakiemio apylinkės Viršužiglio kolūkio pirminė organizacija
13033LKP Kauno rajono Garliavos apylinkės Pajiesio kolūkio partinis komitetas
13034LKP Kauno rajono Užleidžių apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
13035LKP Kauno rajono Zapyškio apylinkės Zapyškio kolūkio pirminė organizacija
13045Gelžbetoninių konstrukcijų gamyklos Nr. 3 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
13052LKP Kupiškio rajono Kupiškio statybinių medžiagų gamyklos pirminė organizacija
13053LKP Kupiškio rajono Šimonių apylinkės Adomynės kolūkio pirminė organizacija
13054LKP Kupiškio rajono Šimonių apylinkės Nociūnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
13055LKP Kupiškio rajono Puožo apylinkės Juodpėnų kolūkio pirminė organizacija
13056LKP Kupiškio rajono Palėvenėlės apylinkės Mituvos kolūkio pirminė organizacija
13063LKP Lazdijų rajono Dyviliškių apylinkės Dyviliškių kolūkio pirminė organizacija
13064LKP Lazdijų rajono Norgėlių apylinkės „Paryžiaus Komunos“ kolūkio pirminė organizacija
13067Šalčininkų rajono Pabarės apylinkės Tetėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
13068Eišiškių rajono Paraisčio apylinkės A. Ždanovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
13069Eišiškių rajono Navakonių apylinkės I. Černiachovskio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Eišiškių rajono pirminė organizacija
13070„Dinamo“ sportinio inventoriaus fabriko pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
13071Kauno buitinės chemijos dirbinių gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
13073S. Žuko taikomosios dailės mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
13082Visasąjunginio pramonės „Sojuzenergostroiprom“ susivienijimo gamybinių įmonių kombinato pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
13088„Spalio“ susivienijimo bandomosios-eksperimentinės gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
13090Naujosios Vilnios rajono Senasalio apylinkės "Kibirkšties" kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Naujosios Vilnios rajono pirminė organizacija
13092LKP Kuršėnų rajono Pakštelių apylinkės „Laisvės“ kolūkio pirminė organizacija
13093LKP Šiaulių rajono Micaičių apylinkės Micaičių kolūkio pirminė organizacija
13099LKP Kapsuko rajono Kalvarijos apylinkės „Bangos“ kolūkio pirminė organizacija
13100„Gimtosios žemės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
13101„Taikos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
13102LKP Molėtų rajono Dubingių apylinkės Miežonių kolūkio pirminė organizacija
13103Lietuvos civilinės aviacijos valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
13111LKP Molėtų rajono Molėtų 1-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
13112LKP Molėtų rajono Luokesos apylinkės A. Ždanovo kolūkio pirminė organizacija
13113LKP Molėtų rajono Paąžuolių apylinkės Marytės Melnikaitės kolūkio pirminė organizacija
13114LKP Molėtų rajono Suginčių apylinkės Vorėnų kolūkio pirminė organizacija
13120LKP Mažeikių rajono Tirkšlių apylinkės Balėnų kolūkio pirminė organizacija
13121LKP Mažeikių rajono Mažeikių apylinkės Purvėnų kolūkio pirminė organizacija
13124Rokiškio rajono Lukštų apylinkės Lukštų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
13125Rokiškio rajono Skemų apylinkės „Valstiečio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
13126LKP Obelių rajono Audronių apylinkės Gindvilių kolūkio pirminė organizacija
13127Rokiškio rajono Obelių apylinkės A. Ždanovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
13128Rokiškio rajono Kriaunų apylinkės „Švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
13149LKP Pakruojo rajono Lygumų apylinkės I. Černiachovskio kolūkio pirminė organizacija
13152LKP Dusetų rajono Minkūnų apylinkės „Žalioji sala“ kolūkio pirminė organizacija
13154Ukmergės rajono Žemaitkiemio apylinkės J. Žemaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
13155Ukmergės rajono Žemaitkiemio apylinkės Žemaitkiemio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
13156Ukmergės rajono Pabaisko apylinkės „Auksinės varpos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
13157Ukmergės rajono Siesikų apylinkės Tulpiakiemio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
13166Pasvalio rajono laikraščio „Darbas“ redakcijos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
13167Pasvalio rajono Pasvalio apylinkės „Kovo 8-osios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
13171Šiaulių miesto vaistinių valdybos pirminė partinė organizacija
13174Lietuvos LKJS Kauno miesto „Bangos“ susivienijimo pirminė organizacija 
13195LKP Jiezno rajono Eičiūnų apylinkės „Galybės“ kolūkio pirminė organizacija
13196LKP Jiezno rajono Užuguosčio apylinkės Petro Cvirkos kolūkio pirminė organizacija
13197LKP Kaišiadorių rajono Klėriškių apylinkės Juliaus Janonio kolūkio pirminė organizacija
13208LKP Ignalinos rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
13209LKP Ignalinos rajono Daugėliškio apylinkės „Tiesos“ kolūkio pirminė organizacija
13211„Aukštakalnio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
13212Traupio (buv. „Vienybės“) kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
13213„Pažangos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
13214„Šviesos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
13215„Pirmyn į komunizmą“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
13216Laikraščio „Biržiečių žodis“ redakcijos pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
13217Biržų miesto akademiko Povilo Brazdžiūno vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
13218LKP Šiaulių rajono „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio pirminė organizacija
13219LKP Kelmės rajono Grimzių apylinkės „Liepsnos“ kolūkio pirminė organizacija
13222Prienų rajono Ašmintos apylinkės K. Poželos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
13223Prienų rajono Ašmintos apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
13224Prienų rajono Birštono apylinkės Žemaitkiemio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
13225Prienų rajono Naujosios Ūtos apylinkės Naujosios Ūtos tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
13229LKP Kaišiadorių rajono Kalvių apylinkės Kalvių tarybinio ūkio pirminė organizacija
13273Sedos rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Sedos rajono pirminė organizacija
13276LKP Mažeikių rajono Ketūnų apylinkės „Pirmyn“ kolūkio pirminė organizacija
13277Skuodo rajono Pašilės apylinkės Luobos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
13283LKP Kretingos rajono Kretingos 1-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
13286LKP Kretingos rajono Žalgirio apylinkės Kretingos sodininkystės tarybinio ūkio pirminė organizacija
13311LKP Vilniaus rajono Parudaminio apylinkės „TSKP XX suvažiavimo“ kolūkio pirminė organizacija
13312LKP Vilniaus rajono Sudervės apylinkės „Auksinės varpos“ kolūkio pirminė organizacija
13313LKP Vilniaus rajono Lindiniškių apylinkės Malenkovo kolūkio pirminė organizacija
13314LKP Vilniaus rajono Dūkšto apylinkės Geisiškių (buv. „Spalio revoliucijos“) kolūkio pirminė organizacija
13315LKP Vilniaus rajono Parudaminio apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
13316Šilalės rajono Upynos apylinkės Girdiškės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
13317Jurbarko rajono Varlaukio apylinkės „Mūsų rytojaus“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
13318Šilalės rajono D. Poškos apylinkės D. Poškos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
13319Tauragės rajono Skaudvilės apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
13321Tauragės rajono Skaudvilės apylinkės „Tarybinio kelio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
13322Plungės rajono Babrungo apylinkės Didvyčių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminės organizacijos komitetas
13342Plungės rajono Žlibinų apylinkės „Liepsnos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
13343Telšių rajono Viešvėnų apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
13344Telšių rajono Gadūnavo apylinkės Pasruojo žuvininkystės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
13361Rokiškio rajono Panemunėlio apylinkės „Atžalyno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminės organizacijos komitetas
13362Rokiškio rajono Kamajų apylinkės Duokiškio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
13379Tauragės rajono Girininkų apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
13380Tauragės rajono Tauragės apylinkės Taurų veislinio paukštyno Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminės organizacijos komitetas
13381Tauragės rajono Gaurės apylinkės „Šešuvies“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
13384Skuodo 1-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija 
13385Skuodo rajono Aleksandrijos apylinkės Šarkės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija 
13386Skuodo rajono Mosėdžio apylinkės V. Čiapajevo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija 
13387LKP Joniškėlio rajono prokuratūros ir liaudies teismo pirminė organizacija
13388Pasvalio rajono Grūžių apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
13389Šakių rajono kooperatyvų sąjungos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
13390Šakių rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
13392Šakių rajono Kriūkų apylinkės „Bolševiko“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
13405Šilutės rajono Pagėgių apylinkės Kentrių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
13406LKP Pagėgių rajono Lumpėnų apylinkės Malenkovo kolūkio pirminė organizacija
13407Tauragės rajono Sartininkų apylinkės Sartininkų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
13408Rokiškio rajono Pandėlio apylinkės „Pušyno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
13409Rokiškio rajono Panemunio apylinkės Suvainiškio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
13410„Dunojėlio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
13414Utenos rajono Kvyklių apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
13452Širvintų rajono Musninkų apylinkės Kernavės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
13453Širvintų rajono Čiobiškio apylinkės „Galybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
13454Širvintų rajono Čiobiškio apylinkės Juknonių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
13455Širvintų rajono Jauniūnų apylinkės „Paryžiaus komunos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
13456Raseinių siuvimo gamybinio susivienijimo „Šatrija“ Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
13457Lietuvos TSR respublikinio susivienijimo „Lietuvos žemės ūkio technika“ Raseinių rajono skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
13458Raseinių rajono Raseinių apylinkės A. Ždanovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
13459Raseinių rajono Kalnųjų apylinkės „Žemės maitintojos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
13460Raseinių rajono Pagojukų apylinkės „Taikos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13461Raseinių rajono Raseinių apylinkės Gruzdiškės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13462Raseinių rajono Girkalnio apylinkės „Tarybinės žemės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13463Raseinių rajono Paliepių apylinkės „Tarybiniu keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13464Raseinių rajono Graužų apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13465Raseinių rajono Raseinių apylinkės „Dubysos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13468Švenčionių rajono laikraščio „Žvaigždė“ redakcijos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
13469Švenčionių rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Kultūros skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
13470LKP Klaipėdos rajono Vėžaičių apylinkės Jokulių kolūkio pirminė organizacija
13483Jurbarko rajono Molynės kalkių karjero Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
13484Jurbarko rajono Balandžių apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
13485Rietavo rajono Rensčių apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
13494 Švenčionėlių rajono Labanoro apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionėlių rajono pirminė organizacija
13496Šilutės rajono Vainuto apylinkės Pauparių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
13497Šilutės rajono Gardamo apylinkės Šylių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
13498LKP Daugų rajono Žilinų apylinkės „Gimtosios žemės“ kolūkio pirminė organizacija
13499„Mikalavos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
13500„Dzūkų krašto“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
13501LKP Daugų rajono Pivašiūnų apylinkės „Tarybinės žemės“ kolūkio pirminė organizacija
13502Daugų žuvininkystės ūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
13511LKP Kelmės rajono Pašilėnų apylinkės Julijos Žemaitės kolūkio pirminė organizacija
13512LKP Kelmės rajono Vaiguvos apylinkės „Naujo kelio“ kolūkio pirminė organizacija
13513LKP Kelmės rajono Užvenčio apylinkės „Tėvynės žemės“ kolūkio pirminė organizacija
13520Šalčininkų rajono Akmenynės apylinkės „Kovotojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
13521Šalčininkų rajono Poškonių apylinkės „Pirmyn“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
13522Šalčininkų rajono Milkūnų apylinkės Rudnios kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
13523Šalčininkų rajono Rūdninkų apylinkės Žagarinės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
13524Šalčininkų rajono Šalčininkų apylinkės „Gegužės 1-osios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
13543Trakų miško pramonės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
13544Trakų rajono Rūdiškių apylinkės A. Ždanovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
13545Trakų rajono Trakų apylinkės T. Kosciuškos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminės organizacijos komitetas
13546Trakų rajono Paluknės apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
13596Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos (LLKJS) Varėnos apskrities Marcinkonių valsčiaus komitetas
13629„Nemunaičio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
13630„Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
13631„Šviesaus kelio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
13662Kostas Kazlauskas
13663Karolis Didžiulis
13666Anykščių rajono prokuratūros pirminė partinė organizacija 
13667A. Ždanovo kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
13668„Kibirkšties“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
13669„Kelias į komunizmą“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
13670„Žalgirio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
13671Marytės Melnikaitės kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
13672I. Mičiurino kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
13673„Andrioniškio“ kolūkio pirminė partinė organizacija(Anykščių rajono)
13674„Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė partinė organizacija(Anykščių rajono) 
13675„Jaunosios gvardijos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
13678Raseinių rajono Ilgižių apylinkės „Žingsnio pirmyn“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13679Raseinių rajono Ilgižių apylinkės Ilgižių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13680Raseinių rajono Didžiulių apylinkės „Naujo ryto“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13681Raseinių rajono Verėduvos apylinkės Verėduvos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13682Raseinių rajono Ariogalos apylinkės „Tarybinio artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13683Jurbarko rajono Juodaičių apylinkės Juodaičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
13684Raseinių rajono Pagojukų apylinkės J. Janonio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
13685Raseinių rajono Betygalos apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13698Argentinos lietuvių organizacijų dokumentų kolekcija 
13699Urugvajaus lietuvių organizacijų dokumentų kolekcija
13709Rokiškio rajono Lukštų apylinkės „Spartuolio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
13710LKP Zarasų Antazavės apylinkės „Aukštaičio“ kolūkio pirminė organizacija
13711Rokiškio rajono Lukštų apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
13712Rokiškio rajono Lukštų apylinkės Kairelių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
13713LKP Zarasų rajono Antazavės apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio pirminė organizacija
13714Rokiškio rajono Buniuškių apylinkės Meldučių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
13722Telšių rajono Žarėnų apylinkės „Baltijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
13723Telšių rajono Varnių apylinkės Lūksto kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
13724Šilalės rajono Laptinėnų apylinkės Iždonų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
13725Šilalės rajono Kaltinėnų apylinkės „Pirmyn“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
13726Šilalės rajono Kaltinėnų apylinkės „Tarybinio artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
13735„Dainavos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
13736LKP Kapsuko rajono Krosnos apylinkės Žaliosios kolūkio pirminė organizacija 
13737LKP Kėdainių rajono Dotnuvos apylinkės Lietuvos žemdirbystės mokslinio tyrimo instituto partinis komitetas
13741LKP Kėdainių rajono Gudžiūnų apylinkės Antušavos kolūkio pirminė organizacija
13742Raseinių rajono Vosiliškio apylinkės Vosiliškio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
13743LKP Kėdainių rajono Gudžiūnų apylinkės Devynduonių kolūkio pirminė organizacija
13744LKP Kėdainių rajono Montviliškio apylinkės Dotnuvėlės kolūkio pirminė organizacija
13745LKP Kėdainių rajono Surviliškio apylinkės „Žiburio“ kolūkio pirminė organizacija
13746LKP Kėdainių rajono Krakių apylinkės Pašušvio kolūkio pirminė organizacija
13747LKP Dotnuvos rajono Ažytėnų apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
13748LKP Kėdainių rajono Pajieslio apylinkės Pilaičių kolūkio pirminė organizacija
13749LKP Kėdainių rajono Dotnuvos apylinkės Petro Cvirkos kolūkio pirminė organizacija
13766Lietuvos LKJS Šiaulių miesto Pedagoginio instituto pirminė organizacija 
13804LKP Kaišiadorių rajono Paparčių apylinkės „Dainavos“ kolūkio pirminė organizacija
13805Trakų rajono Pastrėvio apylinkės „Darbo didvyrio“ tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
13810Tytuvėnų rajono laikraščio „Komunistiniu keliu“ redakcijos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tytuvėnų rajono pirminė organizacija
13812LKP Kelmės rajono Liolių apylinkės Gailių tarybinio ūkio pirminė organizacija
13813LKP Kelmės rajono Kiaunorių apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
13815Raseinių rajono Šiluvos apylinkės „Gedimino pilies“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
13816Raseinių rajono Pagojukų apylinkės „Atžalyno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
13817Raseinių rajono Pagojukų apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
13818Tytuvėnų rajono Papušynio apylinkės „Staliniečio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tytuvėnų rajono pirminė organizacija
13822„Tiesos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
13823Vydenių (buv. I. Mičiurino) tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
13824Tolkūnų (buv. „Nauju keliu“) kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
13825„Pažangos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
13826Dubičių tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono))
13827„Raudonosios vėliavos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
13828Matuizų (buv. „Spalio“ kolūkis) tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
13829„Šviesos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
13830Druskininkų statybos valdybos pirminė partinė organizacija (Druskininkų miesto)
13842LKP Zarasų rajono Salako apylinkės „Draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
13845Vilniaus tarybinės partinės mokyklos prie LKP CK pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
13847LTSR sveikatos apsaugos ministerijos vyriausiosios vaistinių valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
13854LKP Jonavos rajono Beržų apylinkės „Komjaunuolio“ kolūkio pirminė organizacija 
13855LKP Jonavos rajono Bukonių apylinkės Petrašiūnų kolūkio pirminė organizacija
13856LKP Jonavos rajono Žeimių apylinkės „Gintaro“ kolūkio pirminė organizacija
13857LKP Jonavos rajono Keižionių apylinkės „Spalio revoliucijos“ kolūkio pirminė organizacija
13858LKP Jonavos rajono Markutiškių apylinkės „Tautų draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
13859LKP Šiaulių rajono Šakynos apylinkės Piktuižių kolūkio pirminė organizacija
13860LKP Šiaulių rajono Šakynos apylinkės Šakynos tarybinio ūkio pirminė organizacija
13861Jurbarko rajono Stakių apylinkės J. Žemaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
13880LKP Šiaulių rajono Padubysio apylinkės „Naujo kaimo“ kolūkio pirminė organizacija
13881LKP Šiaulių rajono Gruzdžių apylinkės „Tarybinės aušros“ kolūkio pirminė organizacija
13882LKP Šiaulių rajono Kužių apylinkės „Tarybų Lietuvos“ kolūkio pirminė organizacija
13892LKP Mažeikių rajono Židikių apylinkės Varduvos kolūkio pirminė organizacija
13893Plungės rajono Varduvos apylinkės Gegrėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
13898LKP Marijampolės rajono Kazlų Rūdos bandomojo miškų ūkio gamybinio susivienijimo pirminė organizacija 
13899Prienų rajono Skriaudžių apylinkės „Dainavos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono partinis komitetas
13900Prienų rajono Veiverių apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
13905LKP Joniškio rajono melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija
13906LKP Joniškio rajono Skaistgirio apylinkės Ąžuolynės tarybinio ūkio pirminė organizacija
13907LKP Joniškio rajono Saugėlaukio apylinkės Bariūnų kolūkio-agrofirmos pirminė organizacija
13908LKP Joniškio rajono Kepalių apylinkės A. Ždanovo kolūkio pirminė organizacija
13909LKP Joniškio rajono Rudiškių apylinkės „Tarybinio balso“ kolūkio pirminė organizacija
13926Gelžbetonio konstrukcijų gamyklos Nr. 3 pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
13927LKP Kauno miesto „Bangos“ televizijos technikos gamybinio susivienijimo partinis komitetas (Kauno miesto Lenino rajono)
13934Kauno žemės ūkio technikumo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
13951LKP Kapsuko rajono Kapsuko dramos teatro pirminė organizacija
13952LKP Kapsuko rajono Statybos tresto-aikštelės pirminė organizacija
13953LKP Kapsuko rajono Igliaukos apylinkės Dovinės kolūkio pirminė organizacija
13954LKP Marijampolės rajono Liudvinavo apylinkės Želsvelės kolūkio partinis komitetas
13955LKP Kapsuko rajono Meškučių apylinkės Sūduvos kolūkio pirminė organizacija
13956LKP Kapsuko rajono Kapsuko medelyno pirminė organizacija
13963LKP Kėdainių rajono melioracijos statybos- montavimo valdybos pirminė organizacija
13964LKP Kėdainių rajono Josvainių apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
13967Panevėžio rajono Skaistigirių apylinkės Vebrupės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
13968Pasvalio rajono Kriklinių apylinkės Vilkyškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
13969Pasvalio rajono Joniškėlio apylinkės „Kovos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
13971Pasvalio rajono Pumpėnų apylinkės Rinkūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
13972Pasvalio rajono Grūžių apylinkės Sabonių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
13973Pasvalio rajono Joniškėlio apylinkės Deglėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
13974LKP Kelmės rajono teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
13975LKP Kelmės rajono Lyvoniškių apylinkės „Žibuoklių“ kolūkio pirminė organizacija
13976LKP Kelmės rajono Maironių apylinkės „Žingsnis pirmyn“ kolūkio pirminė organizacija
13977LKP Kelmės rajono Pakražančio apylinkės Karolio Poželos kolūkio pirminė organizacija
13978„Aušros“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
13979LKP Kybartų rajono Pajavonio apylinkės Karolio Giedrio kolūkio pirminė organizacija
13981LKP Šiaulių rajono Raudėnų apylinkės Paežerių tarybinio ūkio pirminė organizacija
13982LKP Šiaulių rajono Kuršėnų miškų ūkio gamybinio susivienijimo pirminė organizacija
13983LKP Kauno rajono Ilgakiemio apylinkės Ilgakiemio kolūkio pirminė organizacija
13984LKP Kauno rajono Eigirgalos apylinkės „Tiesos“ kolūkio pirminė organizacija
13992LKP Mažeikių rajono Statybos valdybos pirminė organizacija
13993LKP Mažeikių rajono Reivyčių apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
13994LKP Mažeikių rajono Tirkšlių apylinkės J. Garelio kolūkio pirminė organizacija
13995LKP Mažeikių rajono Laižuvos apylinkės A. Ždanovo kolūkio pirminė organizacija
13996LKP Mažeikių rajono Pikelių apylinkės „Pirmūno“ kolūkio pirminė organizacija
13997TSRS vidaus reikalų ministerijos Vilniaus specialiosios vidurinės vadovaujančiųjų darbuotojų rengimo mokyklos Politinis skyrius
13999LKP Pakruojo rajono Rozalimo apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio pirminė organizacija
14000LKP Pakruojo rajono Pakruojo apylinkės Preičiūnų kolūkio pirminė organizacija
14001LKP Pakruojo rajono Pašvitinio apylinkės „Mūšos“ kolūkio pirminė organizacija
14002LKP Pakruojo rajono Klovainių apylinkės „Pirmosios vagos“ kolūkio pirminė organizacija
14003LKP Pakruojo rajono Pašvitinio apylinkės Pamūšio kolūkio pirminė organizacija 
14006LKP Kaišiadorių rajono Kaišiadorių 1-osios vidurinės mokyklos pirminė organizacija
14007LKP Kaišiadorių rajono Dainių apylinkės „Artojo“ kolūkio pirminė organizacija
14008LKP Kaišiadorių rajono Rumšiškių apylinkės Dovainonių paukštininkystės tarybinio ūkio pirminė organizacija 
14009LKP Kaišiadorių rajono Klėriškių apylinkės „Naujo kelio“ kolūkio pirminė organizacija
14010LKP Kaišiadorių rajono Žiežmarių apylinkės Dainių tarybinio ūkio pirminė organizacija
14011LKP Kaišiadorių rajono Žaslių apylinkės „Nėries“ kolūkio pirminė organizacija
14012LKP Kaišiadorių rajono Kaišiadorių apylinkės „Tiesos“ kolūkio pirminė organizacija
14013LKP Kaišiadorių rajono Zubiškių apylinkės „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija
14024LKP Lazdijų rajono Rudaminos apylinkės „Artojo“ kolūkio pirminė organizacija
14025LKP Lazdijų rajono Teizų apylinkės "Dzūkijos" kolūkio pirminė organizacija
14026LKP Lazdijų rajono Miškinių apylinkės Neravų kolūkio pirminė organizacija
14027LKP Lazdijų rajono Žagarių apylinkės „Taikos“ kolūkio pirminė organizacija
14028LKP Lazdijų rajono Noragėlių apylinkės „Tarybinio kelio“ kolūkio pirminė organizacija 
14029LKP Molėtų rajono Čiulėnų apylinkės Čiulėnų kolūkio pirminė organizacija
14030Šakių rajono Sintautų apylinkės Keturnaujienos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
14034LKP Molėtų rajono Joniškio apylinkės Paąžuolių tarybinio ūkio pirminė organizacija
14035LKP Pabradės rajono Gaižiūnų apylinkės „Naujo kelio“ kolūkio pirminė organizacija
14038Švenčionių rajono Pabradės apylinkės Baliulių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
14039Vilniaus rajono Kalvelių apylinkės Margių durpių įmonės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus rajono pirminė organizacija
14040Naujosios Vilnios rajono Kenos apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Naujosios Vilnios rajono pirminė organizacija
14043LKP Kupiškio rajono Skapiškio apylinkės „Sakalo“ kolūkio pirminė organizacija
14046LKP Molėtų rajono Inturkės apylinkės Dailidžių tarybinio ūkio pirminė organizacija
14047Molėtų rajono Arnionių apylinkės Arnionių žuvies ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Molėtų rajono pirminė organizacija 
14056Žuvies pramonės gamybinio susivienijimo konservų gamyklos partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
14057Naftos produktų tiekimo eksportui įmonės pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
14061Vadovaujančiųjų plaukiojimo kadrų tobulinimosi mokyklos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto) 
14067Pasvalio rajono Vaškų apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
14074Radviliškio rajono V. Valsiūnienės vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
14075Radviliškio rajono Daugėlaičių apylinkės Polekėlės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminės organizacijos komitetas
14076Radviliškio rajono Radviliškio apylinkės „Lenino keliu“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
14077Radviliškio rajono Šiaulėnų apylinkės I. Mičiurino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
14078Radviliškio rajono Aukštelkų apylinkės „Tiesos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
14086Šilutės rajono Stemplių apylinkės „Laisvės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
14087LKP Klaipėdos rajono Priekulės apylinkės Drevernos žuvininkystės ūkio pirminė organizacija
14088Priekulės rajono Dituvos apylinkės „Minijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono pirminė organizacija
14089LKP Klaipėdos rajono Agluonėnų apylinkės „Pionieriaus“ kolūkio pirminė organizacija
14090Priekulės rajono Tvaskučių apylinkės „Raudonojo Spalio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono pirminė organizacija
14091Priekulės rajono Inkaklių apylinkės „Tarybų Lietuvos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono pirminė organizacija
14092Priekulės rajono Vilkyčių apylinkės M. Gorkio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Priekulės rajono pirminė organizacija
14093Linų fabriko pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
14094Valstybinės spaustuvės pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
14096Panevėžio miesto 5-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
14099Panevėžio rajono Velykių apylinkės Maženių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
14100Panevėžio rajono Ramygalos apylinkės Uliūnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
14101Panevėžio rajono Velžio apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
14102Utenos rajono Daugailių apylinkės „Dubysos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
14103LKP Zarasų rajono Steponiškių apylinkės „Raudonosios vėliavos“ kolūkio pirminė organizacija
14104LKP Zarasų rajono Antazavės apylinkės „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija
14105Rokiškio rajono Južintų apylinkės „Už tėvynę“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
14107Plungės rajono Žlibinų apylinkės Žlibinų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
14109Prienų rajono Šilavoto apylinkės Jiestrakio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
14115Užvenčio rajono Kolainių apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Užvenčio rajono pirminė organizacija 
14116LKP Kelmės rajono Šaukėnų apylinkės Dubėnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
14117LKP Kelmės rajono Linkaičių apylinkės „Taikos“ kolūkio pirminė organizacija 
14118Telšių rajono Upynos apylinkės „Šatrijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
14150LKP Kupiškio rajono Alizavos apylinkės „Atžalyno“ kolūkio pirminė organizacija
14151LKP Kupiškio rajono Alizavos apylinkės „Tarybinio pirmūno“ kolūkio pirminė organizacija
14154Viekšnių kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14161Jurbarko rajono Stakių apylinkės „Gimtosios žemės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
14162Jurbarko rajono Šimkaičių apylinkės „Mituvos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
14163Jurbarko rajono Stakių apylinkės Volungiškių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
14167LKP Pagėgių rajono Vilkyškių apylinkės Barziūnų kolūkio pirminė organizacija
14172Raseinių rajono Nemakščių apylinkės Kryžkalnio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
14173Raseinių rajono Nemakščių apylinkės Balčių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
14174Jurbarko rajono Eržvilko apylinkės Kartupių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
14175Jurbarko rajono Varlaukio apylinkės „Šešuvies“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
14176Šilalės rajono D. Poškos apylinkės „Bangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
14191Rokiškio rajono Pandėlio apylinkės „Pavasario“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
14201LKP Kapsuko rajono Jurgežerių apylinkės „Rytų aušros“ kolūkio pirminė organizacija
14202„Jaunosios gvardijos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14204„Kalnapilio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
14206LKP Zarasų rajono Kimbartiškės apylinkės Kimbartiškės tarybinio ūkio pirminė organizacija
14207LKP Zarasų rajono Baibių apylinkės I. Mičiurino kolūkio pirminė organizacija
14213LKP Vilniaus rajono Sužionių apylinkės Verusavos tarybinio ūkio pirminė organizacija
14214LKP Vilniaus rajono Ažulaukės apylinkės „Neries“ kolūkio pirminė organizacija
14215LKP Nemenčinės rajono Jotainiškių apylinkės S. Budiono kolūkio pirminė organizacija
14216LKP Vilniaus rajono Eitminiškių apylinkės A. Ždanovo kolūkio pirminė organizacija
14217LKP Vilniaus rajono Paberžės apylinkės Paberžės daržininkystės tarybinio ūkio partinis komitetas
14222LKP Jiezno rajono liaudies teismo pirminė organizacija
14223Prienų rajono Stakliškių apylinkės Pieštuvėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
14224LKP Jiezno rajono Kristapiškių apylinkės Piliakalnio kolūkio pirminė organizacija
14225Telšių rajono Nevarėnų apylinkės Mitkaičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
14226Telšių rajono Lieplaukės apylinkės „Raudonosios vėliavos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
14227LKP Vilniaus rajono Sužionių apylinkės Sužionių tarybinio ūkio pirminė organizacija
14228LKP Vilniaus rajono Glitiškių apylinkės Glitiškių daržininkystės tarybinio ūkio pirminė organizacija
14230Vilniaus elektromechanikos technikumo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
14231„Komjaunimo tiesos“ laikraščio redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
14260LLKJS Panevėžio miesto pedagoginės mokyklos mokinių pirminė organizacija
14283Trakų rajono Dusmenų apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
14284LKP Daugų rajono Alovės apylinkės „TSKP XX suvažiavimo“ kolūkio pirminė organizacija
14285„Komunizmo aušros“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
14286LKP Kretingos rajono Kartenos apylinkės „Tarybinės žemės“ kolūkio pirminė organizacija
14287LKP Kretingos rajono Darbėnų apylinkės Vaineikių kolūkio pirminė organizacija
14288LKP Kretingos rajono Kretingos melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija
14289LKP Kretingos rajono Kurmaičių apylinkės Tūbausių kolūkio pirminė organizacija
14290LKP Kretingos rajono Rūdaičių apylinkės Juliaus Janonio kolūkio pirminė organizacija
14304LKP Klaipėdos rajono Lapių apylinkės Pažvelsio kolūkio pirminė organizacija
14305LKP Klaipėdos rajono Vėžaičių apylinkės Žvelsos kolūkio pirminė organizacija
14306LKP Klaipėdos rajono Agluonėnų apylinkės „Baltijos“ kolūkio pirminė organizacija
14307Utenos rajono Tauragnų apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
14308Utenos rajono Avižienių apylinkės „Žalgirio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
14309Utenos rajono Daugailių apylinkės „Ilgio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
14310Utenos rajono Sudeikių apylinkės J. Uborevičiaus kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
14311Utenos rajono Šeimaties apylinkės Šeimaties kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
14313„Jaunosios gvardijos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
14316LKP Zarasų rajono Zarasų miškų ūkio pirminė organizacija
14324Trakų rajono Bražuolės apylinkės Lazdėnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
14332Šilutės rajono Kintų apylinkės „Komjaunuolio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
14333Šilutės rajono Gorainių apylinkės „Pažangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
14334Šilutės rajono Vainuto apylinkės Kivylių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
14346Šakių rajono Kidulių apylinkės „Komjaunuolio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
14347Šakių rajono Šakių apylinkės Slavikų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
14348Šakių rajono Lukšių aplinkės „Tėvynės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
14359Tauragės rajono Šakviečio apylinkės Šakviečio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
14371Šilalės rajono Jucaičių apylinkės I. Mičiurino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
14372Šilalės rajono Obelyno apylinkės Obelyno tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
14373Radviliškio rajono Sidabravo apylinkės Sidabravo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
14374Radviliškio rajono Šeduvos apylinkės „Raudonosios vėliavos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija
14376LLKJS Centro Komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
14383Širvintų rajono Alionių apylinkės Juodiškių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
14384Širvintų rajono Gervėčių apylinkės Barskūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
14385Širvintų rajono Širvintų apylinkės Alekniškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
14386Širvintų rajono Alionių apylinkės I. Černiachovskio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
14387LKP Molėtų rajono Giedraičių apylinkės Dūdėnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
14400Jurbarko rajono Žindaičių apylinkės „Laisvės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
14402„Titnago“ spaustuvės pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
14405Šiaulių miesto 5-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija
14409Švenčionėlių rajono Saldutiškio apylinkės Kemešio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionėlių rajono pirminė organizacija
14410Švenčionių rajono Linkmenų apylinkės P. Cvirkos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
14411Panevėžio rajono Raguvos apylinkės Šilų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
14484Ukmergės rajono Siesikų apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
14485Ukmergės rajono Veprių apylinkės Pagelažių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
14486Ukmergės rajono Atkočių apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
14491Rokiškio rajono Rokiškio melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
14492 Rokiškio rajono Čedasų apylinkės „Tarybų Lietuvos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
14493Rokiškio rajono Kamajų apylinkės „Vyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
14494Rokiškio rajono Panemunėlio apylinkės „Žalgirio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
14495Rokiškio rajono Kamajų apylinkės I. Mičiurino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
14496LKP Dusetų rajono Antalieptės HES statybos pirminė organizacija
14497Utenos rajono Bikūnų apylinkės Likunčių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
14498Utenos rajono Užpalių apylinkės Norvaišių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
14499LKP Zarasų rajono Antalieptės apylinkės Antalieptės kolūkio pirminė organizacija
14500Utenos rajono Užpalių apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
14501Rokiškio rajono Južintų apylinkės Južintų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminės organizacijos komitetas
14507LKP Lazdijų rajono Leipalingio vidurinės mokyklos pirminė organizacija
14540„Darbo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14541LKP Joniškio rajono Buivydžių apylinkės Kiburių kolūkio pirminė organizacija
14542LKP Joniškio rajono Žagarės apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
14543LKP Žagarės rajono Šakynos apylinkės „Tarybinės žemės“ kolūkio pirminė organizacija
14544„Švyturio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14548„Pasieniečio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14549LKP Kapsuko rajono Sangrūdos apylinkės „Pasieniečio“ kolūkio pirminė organizacija
14550Gudelių kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14551LKP Kybartų rajono Pajavonio apylinkės „Spindulio“ kolūkio pirminė organizacija
14552Šilupės kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14553Šukių kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14554„Švyturio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14555„Draugystės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14559„Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
14560Troškūnų rajono Raguvėlės apylinkės „Pirmūno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Troškūnų rajono pirminė organizacija 
14593„Alovės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
14594Trakų rajono Onuškio apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
14595„Junčionių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
14596Trakų rajono Dusmenų apylinkės Jurgionių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
14597Trakų rajono Onuškio apylinkės „Nemuno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
14598„Tėviškės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
14599LKP Jiezno rajono Pivašiūnų apylinkės „Žvaigždės“ kolūkio pirminė organizacija
14600Pasvalio rajono Vaškų apylinkės „Islikio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
14601Vabalninko tarybinio ūkio-technikumo pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
14602Vabalninko rajono laikraščio „Komunizmo švyturys“ redakcijos pirminė partinė organizacija
14603„Atžalyno“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
14604LKP Kupiškio rajono Alizavos apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė organizacija
14605„Gintaro“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
14606LKP Kupiškio rajono Alizavos apylinkės Žadeikių kolūkio pirminė organizacija
14607 „Liepos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
14608LKP Kupiškio rajono Alizavos apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė organizacija
14612Utenos rajono Saldutiškio apylinkės Kirdeikių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
14613Švenčionių rajono Linkmenų apylinkės Šiškinių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
14614Šakių rajono Būblelių apylinkės „Šešupės“ tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
14615LKP Klaipėdos rajono Gargždų metalo apdirbimo įmonės pirminė organizacija
14616Šakių rajono Griškabūdžio apylinkės „Pažangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
14617Šakių rajono Griškabūdžio apylinkės „Šviesos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
14621Skuodo rajono Mosėdžio apylinkės „Ateities“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
14622Plungės rajono Platelių apylinkės Virkšų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
14623Skuodo rajono Notėnų apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
14624Plungės rajono Platelių apylinkės Dovainių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
14625LKP Kretingos rajono Kūlupėnų apylinkės Nasrėnų kolūkio pirminė organizacija
14626Plungės rajono Šateikių apylinkės Rūdaičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
14627LKP Kretingos rajono Imbarės apylinkės „Taikos“ kolūkio pirminė organizacija
14629Skuodo rajono Mosėdžio apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
14630Kretingos rajono Imbarės apylinkės Salantų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kretingos rajono pirminė organizacija
14634LKP Ignalinos rajono Grybėnų apylinkės „Laisvės“ kolūkio pirminė organizacija
14637LKP Ignalinos rajono Gubavos apylinkės „Tarybų Lietuvos“ kolūkio pirminė organizacija
14638LKP Ignalinos rajono Rimšės apylinkės Apvardų kolūkio pirminė organizacija
14639„Spalio 40-mečio“ staklių gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Naujosios Vilnios rajono)
14641LKP Vilniaus rajono Mickūnų apylinkės „Didvyrio“ kolūkio pirminė organizacija
14642LKP Vilniaus rajono Grigaičių apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
14644LKP Vilniaus rajono Medininkų apylinkės Medininkų tarybinio ūkio pirminė organizacija
14645LKP Vilniaus rajono Šumsko apylinkės „Spalio“ kolūkio pirminė organizacija
14646LKP Vilniaus rajono Padvarionių apylinkės „Raudonosios vėliavos“ kolūkio pirminė organizacija
14647LKP Mažeikių rajono Sedos apylinkės Plinkšių agroprekybinio tarybinio ūkio pirminė organizacija
14649Plungės rajono Varduvos apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
14650Skuodo rajono Pašilės apylinkės Vaičaičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
14652Skuodo rajono Pašilės apylinkės Augzelių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skuodo rajono pirminė organizacija
14653LKP Molėtų rajono Arnionių apylinkės Aleksonio kolūkio pirminė organizacija
14686Lietuvos LKJS Šiaulių miesto aukštesniosios technikos mokyklos pirminė organizacija 
14757Ukmergės rajono Vidiškių apylinkės Kurėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
14758Ukmergės rajono Ukmergės apylinkės Pivonijos tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
14759Ukmergės rajono Ukmergės apylinkės Laičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
14762Alytaus siuvimo fabriko „Dainava“ pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
14763Alytaus miesto 1-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija
14764Alytaus miesto 2-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija
14767Alytaus miesto įstaigos OČ 12/4 partinis komitetas
14770Alytaus rajono melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
14771„Atžalyno“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
14772„Balkasodžio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
14773„Gimtosios žemės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
14774I. Černiachovskio kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
14775„Neries“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
14776Obelijos kolūkio partinis komitetas (Alytaus miesto) 
14777„Pažangos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto)
14778„Pirmūno“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
14779„Taikos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
14800Pabaltijo geležinkelių Vilniaus stoties tuberkuliozinio dispanserio pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono)
14801Pabaltijo geležinkelio Vilniaus valdybos sanitarijos ir epidemiologijos stoties pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Tarybų rajono) 
14812Panevėžio kabelinių dirbinių gamyklos partinis komitetas (Panevėžio miesto)
14813Panevėžio linų gamybinio susivienijimo „Linas“ partinis komitetas (Panevėžio miesto)
14815Panevėžio parodomojo statybos tresto partinis komitetas (Panevėžio miesto)
14816Hidromelioracijos technikumo pirminė partinė organizacija (Panevėžio miesto)
14819Panevėžio rajono Velykių apylinkės „Vilniaus“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Panevėžio rajono pirminė organizacija
14825Laikraščio „Kolektyvinis darbas“ redakcijos pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
14826Anykščių rajono miškų ūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
14829„Diktarų“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
14831Puškino kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono)
14833„Už taiką“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
14837„Tiesos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14839Naujosios Akmenės 1-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14842Dabikinės tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14843„Artojo“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14844Ašvėnų kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14845Virvytės kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14846„Gegužės pirmosios“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14847Simono Daukanto kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14848Julijos Žemaitės kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14849Žibikų kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14850Kairiškių tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14851Klykolių kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14852Latvelių kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14853Papilės tarybinio ūkio partinis komitetas (Akmenės rajono)
14854„Raudonosios aušros“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14855„Tarybinės vagos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Akmenės rajono)
14857LKP Kėdainių rajono Gučkampio apylinkės Balandžio kolūkio pirminė organizacija
14858LKP Kėdainių rajono Pernaravos apylinkės Žostautų kolūkio pirminė organizacija
14859Raseinių rajono Ariogalos apylinkės „Dainavos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
14860Raseinių rajono Girkalnio apylinkės „Laimės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija 
14861Raseinių rajono Didžiulių apylinkės „Mituvos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
14862LKP Kėdainių rajono Pernaravos apylinkės Aluonos kolūkio pirminė organizacija
14863LKP Kėdainių rajono Pernaravos apylinkės Salomėjos Nėries kolūkio pirminė organizacija
14864Raseinių rajono Betygalos apylinkės „Pavasario“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
14865Jurbarko rajono Armeniškių apylinkės „Uosintos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
14866Raseinių rajono Ilgižių apylinkės Ročių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
14867Raseinių rajono Betygalos apylinkės Pikčiūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
14868LKP Kėdainių rajono Gučkampio apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio pirminė organizacija
14869Jurbarko rajono Juodaičių apylinkės „Taikos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
14870LKP Kėdainių rajono Pernaravos apylinkės „Šviesaus kelio“ kolūkio pirminė organizacija
14871Raseinių rajono Betygalos apylinkės „Švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
14873Varėnos miesto 1-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
14874Druskininkų miesto 1-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija 
14876Marcinkonių miškų ūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
14877„Vienybės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
14878„Dzūkijos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
14880T. Tamulevičiaus kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
14881„Už taiką“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
14882J. Janonio kolūkio pirminė partinė organizacija (Varėnos rajono)
14883Lietuvos TSR VRM pataisos darbų kolonijos Nr. 6 pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto) 
14885„Baltijos“ žuvininkystės kolūkio partinis komitetas (Klaipėdos miesto)
14891Klaipėdos politechnikumo pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
14896Lietuvos TSR LŪT žuvies pramonės valdybos konstravimo-eksperimentinio biuro pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
14903Statybinių medžiagų gamybinio susivienijimo „Sūduva“ pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14906Vilkaviškio rajono laikraščio „Pergalė“ redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14910„Vienybės“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14911Vilkaujos kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14912„Į komunizmą“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14913M. Kalinino kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14914Patilčių kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14915Paežerių kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14916Uosių kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14917Karklinių kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14932LKP Klaipėdos rajono Gargždų statybinių medžiagų kombinato pirminė organizacija
14938Prienų rajono Būdos apylinkės Sobuvos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
14939LKP Kaišiadorių rajono Vilūnų apylinkės Darsūniškio kolūkio pirminė organizacija
14940LKP Kaišiadorių rajono Vilūnų apylinkės Domeikiemio kolūkio pirminė organizacija
14941LKP Kaišiadorių rajono Vilūnų apylinkės „Laisvės“ kolūkio pirminė organizacija
14942Prienų rajono Jiezno apylinkės „Nemuno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
14943Prienų rajono Stakliškių apylinkės Pakrovų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
14944LKP Kaišiadorių rajono Kalvių apylinkės „Gintaro“ kolūkio pirminė organizacija
14945LTSR VRM Vilniaus vadovaujantiems kadrams rengti specialiosios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Tarybų rajono) 
14947Prienų rajono Stakliškių apylinkės Medžionių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
14948„Pilėnų“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Alytaus miesto) 
14949„Tiesos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14951LKP Jonavos rajono Žeimių apylinkės Žeimių žemės ūkio technikumo pirminė organizacija
14953LKP Jonavos rajono Miškų ūkio pirminė organizacija
14954LKP Jonavos rajono Dumsių apylinkės Jonavos tarybinio ūkio partinis komitetas
14955LKP Jonavos rajono Upninkų apylinkės Upninkų tarybinio ūkio pirminė organizacija
14956LKP Jonavos rajono Kulvos apylinkės „Artojo“ kolūkio pirminė organizacija
14959LKP Jonavos rajono Liepių apylinkės Liepių kolūkio pirminė organizacija
14963LKP Jonavos rajono Markutiškių apylinkės „Pirmūno“ kolūkio pirminė organizacija 
14964LKP Jonavos rajono Aukštygalių apylinkės „Raudonojo Spalio“ kolūkio pirminė organizacija
14967LKP Kazlų Rūdos rajono Petkeliškių apylinkės „Atžalos“ kolūkio pirminė organizacija
14968LKP Kapsuko rajono Gavaltuvos apylinkės Vinčų kolūkio pirminė organizacija
14969LKP Kapsuko rajono Kazlų Rūdos apylinkės Bagotosios kolūkio pirminė organizacija
14970LKP Kapsuko rajono Bagotosios apylinkės Klampupių kolūkio pirminė partinė organizacija
14972LKP Kapsuko rajono Guobų apylinkės Plutiškių kolūkio pirminė organizacija
14973Prienų rajono Veiverių apylinkės Leskavos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
14976Vištyčio tarybinio ūkio pirminė partinė organizacija (Vilkaviškio rajono)
14977LKP Kalvarijos rajono Radziškės apylinkės „Tarybinės žemės“ kolūkio pirminė organizacija
14978LKP Kaišiadorių rajono Kaišiadorių mechaninės gamyklos pirminė organizacija
14980LKP Kaišiadorių rajono Kruonio apylinkės Morkūnų kolūkio pirminė organizacija
14981LKP Kaišiadorių rajono Kruonio apylinkės „Nemuno“ kolūkio pirminė organizacija
14982LKP Kaišiadorių rajono Zubiškių apylinkės „Pirmyn“ kolūkio pirminė organizacija
14983LKP Kaišiadorių rajono Kaišiadorių apylinkės „Taikos“ kolūkio pirminė organizacija
14985LKP Kaišiadorių rajono Miško pramonės ūkio pirminė organizacija
14987Jurbarko rajono Seredžiaus apylinkės Klausučių sodininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
14988Jurbarko rajono Veliuonos apylinkės P. Cvirkos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
14989Jurbarko rajono Armeniškių apylinkės „Žvėrupio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
14990LKP Kauno rajono Vilkijos apylinkės Padauguvos kolūkio pirminė organizacija
14993LKP Šiaulių rajono Kairių apylinkės „Didžiojo Spalio“ kolūkio pirminė organizacija
14994LKP Šiaulių rajono Kairių apylinkės Žadžiūnų kolūkio pirminė organizacija
14995LKP Šiaulių rajono Kurtuvėnų apylinkės Perkaso kolūkio pirminė organizacija
14996LKP Šiaulių rajono Gruzdžių apylinkės Saveikių kolūkio pirminė organizacija
14999LKP Nemenčinės rajono laikraščio „Zavety Lenina“ redakcijos pirminė organizacija
15002LKP Molėtų rajono Dubingių apylinkės Murališkių kolūkio pirminė organizacija
15003Lietuvos komunistų partijos (LKP) Vilniaus miesto Naujosios Vilnios rajono komitetas
15004Vilniaus aukštosios partinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
15005Vilniaus atraminio-parodomojo namų statybos kombinato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
15007Vilniaus grąžtų gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
15008„Vingio“ gamybinio susivienijimo radijo komponentų gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono) 
15009Duonos produktų gamyklų valdybos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
15010Vilniaus šlifavimo staklių gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
15011„Medžio“ susivienijimo Vilniaus medžio apdirbimo kombinato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
15020„Šluotos“ žurnalo redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15022LTSR valstybinio materialinio ir techninio aprūpinimo komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
15027„Vakarinių naujienų“ laikraščio redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15031LKP Kelmės rajono Tytuvėnų žemės ūkio technikumo pirminė organizacija 
15032LKP Kelmės rajono liaudies švietimo skyriaus pirminė organizacija 
15033LKP Kelmės rajono Kražių apylinkės Lenino kolūkio pirminė organizacija
15034LKP Kelmės rajono Pakražančio apylinkės „Naujos vagos“ kolūkio pirminė organizacija
15035LKP Kelmės rajono Kražių apylinkės „Pažangos“ kolūkio pirminė organizacija
15036LKP Kelmės rajono Pakražančio apylinkės Piliakalnio kolūkio pirminė organizacija
15037LKP Kelmės rajono Pakražančio apylinkės Žalpių kolūkio pirminė organizacija
15038LKP Kelmės rajono Kražių apylinkės Petro Cvirkos kolūkio pirminė organizacija
15039LKP Kelmės rajono Maironių apylinkės „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija
15044Mechanikos technikumo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
15047Vilniaus pedagoginės mokyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
1504945-ojo vaikų darželio pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
15050LKP Naujosios Vilnios rajono komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
15051Naujosios Vilnios rajono LDT vykdomojo komiteto vidaus reikalų skyriaus pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto N. Vilnios rajono)
15052Lietuvos LKJS Klaipėdos miesto Lietuvos jūrų laivininkystės pirminė organizacija 
15053LKP Kėdainių rajono Elektros aparatūros gamyklos partinis komitetas
15054LKP Kėdainių rajono Statybos valdybos pirminė organizacija
15061LKP Kėdainių rajono Naciūnų apylinkės „Aušros“ kolūkio pirminė organizacija
15062LKP Kėdainių rajono Kunionių apylinkės „Galiūno“ kolūkio pirminė organizacija
15063LKP Kėdainių rajono Krakių apylinkės „Draugystės“ kolūkio pirminė organizacija
15064Raseinių rajono Vosiliškio apylinkės „Pagirio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
15065LKP Kėdainių rajono Montviliškio apylinkės Pilionių kolūkio pirminė organizacija
15066Raseinių rajono Vosiliškio apylinkės Tendžiogalos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
15067LKP Kėdainių rajono Kunionių apylinkės „Naujo gyvenimo“ kolūkio pirminė organizacija
15069LKP Kretingos rajono Palangos miesto statybos valdybos pirminė organizacija
15070Palangos prekybos valdybos pirminė partinė organizacija (Klaipėdos miesto)
15077„Auksinės varpos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Anykščių rajono) 
15078Ukmergės rajono Taujėnų apylinkės Mažeikių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15079LKP Molėtų rajono LDT vykdomojo komiteto švietimo skyriaus pirminė organizacija
15080Ukmergės rajono Taujėnų apylinkės Taujėnų sodininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15081„Tiesos“ kolūkio pirminė organizacija (Anykščių rajono)
15085LKP Molėtų rajono Videniškio apylinkės Varniškių kolūkio pirminė organizacija
15086LKP Molėtų rajono Alantos apylinkės Vastapų kolūkio pirminė organizacija
15087LKP Molėtų rajono Čiulėnų apylinkės Ilmedžio kolūkio pirminė organizacija
15088LKP Molėtų rajono Suginčių apylinkės Kaniūkų kolūkio pirminė organizacija
15089LKP Molėtų rajono Inturkės apylinkės Kuolakasių kolūkio pirminė organizacija
15090LKP Molėtų rajono Giedraičių apylinkės „Nemuno“ kolūkio pirminė organizacija
15092LKP Molėtų rajono Čiulėnų apylinkės Karolio Poželos kolūkio pirminė organizacija
15093LKP Molėtų rajono Kaližų apylinkės Skrebulių kolūkio pirminė organizacija
15094LKP Molėtų rajono Inturkės apylinkės „Taikos“ kolūkio pirminė organizacija
15095LKP Molėtų rajono Suginčių apylinkės Čivilių kolūkio pirminė organizacija
15096LKP Kauno rajono Samylų apylinkės Lietuvos miškų mokslinio tyrimo instituto pirminė organizacija
15097Lietuvos žemės ūkio mechanizacijos ir elektrifikacijos mokslinio tyrimo instituto Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kauno rajono pirminė organizacija 
15098LKP Kauno rajono pašto dėžutės 12/9 pirminė organizacija
15099LKP Kauno rajono Bernatonių apylinkės „Ateities“ kolūkio pirminė organizacija
15100LKP Kauno rajono Užleidžių apylinkės „Bolševiko“ kolūkio pirminė organizacija
15101LKP Kauno rajono Girininkų apylinkės Vainatrakio kolūkio pirminė organizacija
15102LKP Kauno rajono Taurakiemio apylinkės „Dobilo“ kolūkio pirminė organizacija
15103LKP Kauno rajono Vandžiogalos apylinkės Ginios tarybinio ūkio pirminė organizacija
15104LKP Kauno rajono Vandžiogalos apylinkės „Naujosios statybos“ kolūkio pirminė organizacija
15105LKP Kauno rajono Jurginiškių apylinkės Tabariškių vidurinės mokyklos pirminė organizacija
15106LKP Kauno rajono Bernatonių apylinkės „Šviesiojo kelio“ kolūkio pirminė organizacija
15107LKP Kauno rajono Pažėrų apylinkės „Švyturio“ kolūkio pirminė organizacija
15109LKP Kauno rajono Linksmakalnio apylinkės Linksmakalnio karinio miestelio pirminė organizacija
15115LKP Pakruojo rajono Lygumų apylinkės Montaičių tarybinio ūkio pirminė organizacija
15116LKP Pakruojo rajono melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija
15117LKP Pakruojo rajono Rozalimo apylinkės „Žalgirio“ kolūkio pirminė organizacija
15118LKP Pakruojo rajono Vilūnaičių apylinkės kolūkio „Pirmyn“ pirminė organizacija
15119LKP Pakruojo rajono Stačiūnų apylinkės „Tarybinio kelio“ kolūkio pirminė organizacija
15121LKP Pakruojo rajono Linkuvos melioracijos mašinų stoties pirminė organizacija
15123LKP Mažeikių rajono Mažeikių melioracijos statybos montavimo valdybos pirminė organizacija 
15124LKP Mažeikių rajono Ketūnų apylinkės Varduvos kolūkio pirminė organizacija
15125LKP Mažeikių rajono Tirkšlių apylinkės Geidžių kolūkio pirminė organizacija
15126LKP Mažeikių rajono Reivyčių apylinkės Kušlėnų kolūkio pirminė organizacija
15128Rokiškio rajono Pandėlio žemės ūkio mechanizacijos mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
15129LKP Pandėlio rajono liaudies teismo ir prokuratūros pirminė organizacija
15131Rokiškio rajono Pandėlio apylinkės Abelių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija 
15132Rokiškio rajono Pandėlio apylinkės „Tiesos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
15133„Valiuliškių“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
15134Rokiškio rajono Suvainiškio apylinkės Vilkolių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
15135Rokiškio rajono Papilio apylinkės „Vilties“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
15136„Kučgalio“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
15137Lenino kolūkio pirminė partinė organizacija (Biržų rajono)
15138Rokiškio rajono Panemunio apylinkės „Ateities“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
15139Rokiškio rajono Panemunio apylinkės „Taikos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
15140Rokiškio rajono Čedasų apylinkės Čedasų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rokiškio rajono pirminė organizacija
15143Pasvalio rajono centrinės ligoninės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
15144Pasvalio rajono Pušaloto apylinkės Mikoliškio paukštininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminės organizacijos komitetas
15145Pasvalio rajono Saločių apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
15146Pasvalio rajono Krinčino apylinkės Sodelių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
15147Pasvalio rajono Pasvalio apylinkės „Švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
15148Lietuvos TSR valstybinio agropramoninio komiteto Vyriausiosios materialinio-techninio aprūpinimo valdybos Pasvalio rajono remonto ir techninio aptarnavimo įmonės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
15149Pasvalio rajono Saločių apylinkės Tauprių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Pasvalio rajono pirminė organizacija
15150P. Ziberto šilko kombinato partinis komitetas (Kauno miesto Poželos rajono)
15151Elektros tinklų pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
15159Centrinio knygyno pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
15161Gyvulininkystės ir veterinarijos mokslinio tyrimų instituto pirminė organizacija (Kauno miesto)
15162Vandens ūkio projektavimo respublikinio instituto pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
15163Lietuvos statybos ir architektūros mokslinio tyrimo instituto pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
15164Statistikos technikumo pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
15177Kauno valstybinio dramos teatro pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
15178Lietuvos TSR Dailininkų sąjungos Kauno skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
15179Kauno miesto Kūno kultūros ir sporto komiteto pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono) 
15180Lietuvos TSR „Žinijos“ draugijos Kauno miesto organizacijos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
15182Liaudies teismo pirminės partinės organizacijos dokumentai (Kauno miesto Lenino rajono)
15183Mokslo-technikos komiteto prie Lietuvos TSR Ministrų Tarybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
15184Vyriausiosios farmacijos valdybos Kauno tarprajoninės kontoros pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
1519120-osios namų valdybos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Panemunės rajono)
15194Darbo veteranų tarybos prie Kauno miesto LDT vykdomojo komiteto socialinio aprūpinimo skyriaus pirminė partinė organizacija (Kauno miesto)
15195S.Nėries 3-osios vidurinės mokyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Lenino rajono)
15197Tvirtinimo detalių gamyklos pirminė partinė organizacija (Kauno miesto Poželos rajono)
15199Tauragės rajono Sartininkų apylinkės „Pažangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
15200Šilutės rajono Vilkyškių apylinkės Žukų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
15201Šilutės rajono Vilkyškių apylinkės „Pajūrio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
15203Tauragės rajono Sartininkų apylinkės „Pergalės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
15204Plungės rajono Rietavo tarybinio ūkio technikumo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminės organizacijos komitetas
15208Rietavo rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Kultūros skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
15210Šilalės rajono Laukuvos apylinkės Juodainių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija 
15211Rietavo rajono Laukuvos apylinkės Rietavo mašinų-melioracijos stoties Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
15212Plungės rajono Pelaičių apylinkės „Aitros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15213Plungės rajono Tverų apylinkės Šiuraičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15214Plungės rajono Rietavo apylinkės „Bangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15215LKP Klaipėdos rajono Endriejavo apylinkės Lelėnų kolūkio pirminė organizacija
15216Plungės rajono Stalgėnų apylinkės „Minijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15217Rietavo rajono Medingėnų apylinkės Plauskinių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Rietavo rajono pirminė organizacija
15218Plungės rajono Pelaičių apylinkės „Jūros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15220LKP Šiaulių rajono Pavenčių autotransporto kontoros pirminė organizacija
15223Kuršėnų rajono Biliūniškių apylinkės „Ventos“ tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Kuršėnų rajono pirminė organizacija
15224LKP Šiaulių rajono Šakynos apylinkės Šelvėnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
15226Prienų rajono statybos valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15234Prienų rajono Šilavoto apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15235Prienų rajono Ašmintos apylinkės Antakalnio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15236Prienų rajono Ašmintos apylinkės „Bagrėnų“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15237Prienų rajono Antakalnio apylinkės P. Cvirkos kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15238Prienų rajono Šilavoto apylinkės Šilavoto kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15239Prienų rajono Balbieriškio apylinkės Kunigiškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15240Prienų rajono Naujosios Ūtos apylinkės „Kovo 8-osios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15241Prienų rajono Išlaužo apylinkės Kudirkų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15242Prienų rajono Birštono apylinkės „Nemuno“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15243Prienų rajono Naujosios Ūtos apylinkės Žemaitkiemio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15244Prienų rajono Birštono apylinkės Puzonių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15245Prienų rajono Balbieriškio apylinkės „Saulėtekio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15247Prienų rajono Mackių apylinkės „Švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Prienų rajono pirminė organizacija
15249Respublikinio susivienijimo „Lietuvos žemės ūkio technika“ Radviliškio rajono įmonės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
15250Radviliškio rajono prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
15251Radviliškio rajono Šiaulėnų apylinkės „Artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
15252Radviliškio rajono Šaukoto apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
15253LKP Pakruojo rajono Stačiūnų apylinkės Vismantų kolūkio pirminė organizacija
15254Radviliškio rajono Šiaulėnų apylinkės „Gegužės pirmosios“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
15255Radviliškio rajono Pašušvio apylinkės „Tarybinės žemės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
15256Radviliškio rajono Pašušvio apylinkės „Pažangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
15257Radviliškio rajono Radviliškio apylinkės „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
15258Radviliškio rajono Šaukoto apylinkės „Taikos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Radviliškio rajono pirminė organizacija 
15262Plungės rajono Šateikių apylinkės Aleksandravo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15263Plungės rajono Šateikių apylinkės Alksnėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15264Plungės rajono Nausodžio apylinkės „Ateities“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15265Plungės rajono Babrungo apylinkės „Žemaitijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15266Plungės rajono Paukštakių apylinkės Jogaudų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15267Plungės rajono Nausodžio apylinkės Karklėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15268Plungės rajono Žlibinų apylinkės Kontaučių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15269Plungės rajono Kulių apylinkės „Pažangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15270Plungės rajono Žlibinų apylinkės Purvaičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15271Plungės rajono Alsėdžių apylinkės „Taikos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15272Plungės rajono Alsėdžių apylinkės „Tiesos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15273Plungės rajono Kulių apylinkės Šiemulių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Plungės rajono pirminė organizacija
15275Duonos ir makaronų kombinato pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
152781-osios autotransporto įmonės pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
15283Miestų projektavimo instituto Šiaulių skyriaus pirminė partinė organizacija (Šiaulių miesto)
15292Skaudvilės rajono Varlaukio apylinkės „Artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skaudvilės rajono pirminė organizacija 
15293Skaudvilės rajono Upynos apylinkės „Žemaitijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Skaudvilės rajono pirminė organizacija 
15294Tauragės rajono Vaidilų apylinkės „Keturių komunarų“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
15295Jurbarko rajono Eržvilko apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
15296Jurbarko rajono Kartupių apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
15299LKP Zarasų rajono „Lietuvos žemės ūkio technikos“ Zarasų skyriaus pirminė organizacija
15301LKP Zarasų rajono DŽDT vykdomojo komiteto Kultūros skyriaus pirminė organizacija
15302LKP Zarasų rajono Imbrado apylinkės „Stelmužės“ parodomojo-eksperimentinio tarybinio ūkio partinis komitetas
15303LKP Zarasų rajono Sadūnų apylinkės I. Černiachovskio kolūkio pirminė organizacija
15308Šilalės rajono Gardiškės apylinkės „Žemaičių krašto“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija 
15309Telšių rajono Varnių apylinkės „Žemės maitintojos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
15310Telšių rajono Varnių apylinkės Nevardėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
15311LKP Kelmės rajono Pašilės apylinkės „Pergalės“ kolūkio pirminė organizacija
15312„Rūtos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Varnių rajono)
15313Šilalės rajono Laukuvos apylinkės V. Čiapajevo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija 
15315Telšių rajono centrinės ligoninės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
15316Telšių rajono Gadūnavo apylinkės „Džiugo“ tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
15317Telšių rajono Micaičių apylinkės „Komjaunuolio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
15318Telšių rajono Viešvėnų apylinkės Kungių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Telšių rajono pirminė organizacija
15322Lietuvos LKJS Vilniaus miesto radijo komponentų gamyklos pirminė organizacija
15335Lietuvos LKJS Vilniaus miesto "Vilniaus statybos" tresto pirminė organizacija 
15359Trakų rajono Semeliškių apylinkės S. Kirovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
15360Paežerio kolūkio pirminė partinė organizacija (Vievio rajono)
15361Rusakalnio kolūkio pirminė partinė organizacija (Vievio rajono)
15362„Šviesos“ kolūkio pirminė partinė organizacija (Vievio rajono)
15363Trakų rajono Beižionių apylinkės „Jaunosios gvardijos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Trakų rajono pirminė organizacija
15364Vilniaus kuro aparatūros gamyklos pirminė komjaunimo organizacija (Vilniaus miesto, Lenino rajono) 
15365„Sigmos“ gamybinio susivienijimo pirminė komjaunimo organizacija (Vilniaus miesto, Lenino rajono)
15376LKP Klaipėdos rajono Antkopčio apylinkės „Vienybės“ kolūkio pirminė organizacija
15377LKP Klaipėdos rajono Kretingalės apylinkės Vytautų kolūkio pirminė organizacija
15379LKP Klaipėdos rajono Vėžaičių apylinkės Girininkų kolūkio pirminė organizacija
15380LKP Klaipėdos rajono Agluonėnų apylinkės „Raudonosios žvaigždės“ kolūkio pirminė organizacija
15384Ukmergės rajono miško pramonės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15386Ukmergės rajono Siesikų apylinkės Daugailių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15387Ukmergės rajono Lyduokių apylinkės Nuotekų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15388Ukmergės rajono Laumėnų apylinkės „Auštančio ryto“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15389Ukmergės rajono Šešuolių apylinkės Butkūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15390Ukmergės rajono Tulpiakiemio apylinkės Vaivadiškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15391Ukmergės rajono Želvos apylinkės „Gimtosios žemės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15392Širvintų rajono Šešuolėlių apylinkės „Gražaus ryto“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15393Ukmergės rajono Laumėnų apylinkės „Žalgirio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15394Ukmergės rajono Pabaisko apylinkės Žuklių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15395Ukmergės rajono Želvos apylinkės Labeikių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15396Ukmergės rajono Lyduokių apylinkės Lyduokių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15397Ukmergės rajono Atkočių apylinkės Lokėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15398Ukmergės rajono Kulniškių apylinkės Mažeikiškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15399Ukmergės rajono Žemaitkiemio apylinkės Martinonių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15400Ukmergės rajono Šešuolių apylinkės M. Melnikaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15401Ukmergės rajono Siesikų apylinkės Mikėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15402Ukmergės rajono Laumėnų apylinkės „Naujos vagos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15403Ukmergės rajono Laičių apylinkės Obelių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15404Ukmergės rajono Pabaisko apylinkės Kulniškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15405Širvintų rajono Zibalų apylinkės V. Žvirblio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15406Ukmergės rajono Želvos apylinkės Siesarties kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15407Ukmergės rajono Siesikų apylinkės Jurgelionių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15408Lietuvos išlaisvinimo sąjunga
15409Kauno geto antifašistinė partizanų organizacija
15410Tarybinių partizanų būrys Nr. 3 
15411Tarybinių partizanų Kėdainių apskrities Pabarupės kaimo grupė
15412Tarybinių partizanų „Pirmyn“ grupė
15413Tarybinių partizanų Kėdainių apskrities Salantų grupė
15414Tarybinių partizanų K. Poželos partizanų būrys
15425Raseinių rajono Alėjų apylinkės Šienlaukio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Raseinių rajono pirminė organizacija
15428Tauragės 1-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija 
15429Tauragės rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
15430Tauragės rajono Žygaičių apylinkės Žygaičių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
15431Tauragės rajono laikraščio „Leniniečių balsas“ redakcijos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
15432Tauragės rajono Sungailiškių apylinkės „Artojo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminės organizacijos komitetas
15433Tauragės rajono Žygaičių apylinkės Balčių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
15434Tauragės rajono Aukštupių apylinkės Būdviečių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
15435Tauragės rajono Lomių apylinkės Kazbarynų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
15436 Tauragės rajono Tauragės apylinkės Pilaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
15437Tauragės rajono Gaurės apylinkės J. Janonio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Tauragės rajono pirminė organizacija
15444Švenčionių rajono Švenčionėlių ketaus liejimo gamyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
15445Respublikinio susivienijimo „Lietuvos žemės ūkio technika“ Švenčionių rajono įstaigos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Švenčionių rajono pirminė organizacija
15447Gelžbetonio gamyklos Nr. 2 pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15448Vilniaus kuro aparatūros gamyklos pirminė partinė organizacija (Lenino rajono)
15449„Sigmos“ gamybinio susivienijimo skaičiavimo mašinų gamyklos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15455Vilniaus miesto troleibusų valdybos pirminė partinė organizacija (Lenino rajono)
15459LTSR liaudies ūkio tarybos centrinio aparato pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15467Vilniaus statybos technikumo pirminė partinė organizacija (Lenino rajono)
15469LTSR Mokslų Akademijos fizikos ir matematikos instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15470Geologijos instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15471Zoologijos ir parazitologijos instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15472Onkologijos mokslinio tyrimų instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15473Elektrografijos mokslinio tyrimų instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15474Respublikinio mokytojų tobulinimosi instituto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15476Respublikinio projektavimo ir konstravimo biuro pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15477Vyriausiosios enciklopedijų redakcijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Spalio rajono)
15479Vilniaus miesto klinikinės ligoninės pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15480Respublikinio prieštuberkuliozinio dispanserio pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15481Vilniaus miesto civilinės gynybos štabo pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15482DOSAAF Lenino rajono komiteto pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15483Centrinės „Žalgirio“ sporto draugijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15484Lietuvos draugystės ir kultūrinių ryšių su užsienio šalimis draugijos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15485Lietuvos TSR kompozitorių sąjungos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15486Lietuvos TSR dailininkų sąjungos pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15487Odos ir venerinių ligų dispanserio pirminė partinė organizacija (Vilniaus miesto Lenino rajono)
15488Lietuvos TSR karinio komisariato Politinis skyrius
15491Šilalės rajono Piliakalnio apylinkės Tenenių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
15492LKP Klaipėdos rajono Judrėnų apylinkės Judrėnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
15493Šilalės rajono Piliakalnio apylinkės „Ąžuolo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
15494Šilalės rajono Šilalės apylinkės „Vienybės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
15495Šilalės rajono Šilalės apylinkės Drobūkščių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
15496Šilalės rajono Kaltinėnų apylinkės „Į laimę“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
15497Šilalės rajono Šilalės apylinkės Nevočių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
15498Šilalės rajono Pajūrio apylinkės Pajūrio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
15499Šilalės rajono Piliakalnio apylinkės Piliakalnio kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
15500Šilalės rajono Stungaičių apylinkės „Švyturio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
15501Šilalės rajono Padievyčio apylinkės Žadeikių tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
15502Šilalės rajono Jusaičių apylinkės „Aušros“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilalės rajono pirminė organizacija
15503Šalčininkų rajono laikraščio „Lenino priesakai“ redakcijos ir spaustuvės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šalčininkų rajono pirminė organizacija
15505Širvintų rajono liaudies teismo ir prokuratūros Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15506Ukmergės rajono laikraščio „Gimtoji žemė“ redakcijos ir spaustuvės Lietuvos komunistų partijos (LKP) Ukmergės rajono pirminė organizacija
15507Širvintų rajono Jauniūnų apylinkės Medžiukų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15508Širvintų rajono Alionių apylinkės Vičiūnų tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15509Širvintų rajono Alionių apylinkės Alionių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15510Širvintų rajono Musninkų apylinkės Kaimynų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15511Širvintų rajono Gelvonų apylinkės „Gintaro“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15512Širvintų rajono Širvintų apylinkės Družų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15513Širvintų rajono Zibalų apylinkės Kiauklių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15514Širvintų rajono Gelvonų apylinkės Mančiušėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15515Širvintų rajono Alionių apylinkės Trapelių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15516Širvintų rajono Gelvonų apylinkės „Pažangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15517Širvintų rajono Zibalų apylinkės darbo žmonių deputatų tarybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Širvintų rajono pirminė organizacija
15518Šakių rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
15519Šakių rajono Gelgaudiškio apylinkės Valančiūnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
15520Šakių rajono Slavikų apylinkės „Tarybų Lietuvos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
15521Šakių rajono Lukšių V. Grybo vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šakių rajono pirminė organizacija
15523Šilutės rajono Švėkšnos apylinkės „Ašvos“ tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
15526Respublikinio susivienijimo „Lietuvos žemės ūkio technika“ Šilutės rajono skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
15528Šilutės rajono laikraščio „Pamarys“ redakcijos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
15529Šilutės rajono darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto Kultūros skyriaus Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
15530Šilutės rajono Kintų apylinkės J. Čiulados žuvininkystės ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminės organizacijos komitetas 
15531Šilutės rajono Vainuto apylinkės Vainuto tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminės organizacijos komitetas 
15532Šilutės rajono Gorainių apylinkės Gorainių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
15533Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio apylinkės Žemaičių Naumiesčio tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
15534Šilutės rajono Gardamo apylinkės Laukstėnų kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
15535Šilutės rajono Degučių apylinkės I. Mičiurino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
15536Šilutės rajono Šilių apylinkės „Ateities“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Šilutės rajono pirminė organizacija 
15538Jurbarko rajono Viešvilės apylinkės Smalininkų tarybinio ūkio technikumo Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminės organizacijos komitetas
15539Jurbarko rajono Šilinės apylinkės „Pažangos“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
15542Jurbarko rajono Girdžių apylinkės Girdžių paukštininkystės tarybinio ūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
15544Jurbarko rajono Rutkiškių apylinkės Butkaičių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
15545Jurbarko rajono Šilinės apylinkės Vencloviškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
15546Jurbarko rajono Balandžių apylinkės „Draugystės“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
15547Jurbarko rajono Skirsnemunės apylinkės „Žalgirio“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
15548Jurbarko rajono Žindaičių apylinkės S. Kirovo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
15549Jurbarko rajono Jokubaičių apylinkės V. Lenino kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
15550Jurbarko rajono Girdžių apylinkės M. Melnikaitės kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija 
15551Jurbarko rajono Girdžių apylinkės Pavidaujo kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Jurbarko rajono pirminė organizacija
15555LKP Vilniaus rajono Vaidotų apylinkės Vilniaus tarybinio ūkio technikumo pirminė organizacija
15557LKP Vilniaus rajono Maišiagalos apylinkės „Bolševiko“ kolūkio pirminė organizacija
15559LKP Vilniaus rajono Riešės apylinkės Gulbinų tarybinio ūkio pirminė organizacija
15560LKP Vilniaus rajono Paiktakonių apylinkės „Kelio į komunizmą“ kolūkio pirminė organizacija
15561LKP Vilniaus rajono Marijampolio apylinkės Migūnų tarybinio ūkio pirminė organizacija
15562LKP Vilniaus rajono Dūkšto apylinkės Adomo Mickevičiaus kolūkio pirminė organizacija
15563LKP Vilniaus rajono Plateniškių apylinkės I. Černiachovskio kolūkio pirminė organizacija
15564LKP Vilniaus rajono Senasalio apylinkės „Už Tėvynę“ kolūkio pirminė organizacija
15565LKP Vilniaus rajono Fabijoniškių apylinkės „Tarybų Lietuvos“ kolūkio pirminė organizacija
15567Utenos 2-osios vidurinės mokyklos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija 
15568Utenos rajono Mockėnų apylinkės Jotaučių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
15569Utenos rajono melioracijos statybos montavimo valdybos Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
15570Utenos rajono Leliūnų apylinkės Ažugirių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
15572Utenos rajono Daugailių apylinkės „Indrajo“ kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
15573Utenos rajono Sudeikių apylinkės Kureišiškių kolūkio Lietuvos komunistų partijos (LKP) Utenos rajono pirminė organizacija
15574Utenos rajono Mockė